XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
21/22.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.04.2018 16:30 Jastrebac 3 : 3 Kopaonik
21.04.2018 16:30 OFK Kosanica 3 : 0 Poljoprivrednik
21.04.2018 16:30 SFS Borac 8 : 0 OFK Lugomir
22.04.2018 16:30 Župa 4 : 1 Napredak
22.04.2018 16:30 Levač 0 : 0 Sloga (D)
22.04.2018 16:30 Sloga (Ć) 2 : 0 Bošnjane
21.04.2018 16:30 OFK Topličanin 5 : 0 Morava 1918
22.04.2018 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Žitorađa
24.04.2018 21:40 (DG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Topličanin 22 16 6 0 54
2 SFS Borac 22 17 3 2 54
3 Kopaonik 22 13 3 6 42
4 Sloga (D) (-1) 22 13 2 7 40
5 OFK Lugomir 22 10 4 8 34
6 Župa 22 10 3 9 33
7 Jastrebac 22 10 2 10 32
8 Napredak 22 10 1 11 31
9 OFK Kosanica 22 8 7 7 31
10 Levač 22 7 6 9 27
11 Morava 1918 22 7 4 11 25
12 Jedinstvo 22 7 3 12 24
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Žitorađa 22 6 4 12 22
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Sloga (Ć) 22 5 4 13 19
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Bošnjane 22 5 4 13 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Poljoprivrednik (-2) 22 2 4 16 8
23.kolo
Sledeće kolo
28/29.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.04.2018 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Jastrebac
29.04.2018 16:30 Žitorađa 1 : 3 OFK Topličanin
28.04.2018 16:30 Morava 1918 6 : 1 Sloga (Ć)
29.04.2018 16:30 Bošnjane 0 : 3 Levač
28.04.2018 16:30 Sloga (D) 1 : 0 Župa
29.04.2018 16:30 Napredak 2 : 3 SFS Borac
29.04.2018 16:30 OFK Lugomir 3 : 2 OFK Kosanica
29.04.2018 16:30 Poljoprivrednik 0 : 3 Kopaonik

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

DG
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu