XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 652 utakmica za dan
Subota, 26 Septembar 2015

Fudbal

26.09.2015 15:00 OFK Beograd 2 : 0 Spartak
26.09.2015 18:00 Crvena zvezda 2 : 0 Novi Pazar
26.09.2015 19:00 Radnik 1 : 1 Javor Matis
26.09.2015 16:00 Loznica 1 : 1 ČSK Pivara
26.09.2015 16:00 Radnički 1923 1 : 1 Proleter
26.09.2015 16:00 Bačka (BP) 2 : 0 Dinamo
26.09.2015 15:30 Olimpic 0 : 0 Mladost
26.09.2015 15:30 Drina 1 : 2 Velež
26.09.2015 18:30 Čelik 1 : 0 Borac
26.09.2015 15:30 Rudar 2 : 2 Slavija
26.09.2015 15:30 Vlasenica 2 : 1 Leotar
26.09.2015 15:30 Tekstilac 3 : 1 Drina HE
26.09.2015 15:30 Krupa 1 : 0 Sutjeska
26.09.2015 15:30 Mladost 2 : 0 Kozara
26.09.2015 15:30 Borac 1 : 0 Sloboda (NG)
26.09.2015 15:30 Modriča 5 : 0 Župa
26.09.2015 15:30 Laktaši 0 : 0 Sloga (S)
26.09.2015 15:30 Sloga (D) 5 : 0 Borac
26.09.2015 15:30 Podrinje 3 : 0 Rudar
26.09.2015 15:30 Lokomotiva 2 : 2 Mladost (G)
26.09.2015 15:30 Ilićka 01 0 : 3 Jedinstvo (Br)
26.09.2015 15:30 Napredak 1 : 0 Famos
26.09.2015 15:30 OFK Lauš 3 : 0 Gomjenica
26.09.2015 15:30 Lijevče 3 : 0 Naprijed
26.09.2015 15:30 FSA 1 : 0 Karanovac
26.09.2015 15:30 OFK Brdo 0 : 1 Mladost
26.09.2015 15:30 Polet 1926 3 : 0 Trebava
26.09.2015 15:30 OFK Pridjel 2 : 0 Posavina
26.09.2015 15:30 Bratstvo 2 : 3 Birač
26.09.2015 16:00 Milan 2 : 0 Borac (M)
26.09.2015 15:30 Borac 6 : 2 Mladost
26.09.2015 15:30 Sloga 94 1 : 3 Drina
26.09.2015 16:00 Crvena zemlja 4 : 3 Bratstvo
26.09.2015 16:00 Biseri 3 : 0 Crni vrh
26.09.2015 16:00 Studenac 2 : 5 Vrbas
26.09.2015 15:30 Sloga 73 1 : 1 Partizan
26.09.2015 15:30 Trebavac 2 : 2 Skugrić 1964
26.09.2015 15:30 Mladost 1 : 1 Vučijak
26.09.2015 11:00 Crvena zvijezda 1 : 0 Bobetino Brdo
26.09.2015 11:00 Borac 6 : 0 Budućnost Red Star
26.09.2015 11:00 Zadrugar 2 : 0 Jedinstvo
26.09.2015 11:00 Čelik 1 : 0 Sloboda
26.09.2015 15:30 Ljeljenča 1 : 2 Stević Jovan
26.09.2015 15:30 Jedinstvo 0 : 2 OFK Magnojević
26.09.2015 15:30 Obarska 3 : 1 Omladinac
26.09.2015 15:30 Magnojević 2001 1 : 0 Panteri
26.09.2015 15:30 Koridor 2011 1 : 1 Sloboda
26.09.2015 15:30 Proleter 2 : 5 Građanski
26.09.2015 15:30 Brodac 3 : 0 Modran
26.09.2015 15:30 Kolektiv 8 : 0 Drina
26.09.2015 15:30 Bjeloševac 3 : 0 Sloga
26.09.2015 15:30 VSK 0 : 3 OFK Janja 2009
26.09.2015 15:30 Tavna 0 : 0 Mladost
26.09.2015 15:30 OFK Batković 6 : 0 Glogovac
26.09.2015 10:30 Semberija Gaj 4 : 1 Buk
26.09.2015 10:30 Polet 1 : 1 Kovačići 08
26.09.2015 10:30 Sloga 3 : 3 Mladen Perić
26.09.2015 15:30 Borac 5 : 0 Napredak
26.09.2015 15:30 Čengić 2 : 3 Ljeskovac
26.09.2015 15:30 Ozren 3 : 1 Timočanin
26.09.2015 15:30 Radnički (S) 3 : 0 Radan
26.09.2015 15:30 Timok 2 : 2 Temnić 1924
26.09.2015 15:30 Tabane 1970 1 : 0 Moravac Orion
26.09.2015 15:30 Trstenik PPT 1 : 0 Sinđelić
26.09.2015 15:30 Dunav 3 : 0 Sloga (D)
26.09.2015 15:30 Cement 3 : 0 Radnički (NP)
26.09.2015 15:30 TSC 0 : 0 Dunav
26.09.2015 15:30 Omladinac 3 : 0 Banat
26.09.2015 15:30 Bačka 1901 0 : 0 Radnički (Š)
26.09.2015 15:30 Vršac 1 : 1 Borac (S)
26.09.2015 15:30 Radnički (SM) 2 : 2 Železničar
26.09.2015 15:30 IMT 2 : 1 Turbina
26.09.2015 10:00 BASK 0 : 1 Dorćol
26.09.2015 15:30 Sopot 3 : 2 Brodarac 1947
26.09.2015 15:30 Teleoptik 0 : 0 Budućnost
26.09.2015 11:00 GSP Polet 2 : 1 Crvena zvezda
26.09.2015 15:30 Železničar 2 : 1 Polet (LJ)
26.09.2015 15:30 Šumadija (A) 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
26.09.2015 15:30 Smederevo 1924 1 : 0 Sloga (K)
26.09.2015 15:30 FAP 2 : 2 Zvižd
26.09.2015 15:30 Mokra Gora 1 : 2 Šumadija 1903
26.09.2015 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Mihajlovac 1934
26.09.2015 15:30 Mačva 0 : 1 Karađorđe
26.09.2015 15:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Sloga (P)
26.09.2015 15:30 Jedinstvo (P) 4 : 2 Bošnjane
26.09.2015 15:30 Kosanica 5 : 0 Župa
26.09.2015 15:30 Žitorađa 2 : 0 SFS Borac
26.09.2015 15:30 Đerdap 2 : 0 Šarbanovac
26.09.2015 15:30 Balkanski 2 : 1 Sloga (L)
26.09.2015 15:30 Lužnica 3 : 2 Pusta Reka
26.09.2015 15:30 Nebeski Andjeli 0 : 0 Budućnost (O)
26.09.2015 15:30 Jedinstvo (NB) 2 : 0 ŽAK
26.09.2015 15:30 Sloboda 1 : 0 Proleter (BK)
26.09.2015 15:30 Sloga 3 : 1 Vršac United
26.09.2015 15:30 Mladost (L) 3 : 0 Radnički (K)
26.09.2015 15:30 Radnički Zrenjanin 3 : 1 Budućnost
26.09.2015 15:30 Jedinstvo (BK) 2 : 1 Kozara
26.09.2015 15:30 OFK Vrbas 0 : 1 Radnički (S)
26.09.2015 15:30 Srbobran 1 : 2 Bratstvo 1946
26.09.2015 15:30 Polet (S) 1 : 3 Bečej 1918
26.09.2015 15:30 ŽAK 1 : 1 Sloga (Č)
26.09.2015 15:30 Slavija 1 : 0 Kupinovo
26.09.2015 15:30 Jedinstvo (SP) 4 : 2 Budućnost (SN)
26.09.2015 15:30 Jugović 0 : 2 Crvena Zvezda
26.09.2015 15:30 ŽSK 1 : 1 Mladost (BJ)
26.09.2015 15:30 Lokomotiva 3 : 0 Lepušnica
26.09.2015 15:30 Radnički 1926 4 : 3 Napredak
26.09.2015 15:30 Morava 1 : 2 RSK
26.09.2015 15:30 GFK Jasenica 1911 2 : 1 Rudar
26.09.2015 15:30 Budućnost 0 : 0 Zlatar
26.09.2015 15:30 Radnički (V) 1 : 1 Zadrugar
26.09.2015 15:30 Sloboda (Č) 2 : 0 Jošanica
26.09.2015 15:30 Ovčar 0 : 0 Trepča
26.09.2015 15:30 Topličanin 11 : 0 Polet
26.09.2015 16:00 Malošište 6 : 0 Jedinstvo (B)
26.09.2015 16:00 Morava 3 : 1 Radnički 1924
26.09.2015 16:00 Mladost 1976 (Bilj.) 1 : 1 Koprijan 1975
26.09.2015 16:00 Poreč 3 : 1 Blizna
26.09.2015 16:00 Rudna Glava 0 : 1 Sloga
26.09.2015 15:30 Rudar 2 : 2 Vratarnica
26.09.2015 15:30 Midžor 3 : 1 Polet
26.09.2015 15:30 Mladost (S) 2 : 3 ŠSK
26.09.2015 16:00 Spartak 1 : 1 Borac
26.09.2015 16:00 Zvezda 3 : 0 Zadrugar
26.09.2015 15:30 Levosoje Talenat 0 : 3 OFK Alakince
26.09.2015 11:00 Corrotica 0 : 3 Pavlovac
26.09.2015 15:30 GFK Dubočica 3 : 0 Železničar
26.09.2015 15:30 Aluminjum 4 : 0 Radnički
26.09.2015 15:30 Vulkan 0 : 3 Sloboda
26.09.2015 16:00 Dinamo 1945 8 : 0 Crvena zvezda
26.09.2015 16:00 Jedinstvo Stević 8 : 1 Vladimirovac
26.09.2015 15:30 Proleter 2006 1 : 3 Polet
26.09.2015 15:30 Naftagas 1 : 0 Mladost
26.09.2015 15:30 Banat 1 : 1 Begej
26.09.2015 15:30 Kikinda 1909 4 : 4 Crvena zvezda
26.09.2015 15:30 Napredak 0 : 0 Krajina
26.09.2015 15:30 Borac Aleksandrovo 0 : 2 Vojvodina 1928
26.09.2015 15:30 Bilećanin 4 : 0 Zadrugar
26.09.2015 15:30 Radnički 1911 3 : 1 Roham
26.09.2015 15:30 Radnički 1918 2 : 3 Graničar (G)
26.09.2015 15:30 Njegoš 1 : 2 Panonija IM Topola
26.09.2015 15:30 Radnički 1905 2 : 0 Sloga
26.09.2015 15:30 Obilić 4 : 1 Eđšeg
26.09.2015 15:30 Krivaja 0 : 0 Jadran
26.09.2015 15:30 Preporod 0 : 0 Proleter
26.09.2015 15:30 Vinogradar 2 : 0 Potisje
26.09.2015 16:00 Rudar 2 : 1 Partizan
26.09.2015 16:00 Sloven 0 : 0 Napredak (P)
26.09.2015 16:00 Podrinje 5 : 0 Jedinstvo (M)
26.09.2015 Tvrdjava 2 : 1 Hercegovac
26.09.2015 16:00 Omladinac 0 : 0 Vinogradar
26.09.2015 16:00 Sofeks 1 : 0 Petrovaradin
26.09.2015 16:00 Proleter 0 : 1 OFK Futog
26.09.2015 16:00 Mladost 1 : 2 Index
26.09.2015 16:00 Šajkaš 1908 2 : 0 Železničar
26.09.2015 15:30 Mladost (Č) 1 : 3 Mladost (C)
26.09.2015 15:30 TEK Sloga 5 : 0 OFK Borac
26.09.2015 15:30 Napredak 3 : 0 Radnički
26.09.2015 11:00 Poštar Zvezdara 2 : 1 Milutinac
26.09.2015 15:30 Pinosava 4 : 1 Kovačevac
26.09.2015 15:30 Avala 1939 6 : 1 Selo Mladenovac
26.09.2015 15:30 Trgovački 4 : 1 Železničar
26.09.2015 15:30 Đerdap 3 : 1 Vojvoda Milenko
26.09.2015 15:30 Šumadinac 1 : 1 Karađorđe
26.09.2015 16:00 Jasen 2 : 2 Prvi partizan
26.09.2015 16:00 Soko 0 : 3 Polet
26.09.2015 16:00 Čajetina 4 : 3 Ariljska rampa
26.09.2015 16:00 Crnokosa 5 : 0 Jedinstvo
26.09.2015 15:30 Mačva 2005 1 : 0 Antimon
26.09.2015 15:30 Jadar 2 : 0 Jedinstvo (Š)
26.09.2015 Jadran 3 : 0 Partizan
26.09.2015 Budućnost 2 : 3 Sušica
26.09.2015 Jedinstvo 0 : 2 Šumadinac
26.09.2015 Borac 1 : 1 Srbija
26.09.2015 Sloboda 2 : 1 Vodojaža
26.09.2015 Kolonija 2 : 0 Sloga (D)
26.09.2015 Maršić 2 : 2 Vinogradi DB
26.09.2015 Ćava 0 : 0 Mladost
26.09.2015 15:30 Sloga (D) 2 : 0 Maršić
26.09.2015 15:30 Šumadinac 1 : 4 Borac
26.09.2015 16:00 Radnički 3 : 1 Polet
26.09.2015 Gračanica 3 : 0 Brezovica
26.09.2015 Ugljare 2 : 4 Čaglavica
26.09.2015 16:00 Majdan 1 : 2 Slatina
26.09.2015 16:00 Backovac Junajted 3 : 1 Lunjevica
26.09.2015 16:00 Miokovci 1 : 2 Omladinac
26.09.2015 16:00 Napredak 3 : 0 Donja Vrbava
26.09.2015 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Mladost
26.09.2015 15:00 Omladinski 3 : 0 Radnički
26.09.2015 15:00 Supska 0 : 1 Šumadija
26.09.2015 15:00 Rudar (SR) 2 : 0 Rudar (P)
26.09.2015 15:30 Varvarin 0 : 1 Kamenorezac 76
26.09.2015 15:30 Sokolovi 4 : 2 Borac
26.09.2015 15:30 BSK 6 : 0 Bukovica
26.09.2015 15:30 Čarapan 0 : 6 Sloga
26.09.2015 15:30 Kupci 9 : 0 Dvorane
26.09.2015 15:30 Rasina 1 : 2 Žabare
26.09.2015 15:30 Budućnost 1 : 3 Kapidžija
26.09.2015 15:30 Jedinstvo 1936 0 : 7 Sebečevac
26.09.2015 15:30 Vukašinovac 2 : 1 Polet
26.09.2015 15:30 OFK Sloga 1 : 4 Borac
26.09.2015 15:30 Jedinstvo GVD 4 : 1 Napredak 2012
26.09.2015 15:30 Feniks 2012 5 : 1 Crvena zvezda
26.09.2015 16:00 Moravac (ZT) 3 : 2 Marina Kutina
26.09.2015 16:00 Klisura 1 : 2 4. Juli
26.09.2015 15:30 Velika Jasikova 3 : 0 Graničar
26.09.2015 15:30 Nacional 1 : 0 Polet 1959
26.09.2015 15:30 Kastrum 2 : 5 Deli Jovan
26.09.2015 16:00 Rongo Siti 4 : 1 Lokomotiva
26.09.2015 16:00 Mladost 1 : 1 Dragoš
26.09.2015 16:00 Veliki Suvodol 3 : 3 Temac
26.09.2015 15:30 Bratstvo 0 : 1 Lemind 1953
26.09.2015 16:00 Proleter 3 : 1 Omladinac
26.09.2015 16:00 Stari Tamiš 6 : 0 Tempo
26.09.2015 16:00 Pobeda 2 : 4 Omladinac
26.09.2015 16:00 Spartak 1 : 1 Glogonj
26.09.2015 16:00 Polet 1 : 0 Unirea
26.09.2015 15:30 Delija 2 : 2 Napredak
26.09.2015 15:30 Rastina 1918 8 : 2 Telečka
26.09.2015 15:30 Elektrovojvodina 1 : 0 Lokomotiva
26.09.2015 15:30 Dušan Silni 7 : 0 Bratstvo
26.09.2015 15:30 Centar 1 : 1 Fruškogorac
26.09.2015 15:30 Sveti Stefan 2 : 0 Crvenka
26.09.2015 15:30 Heroj Polet 1 : 0 Sparta
26.09.2015 15:30 Studenski Grad 0 : 1 Šumadinac
26.09.2015 15:30 Žitkovica 3 : 1 Napredak (P)
26.09.2015 15:30 Rade Milošević 1 : 0 Rudar
26.09.2015 15:30 Mladost 2013 0 : 1 Vlašić
26.09.2015 15:30 OFK Jelen 2 : 1 Dobrava
26.09.2015 15:30 Gučevo 2 : 2 Sloga (S)
26.09.2015 15:30 Čobanče 2 : 0 Studenac
26.09.2015 15:30 Majur 5 : 1 Mladi Borac
26.09.2015 16:00 Rubribreza 3 : 0 Proleter
26.09.2015 16:00 Sparta Grabovica 2 : 4 Šumadija
26.09.2015 15:30 Lunjevac 1 : 6 Podunavac
26.09.2015 15:30 Drugovac 2 : 1 Omladinac
26.09.2015 15:30 Kolarac 0 : 3 Crvena zvezda
26.09.2015 15:30 Badljevica 2 : 1 Petrijevac
26.09.2015 15:00 Bjelica 3 : 0 Jedinstvo
26.09.2015 15:30 Čoka 3 : 2 Jedinstvo (SK)
26.09.2015 15:30 Šarbanovac 2 : Slatina 2
26.09.2015 15:30 Brestovac 5 : 0 Nemetali 2
26.09.2015 15:30 OFK Mladost 2 : 1 Podunavac
26.09.2015 15:30 Partizan 2 : 2 Hajduk
26.09.2015 15:30 Čegar 2013 3 : 2 Mladost
26.09.2015 15:30 Morava 2 : 1 Supovac
26.09.2015 15:30 AZ Borac 2014 6 : 0 Durlan siti
26.09.2015 15:30 Proleter DV 3 : 1 Stevan Nešticki
26.09.2015 15:30 Moravac 1948 1 : 3 Čegar 1946
26.09.2015 15:30 Delijski Vis 1 : 4 Sloga 1948
26.09.2015 16:00 Rad 2 : 2 Baličevac
26.09.2015 16:00 Borac 3 : 0 Arbanasce
26.09.2015 16:00 Jugovići 3 : 0 Padina
26.09.2015 16:00 Banaćanin 0 : 7 Naisus
26.09.2015 16:00 Hajduk 1 : 3 Palilulac
26.09.2015 16:00 Sloboda 2013 0 : 1 Mladost
26.09.2015 16:00 Bukovik 2 : 0 Rtanj
26.09.2015 15:30 Beljina 2 : 3 Guncate
26.09.2015 15:30 Velika Mostanica 0 : 1 Barajevo
26.09.2015 15:30 Lisović 2 : 0 Rušanj
26.09.2015 15:30 Sloboda 1 : 1 Polet
26.09.2015 16:00 Mladost (MI) 0 : 1 OFK Slatina
26.09.2015 16:00 Stojnik 1 : 6 Popović
26.09.2015 16:00 Vis 4 : 1 Sibnica
26.09.2015 15:00 Planinac 1 : 4 Zelenika
26.09.2015 15:00 Beljanica 2 : 2 Sindjelić
26.09.2015 15:30 Bresje 2 : 2 Šantarovac
26.09.2015 15:30 Vinogradar 9 : 0 Jedinstvo
26.09.2015 15:30 Sindjelić 3 : 7 Mladi Radnik
26.09.2015 16:30 Topoljak 1 : 1 Jugovići
26.09.2015 15:30 Ušće 3 : 1 Borac
26.09.2015 15:30 OFK Marenovo 3 : 1 Velika Morava
26.09.2015 15:30 Kostrež 3 : 2 Mladost
26.09.2015 15:30 Radnik 2013 2 : 3 Badince
26.09.2015 15:30 Todorovce 0 : 4 Atletiko
26.09.2015 15:30 Pomoravlje 5 : 1 Nomanica
26.09.2015 15:30 Gornje Krajince 5 : 1 Veternica
26.09.2015 15:30 Moravac 2 : 0 Turekovac
26.09.2015 15:30 Jedinstvo 3 : 2 Mladost
26.09.2015 16:00 Dobrica 6 : 1 Naša Krajina
26.09.2015 16:00 Gaj 2 : 3 Janošik
26.09.2015 16:00 Mladost 0 : 5 Graničar
26.09.2015 16:00 Sloga 3 : 2 Crvena Zvezda
26.09.2015 15:30 Mladost (R) 3 : 1 Jedinstvo
26.09.2015 15:30 Omladinac B 1 : 0 Udarnik 2015
26.09.2015 15:30 Manastirica 3 : 0 Brana Paunović
26.09.2015 15:30 Vukan 0 : 3 Mladost (L)
26.09.2015 15:30 Bečevica 0 : 6 Omladinac
26.09.2015 15:30 Kotlenik 0 : 1 Mladost
26.09.2015 15:30 Jedinstvo 3 : 2 Partizan
26.09.2015 15:30 Kralj Petar I 4 : 2 Borac
26.09.2015 15:30 Jedinstvo 2014 1 : 5 Polet
26.09.2015 16:00 OFK Varna 8 : 0 Bojić
26.09.2015 16:00 Maovi MH 2 : 0 Pocerina
26.09.2015 16:30 Rudar 4 : 2 Jadar 1961
26.09.2015 16:30 Prva Iskra 3 : 0 Sloga
26.09.2015 16:30 TE Gučevo 2 : 0 Hajduk
26.09.2015 16:30 Mladost (B) 3 : 1 Mladost (DD)
26.09.2015 16:30 Mladost (G) 0 : 6 Luk
26.09.2015 16:30 Granit 2 : 1 Jelav
26.09.2015 11:00 Tolisavac - VT 2 : 0 Bratstvo
26.09.2015 15:30 DB Junajted 0 : 0 7. Juli
26.09.2015 15:30 Stojan Lazarac 1 : 1 Napredak (MB)
26.09.2015 15:30 Napredak (BP) 3 : 0 Premijer
26.09.2015 15:30 Šumice 2 : 3 Sloboda
26.09.2015 16:00 OFK Letnjikovac 1983 4 : 1 Zadrugar
26.09.2015 16:00 Culjković 5 : 1 Letnjikovac
26.09.2015 16:00 Sloga 3 : 0 Metaloplastika
26.09.2015 16:00 Ratkovac 2 : 1 Nepričava
26.09.2015 16:00 Mladost 2 : 0 Strmovo 1968
26.09.2015 16:00 Kalenić 0 : 0 Dokmir
26.09.2015 16:00 Vrelo Sport 7 : 0 Brgule
26.09.2015 16:00 Bane 1931 3 : 0 Musina reka
26.09.2015 16:00 Mlada krila 4 : 1 Bogutovačka Banja
26.09.2015 15:30 OFK Selište 1 : 3 OFK Homolje
26.09.2015 15:30 Budućnost 1 : 1 Jasenovac
26.09.2015 10:00 Borac 0 : 3 Best
26.09.2015 15:30 Budućnost 1 : 0 Udarnik
26.09.2015 15:30 Mladost 1 : 0 BSK
26.09.2015 15:30 Proleter 3 : 6 Pomoravlje
26.09.2015 15:30 Dunavac 1 : 1 Radnički
26.09.2015 15:30 Srednjevo 1 : 1 Sloga
26.09.2015 15:30 Mladi Borac 1 : 0 Ram
26.09.2015 15:30 Pek 2 : 1 Kumane
26.09.2015 15:30 Sirakovo 5 : 2 Baštovan 2015
26.09.2015 15:30 Homolje 0 : 3 Pobeda
26.09.2015 15:30 Neresnica 2 : 3 Budućnost Sena
26.09.2015 15:30 Radenka 4 : 1 Sloga
26.09.2015 15:30 Lipovac 5 : 3 Vitanovac 08
26.09.2015 15:30 Polet 4 : 1 Mladost 2015
26.09.2015 15:30 Modrica 1 : 2 Grkljane
26.09.2015 15:30 Mladost VPD 5 : 3 Mudrakovac
26.09.2015 15:30 Štitari 3 : 1 Polet
26.09.2015 15:30 Zdravinje 3 : 0 Jablanica
26.09.2015 15:30 Padež 4 : 1 Pasjak 2013
26.09.2015 15:30 Vratare 3 : 1 Srnje
26.09.2015 15:30 Meševo : Dušan Ristić
26.09.2015 15:30 Dedina 3 : 0 Pepeljevac 1947
26.09.2015 15:30 Gaglovo 1 : 2 Knez Lazar
26.09.2015 15:30 Konjuh 1 : 1 Kruševica
26.09.2015 15:00 Sloga 1 : 4 Slavija 1915
26.09.2015 Glumač 2 : 0 Sečica
26.09.2015 Avijatičar Vranjani 3 : 1 Gorobilje
26.09.2015 Plavi Tok 0 : 3 Pobeda
26.09.2015 Dobrinjac 0 : 2 Trešnjica
26.09.2015 Borac 5 : 0 Bakionica
26.09.2015 Omladinac 5 : 1 Duškovci
26.09.2015 Lauš 2 : 5 Ježevica
26.09.2015 Lazarica 4 : 0 Blagaja
26.09.2015 15:30 Sloga 5 : 1 Zadrugar
26.09.2015 15:30 Rekreativo 5 : 0 Baljevac
26.09.2015 15:30 Skela 1 : 3 Draževac-Tornado
26.09.2015 15:30 Proleter 4 : 0 Roma-Iverić
26.09.2015 15:30 Petka 0 : 0 Lazarevac
26.09.2015 15:30 OFK Dragoševac 1 : 2 Mladost
26.09.2015 15:30 Lipar 1 : 2 Dobra Voda
26.09.2015 15:00 Budućnost 3 : 0 Mornar
26.09.2015 15:00 Dečić 2 : 2 Mladost
26.09.2015 15:00 Grbalj 1 : 1 Bokelj
26.09.2015 15:00 Iskra 0 : 0 OFK Petrovac
26.09.2015 15:00 Rudar 1 : 0 Zeta
26.09.2015 15:00 Sutjeska 2 : 0 Lovćen
26.09.2015 15:30 Mašinac 0 : 3 Spartak
26.09.2015 16:00 Napredak 0 : 0 Vojvodina
26.09.2015 15:30 Šumadija 1903 1 : 1 Jagodina
26.09.2015 12:00 Kolibri 2 : 2 Trijumf
26.09.2015 11:00 Karađorđe 3 : 0 Una Fortuna 04
26.09.2015 14:00 Sloga 036 2 : 3 Šabac
26.09.2015 16:00 Rad 0 : 1 Sremice
26.09.2015 Radnički 2012 : Majdanpek
26.09.2015 Levač 1 : 11 Knjaževac 2015
26.09.2015 15:00 Mladost 1 : 1 Lokomotiva
26.09.2015 15:00 Modriča 0 : 2 SFK 2000
26.09.2015 15:00 Gradina 5 : 0 Mostar
26.09.2015 15:00 Radnik Bumerang 2 : 5 Banjaluka
26.09.2015 13:00 Čukarički 4 : 1 Napredak
26.09.2015 12:00 Široki Brijeg 6 : 1 Rudar Prijedor
26.09.2015 12:00 Čelik 2 : 2 Slavija
26.09.2015 12:00 Zrinjski 2 : 0 Borac
26.09.2015 12:00 Sarajevo 2 : 1 Radnik
26.09.2015 12:00 Travnik 1 : 1 Vitez
26.09.2015 12:00 Drina 0 : 0 Željezničar
26.09.2015 12:00 Olimpic 3 : 0 Velež
26.09.2015 12:00 Sloboda 3 : 1 Mladost
26.09.2015 10:00 Radnički (NP) 0 : 1 Vojvodina
26.09.2015 10:00 OFK Hajduk 0 : 0 Veternik
26.09.2015 10:00 Proleter 2006 2 : 1 Dinamo 1945
26.09.2015 10:00 Hajduk Junior 3 : 1 TSC
26.09.2015 16:00 Homoljac 0 : 2 Rudar
26.09.2015 16:00 Železničar Kusadak 3 : 4 Smederevo 1924
26.09.2015 15:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Javor
26.09.2015 15:30 Sloboda (U) 7 : 0 Metalac (K)
26.09.2015 15:30 Sloga (BB) 4 : 1 FAP
26.09.2015 10:00 Polet 0 : 4 Šumadija 1903
26.09.2015 15:30 Metalac (GM) 0 : 0 Sloga (P)
26.09.2015 15:00 BASK 3 : 1 Radnički (NB)
26.09.2015 14:15 Brodarac 2 2 : 3 Kolubara
26.09.2015 13:00 Jedinstvo 2 : 7 Siti Sport Klub
26.09.2015 09:00 Zemun 4 : 0 IM Rakovica
26.09.2015 10:00 Bežanija 4 : 1 Žarkovo
26.09.2015 15:00 Policajac 2 : 4 BSK Borča
26.09.2015 11:00 Dolina 3 : 0 Glogonj
26.09.2015 14:00 Slavija 0 : 4 Omladinac
26.09.2015 11:00 Borac (S) 17 : 1 Unirea
26.09.2015 11:00 Borac (S) 6 : 0 Borac (P)
26.09.2015 10:00 Partizan (U) 4 : 1 Stari Tamiš
26.09.2015 11:00 Budućnost (A) 3 : 0 Partizan (G)
26.09.2015 10:00 Rad 5 : 1 BSK Borča
26.09.2015 10:00 Sinđelić 1 : 3 Zemun
26.09.2015 10:00 BASK 1 : 3 IMT
26.09.2015 10:00 011 3 : 0 Radnički NBG
26.09.2015 10:00 OFK Beograd 5 : 0 Voždovac
26.09.2015 10:00 Internacional 0 : 1 Lokomotiva
26.09.2015 10:00 Brodarac 2 : 2 Bežanija
26.09.2015 11:00 BSK 1925 2 : 2 Vrcin
26.09.2015 12:00 Brodarac 1947 0 : 1 Trudbenik
26.09.2015 18:45 IMT 11 : 0 Zvezdara
26.09.2015 10:00 Zmaj 1953 2 : 2 Grafičar
26.09.2015 10:00 Banja 0 : 2 Milenium
26.09.2015 011 10 : 0 Sopot
26.09.2015 16:00 Seceranac Ada 0 : 2 Dunavac Grocka
26.09.2015 11:00 Omladinac 0 : 3 Torlak
26.09.2015 15:30 Budućnost 2 : 4 7. Juli
26.09.2015 15:30 Osipaonica 5 : 0 SASK
26.09.2015 15:30 Sloboda 8 : 1 Borac 1932
26.09.2015 16:00 Bačinac 2 : 0 Budućnost
26.09.2015 16:00 :
26.09.2015 15:30 Omladinac 3 : 0 Bresje Superior
26.09.2015 15:30 Udarnik 4 : 0 Mladi borac
26.09.2015 11:00 OFK Hajduk 1 : 0 Zemun
26.09.2015 11:00 Čukarički 6 : 0 Napredak
26.09.2015 11:00 Spartak 4 : 0 Radnički (N)
26.09.2015 10:30 Novi Pazar 3 : 2 Teleoptik
26.09.2015 12:00 Inđija 2 : 1 Radnički (SM)
26.09.2015 12:00 Indeks 1 : 0 Petar Puača
26.09.2015 12:00 Vojvodina 2 : 0 Donji Srem
26.09.2015 12:00 TSC 0 : 3 Hajduk Junior
26.09.2015 09:00 Lokomotiva 3 : 2 Sindjelić
26.09.2015 10:00 Borča 3 : 1 Dominus
26.09.2015 18:00 Voždovac 4 : 0 Internacional
26.09.2015 15:00 Apolon 4 4 : 2 Šumadija 1903
26.09.2015 13:00 Bane 0 : 0 Kiker
26.09.2015 Rudar 3 : 0 Radnički 1923
26.09.2015 Tutin 1 : 0 Sloga
26.09.2015 13:00 Novi Pazar 5 : 1 Nacional
26.09.2015 10:00 Mladenovac 2 : 1 Žarkovo
26.09.2015 15:00 PKB 3 : 1 Brodarac 1947
26.09.2015 11:00 PKB Kovilovo 0 : 2 GSP Polet
26.09.2015 12:00 Savacium 3 : 4 Senjak
26.09.2015 12:00 Radnički Šabački 0 : 5 Jedinstvo
26.09.2015 12:00 Budućnost Krušik 2014 3 : 1 OFK Šabac
26.09.2015 12:00 Drina 1 : 4 Loznica
26.09.2015 16:00 Petlić 2006 1 : 0 AF Duljaj
26.09.2015 16:00 GFK Jasenice 1911 3 : 2 VGSK
26.09.2015 16:00 AF Đokić 2 : 1 Smederevo 1924
26.09.2015 10:00 Avala 1 : 0 Pinosava
26.09.2015 10:00 Borac 1 : 1 Beograd 1929
26.09.2015 15:30 Dorćol 7 : 0 Banja
26.09.2015 18:45 Jedinstvo 1 : 6 Apolon 2010
26.09.2015 10:00 Dolina 14 : 3 Vojvodina
26.09.2015 10:00 Polet 0 : 6 Dinamo 1945
26.09.2015 10:00 Tabane 1970 1 : 1 Mladi Radnik
26.09.2015 10:00 Levač 2 : 4 Lugomir
26.09.2015 10:00 Morava 3 : 0 Bratstvo
26.09.2015 10:00 Radnički Stobex 0 : 2 Donjošorac
26.09.2015 12:00 OFK Atletiko 1 : 3 Mačva 2005
26.09.2015 12:00 POFK Savacium 4 : 0 Karađorđe
26.09.2015 10:00 Široki Brijeg 1 : 1 Rudar Prijedor
26.09.2015 10:00 Čelik 0 : 0 Slavija
26.09.2015 10:00 Zrinjski 0 : 2 Borac
26.09.2015 10:00 Sarajevo 7 : 0 Radnik
26.09.2015 10:00 Travnik 2 : 1 Vitez
26.09.2015 10:00 Drina 0 : 3 Željezničar
26.09.2015 10:00 Olimpic 0 : 1 Velež
26.09.2015 10:00 Sloboda 4 : 0 Mladost
26.09.2015 Mladost (R) 2 : 4 Stakorina
26.09.2015 Romanija 2 : 5 Velež
26.09.2015 10:00 Inđija 5 : 3 Radnički (SM)
26.09.2015 10:00 Indeks 2 : 3 Petar Puača
26.09.2015 10:00 Vojvodina 12 : 1 Donji Srem
26.09.2015 10:00 TSC 4 : 1 Hajduk Junior
26.09.2015 13:00 Šumadija 1903 0 : 0 Apolon
26.09.2015 13:00 Tutin 0 : 3 Pazar Juniors
26.09.2015 15:30 Slavija 1 : 2 Kosmet
26.09.2015 Bane : slobodan tim
26.09.2015 19:00 011 0 : 0 Voždovac
26.09.2015 16:30 Brodarac 1 : 1 Rad
26.09.2015 12:30 Studentski Grad 3 : 0 Bežanija
26.09.2015 09:00 BSK 1925 2 : 2 Zemun
26.09.2015 10:00 Mladi radnik 1940 8 : 0 Proleter
26.09.2015 13:30 Budućnost 1 : 5 7. Juli
26.09.2015 13:30 Osipaonica 7 : 1 SASK
26.09.2015 13:30 Sloboda 21 : 0 Borac 1932
26.09.2015 13:30 Pobeda 3 : 0 Železničar Kusadak
26.09.2015 10:00 Napredak 3 : 9 Akademija fudbala Djokić
26.09.2015 13:30 Sloga 2 : 4 Jedinstvo
26.09.2015 13:30 Omladinac 2 : 2 Bresje Superior
26.09.2015 13:30 Udarnik 12 : 1 Mladi borac
26.09.2015 10:00 Donjošorac 3 : 2 Jedinstvo
26.09.2015 10:00 OFK Osečina 0 : 1 Železničar
26.09.2015 10:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 4 OFK Šabac
26.09.2015 10:00 Drina 0 : 2 Loznica
26.09.2015 15:30 OŠ Karađorđe 2009 1 : 2 Presing
26.09.2015 15:30 Zvižd 1 : 3 Sloga (PM)
26.09.2015 15:30 Obilić 7 : 2 Bačinac
26.09.2015 15:30 Petlić 2006 4 : 1 Karađorđe (T)
26.09.2015 17:00 BASK 14 : 0 Borac P.
26.09.2015 09:30 13.maj 7 : 0 OFK Zabrežje
26.09.2015 10:00 Vranić 10 : 0 Budućnost D.
26.09.2015 10:00 Novi Beograd 3 : 2 Srem J.
26.09.2015 Radnički (K) 3 : 1 Borac
26.09.2015 16:00 BAK 2 : 0 BSK
26.09.2015 Dinamo 1945 2 : 0 Jedinstvo Stević
26.09.2015 09:00 Spartak 8 : 2 Proleter (BK)
26.09.2015 Ševac 2 : 5 Vršac
26.09.2015 11:00 Hajdučica 0 : 6 Banat
26.09.2015 11:00 Subotica 0 : 8 CFK
26.09.2015 Sloga (BNS) 3 : 3 Vladimirovac
26.09.2015 12:30 PKB PS 4 : 1 Palilulac
26.09.2015 Petar Urošev 11 : 0 Polet
26.09.2015 Borac 3 : 1 Tempo
26.09.2015 16:30 Slavija 3 : 0 Mladost (V)
26.09.2015 Slavija 0 : 4 Čoka
26.09.2015 Sloga 4 : 12 Tisa
26.09.2015 Bačka 10 : 1 AFK
26.09.2015 10:00 Institut 2 : 1 Milutinac
26.09.2015 12:00 Zemun B 1 : 0 Studentski Grad
26.09.2015 12:00 Radnički NB 0 : 0 Tempo
26.09.2015 10:00 Radnički 1 : 1 Posavina
26.09.2015 10:00 Jedinstvo (Š) 0 : 8 Rađevac
26.09.2015 Mladost (R) 6 : 0 Stakorina
26.09.2015 Romanija 2 : 1 Velež
26.09.2015 Rudo 3 : 6 Han Pijesak
26.09.2015 10:00 Šumadija 1903 4 : 1 Požarevac
26.09.2015 15:30 Užice 0 : 3 AS-07
26.09.2015 12:00 Mašinac 13 : 0 Levač
26.09.2015 16:00 Lavice Dubočica 9 : 0 Majdanpek
26.09.2015 15:30 Knjaževac 2015 0 : 3 Napredak
26.09.2015 15:30 Jedinstvo 2014 2 : 5 Radnički 2012
26.09.2015 Kikinda 1 : 2 Vojvodina
26.09.2015 Polet 5 : 4 Stajićevo
26.09.2015 Spartak 0 : 0 Sremice
26.09.2015 10:00 Mačva (Š) 10 : 0 POFK Letnjikovac
26.09.2015 10:00 OFK Šabac : Radnički (K)
26.09.2015 10:00 OFK Atletiko : Mačva 2005
26.09.2015 10:00 POFK Savacium : Karađorđe
26.09.2015 13:00 Kolubara 2 : 1 Teleoptik
26.09.2015 14:30 Zemun 0 : 11 Rad
26.09.2015 09:00 Voždovac 0 : 3 OFK Beograd
26.09.2015 13:00 Radnički Obrenovac 3 : 2 Brodarac
26.09.2015 10:00 Dominus 3 : 0 Bežanija
26.09.2015 14:30 Fer Plej 06 0 : 1 Sindjelić 2012
26.09.2015 08:00 BASK 2 : 0 Sindjelić
26.09.2015 16:15 Ada 6 : 0 OLE
26.09.2015 09:00 Sremčica 1 : 1 Lokomotiva
26.09.2015 18:00 Sećeranac Ada 0 : 0 Napredak
26.09.2015 09:00 Brodarac 1947 3 : 0 OFK Beograd (B)
26.09.2015 10:00 Atakante 1 : 5 Petlić
26.09.2015 09:30 Spartak '04 0 : 1 Bačka 1901
26.09.2015 09:30 Subotica '04 2 : 1 Spartak '03
26.09.2015 Jasenica 1911 3 : 1 Kostolac 2008
26.09.2015 Pinkum 1 : 0 Petlić
26.09.2015 Bambi : Presing
26.09.2015 Kolonija 0 : 0 Sloga
26.09.2015 Đokić 0 : 3 Plana
26.09.2015 Sloga 3 : 1 AFK
26.09.2015 Tisa 1 : 3 Potisje
26.09.2015 09:00 Sloga 0 : 6 Feniks
26.09.2015 09:50 Obrenovac 1905 4 : 0 Radnički
26.09.2015 10:40 Duboko 1 : 3 Posavina
26.09.2015 10:00 Jasenica 1911 1 : 7 Kostolac 2008
26.09.2015 10:00 Pinkum 1 : 11 Petlić
26.09.2015 10:00 Bambi : Presing
26.09.2015 10:00 Kolonija 0 : 5 Sloga
26.09.2015 10:00 Đokić 0 : 9 Plana
26.09.2015 13:00 Teleoptik 5 : 0 Rad
26.09.2015 13:50 Kolubara 0 : 0 BSK 1925
26.09.2015 09:00 BSK 3 : 1 011
26.09.2015 14:00 Radnički 0 : 2 OFK Beograd
26.09.2015 10:00 Teleoptik 1 : 3 Forza

Odbojka

26.09.2015 18:00 Gradiška 1 : 3 Jahorina
26.09.2015 18:00 Maglić 3 : 1 Pelagićevo
26.09.2015 18:00 Drina 3 : 0 Majevica
26.09.2015 18:00 Tempo 3 : 0 Crvena zvijezda
26.09.2015 18:00 HE Drini 3 : 0 Balkana
26.09.2015 18:00 Slavija 3 : 0 Jahorina
26.09.2015 18:00 Maglić 3 : 0 Stakorina
26.09.2015 18:00 Glasinac 2 : 3 Hercegovac
26.09.2015 18:00 Laktaši 3 : 0 Crvena zvijezda

Rukomet

26.09.2015 19:00 Nexe 30 : 25 Borac M:TEL
26.09.2015 19:00 Jugović 25 : 24 Radnički
26.09.2015 18:30 Metaloplastika 22 : 22 Crvena Zvezda
26.09.2015 18:30 Železničar 1949 28 : 28 Sloga
26.09.2015 19:00 Rudar 26 : 24 Partizan
26.09.2015 19:00 Mokra Gora 30 : 23 Dubočica 54
26.09.2015 19:00 Dinamo 33 : 25 Zlatar
26.09.2015 19:30 Kolubara 24 : 23 Metalac
26.09.2015 20:00 Šamot 65 26 : 22 Obilić
26.09.2015 19:00 Banatski Karlovac 25 : 22 Kikinda
26.09.2015 18:00 Hercegovina 26 : 26 Jedinstvo
26.09.2015 19:00 Vranje 1957 30 : 28 BSK Heba
26.09.2015 19:00 Rembas 27 : 34 Žitorađa
26.09.2015 18:00 Priboj 32 : 23 Metalac
26.09.2015 20:00 Omladinac 22 : 27 Župa 54
26.09.2015 13:30 Bask 26 : 24 Novi Beograd
26.09.2015 20:00 Sloga 25 : 27 Sindjelić
26.09.2015 Dorćol 37 : 29 Smederevo
26.09.2015 20:30 Metaloplastika 2 39 : 25 Lazarevac
26.09.2015 Knjaževac 30 : 37 Radnički
26.09.2015 Đerdap 27 : 20 Rudar
26.09.2015 Majdanpek 28 : 27 Paraćin
26.09.2015 20:00 Vojka 34 : 38 Titel
26.09.2015 17:30 Partizan 41 : 23 Ruma
26.09.2015 19:00 Jabuka 2 21 : 24 Crepaja
26.09.2015 17:00 Omladinac (D) 29 : 36 Dolovo
26.09.2015 17:00 Borac 24 : 25 Dalmatinac
26.09.2015 20:00 Somborelektro 30 : 28 Sonta
26.09.2015 19:00 Rusin 32 : 36 Vojput 2
26.09.2015 19:00 Partizan 35 : 23 Gradnulica
26.09.2015 16:30 Zrenjanin 32 : 26 Senta
26.09.2015 13:00 Naftagas 30 : 22 Obilić
26.09.2015 14:00 Morava 2 23 : 27 Udarnik
26.09.2015 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 26 : 14 Hercegovac
26.09.2015 18:00 Mladost 27 : 26 Leotar
26.09.2015 18:00 Kotor Varoš 23 : 26 Golić Šarić
26.09.2015 18:00 Drina 34 : 30 Slavija
26.09.2015 18:00 Lokomotiva 22 : 24 Hercegovina
26.09.2015 18:00 Izvor Bukovička Banja 37 : 21 Minaqua Vojvodina
26.09.2015 19:00 Jagodina 21 : 25 Naisa
26.09.2015 18:00 Sloga 25 : 25 Železničar
26.09.2015 18:00 Radnički 33 : 23 Kučevo
26.09.2015 19:00 Mladost 29 : 28 Požarevac
26.09.2015 17:00 Pančevo 23 : 34 Junior
26.09.2015 19:00 Proleter SP 37 : 28 Topličanin
26.09.2015 11:30 Radnički BG 31 : 25 Petrovac
26.09.2015 19:00 Loznica grad 28 : 34 ORK Beograd
26.09.2015 18:00 Ravangrad 30 : 20 Temerin
26.09.2015 18:00 Halas Jožef 30 : 17 Sloven
26.09.2015 13:30 Sočanica 19 : 24 Izvor Bukovička Banja 2
26.09.2015 11:30 Prijepolje 22 : 21 Metalac AD
26.09.2015 21:00 Želja 17 : 12 Deronje
26.09.2015 17:00 Dolovo 36 : 18 Apatin
26.09.2015 16:30 Partizan 30 : 23 Naftagas
26.09.2015 17:00 Senta 16 : 27 Mladost
26.09.2015 14:00 Lehel 10 : 7 Obilić

Futsal

26.09.2015 18:00 Čelinac 6 : 1 Mostar SG
26.09.2015 18:00 Tango 5 : 2 Brotnjo Premier SK
26.09.2015 18:00 Leotar 6 : 0 Kaskada
26.09.2015 18:00 Zrinjski 3 : 1 Sofić Konjic
26.09.2015 18:00 Bosna Kompred 4 : 5 Centar
26.09.2015 18:00 Seljak 12 : 1 Jošavka

Ragbi 13

26.09.2015 11:00 Novi Gromovi 30 : 20 Ratnici