24.05
17:00
TrepÄa
Polet (R)
0
2
|
24.05.2023 17:00 | 0 : 2 |
24.05
17:00
Busije
Å eÄeranac Ada
3
2
|
24.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.05
17:30
KFK Ravna gora
PoŔtar Zvezdara
0
1
|
24.05.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.05
17:00
Siti Sport Klub
Balkan Mirijevo
0
1
|
24.05.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.05
17:00
Posavac TiŔma
Borac
2
5
|
24.05.2023 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
24.05
17:00
Umka
BSK 1925
3
0
|
24.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.05
17:00
Bratstvo
Heroj Polet
1
2
|
24.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
24.05
17:00
Å umadija
OFK BuduÄnost
1
2
|
24.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.05
17:00
LisoviÄ 1977
BSK 1926
1
3
|
24.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.05
17:00
Turbina
VraniÄ
2
3
|
24.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.05
17:00
Krtinska
Rojkovac
2
1
|
24.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.05
17:00
RuŔanj
Strelac
1
1
|
24.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.05
17:00
RadniÄki
Omladinac
5
1
|
24.05.2023 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.05
17:00
OFK Zabrežje
BuduÄnost
1
2
|
24.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
24.05
17:00
Vis
Å umadija 1962
3
7
|
24.05.2023 17:00 | 3 : 7 |
|
||||||
24.05
17:00
VinÄa
VrÄin
2
1
|
24.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.05
17:00
GroÄanski fudbalski klub
KovaÄevac 1956
0
3
|
24.05.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
24.05
17:00
Dunavac
Hajduk
3
1
|
24.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.05
17:00
KaluÄerica 1969
Velika Krsna
4
1
|
24.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.05
17:00
ZaklopaÄa
Rabrovac
1
4
|
24.05.2023 17:00 | 1 : 4 |
|
24.05
17:30
TaskoviÄi
Toplica
4
3
|
24.05.2023 17:30 | 4 : 3 | |||||||
24.05
17:30
Rad
Moravac (ZT)
3
0
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
24.05
17:30
Polet
BaliÄevac
9
1
|
24.05.2023 17:30 | 9 : 1 | |||||||
24.05
17:30
Naisus 1977
Zemljoradnik
1
2
|
24.05.2023 17:30 | 1 : 2 |
24.05
17:30
Äekmin
BSK
5
1
|
24.05.2023 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
24.05
17:30
VuÄje
Milanovo
1
1
|
24.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.05
17:30
Lemind 1953
Jedinstvo (B)
1
4
|
24.05.2023 17:30 | 1 : 4 | |||||||
24.05
17:30
Donja Lomnica
ŽelezniÄar
6
0
|
24.05.2023 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
24.05
17:30
ZloÄudovo
Polet
3
0
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.05
17:30
Mladost
Moravac Orion
5
3
|
24.05.2023 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
24.05
17:30
BuduÄnost
Jedinstvo (G)
1
3
|
24.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.05
17:30
Sloga
OFK Morava
3
0
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
24.05
17:30
Sloga (K)
PoreÄ
2
3
|
24.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.05
17:30
Nemetali
RadniÄki (K)
3
3
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
24.05
11:00
Mala Vrbica
Urovica
2
0
|
24.05.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.05
17:30
Rudna Glava
Brestovac
6
0
|
24.05.2023 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
24.05
11:00
MiloŔevo
Krivelj
6
0
|
24.05.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.05
17:30
Branik
Polom
6
0
|
24.05.2023 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
24.05
17:30
Polet
KljuÄ
3
3
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
24.05
17:30
Å arbanovac
Blizna
3
2
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 2 |
|
24.05
16:00
Zadrugar
Spartak
3
0
|
24.05.2023 16:00 | 3 : 0 |
24.05
17:30
Sloboda
RadniÄki
3
0
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.05
17:30
Veliko Trnjane
OFK Brza
2
3
|
24.05.2023 17:30 | 2 : 3 | |||||||
24.05
17:30
Jedinstvo
Progres
0
1
|
24.05.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.05
17:30
Moravac (G)
Real
3
1
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.05
17:30
Mladi borac
Gradac
6
1
|
24.05.2023 17:30 | 6 : 1 | |||||||
24.05
17:30
BobiŔte
Umac
3
0
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.05
17:30
Moravac (P)
Å umadija
5
1
|
24.05.2023 17:30 | 5 : 1 |
|
24.05
17:30
Duboko
Belo Polje
2
2
|
24.05.2023 17:30 | 2 : 2 | |||||||
24.05
17:30
Rvati
Rekreativo
4
4
|
24.05.2023 17:30 | 4 : 4 | |||||||
24.05
17:30
Zvezda
Munja
5
3
|
24.05.2023 17:30 | 5 : 3 |
24.05
17:46
Jedinstvo
Tomislavci
0
3
|
24.05.2023 17:46 | 0 : 3 |
24.05
17:00
Mladost (Sl)
Mladost (Sv)
3
3
|
24.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
24.05
17:00
Zvijezda 09
Slavija
2
2
|
24.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
24.05
17:30
Goražde
StupÄanica
1
3
|
24.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.05
17:30
Travnik
Jedinstvo
1
2
|
24.05.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.05
17:30
Zvijezda
RadniÄki
3
1
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.05
17:30
Gradina
Mladost
2
1
|
24.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.05
17:30
Bratstvo
Radnik
2
1
|
24.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.05
17:30
Rudar
Simm-Bau
1
1
|
24.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.05
17:30
ToŔk
BuduÄnost
0
0
|
24.05.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.05
17:30
Tomislav
GOÅ K
3
3
|
24.05.2023 17:30 | 3 : 3 |
|
24.05
21:00
Brighton & Hove Albion
Manchester City
1
1
|
24.05.2023 21:00 | 1 : 1 |
|
24.05
19:30
Elche CF
Sevilla
1
1
|
24.05.2023 19:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.05
22:00
Espanyol
AtlƩtico Madrid
3
3
|
24.05.2023 22:00 | 3 : 3 |
|
||||||
24.05
21:00
Osasuna
Athletic Club
2
0
|
24.05.2023 21:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.05
22:00
Real Betis BalompiƩ
Getafe
0
1
|
24.05.2023 22:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.05
19:30
Real Madrid
Rayo Vallecano
2
1
|
24.05.2023 19:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.05
19:30
Villarreal
CƔdiz CF
2
0
|
24.05.2023 19:30 | 2 : 0 |
|
24.05
15:00
Å umadija 1903
GFK Sloboda
0
3
|
24.05.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
24.05
10:00
Proleter 1951
Derby 2015
3
3
|
24.05.2023 10:00 | 3 : 3 |
24.05
10:00
Železnik 1930
BSK 1925
3
0
|
24.05.2023 10:00 | 3 : 0 |
24.05
16:00
OFK BaÄka
Borac (BG)
3
0
|
24.05.2023 16:00 | 3 : 0 |
24.05
Vulturul
Sloga
2
1
|
24.05.2023 | 2 : 1 |
|
24.05
11:00
Jedinstvo
Apolon 4
0
0
|
24.05.2023 11:00 | 0 : 0 | |||||||
24.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Å umadija 1903
4
0
|
24.05.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
24.05
16:00
RadniÄki 1923
OPK Rudar 1933
6
1
|
24.05.2023 16:00 | 6 : 1 |
|
24.05
15:00
OFK Vrbas
Petrika
3
4
|
24.05.2023 15:00 | 3 : 4 |
|
24.05
16:30
Takovo
Polimlje
1
0
|
24.05.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
24.05
15:00
Milutinac
Borac
6
0
|
24.05.2023 15:00 | 6 : 0 |
|
24.05
17:00
OFK Beograd
Lokomotiva
0
4
|
24.05.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
24.05
Zlatibor
Metalac
0
3
|
24.05.2023 | 0 : 3 |
24.05
11:00
RadniÄki (V)
Omladinac 2014
1
6
|
24.05.2023 11:00 | 1 : 6 |
|
||||||
24.05
15:30
RadniÄki (K)
MaÄva
0
2
|
24.05.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.05
17:00
Ribnica
Respekt
1
4
|
24.05.2023 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.05
10:00
Sunrise Å abac
Loznica
|
24.05.2023 10:00 |
|
|||||||
24.05
17:00
RaÄevac
Drina
2
1
|
24.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
24.05
14:00
Brodarac
Voždovac
1
1
|
24.05.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.05
12:00
OLE
Teleoptik
3
1
|
24.05.2023 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.05
13:00
Rad
IMT
7
0
|
24.05.2023 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.05
10:00
RadniÄki (NB)
ÄukariÄki
0
4
|
24.05.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.05
11:00
Partizan
Crvena zvezda
1
1
|
24.05.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
24.05
14:45
RFK GrafiÄar
OFK Beograd
4
0
|
24.05.2023 14:45 | 4 : 0 |
|
24.05
15:00
OFK Å ampion 2014
SFS Borac
2
1
|
24.05.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
24.05
16:45
Fenix
Tika-taka
10
0
|
24.05.2023 16:45 | 10 : 0 |
24.05
14:00
Rakovica
Balkan
3
1
|
24.05.2023 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.05
12:30
SinÄeliÄ
PFK Žarkovo 2000
4
0
|
24.05.2023 12:30 | 4 : 0 |
|
||||||
24.05
10:00
BSK 1925
Zemun
0
5
|
24.05.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
24.05
15:00
ObiliÄ 1924
RadniÄki (O)
4
5
|
24.05.2023 15:00 | 4 : 5 |
|
||||||
24.05
16:00
Ada
Lokomotiva
1
9
|
24.05.2023 16:00 | 1 : 9 |
|
||||||
24.05
17:00
Torlak
Bežanija
0
0
|
24.05.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
24.05
11:00
Milutinac
Prva Iskra
4
0
|
24.05.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
24.05
17:30
Tisa NjerÅ”
Crvenka
1
3
|
24.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.05
17:00
Arena Su
BajŔa
2
4
|
24.05.2023 17:00 | 2 : 4 |
|
24.05
17:00
Sloga
ViŔesava
9
1
|
24.05.2023 17:00 | 9 : 1 |
|
24.05
16:30
Kraljica Marija
Pazar
3
2
|
24.05.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.05
17:30
Jedinstvo
ŽGFK Borac
1
2
|
24.05.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.05
16:00
Plana
RadniÄki 1923
0
5
|
24.05.2023 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
24.05
16:30
Loznica
Požega
1
0
|
24.05.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.05
16:00
KaraÄorÄe
MaÄva
0
2
|
24.05.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
24.05
15:30
Vojvodina
Moskva
1
1
|
24.05.2023 15:30 | 1 : 1 | |||||||
24.05
16:30
Voja GaÄiÄ
Prave Dame
0
4
|
24.05.2023 16:30 | 0 : 4 |
24.05
17:00
OFK Å ampion 2014
OFK ParaÄin
0
7
|
24.05.2023 17:00 | 0 : 7 |
|
24.05
16:00
RadniÄki (O)
Obrenovac 1905
0
0
|
24.05.2023 16:00 | 0 : 0 |
|
24.05
16:30
Mladost
Sunrise Å abac
1
2
|
24.05.2023 16:30 | 1 : 2 |
24.05
18:00
Borac Mozzart
Metalac
100
74
|
24.05.2023 18:00 | 100 : 74 |
24.05
18:00
Partizan
Vojvodina
20
28
|
24.05.2023 18:00 | 20 : 28 |
24.05
19:00
Pro Recco
Olympiacos CFP
10
9
|
24.05.2023 19:00 | 10 : 9 | |||||||
24.05
18:00
NC Vouliagmeni
SPD RadniÄki
9
10
|
24.05.2023 18:00 | 9 : 10 | |||||||
24.05
20:00
CNA Barceloneta
Dinamo Tbilisi
13
6
|
24.05.2023 20:00 | 13 : 6 | |||||||
24.05
19:00
Jadran ST
Waspo 98 Hannover
12
8
|
24.05.2023 19:00 | 12 : 8 |
24.05
20:00
Loznica Grad 2018
Ekonomac
4
3
|
24.05.2023 20:00 | 4 : 3 |