05.06
17:30
MeŔevo
TimoÄanin
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Rembas
Jedinstvo (P)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
GFK Jagodina
OFK Brzi Brod
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
GFK DuboÄica
Sloga (L)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
BuduÄnost (P)
RadniÄki (P)
4
2
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 2 | |||||||
05.06
17:30
PÄinja
Hajduk Veljko
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
19:00
Trayal
RadniÄki (S)
2
1
|
05.06.2022 19:00 | 2 : 1 |
05.06
17:30
Krila Krajine
Sloga
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
StaniÅ”iÄ
Preporod
2
4
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Vojvodina (BG)
NjegoÅ”
9
3
|
05.06.2022 17:30 | 9 : 3 | |||||||
05.06
17:30
OFK Mladost APA
Hercegovac
2
3
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 3 | |||||||
05.06
17:30
Tavankut
ÄSK Pivara
0
0
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 0 | |||||||
05.06
17:30
BaÄka (P)
BaÄka 1901
3
6
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 6 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost (T)
Mladost (BP)
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
05.06
17:00
Komgrap
VinÄa
0
0
|
05.06.2022 17:00 | 0 : 0 | |||||||
05.06
17:00
GSP Polet DorÄol
SremÄica
2
2
|
05.06.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
SinÄeliÄ
Zvezda
7
0
|
05.06.2022 17:00 | 7 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Kosmaj
Torlak
1
5
|
05.06.2022 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
17:00
PoŔtar Zvezdara
Napredak
0
0
|
05.06.2022 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
PKB
Lokomotiva
6
0
|
05.06.2022 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Zuce 2019
Crvena zvezda (MML)
5
0
|
05.06.2022 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK Mladenovac
BSK 1925
8
1
|
05.06.2022 17:00 | 8 : 1 |
|
05.06
17:30
BuduÄnost
Å umadija 1903
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Gruža
KaraÄorÄe
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Å umadija (T)
JoŔanica
1
2
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Bane 1931
Sloboda
8
0
|
05.06.2022 17:30 | 8 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Tutin
Polet
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
05.06
17:30
Polimlje
Jasen
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Polet (LJ)
Parmenac
6
1
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloboda
FAP
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Prijevor
Sevojno
5
0
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Omladinac
Zlatar
3
3
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 3 | |||||||
05.06
17:30
Savinac
Polet (T)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
6
0
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 0 |
|
05.06
17:30
OFK Divci
Jedinstvo Vladimirci 1924
6
2
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost
RadniÄki (V)
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Cer
Zadrugar
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
ŽelezniÄar
Ribnica
1
3
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 3 | |||||||
05.06
17:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Vrelo Sport
1
2
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Strmovo 1968
Borac
1
0
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
05.06
17:30
Sloga 33
Sloga (B)
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK Mihajlovac
Rudar (S)
16
0
|
05.06.2022 17:30 | 16 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Äerdap
Pomoravlje 1946
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladi borac
KaraÄorÄe
4
6
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 6 |
|
||||||
05.06
17:30
VGSK
Morava
2
4
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK Napredak
OFK AranÄelovac 1979
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Å umadija
Rudar 2001
6
3
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Grizli ML
Sloboda
1
6
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 6 |
|
05.06
17:30
Jedinstvo (GM)
OFK SinÄeliÄ
1
5
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK Napredak 1929
Bukovik
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Delijski Vis
Aluminijum
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Mladost (M)
Mladost (B)
0
4
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Car Konstantin
Rudar
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK NiÅ”
MaloŔiŔte
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Pukovac
Orljane
4
3
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Morava
NaŔa krila 1936
3
6
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 6 |
|
05.06
17:30
Pusta Reka
OFK TopliÄanin
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK Alakince
ŽitoraÄa
5
3
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Svetlost
5
3
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
SFK Morava
Moravac Orion
7
2
|
05.06.2022 17:30 | 7 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Nebeski Andjeli
Äekmin
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Radan
Jablanica
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
05.06
17:30
Župa
Sloga (M)
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
SFS Borac
Jedinstvo (M)
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Morava 1918
Jedinstvo 1936
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
KuŔiljevo
LevaÄ
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Juhor
OFK Lugomir
4
2
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Orlovi
Trstenik PPT
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga (D)
Gradina
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
05.06
17:30
Jedinstvo (P)
Tanasko RajiÄ
1
5
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 5 | |||||||
05.06
17:30
OFK 019
Lužnica
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
OFK Knjaz
OFK Slatina
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Äerdap
Brodoremont
2
3
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 3 | |||||||
05.06
17:30
Rajko MitiÄ
BSK
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Dunav
Bor 1919
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Ozren
Balkanski
3
4
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 4 |
|
05.06
17:30
ŽAK
RadniÄki (S)
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Lipar
BuduÄnost (M)
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Vojvodina
Bratstvo 2019
1
10
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 10 | |||||||
05.06
17:30
Crvenka
NaŔa Zvezda
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
RadniÄki 1918
Kordun
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Borac (BG)
BuduÄnost (P)
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Borac 46
BuduÄnost (G)
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Rusin
Polet
4
3
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 3 |
05.06
18:00
BaÄka 1923
Å ajkaÅ” 1908
5
7
|
05.06.2022 18:00 | 5 : 7 |
|
||||||
05.06
18:00
Jedinstvo
JugoviÄ
1
0
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
FruŔkogorac
ŽSK
1
3
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Dinamo
Crvena Zvezda
2
1
|
05.06.2022 18:00 | 2 : 1 | |||||||
05.06
18:00
TSK
Slavija
1
2
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 2 |
|
05.06
17:30
Jedinstvo SteviÄ
Partizan (G)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Spartak 1911
Partizan (U)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Potporanj
Vulturul
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 | |||||||
05.06
17:30
HajduÄica
Crvena zvezda
0
2
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Sloga (BNS)
Dolina
0
1
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Stari TamiÅ”
Dolovo
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
RadniÄki (K)
BuduÄnost (A)
7
3
|
05.06.2022 17:30 | 7 : 3 |
05.06
17:30
Sremac (D)
ŽelezniÄar
0
5
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
Napredak
Sremac (V)
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga
Sremac (DeÄ)
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
RadniÄki
Hajduk
2
6
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 6 |
|
||||||
05.06
17:30
FruŔkogorac
Jadran
4
3
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Partizan
Borac (K)
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Borac (M)
Podrinje
5
2
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
GFK Sloven
Ljukovo
8
0
|
05.06.2022 17:30 | 8 : 0 |
|
05.06
17:30
BaÄinac
Osipaonica
0
1
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Radnik
SASK
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga
ŽelezniÄar Kusadak
6
1
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 1 | |||||||
05.06
17:30
GlavaÅ”
Mladost 1948
3
7
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 7 |
|
||||||
05.06
17:30
Podunavac
Jedinstvo
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
05.06
17:30
Mladi rudar 1954
Prvi srpski ustanak
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Trnava
Jasenica
5
0
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
ŽSK
Omladinac (D.R.)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Lokomotiva
Banja 1957
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Å umadinac 1913
Marjan
7
3
|
05.06.2022 17:30 | 7 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
BSK
Sloga (M)
1
0
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Plaskovac
VinÄa
1
0
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
05.06
11:00
Mala Vrbica
Branik
0
3
|
05.06.2022 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
RadniÄki (K)
Brestovac
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
MiloŔevo
KljuÄ
3
2
|
05.06.2022 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Blizna
Polom
1
2
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
11:00
BSK
Polet
3
1
|
05.06.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
05.06
17:30
Palilula
Borac
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Rad
Moravac
4
3
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 3 | |||||||
05.06
17:30
Jastrebac
Toplica
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Pobeda
BaliÄevac
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
RadniÄki 1924
Naisus 1977
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Polet
RadniÄki 1947
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 | |||||||
05.06
17:30
TaskoviÄi
Svrljig
1
2
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 2 |
05.06
Vinogradar
Äitluk
3
0
|
05.06.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
TemniÄ 1924
Rubin
1
1
|
05.06.2022 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
Sloga (Ä)
Mladost (T)
5
0
|
05.06.2022 | 5 : 0 | |||||||
05.06
SebeÄevac
Parunovac
3
2
|
05.06.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
13. April
Trudbenik
3
2
|
05.06.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
Sloga (D)
MaÄkovac
4
1
|
05.06.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
Jastrebac (VÅ )
Kupci
2
2
|
05.06.2022 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
FUD
Gornji StepoÅ”
2
2
|
05.06.2022 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
Sloga (L)
BoŔnjane
5
0
|
05.06.2022 | 5 : 0 |
|
05.06
17:30
ASK
Vojvodina (NM)
0
1
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Borac
Polet
2
5
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 5 | |||||||
05.06
17:30
Banat
Mladost (L)
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
BuduÄnost
Napredak
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 | |||||||
05.06
17:30
ŽAK
Mladost (BD)
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Krajina
Rusanda
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
ŽFK Banat
Vojvodina (B)
6
1
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 1 |
|
05.06
18:00
Napredak
Kolare
5
1
|
05.06.2022 18:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
GFK Tabane
Mladi Borac
1
5
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
18:00
OFK Juhor 2016
Rudar (St)
2
3
|
05.06.2022 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Morava
Rudar (SR)
2
1
|
05.06.2022 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Sloga
Moravac 2015
0
0
|
05.06.2022 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Dragocvet
Mladost
2
0
|
05.06.2022 18:00 | 2 : 0 | |||||||
05.06
18:00
Juhor (G)
Partizan (M)
3
3
|
05.06.2022 18:00 | 3 : 3 | |||||||
05.06
18:00
Javor
BuduÄnost (M)
3
0
|
05.06.2022 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Partizan (G)
BuduÄnost (Ä)
4
3
|
05.06.2022 18:00 | 4 : 3 |
|
05.06
17:30
KrilaÅ”
ŽelezniÄar
5
2
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Rudar (Kr)
Mladost (R)
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Omladinac (Å )
Zvižd
1
0
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Sloga (L)
ObiliÄ
1
7
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 7 |
|
||||||
05.06
17:30
Žitkovica 2017
Borac (K)
1
2
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
BuduÄnost (V)
Sirakovo
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
05.06
17:00
Mladost
Barajevo
0
12
|
05.06.2022 17:00 | 0 : 12 |
|
||||||
05.06
17:00
RadniÄki (R)
Turbina
2
2
|
05.06.2022 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Å umadija
BuduÄnost (Z)
3
5
|
05.06.2022 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
05.06
17:00
Strelac
Beljina
4
1
|
05.06.2022 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
LisoviÄ 1977
Krtinska
2
1
|
05.06.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Omladinac
Dimitrije TucoviÄ
0
5
|
05.06.2022 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
05.06
17:00
BSK 1926
OFK BuduÄnost
1
3
|
05.06.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
05.06
17:00
Å umadija 1962
Dunavac
5
4
|
05.06.2022 17:00 | 5 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
Rabrovac
ZaklopaÄa
1
3
|
05.06.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
VrÄin
Velika Krsna
4
2
|
05.06.2022 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
SUF KovaÄevac 1956
SUF Dubona
4
2
|
05.06.2022 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Pudarci
KaluÄerica 1969
2
3
|
05.06.2022 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
BoleÄ
Napredak
10
0
|
05.06.2022 17:00 | 10 : 0 |
|
05.06
17:30
Crvena zastava
Omladinac
0
0
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Stevan NeŔticki
Proleter
6
3
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloboda
RadniÄki 2020
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Äegar 1946
Planinac 1933
5
1
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Palilulac
RadniÄki 1936
0
1
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Morava
Vulkan 1963
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
05.06
17:30
GoruŔica
Slatina
0
1
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Spartak 1976
4
3
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
DragaÄevo
OvÄar
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Morava
Kej
1
3
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
VoÄar
Prilike
2
4
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 4 |
|
05.06
17:30
Napredak
Å umadija
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Orlovac 1932
Rudar
5
1
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Donja Vrbava
Zadrugar
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Rakova
Mladost
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo (GG)
Ozrem
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
05.06
18:00
Tavnik
Proleter
4
1
|
05.06.2022 18:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Omladinac (NS)
Rudar
3
2
|
05.06.2022 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Zvezda
KoŔtampolje
2
0
|
05.06.2022 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
OFK Progorelica
Ibar
4
3
|
05.06.2022 18:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Ribnica
BuduÄnost
1
4
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
18:00
Radnik
Jedinstvo 2017
3
1
|
05.06.2022 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Mladost (V)
Mataruge
3
2
|
05.06.2022 18:00 | 3 : 2 |
|
05.06
17:30
Rudar
Jedinstvo (MZ)
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Hajduk Stanko
Sloga
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Cer
Jedinstvo (Å )
0
4
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 4 | |||||||
05.06
17:30
Drina
RadniÄki (Kl)
0
2
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 2 | |||||||
05.06
17:30
GuÄevo 1929
Vidojevica
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
KaraÄorÄe
Milan OrliÄ
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Majur
RadniÄki (Ko)
2
3
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Lipolist
Podrinje
3
5
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 5 |
05.06
00:00
SeÄica
Tara
4
2
|
05.06.2022 00:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
PeruÄac
Plavi Tok
3
0
|
05.06.2022 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Bakionica
Prvi partizan
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Sloga
OFK Kotroman
7
0
|
05.06.2022 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
05.06
Jedinstvo
Rampa
2
3
|
05.06.2022 | 2 : 3 |
|
05.06
11:00
Spartak
Jug Bogdan
0
2
|
05.06.2022 11:00 | 0 : 2 | |||||||
05.06
17:00
Jastrebac
Kosovac
4
2
|
05.06.2022 17:00 | 4 : 2 | |||||||
05.06
17:00
Borac
OFK Kosanica
1
4
|
05.06.2022 17:00 | 1 : 4 |
|
05.06
11:00
Milenko PavloviÄ
DraÄiÄ 2018
4
2
|
05.06.2022 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
11:00
Jadar 2013
Mali korak
4
3
|
05.06.2022 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
11:00
Lukavac
PopadiÄ
4
0
|
05.06.2022 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
16:00
Stari drugari
Rakac Stave
2
0
|
05.06.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
OFK Povlen
KoteŔica
0
2
|
05.06.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
11:00
Polet
Junior Novo Naselje
1
3
|
05.06.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
TeŔnjar
Kolubara 2
2
0
|
05.06.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
05.06
17:30
GraniÄar
Dinamo 1923
2
5
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 5 | |||||||
05.06
17:30
Kula
OFK Odžaci
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
TerekveÅ”
Omladinac (B)
6
1
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Omladinac (D)
Zadrugar
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Aleksa Å antiÄ
Hajduk
3
4
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Polet
Mladost
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
05.06
17:30
Pobeda
Omladinac 1927
1
0
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Glogonj
Mundial
5
1
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Unirea
Mladost (V)
6
1
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Omladinac (D)
BSK BavaniŔte
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
RadniÄki (B)
Proleter (M)
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
05.06
17:00
ÄuÄuge
Å arbane
6
2
|
05.06.2022 17:00 | 6 : 2 | |||||||
05.06
17:00
JoŔeva
OFK Paljuvi
3
4
|
05.06.2022 17:00 | 3 : 4 | |||||||
05.06
17:00
Mladost (V)
Ratkovac
6
3
|
05.06.2022 17:00 | 6 : 3 | |||||||
05.06
17:00
Polet (DL)
Jedinstvo (M)
1
5
|
05.06.2022 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
11:00
Omladinac (K)
NepriÄava
1
0
|
05.06.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Pambukovica
Polet (T)
1
1
|
05.06.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
05.06
17:30
PSK Putinci
Polet
0
5
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
Srem
Rudar
8
1
|
05.06.2022 17:30 | 8 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Mladost
KruŔedol
0
2
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
ÄSK Äortanovci
GraniÄar (O)
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Å umar
Jedinstvo
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Hajduk 1932
FruŔkogorac
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
05.06
17:30
Potisje
TamiÅ”
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Tisa 1933
BileÄanin
1
8
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 8 | |||||||
05.06
17:30
OFK StajiÄevo
Zadrugar
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 | |||||||
05.06
17:30
OFK Gradnulica
Partizan
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
RadniÄki 1911
Mladost
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Naftagas
MSK
1
7
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 7 |
|
05.06
17:30
Velika Reka
SinÄeliÄ
5
0
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
05.06
17:30
PopoviÄ
Sopot
5
1
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost (G)
Vojvoda
5
3
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Stojnik
Mladost (MI)
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK RogaÄa
Crvena zvezda
1
3
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK Slatina
Mali Požarevac
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Sibnica
Vis
0
6
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 6 |
|
05.06
17:30
Posavina
Rvati
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Partizan
OFK Zabrežje
1
5
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 5 | |||||||
05.06
17:30
Skela
Borac
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
05.06
15:30
Busije
SinÄeliÄ 2012
6
5
|
05.06.2022 15:30 | 6 : 5 |
|
||||||
05.06
10:00
Železnik 1930
Borac
1
1
|
05.06.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
10:00
Rekreativo 011
Novi Beograd
1
4
|
05.06.2022 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
10:00
Bežanija
BUSK
3
2
|
05.06.2022 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Å umadinac
13. maj
6
0
|
05.06.2022 17:00 | 6 : 0 |
|
05.06
17:00
Bratstvo
OFK Lug 2020
4
2
|
05.06.2022 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Palilulac
Resnik
1
3
|
05.06.2022 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Pinosava
OFK Crvenka
6
3
|
05.06.2022 17:00 | 6 : 3 |
|
||||||
05.06
11:00
Mladi proleter
LepuŔnica
2
1
|
05.06.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Sveti Stefan
Pionir
3
0
|
05.06.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Minel
KFK Ravna gora
3
2
|
05.06.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
05.06
17:30
Slavija (P)
Borac
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Slavija (B)
TvrÄava
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
NeŔtin
Orlovi
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Krivanj
Kulpin
4
6
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 6 |
|
||||||
05.06
17:30
MagliÄ
BaÄka (D)
5
3
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Soko
Mladost
3
2
|
05.06.2022 18:00 | 3 : 2 |
|
05.06
17:30
Mladost
Milicionar
0
0
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
BuduÄnost (Z)
Mladi borac
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Gorki
Napredak
1
3
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
DuŔko
Torpedo
3
3
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
BuduÄnost (PD)
Sloga
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Sloboda
Stojan Lazarac
1
7
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 7 |
05.06
18:00
Gruža
Jedinstvo (G)
1
0
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Borac
Mineral 2015
9
1
|
05.06.2022 18:00 | 9 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Granit
Omladinac
2
1
|
05.06.2022 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Jedinstvo (D)
Studen Vitez
1
1
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
PopoviÄi Vrnjci
Lazac
5
1
|
05.06.2022 18:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Jovo Kursula
MiloÄajac
4
1
|
05.06.2022 18:00 | 4 : 1 |
|
05.06
17:00
VlaÅ”iÄ
Sloga (M)
0
3
|
05.06.2022 17:00 | 0 : 3 | |||||||
05.06
17:00
DumaÄa
PriÄinoviÄ
2
6
|
05.06.2022 17:00 | 2 : 6 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK Letnjikovac 1983
Dobrava Žabar 2020
2
5
|
05.06.2022 17:00 | 2 : 5 | |||||||
05.06
17:00
Jevremovac
TreŔnjevka
4
0
|
05.06.2022 17:00 | 4 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Dobrava
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
0
6
|
05.06.2022 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
05.06
17:00
Sloga (K)
Å ipurske livade
3
1
|
05.06.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Mladost (PP)
Mrovska
7
1
|
05.06.2022 17:00 | 7 : 1 |
|
05.06
17:30
VrtiŔte
Novoselac
3
6
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 6 | |||||||
05.06
17:30
Mladost
Mezgraja
1
0
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga 1948
Real NiÅ”
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga (DT)
Mramor
1
3
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Jasenovik 2018
Standard 2021
2
5
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
Supovac
Spartak
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
05.06
17:30
SU PodgrmeÄ
1. Oktobar
2
3
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Roham
Napredak
4
6
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 6 |
|
||||||
05.06
17:30
Proleter
2. Oktobar
3
5
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 5 |
|
05.06
17:00
Planinac
MrŔinci
3
0
|
05.06.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Remont
Lugovi
3
2
|
05.06.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
Gavrilo Princip
Tigrovi Mija Gold
0
3
|
05.06.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
GauÄosi
Malba
2
1
|
05.06.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
05.06
10:30
Morava
BuduÄnost
2
3
|
05.06.2022 10:30 | 2 : 3 | |||||||
05.06
ÄaÄak 94
Prijatelji
|
05.06.2022 | : | |||||||
05.06
11:00
Gladijator
Vujan
0
3
|
05.06.2022 11:00 | 0 : 3 |
05.06
17:30
Batovac
Mlava (B)
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK BraniÄevo
BariÄ
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Beli Orao
Polet (V)
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
BSK 1931
Napredak (B)
1
0
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Napredak 1934
Stig 1955
6
3
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladi Borac
Dizel
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
05.06
17:30
Pobeda 1953
Soko
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga 1945
TrgovaÄki
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Napredak (S)
Jasenovac
4
2
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost (K)
Zadrugar 1947
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Mlava (ML)
4
2
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo (S)
Integral
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
05.06
17:30
Temac
BuduÄnost
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost (PR)
Veliki Suvodol
6
0
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 0 |
05.06
17:30
Rutevac
Polet
1
2
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 2 | |||||||
05.06
11:00
Å kriljac
Ratar
4
0
|
05.06.2022 11:00 | 4 : 0 | |||||||
05.06
11:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
5
0
|
05.06.2022 11:00 | 5 : 0 | |||||||
05.06
11:00
Sloga
Borac
6
1
|
05.06.2022 11:00 | 6 : 1 | |||||||
05.06
11:00
Napredak 2012
OFK Sloga
5
1
|
05.06.2022 11:00 | 5 : 1 |
05.06
17:30
TromeÄa
Slavija
3
4
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo (SK)
GraniÄar
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jadran
Jedinstvo (M)
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Tisa
Hajduk
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Å ampion
Äoka
1
2
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
05.06
17:30
OFK BaÄinci
Hajduk
0
5
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 5 | |||||||
05.06
17:30
OFK BikiÄ
Srem
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
BSK
LSK LaÄarak
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
GraniÄar (A)
Erdevik 2017
1
3
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
GraniÄar (K)
ObiliÄ 1993
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Zmaj
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK Zeka BuljubaŔa
FruŔka Gora
11
1
|
05.06.2022 17:30 | 11 : 1 |
|
05.06
Majdan
Backovac Junajted
1
4
|
05.06.2022 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Semedraž
VelereÄ 94
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
Brezak
FC Stella Rossa
3
1
|
05.06.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
Å ilopaj
Omladinac
4
0
|
05.06.2022 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
Takovski Ustanak
Ozremica
2
3
|
05.06.2022 | 2 : 3 |
|
05.06
13:00
JugoviÄi 1976
Koprijan
3
0
|
05.06.2022 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
10:00
DobriÄ 1974
Jastrebac 1979
2
4
|
05.06.2022 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
13:00
Sloga 1980
Lepaja 2018
2
1
|
05.06.2022 13:00 | 2 : 1 | |||||||
05.06
10:00
Arbanasce
Omladinac 1977
3
2
|
05.06.2022 10:00 | 3 : 2 |
|
05.06
17:30
Borac (VS)
KaraÅ” (K)
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Ratar
Sloga (M)
5
0
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Å evac
GraniÄar
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Polet
Banat (I)
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
KaraÅ” (J)
Omladinac
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Partizan
Dunav
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
05.06
17:30
DuŔkovci
GlumaÄ
4
11
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 11 | |||||||
05.06
14:30
Dobrinjac
TreŔnjica
3
0
|
05.06.2022 14:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
15:30
Gorobilje
Napredak
7
2
|
05.06.2022 15:30 | 7 : 2 |
05.06
17:30
Gaglovo
Pepeljevac 1947
0
0
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
Padež
Naupare
1
3
|
05.06.2022 11:00 | 1 : 3 | |||||||
05.06
11:00
Zmajevac
Bukovica
0
3
|
05.06.2022 11:00 | 0 : 3 | |||||||
05.06
11:00
Modrica
Borac
3
0
|
05.06.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Polet
Mudrakovac
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
Kapidžija
MakreŔane
6
2
|
05.06.2022 11:00 | 6 : 2 |
|
05.06
17:30
Stanovo 1941
Kragujevac
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Divostin
Jadran
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
05.06
17:30
Äava
OFK Bagremar
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
21. oktobar
Seljak
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 |
|
05.06
18:00
Hajduk (Ä)
Titel
7
0
|
05.06.2022 18:00 | 7 : 0 | |||||||
05.06
18:00
OFK Sirig
Hajduk (G)
3
0
|
05.06.2022 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Susek
Proleter
2
0
|
05.06.2022 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
OFK Hajduk
BaÄka
0
6
|
05.06.2022 18:00 | 0 : 6 |
|
||||||
05.06
10:00
Moskva
MiletiÄ
0
3
|
05.06.2022 10:00 | 0 : 3 | |||||||
05.06
18:00
Borac
Äenej
5
2
|
05.06.2022 18:00 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Sloga
Vinogradar
0
8
|
05.06.2022 18:00 | 0 : 8 |
|
05.06
17:00
Lovac
Sloven
2
2
|
05.06.2022 17:00 | 2 : 2 |
05.06
11:00
Torpedo
Provo 2015
0
3
|
05.06.2022 11:00 | 0 : 3 | |||||||
05.06
18:00
Jedinstvo 2014
Polet
1
1
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 1 | |||||||
05.06
18:00
Verko
Petrovac 74
0
5
|
05.06.2022 18:00 | 0 : 5 |
05.06
17:00
RuŔanj
OFK Boždarevac
8
2
|
05.06.2022 17:00 | 8 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK Borac
Veliki Borak
3
0
|
05.06.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
05.06
17:30
Kremenac
Apolon 4
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Azbest
Bukorovac
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Hajduk 1936
Borba
2
1
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Jovanovac
Å umadija
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
05.06
18:00
ZgodaÄica
Stubal
2
5
|
05.06.2022 18:00 | 2 : 5 |
|
05.06
14:30
Omladinac (V)
Bresno Polje
2
2
|
05.06.2022 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
14:30
Borjak 2013
Gradac
2
5
|
05.06.2022 14:30 | 2 : 5 | |||||||
05.06
17:00
OFK OraŔje 1960
Å ampion 2013
3
3
|
05.06.2022 17:00 | 3 : 3 |
|
05.06
17:30
Dunav
Vojvodina
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga (M)
Planinac
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga (K)
Borac
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
27. Oktobar
Car UroÅ”
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
05.06
17:30
TeleÄka
PIK
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Polet
Sport
5
0
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo (R)
Jedinstvo LemeÅ”
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
05.06
18:00
Dražmirovac
Omladinac
0
3
|
05.06.2022 18:00 | 0 : 3 | |||||||
05.06
18:00
Mladi radnik
Kolonija
1
2
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 2 | |||||||
05.06
18:00
Dobra Voda
Sloboda
9
8
|
05.06.2022 18:00 | 9 : 8 | |||||||
05.06
18:00
Mladost
Jedinstvo
1
2
|
05.06.2022 18:00 | 1 : 2 | |||||||
05.06
18:00
Napredak
DomaÄin
2
1
|
05.06.2022 18:00 | 2 : 1 |
05.06
17:30
Bratstvo
Jednota
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo (M)
Napredak
1
0
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Borac
Omladinac
1
1
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo (lj)
SinÄeliÄ
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK Bingula
GraniÄar
0
2
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 2 |
|
05.06
17:30
Pek
RadniÄki
3
7
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 7 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga TOP
Mladost 1970
0
1
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Mirko TomiÄ
BaŔtovan 2015
0
3
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Ram
Dunavac 1929
3
5
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
Žika MarkoviÄ - UÄa
Borac 2016
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
05.06
17:30
Proleter
Borac
2
8
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 8 |
|
||||||
05.06
17:30
Napredak
IzviÄaÄ
3
0
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Rubribreza
Mladost
6
0
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Stepanje
Kolubara
3
2
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 2 |
|
05.06
17:30
Crvena zvezda
Solunac
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Banatul
Dobrica
6
2
|
05.06.2022 17:30 | 6 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Vladimirovac
JanoŔik
2
2
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 2 |
|
05.06
10:00
BuduÄnost (B)
Radoje DomanoviÄ
8
0
|
05.06.2022 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
05.06
10:00
Junkovac
Maskar
3
2
|
05.06.2022 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
10:00
KrÄevac 04
Gornja Trnava 1938
1
6
|
05.06.2022 10:00 | 1 : 6 |
|
05.06
11:00
Mladost Slatina
MiŔar
2
5
|
05.06.2022 11:00 | 2 : 5 |
|
||||||
05.06
11:00
Galeb
ZablaÄe
4
2
|
05.06.2022 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
11:00
Rankovac
Borac BTG
5
3
|
05.06.2022 11:00 | 5 : 3 |
|
||||||
05.06
11:00
BojiÄ
Sava
5
6
|
05.06.2022 11:00 | 5 : 6 |
|
||||||
05.06
11:00
Korman
Rudar
3
0
|
05.06.2022 11:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
11:00
Mladost Svileuva
Jedinstvo
3
0
|
05.06.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
05.06
17:30
Jadar
Stolice
0
4
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 4 | |||||||
05.06
11:00
KrajiŔnici
Sloga
1
1
|
05.06.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
Mladost (B)
Granit
6
0
|
05.06.2022 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
Mladost GradiliŔte
Paskovac
1
8
|
05.06.2022 11:00 | 1 : 8 | |||||||
05.06
11:00
Hajduk
Vuk
2
0
|
05.06.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jadar 07
GradiliŔte
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 | |||||||
05.06
11:00
Borac
14. Oktobar
2
3
|
05.06.2022 11:00 | 2 : 3 |
|
05.06
11:00
Vrbica
Brezovac
3
0
|
05.06.2022 11:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
11:00
RaniloviÄ 1970
Partizan 1945
1
3
|
05.06.2022 11:00 | 1 : 3 |
05.06
17:30
Napredak
SinÄeliÄ
1
5
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 5 |
|
05.06
11:00
OFK Stublenica
Tamnava
2
0
|
05.06.2022 11:00 | 2 : 0 | |||||||
05.06
11:00
Tulari
Gunjevac
1
1
|
05.06.2022 11:00 | 1 : 1 |
05.06
17:30
Zvijezda
Radnik
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Tomislav
TOÅ K
3
5
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 5 | |||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Gradina
1
0
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 0 | |||||||
05.06
17:30
OraŔje
Mladost
4
0
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Igman
Goražde
2
0
|
05.06.2022 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Rudar
Travnik
4
1
|
05.06.2022 17:30 | 4 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Simm Bau
GOÅ K
0
1
|
05.06.2022 17:30 | 0 : 1 | |||||||
05.06
17:30
BuduÄnost
Bratstvo
3
1
|
05.06.2022 17:30 | 3 : 1 |
05.06
17:30
Krivelj
OFK TamniÄ
1
2
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Vrelo
Mladost
5
1
|
05.06.2022 17:30 | 5 : 1 |
|
05.06
14:30
GFK Sloboda
RadniÄki (V)
3
0
|
05.06.2022 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
13:30
Borac 1926
Loznica
0
1
|
05.06.2022 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
13:30
Sloga (K)
Metalac (GM)
0
1
|
05.06.2022 13:30 | 0 : 1 |
|
05.06
11:00
Napredak
RadniÄki
0
0
|
05.06.2022 11:00 | 0 : 0 |
05.06
10:00
RadniÄki (SM)
Proleter (NS)
0
2
|
05.06.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
05.06
10:00
Hajduk 1912
Spartak ŽK
3
4
|
05.06.2022 10:00 | 3 : 4 |
|
05.06
10:00
InÄija
RadniÄki (Å )
2
0
|
05.06.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
10:00
Omladinac
Dinamo 1945
0
4
|
05.06.2022 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
05.06
10:00
RadniÄki (Z)
ŽelezniÄar
1
4
|
05.06.2022 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
10:00
RadniÄki (NP)
Petrika
1
1
|
05.06.2022 10:00 | 1 : 1 |
05.06
18:00
BSK BorÄa
IM Rakovica
0
2
|
05.06.2022 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Bežanija
BASK
3
2
|
05.06.2022 18:00 | 3 : 2 | |||||||
05.06
10:00
Internacional
Ada
5
1
|
05.06.2022 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
09:00
RadniÄki
Brodarac 2
4
0
|
05.06.2022 09:00 | 4 : 0 |
05.06
10:00
KoriÄani
Grizzly ML
4
0
|
05.06.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
Smederevo 1924
RadniÄki 1923
2
2
|
05.06.2022 11:00 | 2 : 2 |
05.06
12:00
Jedinstvo (SP)
1. Maj
2
2
|
05.06.2022 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
12:00
OFK Kikinda
Feniks 1995
3
3
|
05.06.2022 12:00 | 3 : 3 | |||||||
05.06
10:30
Hajduk
OFK BeÄej 1918
3
3
|
05.06.2022 10:30 | 3 : 3 |
05.06
11:00
Jedinstvo Putevi
Novi Pazar
0
9
|
05.06.2022 11:00 | 0 : 9 | |||||||
05.06
12:30
Takovo
Crnokosa
4
2
|
05.06.2022 12:30 | 4 : 2 |
|
05.06
00:00
Brodarac
IMT
|
05.06.2022 00:00 |
|
|||||||
05.06
00:00
Rad
RadniÄki (NB)
2
3
|
05.06.2022 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
00:00
OFK Beograd
Partizan
3
4
|
05.06.2022 00:00 | 3 : 4 |
|
||||||
05.06
00:00
Zemun
SinÄeliÄ
3
7
|
05.06.2022 00:00 | 3 : 7 |
|
||||||
05.06
00:00
Crvena zvezda
Sopot
2
1
|
05.06.2022 00:00 | 2 : 1 | |||||||
05.06
00:00
RFK GrafiÄar
Lokomotiva
3
0
|
05.06.2022 00:00 | 3 : 0 |
05.06
GFK DuboÄica
Mineralac
5
2
|
05.06.2022 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
SFS Borac
Vlasina
0
4
|
05.06.2022 | 0 : 4 |
|
||||||
05.06
Real NiÅ”
RadniÄki 2
1
2
|
05.06.2022 | 1 : 2 |
|
05.06
12:00
OFK VrŔac
TSC
1
7
|
05.06.2022 12:00 | 1 : 7 |
05.06
12:00
Hajduk 1912
RFK Novi Sad 1921
2
4
|
05.06.2022 12:00 | 2 : 4 |
|
05.06
12:00
InÄija
Podrinje
2
0
|
05.06.2022 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
12:00
Omladinac
Dinamo 1945
0
1
|
05.06.2022 12:00 | 0 : 1 |
|
05.06
17:30
Kolubara
Internacional
1
2
|
05.06.2022 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
11:00
Voždovac
SinÄeliÄ
4
2
|
05.06.2022 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
08:30
Rakovica
011
4
1
|
05.06.2022 08:30 | 4 : 1 | |||||||
05.06
10:00
OLE
Lokomotiva
5
1
|
05.06.2022 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
RadniÄki (NB)
RFK GrafiÄar
3
5
|
05.06.2022 11:00 | 3 : 5 | |||||||
05.06
09:30
OFK Beograd
IMT
3
0
|
05.06.2022 09:30 | 3 : 0 |
|
05.06
10:00
Vrelo Sport
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
5
|
05.06.2022 10:00 | 0 : 5 |
|
05.06
BuduÄnost
Prva Iskra
|
05.06.2022 | : | |||||||
05.06
OFK Žarkovo
Palilulac
3
0
|
05.06.2022 | 3 : 0 | |||||||
05.06
15:00
BASK
VinÄa
7
0
|
05.06.2022 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
05.06
Bežanija
OFK Balkan
0
1
|
05.06.2022 | 0 : 1 | |||||||
05.06
10:00
BSK 1925
Zvezdara
5
0
|
05.06.2022 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
DIF
Lestane
3
0
|
05.06.2022 | 3 : 0 |
05.06
13:00
Zlatibor
Sloboda (Ä)
1
2
|
05.06.2022 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
10:30
Sloga (BB)
Takovo
6
4
|
05.06.2022 10:30 | 6 : 4 |
|
05.06
11:30
Zemun 2
Rakovica
1
2
|
05.06.2022 11:30 | 1 : 2 |
05.06
10:00
Zlatibor
Sloga (BB)
2
4
|
05.06.2022 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
10:00
GFK Sloboda
Mladost (L)
1
1
|
05.06.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
05.06
Duel Juniors
OFK RadniÄki
4
2
|
05.06.2022 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
RadniÄki (P)
Timok 1919
2
1
|
05.06.2022 | 2 : 1 |
|
05.06
10:00
RadniÄki (V)
Fenix
5
0
|
05.06.2022 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
10:00
ŽelezniÄar
MaÄva 1929
5
2
|
05.06.2022 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
11:00
Loznica
Ribnica
11
0
|
05.06.2022 11:00 | 11 : 0 |
|
05.06
11:00
RadniÄki 2012
Dinamo
4
0
|
05.06.2022 11:00 | 4 : 0 |
|
05.06
10:00
Crvena zvezda
Zvezda B
1
2
|
05.06.2022 10:00 | 1 : 2 |
|
05.06
11:30
Subotica
Tisa NjerÅ”
1
5
|
05.06.2022 11:30 | 1 : 5 |
|
05.06
12:00
Trstenik PPT
OFK Morava 2012
1
0
|
05.06.2022 12:00 | 1 : 0 |
|
05.06
16:00
Tirana RC
Morava Gepardi
56
0
|
05.06.2022 16:00 | 56 : 0 |
|