XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 320 utakmica za dan
Subota, 17 Septembar 2011

Fudbal

17.09.2011 20:00 Partizan 2 : 0 Hajduk
17.09.2011 16:30 Rad 1 : 2 Jagodina
17.09.2011 20:00 Vojvodina 2 : 0 OFK Beograd
17.09.2011 16:30 Spartak ZV 0 : 0 Sloboda Point
17.09.2011 16:30 Javor 1 : 0 Novi Pazar
17.09.2011 16:30 Smederevo 1 : 0 Metalac
17.09.2011 16:30 BSK Borča 0 : 0 Radnički 1923
17.09.2011 16:30 Borac 0 : 3 Crvena zvezda
17.09.2011 16:30 Mladenovac 3 : 4 Novi Sad
17.09.2011 16:30 Banat 1 : 1 Donji Srem
17.09.2011 16:30 Napredak 1 : 1 Mladost (L)
17.09.2011 16:30 Radnički (N) 1 : 0 Teleoptik
17.09.2011 16:30 Mladi radnik 2 : 2 Sinđelić
17.09.2011 16:30 Inđija 1 : 3 Kolubara
17.09.2011 16:30 Čukarički 2 : 1 Radnički (S)
17.09.2011 16:00 Sloga (BB) 0 : 0 Vujić Valjevo
17.09.2011 16:00 Jasenica 1911 1 : 0 Šumadija
17.09.2011 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Sloga (PM)
17.09.2011 16:00 Pobeda 0 : 0 Mačva
17.09.2011 16:00 Sloga (P) 2 : 3 Železničar
17.09.2011 16:00 Žitorađa 0 : 0 Radnički (S)
17.09.2011 16:00 Trstenik PPT 0 : 2 Sloga
17.09.2011 16:00 Balkanski 0 : 0 Borac (B)
17.09.2011 16:00 Radnički (NP) 1 : 1 Cement
17.09.2011 16:00 Palić 1 : 1 Bačka Topola
17.09.2011 16:00 Radnički (Š) 3 : 1 Senta
17.09.2011 16:00 Vršac 1 : 2 OFK Kikinda
17.09.2011 16:00 ČSK Pivara 1 : 0 Mladost (BJ)
17.09.2011 16:00 Partizan 1 : 2 Sloboda (G)
17.09.2011 16:00 Mokra Gora 2 : 0 Polet (T)
17.09.2011 16:00 Takovo 1 : 2 Orlovac
17.09.2011 16:00 Omladinac 5 : 1 Trepča
17.09.2011 16:00 Morava 1 : 1 Sloga (B)
17.09.2011 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Budućnost
17.09.2011 16:00 Loznica 2 : 0 Ribnica
17.09.2011 16:00 Sevojno 0 : 1 Krušik
17.09.2011 16:00 Radnički 3 : 0 FAP
17.09.2011 16:00 Sloga (L) 3 : 0 Rudar Alpos
17.09.2011 16:00 Palilulac 5 : 2 Morava
17.09.2011 16:00 SFK Moravac (P) 3 : 2 Vučje
17.09.2011 16:00 BSK Bujanovac 0 : 2 Dubočica 1923
17.09.2011 16:00 SFS Borac 3 : 3 Morava (Ć)
17.09.2011 16:00 Đerdap 0 : 1 Kablovi
17.09.2011 16:00 Dunav 4 : 1 Napredak
17.09.2011 16:00 Dinamo 2 : 0 Jedinstvo (BK)
17.09.2011 16:00 Kozara 1 : 1 Borac
17.09.2011 16:00 Obilić 1 : 2 Bačka 1901
17.09.2011 16:00 AFK Ada 2 : 0 Vojvodina
17.09.2011 16:00 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo (NB)
17.09.2011 16:00 Radnički (SM) 3 : 0 Budućnost (M)
17.09.2011 16:00 Obilić 0 : 0 Bačka (BP)
17.09.2011 16:00 Omladinac (NB) 1 : 1 Borac (NS)
17.09.2011 16:00 Stanišić 1 : 0 Crvena Zvezda
17.09.2011 16:00 Polet (S) 4 : 0 Jugović
17.09.2011 15:30 Lepušnica 1 : 0 Železnik Lavovi
17.09.2011 15:30 IMT 2 : 1 Sremčica
17.09.2011 15:30 Turbina 5 : 3 Resnik
17.09.2011 15:30 Trudbenik 3 : 4 Budućnost (D)
17.09.2011 15:30 Palilulac 0 : 0 Lokomotiva
17.09.2011 16:00 Goč 1 : 1 Rudar
17.09.2011 16:00 Karađorđe 1 : 2 Polet (R)
17.09.2011 16:00 Sloga L 1 : 6 Seljak
17.09.2011 16:00 Slatina 1 : 2 Brezak
17.09.2011 16:00 Rača Popović 7 : 0 Partizan
17.09.2011 16:00 Karađorđe 3 : 0 Vinča
17.09.2011 16:00 Marjan 4 : 0 Beli orlovi
17.09.2011 Šumadinac 1 : 1 Omladinac
17.09.2011 16:00 Jadar (S) 1 : 0 Antimon
17.09.2011 16:00 Sindjelić 3 : 0 Jedinstvo
17.09.2011 16:00 Banjani 2 : 2 Rubribreza
17.09.2011 16:00 Kačer 2 : 1 ZSK
17.09.2011 16:00 OFK Jabučje 0 : 2 OFK Divci
17.09.2011 16:00 Radnik 5 : 1 Proleter
17.09.2011 16:30 Zlatibor voda 1 : 2 Crnokosa
17.09.2011 OFK Niš 6 : 0 Radnički
17.09.2011 Aluminjum 1 : 3 Delijski Vis
17.09.2011 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Doljevac 1971
17.09.2011 16:00 Radnički 1947 (Č) 1 : 2 Naša krila 1936
17.09.2011 16:00 Napredak 5 : 1 Jastrebac
17.09.2011 16:00 Jedinstvo (B) 2 : 1 Jedinstvo (GS)
17.09.2011 16:00 Jedinstvo (Š) 0 : 1 Jablanica
17.09.2011 16:00 Jedinstvo P 4 : 2 Vladimir Durković
17.09.2011 16:00 Dragoš 2 : 2 Zadrugar
17.09.2011 16:00 Napredak 4 : 1 Gnjilan
17.09.2011 16:00 Temac 1 : 1 Jedinstvo B.P
17.09.2011 16:00 Mladost P.R 1 : 0 Prčevac
17.09.2011 16:00 Tanasko Rajić 2 : 2 Lužnica
17.09.2011 16:00 Mladost (S) 1 : 0 Levosoje
17.09.2011 16:00 Krivelj 0 : 2 Rudar
17.09.2011 16:00 Bor 3 : 0 Zlot
17.09.2011 16:00 Poreč 2 : 1 Rajac
17.09.2011 16:00 Rudar Vrška Čuka 2 : 1 Borac
17.09.2011 16:00 Sloga (M) 0 : 2 Rtanj
17.09.2011 16:00 Midžor 4 : 2 ŠSK
17.09.2011 16:30 Sloga (P) 1 : 0 Vršac United
17.09.2011 16:30 BAK 3 : 0 Partizan (G)
17.09.2011 16:30 Radnički (K) 1 : 2 Radnički (B)
17.09.2011 16:30 Partizan (U) 0 : 3 Borac (S)
17.09.2011 16:00 Potisje 1 : 2 Čantavir
17.09.2011 16:00 Jadran 3 : 1 Sloboda
17.09.2011 16:30 Bilećanin 2 : 0 Mladost (BD)
17.09.2011 16:30 Mladost (L) 2 : 2 Crvena Zvezda (RS)
17.09.2011 16:30 Begej 8 : 0 OFK Klek
17.09.2011 16:30 Naftagas 3 : 0 Borac (Z)
17.09.2011 16:00 Mladost 2 : 1 PIK
17.09.2011 16:00 Borac 3 : 1 Crvenka
17.09.2011 Partizan 4 : 2 Sremac
17.09.2011 Rudar 0 : 3 Graničar
17.09.2011 Sloven 3 : 1 Mladost
17.09.2011 16:30 Slavija (NS) 1 : 1 Vrbas
17.09.2011 11:00 Poštar Zvezdara 2 : 3 PKB Kovilovo
17.09.2011 15:30 Šumadija 2 : 1 Komgrap
17.09.2011 15:30 Brodarac 5 : 1 Prva Iskra
17.09.2011 15:30 Rudar 2 : 0 Crvena zvezda
17.09.2011 15:30 IMR 3 : 1 Baćevac
17.09.2011 16:00 Čibukovac 2 : 1 Mlada krila
17.09.2011 16:00 Mladost 1 : 0 Kragujevac
17.09.2011 16:00 Dobrača 2 : 4 Botunje
17.09.2011 16:00 Parmenac 3 : 0 Polet
17.09.2011 16:30 Baćkovac Junajted 1 : 4 Lunjevica
17.09.2011 16:30 Mladi Rudar 3 : 0 Majdan
17.09.2011 Gornji Branetići 0 : 5 Šilopaj
17.09.2011 16:00 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Trešnjevica
17.09.2011 16:30 Karađorđe 1 : 1 Grivac
17.09.2011 16:30 Mladost (R) 0 : 2 Sloga
17.09.2011 16:30 Bare 1 : 0 Pobeda
17.09.2011 16:30 ŽSK 4 : 2 Mladost MG
17.09.2011 16:30 Šumadija 0 : 1 Omladinac
17.09.2011 16:30 Mladost (K) 0 : 3 BSK
17.09.2011 16:00 Trgovački 0 : 1 Polet
17.09.2011 16:00 Polet 2 : 1 Jedinstvo (D)
17.09.2011 16:00 Đerdap 3 : 1 RSK
17.09.2011 16:00 Borac 2 : 0 Luk
17.09.2011 16:00 Milicionar 1 : 0 Sloga (D)
17.09.2011 Sloga 0 : 3 Polet
17.09.2011 Polet (R) 1 : 2 Borac
17.09.2011 16:30 Mladost 0 : 1 Padina
17.09.2011 16:00 Mladost 2 : 1 Sloboda
17.09.2011 16:00 Tekstilac 2 : 1 Sindjelic
17.09.2011 16:00 Resavac 7 : 2 BSK
17.09.2011 16:30 Rečka 2 : 1 Kovilovo
17.09.2011 16:00 Kupci 2 : 3 Belović
17.09.2011 16:30 Jedinstvo Stević 7 : 1 Borac (P)
17.09.2011 16:30 Glogonj 2 : 0 Unirea
17.09.2011 16:30 Olimpija 3 : 0 Slavija
17.09.2011 16:30 Budućnost 1 : 1 Proleter
17.09.2011 16:00 OFK Mladost 3 : 0 Rusin
17.09.2011 16:30 Budućnost 3 : 2 Sloven
17.09.2011 16:00 Mladost 3 : 0 Fruškogorac
17.09.2011 16:00 Tvrdjava 5 : 0 Kulpin
17.09.2011 16:00 Krila Krajine 1 : 2 Borac
17.09.2011 15:30 Mladi proleter 1 : 1 Rušanj
17.09.2011 15:30 BSK Batajnica 2 : 1 Šumadinac
17.09.2011 15:30 Obilić 1 : 3 Sindjelić
17.09.2011 15:30 Radnički PDM 1 : 2 Selo Mladenovac
17.09.2011 15:30 Palež 3 : 1 Barajevo
17.09.2011 15:30 OFK Zabrežje 6 : 2 Borac
17.09.2011 15:30 OFK Burovo 1 : 0 Krtinska
17.09.2011 15:30 Napredak 1 : 6 Mladost (Č)
17.09.2011 16:00 Tulež 4 : 0 Ranilović
17.09.2011 16:00 Brezovac 0 : 1 Misača
17.09.2011 16:00 Hajduk 3 : 2 OFK Žabare
17.09.2011 16:00 ZT Gorovič 2 : 1 Krćevac 04
17.09.2011 16:00 Budućnost 1 : 0 Mladost
17.09.2011 16:30 Bečevica 0 : 0 Mladost (P)
17.09.2011 16:00 Dobrnje 0 : 1 7 juli
17.09.2011 16:00 Busur 2 : 3 Mlava
17.09.2011 16:00 Laolac 2 : 4 Burovac
17.09.2011 16:00 Budućnost 6 : 2 Soko
17.09.2011 16:00 Radnik 1 : 2 B.S.K.
17.09.2011 16:00 Rade Milošević 8 : 2 Melnica
17.09.2011 16:00 Mladost (L) 2 : 1 Mladost (R)
17.09.2011 16:00 Obilić 1 : 2 Rudar
17.09.2011 15:30 Kobilje 0 : 0 Budućnost
17.09.2011 15:30 Stig MC 1 : 1 Košava
17.09.2011 15:30 BSK 4 : 0 Stig C
17.09.2011 16:00 Napredak (P) 0 : 0 Sopot
17.09.2011 16:00 Stig 0 : 7 Borac (K)
17.09.2011 16:00 Sloga 0 : 4 Mladost (Gradilšte)
17.09.2011 16:00 Bratstvo 1 : 2 Krasava
17.09.2011 16:00 Cerova 4 : 0 7. Juli
17.09.2011 11:00 Ceric 5 : 3 Volujac
17.09.2011 16:00 Premijer 5 : 1 Stojan Lazarac
17.09.2011 16:00 Bair 3 : 0 Mladost (O)
17.09.2011 16:00 Radnik 0 : 2 Napredak (BP)
17.09.2011 16:00 Maovi MH 5 : 3 Buducnost
17.09.2011 16:00 Napredak 0 : 4 Cer
17.09.2011 16:00 Fortuna 5 : 1 POFK Letnjikovac
17.09.2011 16:00 Gornje Krajince 3 : 0 BSK
17.09.2011 16:00 Bratstvo (Z) 3 : 1 Goblen
17.09.2011 16:00 Real 4 : 1 Moravac (P)
17.09.2011 16:00 Brza 5 : 0 Mladost (K)
17.09.2011 16:00 Omladinac 7 : 1 Moravac (G)
17.09.2011 16:00 Turekovac 1 : 1 Nomanica
17.09.2011 16:00 Rudar 0 : 3 Medveđa
17.09.2011 16:30 Omladinac 5 : 0 Omasnica
17.09.2011 16:30 Beli Orlovi 1 : 0 Jugovići
17.09.2011 16:30 Juhor 2 5 : 0 Temnić
17.09.2011 16:30 Kostrež 4 : 1 Kiseljak
17.09.2011 16:00 Padež 0 : 2 Mačkovac
17.09.2011 16:00 Kruševica 1 : 2 Žabare
17.09.2011 16:00 Gaglovo 1 : 1 Rasinac
17.09.2011 16:00 Globoder 2 : 3 Srnje
17.09.2011 16:00 Pakasnica 3 : 6 BSK
17.09.2011 16:30 Gaj 3 : 0 Napredak
17.09.2011 16:30 Krajina 4 : 0 Graničar
17.09.2011 16:30 Barice 2 : 2 Vojvodina
17.09.2011 16:30 Sloga 5 : 0 Janošik
17.09.2011 16:00 Omladinac M 2 : 0 Graničar
17.09.2011 15:30 Pionir 4 : 0 Mladost (JR)
17.09.2011 16:00 Sparta 0 : 1 Kozara
17.09.2011 16:00 Petka 2 : 1 OFK Sokolovo
17.09.2011 16:00 Strmovo 0 : 1 Lazarevac
17.09.2011 16:00 Fruškogorac 2 : 4 BSK Borča
17.09.2011 16:00 Slatke male 3 : 1 Aranđelovac
17.09.2011 16:00 ŽFK Gradac 3 : 0 Karađorđe
17.09.2011 Zemun 1 : 4 Partizan
17.09.2011 Crvena zvezda 2 : 2 Radnički 1923
17.09.2011 Javor 1 : 0 Čukarički Stankom
17.09.2011 BSK Borča 2 : 0 Jagodina
17.09.2011 Napredak 3 : 1 Radnički (N)
17.09.2011 Rad 0 : 0 Borac
17.09.2011 Vojvodina 1 : 1 Inđija
17.09.2011 Sloga (K) 1 : 0 OFK Beograd
17.09.2011 10:00 Hajduk 2 : 1 Banat
17.09.2011 10:00 ČSK Pivara 1 : 1 Srem
17.09.2011 10:00 Kabel 0 : 0 Donji Srem
17.09.2011 16:00 Jedinstvo Š 0 : 1 Mačva
17.09.2011 14:00 Mladost 2 : 1 PIK
17.09.2011 Osipaonica 5 : 0 Sloga
17.09.2011 Šumadinac 0 : 3 Udarnik
17.09.2011 Šumadija 2 : 3 Glavaš
17.09.2011 Bresje-Superior 3 : 0 Sloga
17.09.2011 Napredak 2 : 3 Jedinstvo
17.09.2011 Omladinac 1 : 1 Radnik
17.09.2011 Budućnost 0 : 0 Mladi borac
17.09.2011 Zemun 1 : 3 Partizan
17.09.2011 Crvena zvezda 2 : 1 OFK Beograd
17.09.2011 Borac 0 : 0 Čukarički Stankom
17.09.2011 BSK Borča 0 : 3 Rad
17.09.2011 Teleoptik 3 : 0 Radnički (N)
17.09.2011 Jagodina 1 : 0 Loznica
17.09.2011 Vojvodina 1 : 0 Sloboda PS
17.09.2011 Sloga (K) 1 : 2 Sloga (L)
17.09.2011 12:00 Inđija 4 : 1 Bačka (BP)
17.09.2011 12:00 Banat 7 : 2 Radnički (NP)
17.09.2011 13:30 Mala Bosna 3 : 6 Radnički
17.09.2011 11:00 Palić 0 : 7 Obilić
17.09.2011 13:00 Olimpija 2 : 1 Bačka 1901
17.09.2011 14:00 Potisje 5 : 0 Čantavir
17.09.2011 14:00 Jadran 1 : 7 Sloboda
17.09.2011 Palilulac 0 : 6 Partizan
17.09.2011 Crvena zvezda 7 : 0 Sloga (K)
17.09.2011 Borac 3 : 0 Bežanija
17.09.2011 Radnički (N) 2 : 0 Rad
17.09.2011 Napredak 2 : 2 Savacijum
17.09.2011 Jagodina 0 : 0 Loznica
17.09.2011 Čukarički Stankom 2 : 2 Smederevo
17.09.2011 Radnički 1923 2 : 1 OFK Beograd
17.09.2011 10:00 Inđija 3 : 1 Bačka (BP)
17.09.2011 10:00 Banat 2 : 0 Radnički (NP)
17.09.2011 11:00 Olimpija 0 : 4 Senta
17.09.2011 11:00 Bačka 1901 9 : 0 Čoka
17.09.2011 16:00 Sloga 3 : 0 Borac VL
17.09.2011 16:00 Zvižd 2 : 0 Šapine
17.09.2011 16:00 Obilić 8 : 1 Borac
17.09.2011 Borac 2 : 3 Mladi radnik
17.09.2011 SASK 5 : 2 Vrbovac
17.09.2011 Osipaonica 8 : 3 Sloga
17.09.2011 Šumadinac 2 : 1 Udarnik
17.09.2011 Skobalj 0 : 9 Lunjevac
17.09.2011 Šumadija 2 : 0 Glavaš
17.09.2011 Bresje-Superior 3 : 5 Sloga
17.09.2011 Napredak 0 : 5 Jedinstvo
17.09.2011 Omladinac 1 : 2 Radnik
17.09.2011 Budućnost 0 : 6 Mladi borac
17.09.2011 11:00 Balkanski 2 : 3 Nacional
17.09.2011 09:30 Tisa 0 : 4 Senta
17.09.2011 09:30 Bačka 1901 '99 2 : 0 Čoka
17.09.2011 10:00 Spartak Zlatibor voda '00 2 : 1 Potisje
17.09.2011 11:00 Presing 3 : 0 Proleter
17.09.2011 11:00 Smederevo 2 : 3 MIP-Presing
17.09.2011 11:00 Panter 1 : 6 Plana
17.09.2011 11:00 Pinkum 2 : 3 Sloga
17.09.2011 11:00 Obilić 2 : 4 Trgovački
17.09.2011 10:00 Kraguj 0 : 7 Radnicki 1923 I
17.09.2011 10:00 Marjan 0 : 2 Šumadija 1903
17.09.2011 10:00 Šumadija 7 : 0 Apolon 4 II
17.09.2011 10:00 Karađorđe 2 : 4 Arsenal
17.09.2011 12:00 Kostolac 2008 0 : 4 Seljak
17.09.2011 12:00 Mladi radnik 3 : 2 Bumerang
17.09.2011 12:00 Presing 1 : 0 Rudar
17.09.2011 12:00 Smederevo 2 : 4 MIP-Presing
17.09.2011 12:00 Panter 2 : 1 Plana
17.09.2011 12:00 Pinkum 1 : 6 Sloga
17.09.2011 12:00 Obilić 2 : 1 Trgovački

Rukomet

17.09.2011 18:00 Crvena Zvezda 29 : 27 Kolubara
17.09.2011 19:00 Jugović Unimet 29 : 30 Partizan
17.09.2011 18:00 PKB 35 : 32 Železničar 1949
17.09.2011 19:30 Dinamo 30 : 22 Požarevac
17.09.2011 19:00 Radnički 27 : 23 Rudar
17.09.2011 19:00 Metaloplastika 33 : 22 Smederevo DU-Integral
17.09.2011 Sindjelić 35 : 30 Mladost
17.09.2011 Morava 40 : 33 Kolubara 2
17.09.2011 Šamot 65 35 : 32 Primus Car Dušan
17.09.2011 Radnički 2 33 : 26 Sloga
17.09.2011 Studentski grad 24 : 26 Majdanpek
17.09.2011 Bask 21 : 23 Stari grad
17.09.2011 Udarnik 31 : 22 Metalac
17.09.2011 Potisje Pleteks 27 : 40 Apatin
17.09.2011 Jabuka 38 : 31 Dalmatinac
17.09.2011 Metalac Asko Vidak 32 : 29 Jedinstvo
17.09.2011 Radnički-Cement 41 : 30 Hajduk
17.09.2011 Sombor 27 : 24 Titel Džon Dir
17.09.2011 Banatski Karlovac 30 : 24 Radnički
17.09.2011 ŽSK 30 : 22 Hercegovina
17.09.2011 Ruma 41 : 31 Napredak
17.09.2011 19:30 Radnički 32 : 29 Crvenka II
17.09.2011 18:00 Obilić 19 : 26 Slavija
17.09.2011 20:00 Kikinda 22 : 31 Bačka Palanka
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu