18.04
16:30
Tisa
BaÄka 1901
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Borac
Dunav
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 |
18.04
16:00
JoŔanica
Mladi radnik 1926
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
BuduÄnost (A)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
2
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 2 | |||||||
18.04
16:00
ŽelezniÄar (L)
Takovo
0
0
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 0 |
18.04
16:00
Crvena zvezda
RadniÄki (O)
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
BSK 1925
BASK
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
16:00
SremÄica
OFK Beograd
3
2
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 2 | |||||||
18.04
16:00
LeŔtane
BSK BorÄa
5
2
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 2 | |||||||
18.04
17:30
Studentski grad
TEK Sloga
2
1
|
18.04.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Jedinstvo
Brodarac
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
18.04
16:30
Mladost
Vlasina
1
3
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 3 | |||||||
18.04
16:30
Kablovi
Radan
1
7
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 7 | |||||||
18.04
11:00
RadniÄki (S)
OFK TopliÄanin
2
1
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
11:00
SFS Borac
BuduÄnost (P)
2
2
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
18.04
16:00
Real
Å umadija 1903
0
3
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Radnik
GoÄ
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Vodojaža
Mokra Gora
3
2
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 2 | |||||||
18.04
16:00
OFK Ras
BuduÄnost
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Å umadija (T)
Novi Pazar 1928
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
18.04
16:00
OFK Napredak
Pomoravlje
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloboda
Jasenica 2017
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac 1932
OFK AranÄelovac 1979
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
OFK Mihajlovac
Rudar (S)
5
1
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac (Ž)
Sloga (M)
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
18.04
16:00
Jasen
Jedinstvo Putevi
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Rampa
Sloboda (Ä)
0
2
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Polet (T)
Sevojno
4
0
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 0 | |||||||
18.04
16:00
Prijevor
Parmenac
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
18.04
16:00
Zlatar
Polimlje
5
0
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 0 |
|
18.04
16:00
Mladost (Dr)
Rubribreza
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
16:00
Borac (L)
Sloga (B)
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
16:00
Zadrugar
Mladost (P)
2
3
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
18.04
16:00
RadniÄki (K)
Ribnica
0
0
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 0 | |||||||
18.04
16:00
OFK Divci
RaÄevac
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 |
18.04
16:30
Hercegovac
ObiliÄ
5
0
|
18.04.2021 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
BaÄka (P)
BajŔa
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost (T)
OFK Vrbas
3
2
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost (BP)
Vojvodina (BG)
1
0
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 0 | |||||||
18.04
16:30
Tavankut
ÄSK Pivara
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 |
18.04
16:30
RadniÄki (K)
Proleter
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 | |||||||
18.04
16:30
ŽAK
Jedinstvo (BK)
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Crvena zvezda
BuduÄnost
4
2
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 2 | |||||||
18.04
16:30
Banat
Borac
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 |
18.04
16:30
Jedinstvo
Podunavac
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Borac
Sloga (E)
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Hajduk
Podrinje
1
0
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 0 | |||||||
18.04
16:30
BuduÄnost
Mladost
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Jadran
Cement
2
3
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 3 |
|
18.04
16:30
TemniÄ 1924
Kopaonik
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
BoŔnjane
Jedinstvo (M)
1
0
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Moravac 2015
KuŔiljevo
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
OFK Lugomir
Juhor
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
18.04
16:30
Hajduk Veljko
Lužnica
9
0
|
18.04.2021 16:30 | 9 : 0 | |||||||
18.04
16:30
Rajko MitiÄ
Balkanski
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Tanasko RajiÄ
OFK Knjaz
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
18.04
16:30
Pukovac
NaŔa krila 1936
1
0
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Rudar
Naisus 1977
4
0
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Jedinstvo (GM)
MaloŔiŔte
3
2
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Orljane
OFK Brzi Brod
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Zemljoradnik
Morava
1
3
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 3 |
|
18.04
16:30
Alakince
Sloga
0
2
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 2 | |||||||
18.04
16:30
Vranjska Banja
Äekmin
0
0
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Jedinstvo (GS)
Jablanica
4
3
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
DobriÄ
Svetlost
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
18.04
16:00
Kosmaj
Komgrap
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
PoŔtar Zvezdara
Torlak
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Srem
BSK 1926
0
3
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
VrÄin
BuduÄnost (Z)
5
1
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 1 |
18.04
16:30
Rudar (P)
Midžor
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Å ljivar
OFK Rtanj
0
3
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 3 | |||||||
18.04
16:30
Kosovo
GraniÄar
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Sloga
TrebiÄ
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:30
OsniÄ
Ozren
2
7
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 7 |
|
18.04
16:30
Vinogradar
MaÄkovac
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost (DK)
Äitluk
1
3
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
13. April
Sloga (D)
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Mladost (T)
Sloga (L)
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Žabare
Sloga (Ä)
4
1
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
SebeÄevac
Donji Kopaonik
4
1
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Ribnik
Kupci
0
8
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 8 |
|
||||||
18.04
16:30
FUD
Trudbenik
0
0
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 0 |
|
18.04
16:30
PSK
Sremac
0
8
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 8 | |||||||
18.04
16:30
Borac (M)
Mitros
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Hajduk (V)
GFK Sloven
0
0
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 0 | |||||||
18.04
16:30
Ljukovo
Rudar
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Borac (K)
Donji Srem 2015
1
5
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 5 | |||||||
18.04
16:30
LSK
BSK
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
18.04
16:30
Jugoslavija
Strela
2
5
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 5 | |||||||
18.04
16:30
RadniÄki (B)
Dolina
1
3
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 3 | |||||||
18.04
16:30
Crvena zvezda
BuduÄnost (A)
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:30
HajduÄica
BAK
1
4
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 4 | |||||||
18.04
16:30
Banat (I)
Sloga (BNS)
0
0
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Spartak 1911
Potporanj
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 | |||||||
18.04
16:30
Partizan (G)
Polet (Id)
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
18.04
16:30
Rusin
Borac 46
0
0
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 0 | |||||||
18.04
16:30
Omladinac
Kordun
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
MagliÄ
Zadrugar
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Kulpin
SU StaniÅ”iÄ 1920
0
2
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Slavija
RadniÄki 1918
0
4
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 4 | |||||||
18.04
16:30
BuduÄnost (M)
TvrÄava
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
18.04
17:00
ÄurÄin
RadniÄki 1905
3
0
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
18.04
17:00
Sutjeska
Proleter (RS)
3
2
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
18.04
17:00
Iskra
TornjoÅ”
3
1
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
18.04
17:00
Proleter (Nj)
Preporod
2
1
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
17:00
EÄÅ”eg
Napredak
0
3
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 3 |
18.04
16:30
MSK
Lehel
6
0
|
18.04.2021 16:30 | 6 : 0 | |||||||
18.04
16:30
Crvena zvezda
Rusanda
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Potisje
Delija
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Vojvodina (B)
Mladost (BD)
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 | |||||||
18.04
16:30
RadniÄki 1911
Vojvodina (NM)
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Polet
TamiÅ”
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
18.04
16:00
Sloga (L)
Polet
3
2
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Crvena zvezda
Mladi radnik 1940
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Podunavac
BaÄinac
4
0
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga (M)
Osipaonica
0
3
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Pobeda
ŽelezniÄar Kusadak
2
3
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
BuduÄnost
SASK
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
ObiliÄ
Radnik (SP)
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 |
|
18.04
16:00
Plaskovac
Prvi srpski ustanak
4
0
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
ŽSK
Marjan (K)
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Omladinac
Lokomotiva
3
2
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Trnava
Sloga (Z)
4
0
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Jasenica (B)
Å umadinac (S)
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Banja 1957
Partizan (BB)
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
BSK
Grizli ML
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:00
Å umadinac 1913
Partizan 1945
5
0
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 0 |
|
18.04
16:00
SinÄeliÄ 2012
PKB (PS)
0
3
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 3 | |||||||
18.04
11:00
Hajduk
Borac (O)
3
6
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 6 |
|
||||||
18.04
16:00
Institut
Rakovica
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Postar 1930
DIF
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac (P)
Balkan Mirijevo
0
3
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Å umadinac
Posavac TiŔma
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
PKB Kovilovo
Umka
0
3
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 3 |
18.04
16:00
Rojkovac
Duboko
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Polet
Mladost
0
5
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
18.04
10:00
RadniÄki
Barajevo
2
2
|
18.04.2021 10:00 | 2 : 2 | |||||||
18.04
16:00
VraniÄ
OFK BuduÄnost
2
3
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Strelac
OFK Zabrežje
3
2
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Omladinac
OFK Borac
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Jedinstvo
Zvezda
0
4
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 4 |
|
18.04
16:00
Zuce 2019
Dunavac
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 | |||||||
18.04
16:00
IvanÄa
Å umadija 1962
3
5
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
18.04
16:00
Rabrovac
SUF KovaÄevac 1956
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
10:00
KaluÄerica 1969
BoleÄ
4
1
|
18.04.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Velika Krsna
Kosmajac
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 | |||||||
18.04
16:00
Pudarci
ZaklopaÄa
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
18.04
17:00
Titel
Slavija
0
1
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
17:00
Å ajkaÅ” 1908
FruŔkogorac
2
5
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
18.04
17:00
TSK
ŽSK
4
1
|
18.04.2021 17:00 | 4 : 1 | |||||||
18.04
17:00
Susek
FruŔkogorski partizan
3
2
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
18.04
17:00
Jedinstvo
Petrovaradin
3
1
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
17:00
Hajduk
BaÄka 1923
2
2
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
17:00
BaÄka (B)
OFK Futog
0
1
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
17:00
Tatra
Omladinac
4
1
|
18.04.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
18.04
16:30
Mladost
PoreÄ
3
5
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 5 | |||||||
18.04
11:00
KljuÄ
Blizna
0
3
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 3 | |||||||
18.04
16:30
RadniÄki
Polet
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Urovica
Sloga
0
3
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 3 |
18.04
16:00
MarÅ”iÄ
OFK Bagremar
5
0
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
21. oktobar
Å umadija 1934
3
5
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost (P)
Kolonija
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloboda (G)
Kutlovo
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Slavija
Jedinstvo
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Srbija
Sloga (D)
3
3
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Å umadinac KG
Zastava
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
18.04
16:30
Mladost (L)
Palilulac
3
2
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Aluminjum
Planinac 1933
2
3
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
Äegar 2013
Vulkan 1963
1
5
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
18.04
16:30
Crvena zastava
RadniÄki 1936
0
2
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Äegar 1946
Stevan NeŔticki
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Morava
Mladost (DK)
2
3
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
Omladinac
Sloboda
1
0
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 0 |
|
18.04
16:00
Integral
Napredak 1936
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost (B)
Vihor
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Rudar (Kr)
Manastirica
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac (K)
BuduÄnost (V)
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 | |||||||
18.04
16:00
Mlava (ML)
ŽelezniÄar
2
3
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Sirakovo
Omladinac (Å )
0
4
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga (L)
Napredak SimiÄevo
4
3
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 3 | |||||||
18.04
16:00
ObiliÄ
Rudar 2001
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
18.04
16:30
Mladost
Moravac (Ä)
7
0
|
18.04.2021 16:30 | 7 : 0 | |||||||
18.04
16:30
BaliÄevac
RadniÄki 1947
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:30
OFK Rutevac 1908
Palilula
1
3
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 3 | |||||||
18.04
16:30
Moravac (ZT)
Sloga
4
3
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 3 | |||||||
18.04
16:30
Elid
RasovaÄa
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Pobeda
Jastrebac
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
18.04
16:30
Mataruge
KaraÄorÄe
0
0
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
PopoviÄi Vrnjci
Mladi radnik 1925
1
4
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
18.04
16:30
Tavnik
Granit
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Jedinstvo 2017
Jovo Kursula
4
0
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Napredak
Rudar
2
3
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
Kraljevo Hajduk
BuduÄnost
0
2
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Ribnica
Mladost (V)
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Ibar
Gruža
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 |
|
18.04
16:00
Juhor (G)
Rudar
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Javor
Sloga
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
BuduÄnost (Ä)
Mladost (J)
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:00
Mladost (K)
Dragocvet
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Resavac
OFK Juhor 2016
2
4
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
18.04
16:00
BuduÄnost (M)
Napredak
4
0
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Morava (R)
Morava (KS)
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Partizan
Orlovi
0
0
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 0 |
|
18.04
16:00
Pepeljevac
Dimitrije TucoviÄ
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
OFK Senjak
Tvrdojevac
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Kolubara 2
Pambukovica
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
OFK OseÄina
OFK BrÄanac
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 | |||||||
18.04
16:00
Joks Junajted
Strmovo 1968
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
18.04
16:30
VuÄje
Donja Lomnica
0
3
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
Progres
Polet
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Gradac
OFK Brza
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 | |||||||
18.04
16:30
ZloÄudovo
Umac
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Kumarevo 65
BobiŔte
1
7
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 7 |
|
18.04
16:30
BSK
Mladi borac
5
1
|
18.04.2021 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
ŽelezniÄar
Mladost 1959
2
4
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
18.04
16:30
Sloboda
Sloga
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Milanovo
Moravac
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 | |||||||
18.04
16:30
Å umadija
Plantaža
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
OFK Morava
Real
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
18.04
16:00
Jedinstvo
Prvi partizan
7
3
|
18.04.2021 16:00 | 7 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Polet
Savinac
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:00
PeruÄac
ViŔesava
1
3
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Kotroman
Bakionica
2
3
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Äajetina
Ježevica
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:00
AvijatiÄar Vranjani
Omladinac
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:00
SeÄica
Lazarica
1
4
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 4 |
18.04
16:00
Prilike
Slatina
1
4
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 4 | |||||||
18.04
11:00
Rakova
Jedinstvo
0
4
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 4 | |||||||
18.04
16:00
VoÄar
Morava
5
2
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Ozremica
Spartak
1
3
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 3 |
|
18.04
16:00
Mladost (P)
Ozrem PMH
0
0
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Zadrugar
Donja Vrbava
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
18.04
16:00
Napredak
Jedinstvo (K)
1
3
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Rudar
Orlovac
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
18.04
16:00
Gnjilan
Zadrugar
10
1
|
18.04.2021 16:00 | 10 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost
Pobeda
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
DragoÅ”
Zvezda
0
4
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga
Napredak
0
4
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 4 |
|
18.04
16:30
KaraÄorÄe
SinÄeliÄ
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 | |||||||
18.04
16:30
Sloga (LÅ )
Majur
1
0
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 0 | |||||||
18.04
16:30
Mladi borac
DuŔko
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Cer (JL)
Drina
0
3
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
11:00
Vidojevica
Milan OrliÄ
2
1
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Sloga (KR)
Mladost
2
3
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 3 | |||||||
18.04
16:30
Podrinje
Rudar
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Jedinstvo
Hajduk Stanko
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
18.04
16:00
Trnovac
Mineralac
8
2
|
18.04.2021 16:00 | 8 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Levosoje
Äelik
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Lugina
BSK Bujanovac
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
18.04
16:00
Gradac
Rubin
2
6
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 6 | |||||||
18.04
16:00
Beli Orlovi
Borac
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Velika Drenova
Polet 57
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:00
Omladinac (U)
Župski biseri
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
18.04
16:30
Polet
Vulturul
1
5
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
18.04
16:30
Partizan (K)
KaraÅ” (J)
0
2
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
KaraÅ” (K)
Borac (VG)
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Å evac
Omladinac
1
0
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
GraniÄar
Banat (D)
1
4
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
18.04
16:30
Borac (VS)
Ratar
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
18.04
16:30
Borac (P)
Proleter
0
3
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost (V)
Omladinac (D)
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Dolovo
Kolonija
10
0
|
18.04.2021 16:30 | 10 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
BSK BavaniŔte
BuduÄnost (BB)
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
18.04
16:00
ÄSK
GraniÄar
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Srem
Å umar
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Jedinstvo
Hrtkovci
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
KruŔedol
RadniÄki
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Polet
Dunav
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
FruŔkogorac
Mladost
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Napredak
Sremac
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
OFK BrestaÄ
Kameni
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
18.04
16:00
GraniÄar 1924
Sloga
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
ObiliÄ 1993
Sloboda
6
0
|
18.04.2021 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
OFK BikiÄ
TrgovaÄki
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Erdevik 2017
FruŔka Gora
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Jednota
GraniÄar (K)
3
3
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Jedinstvo
Sremac (J)
7
1
|
18.04.2021 16:00 | 7 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Sremac (B)
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Zmaj
FruŔkogorac
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
18.04
16:30
Zadrugar
BileÄanin
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Tisa 1933
Mladost
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Naftagas
OFK StajiÄevo
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 | |||||||
18.04
16:30
ŽFK Banat BagljaŔ
Zlatica
4
1
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
18.04
16:00
Mladost (R)
Radoje DomanoviÄ
1
3
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost (J)
VenÄani
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
BuduÄnost
Mladi rudar
1
6
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
18.04
11:00
Gorski Car
Kopljari
2
1
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Vrbica
TreŔnjevica
2
3
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
11:00
B 2000
Å amot
5
1
|
18.04.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
18.04
16:00
Mladi radnik (D)
BSK
0
0
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
KaraÄorÄe (V)
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
3
0
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Badnjevac
Mladost (R)
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Jedinstvo (O)
KruŔevica 1980
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Napredak (MK)
Omladinac-Å umadinac (V)
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
|
18.04
16:30
Mladost
Aleksa Å antiÄ
4
2
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Jedinstvo
OFK Odžaci
0
4
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 4 | |||||||
18.04
16:30
Dinamo 1923
Polet
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 | |||||||
18.04
16:30
Dunav
Bratstvo 2019
0
6
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
18.04
16:30
Hajduk
Lipar
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Omladinac
TerekveÅ”
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
18.04
17:00
ObiliÄ
OFK Hajduk
0
1
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
10:00
Moskva
Slanobarac
1
2
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
17:00
Äenej
Sloga
6
0
|
18.04.2021 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Hajduk (G)
Borac (NS)
1
2
|
18.04.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
17:00
Vinogradar
Borac (R)
1
0
|
18.04.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Dinamo
MiletiÄ
2
0
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
18.04
16:00
DobraÄa
Jadran
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
11:00
Seljak
Bratstvo 1975
1
3
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Divostin
KoŔutnjak
1
3
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Äava
Partizan
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
|
18.04
16:00
LjubiÄevo
Polet (V)
3
2
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
BaŔtovan 2015
Sloga (M)
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Pek
Mlava (B)
1
6
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
18.04
16:00
Dizel
Napredak (B)
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Batovac
Mladi Borac
6
0
|
18.04.2021 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Napredak (P)
Stig 1955
4
0
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
BariÄ
BSK 1931
5
3
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 3 |
|
18.04
16:00
Zmaj 1953
Velika MoŔtanica
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
10:00
Rekreativo 011
Železnik 1930
0
4
|
18.04.2021 10:00 | 0 : 4 | |||||||
18.04
16:00
BUSK
Novi Beograd
1
4
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 4 |
|
18.04
16:00
Sveti Stefan
LepuŔnica
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
11:00
Mladi proleter
Pinosava
0
3
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Boka Seniors
OFK Crvenka
4
5
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 5 |
|
||||||
18.04
13:00
Pionir
Palilulac
2
1
|
18.04.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
18.04
16:00
RuŔanj
OFK Boždarevac
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Beljina
Veliki Borak
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
18.04
16:30
Jedinstvo (G)
Mlada krila
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Lazac
Progorelica
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Zvezda
Jedinstvo (D)
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost 1925
Mineral 2015
0
0
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Borac (V)
MiloÄajac
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
BraÄa VukoviÄ
Borac (A)
5
1
|
18.04.2021 16:30 | 5 : 1 |
|
18.04
16:00
Zadrugar 1947
Jedinstvo (K)
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac (V)
Sloga 1945
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
KrilaÅ”
RadniÄki (K)
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost (R)
Polet S.D.
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Pobeda 1953
Bata BuliÄ
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
18.04
16:00
OFK Batinac
Rudar (P)
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:00
Sloga
15. Avgust 1950
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
RadniÄki
Beljanica
4
2
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Napredak (St)
Jasenovo
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
18.04
16:00
Mladost (G)
GFK Tabane
3
3
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Bratstvo
Kupinovac
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
VinoraÄa
Mladi Borac
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Å antarovac
Mladost (D)
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 | |||||||
18.04
16:00
Ursule
Jedinstvo
3
3
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 3 |
|
18.04
17:00
LjubiniÄ
Belo Polje
1
4
|
18.04.2021 17:00 | 1 : 4 | |||||||
18.04
17:00
Rvati
Proleter
2
1
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
17:00
Sloga
Borac
1
1
|
18.04.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
18.04
17:00
Munja
OFK Urovci
2
1
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 1 |
18.04
16:00
JoŔeva
OFK Paljuvi
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
16:00
Polet (DL)
Mladost (V)
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
16:00
Polet (T)
Ratkovac
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 | |||||||
18.04
16:00
Å arbane
Omladinac (K)
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
18.04
16:00
OFK Stublenica
Proleter (B)
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
18.04
16:30
Omladinac
Napredak (BT)
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Terekves
Napredak (Ä)
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Roham
Proleter
3
2
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 2 |
18.04
11:00
Mladost (L)
Stari drugari
1
3
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
11:00
Žabari
Mali korak
6
0
|
18.04.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
PopadiÄ
Toplica
0
0
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Milenko PavloviÄ
DraÄiÄ 2018
2
1
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
11:00
Polet
Komanice
2
0
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Rakac Stave
Jadar 2013
3
0
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
18.04
16:30
Mladost (B)
Turekovac
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Badince
Todorovce
0
3
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 3 | |||||||
18.04
16:30
Veliko Trnjane
Navalin
4
1
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
MB
RadniÄki
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost (DL)
SuŔica 2012
4
1
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
18.04
16:30
Rujnik
Jasenovik 2018
3
2
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Sloga 1948
Proleter
2
9
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 9 |
|
||||||
18.04
16:30
Mezgraja
Supovac
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 |
18.04
16:00
Tempo
Borac
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 | |||||||
18.04
11:00
Polet (R)
VukaŔinovac
4
0
|
18.04.2021 11:00 | 4 : 0 | |||||||
18.04
11:00
OFK Sloga
Jedinstvo
2
4
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 4 |
|
18.04
16:30
Tisa
GraniÄar
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Å ampion
BaÄka
0
5
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
18.04
16:30
Jedinstvo
Tromedja
8
0
|
18.04.2021 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Jadran
Slavija
1
0
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Hajduk
Potisje
2
3
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 3 |
|
18.04
16:00
Kolarac
VuÄak
6
0
|
18.04.2021 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Petrijevac
Lunjevac
2
3
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Vožd 2020
Landol
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
18.04
16:00
Jezava
Zeppelin 026
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Godomin
OFK Slavija
4
0
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 0 |
|
18.04
17:00
Mladost (Z)
Verko
3
4
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
18.04
11:00
Jedinstvo 2014
Hajduk
0
3
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 3 | |||||||
18.04
17:00
Bobovik
Sloga 1949
1
3
|
18.04.2021 17:00 | 1 : 3 | |||||||
18.04
17:00
Sparta
Torpedo
0
1
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
11:00
Mladost 2013
Polet
0
1
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
11:00
Belpos
Skupljen 2013
6
0
|
18.04.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
18.04
16:30
Jedinstvo
Mladost
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Slemen
Sloga
9
0
|
18.04.2021 16:30 | 9 : 0 |
18.04
16:30
Glogonj
Tempo
5
0
|
18.04.2021 16:30 | 5 : 0 | |||||||
18.04
16:30
Mundial
Pobeda
3
4
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 4 | |||||||
18.04
16:30
Omladinac 1927
Jedinstvo SteviÄ
1
7
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 7 |
18.04
16:00
Gladijator
ÄaÄak 94
1
6
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
18.04
16:00
OFK Remont 1959
MrŔinci
2
3
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Planinac
Malba
0
3
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Gavrilo Princip
BuduÄnost
0
2
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
11:00
Prijatelji
Lugovi
3
1
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 1 | |||||||
18.04
16:00
Kej
Vujan
4
0
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 0 |
18.04
16:00
Veliki Suvodol
Mladost
0
2
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 2 |
|
18.04
17:00
Äantavir
OFK Mala Bosna 2015
2
1
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
17:00
Solid
Udarnik ViŔnjevac
0
0
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Lokomotiva
PaliÄ
7
3
|
18.04.2021 17:00 | 7 : 3 |
|
||||||
18.04
17:00
Elektrovojvodina
Bikovo
2
1
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
18.04
17:00
Slavija
Orlovi (BP)
0
8
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 8 |
|
||||||
18.04
17:00
Proleter
NaŔa Zvezda
0
5
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 5 | |||||||
18.04
17:00
NeŔtin
Mladost (MB)
5
1
|
18.04.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
18.04
17:00
BaÄka 1945
Borac (V)
3
1
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
18.04
17:00
BaÄka (D)
Krivanj
7
0
|
18.04.2021 17:00 | 7 : 0 |
18.04
16:30
Dobrava
RadniÄki
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Mrovska
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
OFK Varna
Petrovac 74
4
4
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 4 | |||||||
18.04
16:30
VlaÅ”iÄ
Å ipurske livade
4
3
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
OFK Letnjikovac 1983
Jevremovac
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
TreŔnjevka
PSK
4
3
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 3 | |||||||
18.04
16:30
OFK Jelen
PriÄinoviÄ
3
2
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 2 |
18.04
VelereÄ 94
FC Stella Rossa
6
2
|
18.04.2021 | 6 : 2 |
|
||||||
18.04
Å umadija
Brezak
0
2
|
18.04.2021 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
Majdan
Semedraž
1
2
|
18.04.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
Takovski Ustanak
Omladinac
2
0
|
18.04.2021 | 2 : 0 |
|
18.04
16:30
Antimon
Velika Reka
0
2
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Borac
TE GuÄevo
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Sloga
Mladost
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
7. Juli
4
1
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Jedinstvo (ZA)
Jadar 1961
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
18.04
16:30
Egeta
Omladinac
4
1
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
KoÄa AnÄelkoviÄ
Pontes
3
1
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
KladuŔnica
Rtkovo
|
18.04.2021 16:30 | : | |||||||
18.04
16:30
Mala Vrbica
Lokomotiva
2
0
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
18.04
16:00
Jelica
Sloga
5
2
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Vrelo
Gradina
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
RadniÄki
GoruŔica
3
3
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Bjelica
Brezova
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
18.04
16:00
BuduÄnost (ZM)
Torpedo 1924
4
0
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Partizan
Omladinac (BO)
1
4
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 4 | |||||||
18.04
16:00
Sloboda
Napredak
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Gorki
PetlovaÄa
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
18.04
13:00
Knjaz
Dobrinjac
1
0
|
18.04.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
13:00
TreŔnjica
GlumaÄ
7
3
|
18.04.2021 13:00 | 7 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Gorobilje
DuŔkovci
0
0
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Napredak
Plavi Tok
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
18.04
16:30
Mladost (R)
Pobeda
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost Radost
Sloboda
6
0
|
18.04.2021 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Slavija
Tomislavci
1
3
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 3 |
|
18.04
16:00
BuduÄnost 1948
Beli Orlovi
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Å umadija
Udarnik
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
18.04
16:00
Karadjordje
Omladinac
0
5
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 5 | |||||||
18.04
16:00
Jedinstvo
Mladost
4
2
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 2 |
|
18.04
11:00
Balajnac
DobriÄ 1974
0
4
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
18.04
11:00
Rad 1974
Jastrebac 1979
4
0
|
18.04.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Arbanasce
Lepaja 2018
6
0
|
18.04.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
18.04
11:00
Naupare
Gaglovo
2
2
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
MakreŔane
Konjuh
4
0
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Parunovac
Bukovica
3
0
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Modrica
Zmajevac
3
0
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Mudrakovac
Borac
2
3
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 3 |
|
18.04
11:00
Toplica
Marina Kutina
2
0
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 0 | |||||||
18.04
11:00
10. februar
Zaplanjac
0
2
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 2 |
18.04
16:00
UmÄari
GroÄanski fudbalski klub
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
OFK Mladost
Podunavac
0
1
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 1 |
|
18.04
16:30
Parcane
ObiliÄ
3
3
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
Borjak 2012
Mladost
5
2
|
18.04.2021 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladi radnik
Stara ÄarÅ”ija
2
4
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 4 |
|
18.04
16:30
Borac
Partizan
0
2
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Proleter
KSK Konak 1926
1
0
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 0 |
|
18.04
11:00
Studen Vitez
Å umadija
5
1
|
18.04.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Partizan
Stara ÄarÅ”ija
4
1
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
11:00
Omladinac
BSK 2014
4
0
|
18.04.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
BuduÄnost
Magnohrom
0
2
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
18.04
16:00
Donji Petrovci
Vojvodina
4
3
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac (J)
27. Oktobar
3
2
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
FruŔkogorac
Sloga (K)
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
GraniÄar
Polet
4
2
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac (S)
Car UroÅ”
1
3
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga (S)
Jedinstvo (K)
0
2
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 2 |
|
18.04
11:00
Sovljak
MurgaÅ” 2012
3
0
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Gunjevac
BuduÄnost 1995
3
3
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 3 | |||||||
18.04
11:00
Jedinstvo (M)
Tamnava
6
1
|
18.04.2021 11:00 | 6 : 1 | |||||||
18.04
11:00
Vrelo
Sloga (V)
3
1
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 1 | |||||||
18.04
11:00
OFK Takovo
Vukona
1
0
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 0 |
18.04
16:00
Donja Mutnica
Omladinac
0
2
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 2 | |||||||
18.04
16:00
ISK Izvor
Popovac
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
18.04
16:00
PotoÄac
Istok 63
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Razvitak
Hajduk
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Moravac
Heroj
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
18.04
16:30
GraniÄar (R)
Jedinstvo LemeÅ”
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 |
18.04
17:00
Omladinac
Oniks
2
0
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
DomaÄin
Napredak
1
2
|
18.04.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
17:00
Mladost
OFK DragoŔevac
1
2
|
18.04.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
17:00
Dražmirovac
Trnava
1
4
|
18.04.2021 17:00 | 1 : 4 |
18.04
11:00
Stig (MC)
Napredak 1927
4
3
|
18.04.2021 11:00 | 4 : 3 |
|
18.04
16:30
Banatul
NaŔa Krajina
3
2
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 2 |
18.04
16:30
Hajduk
Vinogradar
2
5
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 5 |
|
||||||
18.04
16:30
Vitorul
Pobeda
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
18.04
17:00
OFK RadniÄki
Sloboda
6
0
|
18.04.2021 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Dimitrije TucoviÄ
Proleter
4
1
|
18.04.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
18.04
17:00
Mladost
Bistrica
3
0
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Å umadinac
OFK Polet
2
1
|
18.04.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
18.04
11:00
Maskar
Jarmenovci
3
2
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
11:00
Kalipolje
BuduÄnost MI
4
1
|
18.04.2021 11:00 | 4 : 1 |
18.04
16:00
Omladinac
Udarnik 2015
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
18.04
11:00
Melnica
Dobrnje
1
6
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 6 |
|
||||||
18.04
16:00
BSK
Burovac
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
18.04
11:00
Mladost
Radnik 2013
4
1
|
18.04.2021 11:00 | 4 : 1 | |||||||
18.04
10:00
Napredak
Rudar 1973
0
1
|
18.04.2021 10:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
10:30
JaŔunja
Gornje Sinkovce
4
1
|
18.04.2021 10:30 | 4 : 1 |
18.04
16:00
Jovanovac
Hajduk 1936
2
4
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
18.04
16:00
Stanovo 1941
Bukorovac
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Kremenac
Kragujevac
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
18.04
16:00
Napredak 1934
Beli Orao
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga (D)
Pobeda
5
4
|
18.04.2021 16:00 | 5 : 4 |
18.04
16:00
Moravac 1933
Sopot
1
3
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga 1932
Morava 1932
3
0
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
18.04
16:30
Borac (VR)
OFK Bosut
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Sloga
Planinac
3
2
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Srem (SR)
Srem (SM)
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Borac (R)
Poletarac
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
18.04
11:00
Rudar
Sava
7
0
|
18.04.2021 11:00 | 7 : 0 | |||||||
18.04
11:00
Korman
Dobrava Žabar 2020
3
3
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 3 | |||||||
18.04
11:00
Borac BTG
MiloÅ” Pocerac
4
2
|
18.04.2021 11:00 | 4 : 2 | |||||||
18.04
11:00
Mladost Svileuva
Galeb 1984
2
2
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 2 |
18.04
11:00
MetliÄ
Jedinstvo
4
2
|
18.04.2021 11:00 | 4 : 2 | |||||||
18.04
11:00
Mladost
ZablaÄe
1
1
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 1 |
18.04
11:00
CuljkoviÄ
Roma - Odžino selo
2
3
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 3 | |||||||
18.04
11:00
POFK Letnjikovac
POFK Metaloplastika 2006
0
3
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 3 |
18.04
16:00
Jedinstvo
BSK
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost
Sloga
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Proleter
BuduÄnost
3
2
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
18.04
16:30
Granit
Luk Kompenzatori
0
1
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
13:30
Paskovac
Jadar
3
1
|
18.04.2021 13:30 | 3 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Sloga
Mladost (B)
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
18.04
16:00
Mirko TomiÄ
Ram
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Dunavac 1929
RadniÄki (P)
0
0
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 0 |
|
18.04
16:00
Napredak
Planinac
0
2
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Resava
Mladi radnik
2
5
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 5 |
18.04
11:00
KruŔevica
Polet
3
1
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
11:00
Vratare
Dvorane
0
3
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost 2015
Lomnica
4
1
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Grkljane
Dedina
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
18.04
16:30
OFK BaÄinci
GraniÄar
3
0
|
18.04.2021 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
SinÄeliÄ
OFK Bingula
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Omladinac
Borac
4
3
|
18.04.2021 16:30 | 4 : 3 |
|
18.04
16:30
Lovac
Kupinovo
2
1
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Sloven
Vitez
8
2
|
18.04.2021 16:30 | 8 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost 1935
Hajduk 1932
0
5
|
18.04.2021 16:30 | 0 : 5 |
|
18.04
17:00
Radnik
ŽeljezniÄar
1
1
|
18.04.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
15:00
Olimpik
Zrinjski
0
3
|
18.04.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
19:00
Å iroki Brijeg
Velež
0
2
|
18.04.2021 19:00 | 0 : 2 |
|
18.04
16:00
Jedinstvo
Igalo
3
1
|
18.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Arsenal
Ibar
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Kom
Drezga
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Grbalj
Mornar
1
2
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Berane
Bokelj
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
18.04
14:30
Arsenal
Fulham
1
1
|
18.04.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
17:00
Manchester United
Burnley
3
1
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
18.04
16:00
Coventry City
Barnsley
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
18.04
13:00
Rotherham United
Birmingham City
0
1
|
18.04.2021 13:00 | 0 : 1 |
18.04
16:15
Deportivo AlavƩs
Huesca
1
0
|
18.04.2021 16:15 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:15
Atletico Madrid
Eibar
5
0
|
18.04.2021 16:15 | 5 : 0 |
|
||||||
18.04
18:30
Real Betis
Valencia
2
2
|
18.04.2021 18:30 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
21:00
Getafe
Real Madrid
0
0
|
18.04.2021 21:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
18:30
CƔdiz
Celta Vigo
0
0
|
18.04.2021 18:30 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
21:00
Levante
Villarreal
1
5
|
18.04.2021 21:00 | 1 : 5 |
|
||||||
18.04
14:00
Osasuna
Elche
2
0
|
18.04.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
14:00
Real Sociedad
Sevilla
1
2
|
18.04.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
18.04
15:30
Borussia Dortmund
Werder
4
1
|
18.04.2021 15:30 | 4 : 1 |
18.04
17:05
Bordeaux
Monaco
0
3
|
18.04.2021 17:05 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
15:00
Brest
Lens
1
1
|
18.04.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
15:00
Dijon
Nice
2
0
|
18.04.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
21:00
Nantes
Olympique Lyonnais
1
2
|
18.04.2021 21:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
15:00
NƮmes
Strasbourg
1
1
|
18.04.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
13:00
PSG
Saint-Etienne
3
2
|
18.04.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
15:00
Reims
Metz
0
0
|
18.04.2021 15:00 | 0 : 0 |
18.04
15:00
Lazio
Benevento
5
3
|
18.04.2021 15:00 | 5 : 3 | |||||||
18.04
12:30
Milan
Genoa
2
1
|
18.04.2021 12:30 | 2 : 1 | |||||||
18.04
20:45
Napoli
Internazionale
1
1
|
18.04.2021 20:45 | 1 : 1 | |||||||
18.04
15:00
Atalanta
Juventus
1
0
|
18.04.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
18.04
18:00
Torino
Roma
3
1
|
18.04.2021 18:00 | 3 : 1 | |||||||
18.04
15:00
Bologna
Spezia
4
1
|
18.04.2021 15:00 | 4 : 1 |
18.04
13:00
Novi Pazar
ÄukariÄki
1
3
|
18.04.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
18.04
19:00
TSC
Voždovac
4
1
|
18.04.2021 19:00 | 4 : 1 | |||||||
18.04
19:00
Proleter
Mladost (L)
0
1
|
18.04.2021 19:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
19:00
Spartak ŽK
Napredak
0
2
|
18.04.2021 19:00 | 0 : 2 | |||||||
18.04
19:00
RadniÄki (N)
Javor Matis
0
0
|
18.04.2021 19:00 | 0 : 0 | |||||||
18.04
13:00
Metalac
InÄija
0
0
|
18.04.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
18.04
13:00
Zlatibor
Rad
1
2
|
18.04.2021 13:00 | 1 : 2 |
18.04
16:00
Dinamo
OFK Žarkovo
2
0
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
18.04
16:00
RFK GrafiÄar
Trayal
4
1
|
18.04.2021 16:00 | 4 : 1 | |||||||
18.04
16:00
RadniÄki (SM)
BuduÄnost
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:00
GFK DuboÄica
ŽelezniÄar (P)
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
18.04
13:00
Moskva
RadniÄki 2012
8
2
|
18.04.2021 13:00 | 8 : 2 | |||||||
18.04
16:00
Heroj Polet
Napredak Junior 2018
1
5
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 5 | |||||||
18.04
16:30
ŽGFK Lavice DuboÄica
Jedinstvo 2014
1
2
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
18.04
11:30
VoŔa AS
Proleter
0
3
|
18.04.2021 11:30 | 0 : 3 |
|
18.04
10:00
Borac
KaraÄorÄe
1
5
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
18.04
11:00
Kraljica Marija
Jedinstvo
1
3
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
12:00
Požega
Slatke male
1
2
|
18.04.2021 12:00 | 1 : 2 |
|
18.04
14:00
Rudar 1974
MaŔinac 2020
1
5
|
18.04.2021 14:00 | 1 : 5 |
|
18.04
16:30
RadniÄki (NB)
Vojvodina
2
2
|
18.04.2021 16:30 | 2 : 2 | |||||||
18.04
11:00
RadniÄki 1923
Partizan
0
1
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
10:00
ÄukariÄki
Brodarac
4
1
|
18.04.2021 10:00 | 4 : 1 | |||||||
18.04
13:00
Crvena zvezda
Napredak
3
1
|
18.04.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
18.04
13:00
IMT
Trayal
2
0
|
18.04.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
18.04
10:00
Rad
Voždovac
0
1
|
18.04.2021 10:00 | 0 : 1 |
18.04
10:00
RadniÄki (SM)
ŽelezniÄar
0
1
|
18.04.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
10:00
Index
Vojvodina
1
3
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 3 | |||||||
18.04
10:00
RadniÄki (NP)
Dinamo 1945
9
1
|
18.04.2021 10:00 | 9 : 1 |
|
||||||
18.04
10:00
Jedinstvo (V)
InÄija
1
5
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 5 | |||||||
18.04
10:00
Podrinje
Omladinac
0
0
|
18.04.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
18.04
10:00
Spartak ŽK
Petrika
1
3
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
10:00
RadniÄki 1912
Tisa NjerÅ”
4
0
|
18.04.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
10:00
OFK BaÄka
RFK Novi Sad 1921
4
1
|
18.04.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
10:00
BaÄka 1901
Kabel
1
2
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
18.04
16:00
Morava (VP)
GFK Sloboda
0
3
|
18.04.2021 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
11:00
Metalac
Sloga (K)
0
1
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 1 | |||||||
18.04
12:30
Jedinstvo (Ub)
Borac 1926
2
1
|
18.04.2021 12:30 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:00
RadniÄki (V)
Å umadija 1903
1
0
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
13:00
Javor Matis
Å abac Sunrise
3
2
|
18.04.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Loznica
Sloga (P)
2
2
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
18.04
Bor 1919
OFK TopliÄanin
7
3
|
18.04.2021 | 7 : 3 |
|
||||||
18.04
GFK Jagodina
RadniÄki (S)
3
0
|
18.04.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
Jedinstvo (P)
Trstenik PPT
2
1
|
18.04.2021 | 2 : 1 |
|
18.04
12:00
Sloga 33
Jasenica 2017
|
18.04.2021 12:00 | : |
18.04
11:00
Zvezda
Å umadija
1
2
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 2 |
18.04
11:00
BSK BorÄa
011
3
0
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
18.04
10:00
Siti Sport Klub
LeŔtane
1
0
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
10:00
Crvenka
Balkan
8
1
|
18.04.2021 10:00 | 8 : 1 |
|
18.04
14:00
Mladost
KoriÄani
11
0
|
18.04.2021 14:00 | 11 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Takovo
RadniÄki 1923
2
1
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
14:00
SuŔica
Jedinstvo Putevi
0
1
|
18.04.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
18.04
10:00
ŽelezniÄar
Spartak
5
0
|
18.04.2021 10:00 | 5 : 0 |
18.04
Vinogradar
Kevi
4
0
|
18.04.2021 | 4 : 0 |
|
18.04
18:15
Zemun
Partizan
0
1
|
18.04.2021 18:15 | 0 : 1 | |||||||
18.04
12:30
ÄukariÄki
Brodarac
2
0
|
18.04.2021 12:30 | 2 : 0 | |||||||
18.04
11:00
Crvena zvezda
Napredak
1
2
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 2 | |||||||
18.04
13:00
Teleoptik
Real NiÅ”
1
1
|
18.04.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
18.04
12:30
Rad
OFK VrŔac
3
1
|
18.04.2021 12:30 | 3 : 1 |
18.04
12:00
RadniÄki (SM)
ŽelezniÄar
4
2
|
18.04.2021 12:00 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
12:00
Index
Vojvodina
2
6
|
18.04.2021 12:00 | 2 : 6 |
|
||||||
18.04
12:00
RadniÄki (NP)
Dinamo 1945
1
1
|
18.04.2021 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
12:00
OFK VrŔac
InÄija
2
5
|
18.04.2021 12:00 | 2 : 5 |
|
||||||
18.04
12:00
Podrinje
Omladinac
2
1
|
18.04.2021 12:00 | 2 : 1 |
18.04
12:00
Spartak ŽK
Petrika
3
0
|
18.04.2021 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
12:00
RadniÄki 1912
Tisa NjerÅ”
2
0
|
18.04.2021 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
12:00
OFK BaÄka
RFK Novi Sad 1921
0
3
|
18.04.2021 12:00 | 0 : 3 |
|
18.04
13:00
Novi Pazar
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
6
1
|
18.04.2021 13:00 | 6 : 1 |
|
18.04
GFK DuboÄica
RadniÄki (N)
0
0
|
18.04.2021 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
TimoÄanin
Radnik
3
0
|
18.04.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
GFK Jagodina
Vlasina
6
0
|
18.04.2021 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
RadniÄki (P)
SFS Borac
4
2
|
18.04.2021 | 4 : 2 |
|
18.04
12:30
Prva Iskra
Zvezdara
0
0
|
18.04.2021 12:30 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
VinÄa
Balkan
0
3
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
BASK
Rakovica
2
3
|
18.04.2021 16:00 | 2 : 3 |
|
18.04
12:00
Jedinstvo
OFK Vrbas
1
2
|
18.04.2021 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
10:00
ODR
Prof. Bolesnikov
0
1
|
18.04.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
18.04
10:00
BuduÄnost
Rojkovac
1
20
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 20 |
18.04
Novi Pazar
Tutin
10
0
|
18.04.2021 | 10 : 0 |
|
||||||
18.04
Tutin
Kiker
0
5
|
18.04.2021 | 0 : 5 |
|
||||||
18.04
Mladi radnik 1925
Sloga
0
4
|
18.04.2021 | 0 : 4 |
|
18.04
11:00
NjegoÅ”
ÄurÄin
3
1
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
11:00
ObiliÄ
Proleter (RS)
2
0
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Tsc 1913
Vojvodina
2
11
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 11 | |||||||
18.04
11:00
Proleter (NJ)
BaÄka
1
2
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
18.04
11:00
Jedinstvo (Å )
Hajduk Stanko
1
0
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
18.04
11:00
MaÄva 1929
Å abac Sunrise
1
2
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 2 | |||||||
18.04
12:30
MaÄva
Sloga
7
0
|
18.04.2021 12:30 | 7 : 0 |
18.04
16:30
011
SinÄeliÄ
1
1
|
18.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
13:00
Lokomotiva
Partizan
0
4
|
18.04.2021 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
18.04
20:15
ADA
OFK Beograd
1
2
|
18.04.2021 20:15 | 1 : 2 |
|
18.04
10:00
BeÄej 1918
Krila Krajine
1
3
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
10:00
CFK
TSC
4
3
|
18.04.2021 10:00 | 4 : 3 | |||||||
18.04
14:30
OFK BaÄka
Spartak ŽK
0
6
|
18.04.2021 14:30 | 0 : 6 |
|
18.04
11:00
Kikinda 1909
Derby 2015
4
0
|
18.04.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
18.04
10:00
Jedinstvo (SP)
Index
2
0
|
18.04.2021 10:00 | 2 : 0 |
18.04
11:00
RaÄevac
MaÄva 1929
6
0
|
18.04.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Mladost
Fenix
3
1
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
18.04
10:00
Kristal 2018
ŽelezniÄar
1
2
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 2 |
18.04
13:00
TEK Sloga
Kolubara
2
5
|
18.04.2021 13:00 | 2 : 5 |
|
18.04
10:00
RadniÄki 1905
Vinogradar
1
3
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
18.04
10:00
Omladinac
Zvezda
6
2
|
18.04.2021 10:00 | 6 : 2 | |||||||
18.04
10:00
Duboko
Posavina
1
1
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 1 |
18.04
09:00
Ada
GrafiÄar
1
9
|
18.04.2021 09:00 | 1 : 9 |
|
||||||
18.04
11:30
RadniÄki (O)
Partizan
0
11
|
18.04.2021 11:30 | 0 : 11 |
|
18.04
11:00
Palilulac
SinÄeliÄ
1
2
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
11:00
Lokomotiva
011
2
2
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
13:30
Studentski grad
BSK 1925
0
3
|
18.04.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
15:30
IMT
BSK
6
0
|
18.04.2021 15:30 | 6 : 0 |
|
18.04
12:00
Å umadinac
Borac
3
0
|
18.04.2021 12:00 | 3 : 0 | |||||||
18.04
12:00
Sremcica
Resnik
0
0
|
18.04.2021 12:00 | 0 : 0 |
|
18.04
10:00
Dunavac
PoŔtar 1930
3
3
|
18.04.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
14:00
Zvezdara
Mladenovac
1
10
|
18.04.2021 14:00 | 1 : 10 |
|
18.04
11:00
Sutjeska
Napredak
3
2
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
11:00
ObiliÄ
BuduÄnost
6
0
|
18.04.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
EÄÅ”eg
Srbobran
1
4
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
18.04
11:00
Jadran
Mladost (T)
0
2
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
11:00
NjegoÅ”
BaÄka
3
0
|
18.04.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
18.04
10:00
MaÄva
Å abac Sunrise
1
2
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 2 |
18.04
GFK Jagodina
Napredak
3
1
|
18.04.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
Kopernikus ŽelezniÄar
GFK DuboÄica
8
0
|
18.04.2021 | 8 : 0 |
|
||||||
18.04
Trayal Knez Lazar
OFK RadniÄki
2
1
|
18.04.2021 | 2 : 1 |
|
18.04
11:00
Brodarac
OFK Beograd
1
3
|
18.04.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
13:00
Ole
Obrenovac 1905
4
1
|
18.04.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
18.04
16:00
Torlak
DIF
1
1
|
18.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
18.04
14:00
Piksi 036
Loznica
0
9
|
18.04.2021 14:00 | 0 : 9 |
|
18.04
12:00
Nova Kolonija
Vojvodina
0
9
|
18.04.2021 12:00 | 0 : 9 |
|
||||||
18.04
12:00
Spartak d.o.o.
Spartak
2
6
|
18.04.2021 12:00 | 2 : 6 |
|
18.04
00:00
Crvena zvezda
Heroj Polet
5
0
|
18.04.2021 00:00 | 5 : 0 |
|
||||||
18.04
00:00
Kolubara
Zemun
0
5
|
18.04.2021 00:00 | 0 : 5 |
|
||||||
18.04
00:00
Zvezda B
Sloga
11
0
|
18.04.2021 00:00 | 11 : 0 |
|
||||||
18.04
00:00
Rad
Desetka
15
0
|
18.04.2021 00:00 | 15 : 0 |
|
18.04
10:00
SinÄeliÄ
Srem
4
4
|
18.04.2021 10:00 | 4 : 4 |
|
||||||
18.04
10:00
Å umadinac
Bežanija
1
12
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 12 | |||||||
18.04
09:00
IMT
BuduÄnost
2
1
|
18.04.2021 09:00 | 2 : 1 |
|
18.04
14:30
Stepojevac Vaga
Zadrugar
0
3
|
18.04.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
10:00
TEK Sloga
Kolubara 2
1
9
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 9 |
|
||||||
18.04
13:30
RadniÄki
BuduÄnost
6
6
|
18.04.2021 13:30 | 6 : 6 |
|
||||||
18.04
11:00
Mladost (B)
Mladost (C)
2
2
|
18.04.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
13:00
Borac
Kolubara 1
1
1
|
18.04.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
18.04
10:00
ObiliÄ
Spartak ŽK '09
0
4
|
18.04.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
18.04
10:00
Pazar Juniors '01
Tutin
11
0
|
18.04.2021 10:00 | 11 : 0 | |||||||
18.04
10:30
OFK Vlada DimitrijeviÄ
AF PopoviÄ
12
0
|
18.04.2021 10:30 | 12 : 0 | |||||||
18.04
10:00
Bane 1931
OFK National
1
4
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 4 |
18.04
10:00
Mladost
Å abac Sunrise 1
1
3
|
18.04.2021 10:00 | 1 : 3 | |||||||
18.04
15:00
Å abac Sunrise 2
MaÄva 2
2
0
|
18.04.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
18.04
10:45
Akademija fudbala
Kolubara 1
1
0
|
18.04.2021 10:45 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
08:30
Mladost
Kolubara 2
1
0
|
18.04.2021 08:30 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
09:15
Lazarevac
ŽFK Borac
8
2
|
18.04.2021 09:15 | 8 : 2 |
|
||||||
18.04
10:00
Omladinac
Mladi borac
5
0
|
18.04.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
18.04
12:15
Akademija fudbala
Kolubara 2
7
0
|
18.04.2021 12:15 | 7 : 0 |
|
||||||
18.04
08:30
Zadrugar
Mladost
3
3
|
18.04.2021 08:30 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
10:45
Kolubara 1
Turbina
11
0
|
18.04.2021 10:45 | 11 : 0 |
|
||||||
18.04
09:15
Real 28
Omladinac
5
0
|
18.04.2021 09:15 | 5 : 0 |
|
18.04
12:15
Real 28 -2
Turbina
1
5
|
18.04.2021 12:15 | 1 : 5 |
|
||||||
18.04
11:30
Akademija fudbala 1
Real 28 - 1
1
0
|
18.04.2021 11:30 | 1 : 0 |
|
18.04
17:00
Mornar
BuduÄnost VOLI
100
92
|
18.04.2021 17:00 | 100 : 92 | |||||||
18.04
17:00
Cedevita Olimpija
Crvena zvezda MTS
72
89
|
18.04.2021 17:00 | 72 : 89 |
18.04
15:00
Joker
Stara Pazova
100
89
|
18.04.2021 15:00 | 100 : 89 |
18.04
17:00
Topola
Dunav 2014
86
104
|
18.04.2021 17:00 | 86 : 104 | |||||||
18.04
19:00
Omladinac
Dinamo
95
87
|
18.04.2021 19:00 | 95 : 87 | |||||||
18.04
19:30
I Came To Play
Jedinstvo
77
71
|
18.04.2021 19:30 | 77 : 71 |
18.04
13:30
Gorica
IBC
69
103
|
18.04.2021 13:30 | 69 : 103 | |||||||
18.04
12:20
Eko Sport
Flash
43
55
|
18.04.2021 12:20 | 43 : 55 | |||||||
18.04
16:30
Mondo Basket
Zvezdara
65
79
|
18.04.2021 16:30 | 65 : 79 |
18.04
20:30
Barajevo Bambi
Veba Basket
71
79
|
18.04.2021 20:30 | 71 : 79 |
18.04
16:00
MKK Spartak
BagljaÅ”
100
60
|
18.04.2021 16:00 | 100 : 60 |
18.04
15:30
Proleter
OKK Spartak
86
76
|
18.04.2021 15:30 | 86 : 76 |
18.04
17:00
Sloga (B)
Bane
100
81
|
18.04.2021 17:00 | 100 : 81 |
18.04
19:00
SO ŽKK
Proleter
42
81
|
18.04.2021 19:00 | 42 : 81 |
18.04
16:30
Srem
Kraljevo
53
59
|
18.04.2021 16:30 | 53 : 59 | |||||||
18.04
15:00
Hisar
Ras
39
65
|
18.04.2021 15:00 | 39 : 65 |
18.04
17:00
Kosovska Mitrovica 2
FAP Livnica
0
3
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 3 |
18.04
18:00
Stražilovo
Vrbas
3
0
|
18.04.2021 18:00 | 3 : 0 | |||||||
18.04
11:30
Botafogo
Dunav Voley 2
1
3
|
18.04.2021 11:30 | 1 : 3 |
18.04
14:00
KurŔumlija
Panda
1
3
|
18.04.2021 14:00 | 1 : 3 | |||||||
18.04
12:00
Desetka
Student
3
2
|
18.04.2021 12:00 | 3 : 2 | |||||||
18.04
17:00
Pusta Reka
TopliÄanin
3
2
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 2 |
18.04
17:00
Tara
Napredak 037
0
3
|
18.04.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
18.04
11:00
Sokolica
Lotus
0
3
|
18.04.2021 11:00 | 0 : 3 | |||||||
18.04
15:45
Sloboda S
TehniÄar
1
3
|
18.04.2021 15:45 | 1 : 3 | |||||||
18.04
13:00
Mokra Gora
Novi Pazar
2
3
|
18.04.2021 13:00 | 2 : 3 |
18.04
12:15
Å trand Volej
Lavice 07
1
3
|
18.04.2021 12:15 | 1 : 3 | |||||||
18.04
17:00
Srem 2
Futog West
3
0
|
18.04.2021 17:00 | 3 : 0 |
18.04
17:00
Lavovi BP
Vrbas Petrol
28
26
|
18.04.2021 17:00 | 28 : 26 |
18.04
18:00
ŽitoraÄa
Jagodina
22
22
|
18.04.2021 18:00 | 22 : 22 |
18.04
17:00
Nova Pazova
Somborelektro
39
25
|
18.04.2021 17:00 | 39 : 25 |
18.04
20:00
Partizan 2
SinÄeliÄ
28
29
|
18.04.2021 20:00 | 28 : 29 | |||||||
18.04
17:30
RSU Akademija LeÄiÄ
Metalac
23
30
|
18.04.2021 17:30 | 23 : 30 |
18.04
18:00
ORK Bor
Majdanpek
29
23
|
18.04.2021 18:00 | 29 : 23 |
18.04
13:30
ŽelezniÄar 1949 - 2
Vlasotince
22
31
|
18.04.2021 13:30 | 22 : 31 |
18.04
18:00
Udarnik
Å amot 65 2
25
49
|
18.04.2021 18:00 | 25 : 49 | |||||||
18.04
12:00
Rudar 2
Smederevo 2
24
18
|
18.04.2021 12:00 | 24 : 18 | |||||||
18.04
19:00
KaraÄorÄe
Jedinstvo 1974
31
23
|
18.04.2021 19:00 | 31 : 23 | |||||||
18.04
18:00
Osipaonica
Mladi radnik
28
30
|
18.04.2021 18:00 | 28 : 30 |
18.04
17:00
Pobednik
Mladost
20
37
|
18.04.2021 17:00 | 20 : 37 | |||||||
18.04
20:00
Beli anÄeo
TrepÄa
35
30
|
18.04.2021 20:00 | 35 : 30 | |||||||
18.04
20:00
Župa 54
Arilje
39
24
|
18.04.2021 20:00 | 39 : 24 | |||||||
18.04
17:00
Mladost
Pobednik
26
16
|
18.04.2021 17:00 | 26 : 16 |
18.04
16:00
Naftagas
Crepaja
26
35
|
18.04.2021 16:00 | 26 : 35 | |||||||
18.04
17:00
Slavija
Prigrevica
25
22
|
18.04.2021 17:00 | 25 : 22 | |||||||
18.04
19:00
Mladost
ŽSK 1955
26
34
|
18.04.2021 19:00 | 26 : 34 | |||||||
18.04
11:30
Dalmatinac
BuduÄnost
48
33
|
18.04.2021 11:30 | 48 : 33 |
18.04
18:00
Lazarevac
Bask
22
27
|
18.04.2021 18:00 | 22 : 27 | |||||||
18.04
20:00
MaÄva 2
Ub 2
20
35
|
18.04.2021 20:00 | 20 : 35 |
18.04
18:00
Sivac 69/2
GraniÄar
36
29
|
18.04.2021 18:00 | 36 : 29 |
18.04
16:00
Hajduk
Ruma
22
37
|
18.04.2021 16:00 | 22 : 37 |
18.04
17:00
Medicinar 2
Kosmaj
35
29
|
18.04.2021 17:00 | 35 : 29 |
18.04
19:00
Deronje
Krule
28
40
|
18.04.2021 19:00 | 28 : 40 |
18.04
19:00
ŽelezniÄar
ZajeÄar 1949
30
26
|
18.04.2021 19:00 | 30 : 26 |
18.04
19:30
Proleter
Valjevo
18
12
|
18.04.2021 19:30 | 18 : 12 |
18.04
18:00
Sava
TENT
11
10
|
18.04.2021 18:00 | 11 : 10 |
|
||||||
18.04
10:30
Singidunum
VraÄar
6
10
|
18.04.2021 10:30 | 6 : 10 | |||||||
18.04
17:45
DorÄol
Mladost
9
11
|
18.04.2021 17:45 | 9 : 11 |
18.04
19:00
Spartak
Novi Sad
1
7
|
18.04.2021 19:00 | 1 : 7 |
18.04
20:30
Lindoret
Zadrugar 2017
3
3
|
18.04.2021 20:30 | 3 : 3 |
|
18.04
18:00
Leskovac
BeÄej 2003
6
4
|
18.04.2021 18:00 | 6 : 4 |
18.04
11:45
Južna regija
Crvena zvezda
10
60
|
18.04.2021 11:45 | 10 : 60 |
|
18.04
15:00
BRK Crvena Zvezda
Rad Mozzart
0
26
|
18.04.2021 15:00 | 0 : 26 | |||||||
18.04
16:00
Vojvodina
Dinamo 1954
32
15
|
18.04.2021 16:00 | 32 : 15 |
18.04
14:00
Pastuvi Požarevac
Wild Boars Kragujevac
2
26
|
18.04.2021 14:00 | 2 : 26 |
|
||||||
18.04
14:00
Black Hornets
Novi Sad Wild Dogs
12
21
|
18.04.2021 14:00 | 12 : 21 |
|
||||||
18.04
15:00
Banat Bulls
Vukovi Beograd
13
28
|
18.04.2021 15:00 | 13 : 28 |
|