16.11
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Mladi radnik 1926
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 | |||||||
16.11
13:00
Proleter Mihajlovac
Sloga 33
4
2
|
16.11.2019 13:00 | 4 : 2 | |||||||
16.11
13:00
Borac 1926
JoŔanica
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Å umadija (A)
TrepÄa
1
3
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 3 | |||||||
16.11
13:00
Tutin
SuŔica
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Mokra Gora
Sloga (K)
0
2
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 2 | |||||||
16.11
13:00
Takovo
Sloga (P)
0
2
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 2 | |||||||
16.11
13:00
Jedinstvo
Loznica
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
16.11
13:00
Omladinac
Dunav
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 2 | |||||||
16.11
13:00
Hajduk 1912
OFK VrŔac
0
0
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 0 | |||||||
16.11
13:00
BaÄka 1901
Vojvodina 1928
3
1
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 1 | |||||||
16.11
13:00
RadniÄki (SM)
BeÄej 1918
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 | |||||||
16.11
13:00
RadniÄki 1912
Dinamo 1945
3
4
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 4 | |||||||
16.11
13:00
RadniÄki (Zr)
Bratstvo 1946
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 | |||||||
16.11
13:00
1. Maj Ruma
ŽelezniÄar
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
16.11
13:00
Moravac Orion
Vlasina
1
1
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 1 | |||||||
16.11
13:00
Jedinstvo
TemniÄ 1924
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 | |||||||
16.11
13:00
Dunav
Rembas
3
3
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 3 | |||||||
16.11
13:00
OFK TopliÄanin
BuduÄnost
0
0
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 0 | |||||||
16.11
13:00
GFK Jagodina
GFK DuboÄica
2
1
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
16.11
13:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
IMT
BSK BorÄa
4
0
|
16.11.2019 13:00 | 4 : 0 | |||||||
16.11
11:00
Teleoptik
Crvena zvezda
4
0
|
16.11.2019 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.11
11:00
GSP Polet DorÄol
OFK Beograd
0
0
|
16.11.2019 11:00 | 0 : 0 |
|
16.11
13:00
Sloga 1924
VGSK
3
2
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.11
13:00
Mladi borac
Borac 1932
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
16.11
13:00
Spartak
RaÄevac
2
3
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 3 |
|
16.11
13:00
FAP
Polet (T)
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.11
18:00
GFK Sloboda
Sloboda (Ä)
3
0
|
16.11.2019 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Polet (Lj)
Jasen
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
Sloga (S)
Jedinstvo Putevi
0
0
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Sloga (BB)
BuduÄnost
1
1
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
16.11
13:00
Mladost APA
Sloga
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
ÄSK Pivara
Crvenka
5
1
|
16.11.2019 13:00 | 5 : 1 |
16.11
13:00
Sloga (E)
Jedinstvo (SP)
3
2
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.11
13:00
Crvena zvezda
Sloboda
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.11
13:00
Mladost (BJ)
Podunavac
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
16.11
13:00
Crvena zvezda (VS)
BuduÄnost
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
13:00
Proleter (BK)
RadniÄki (S)
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 | |||||||
16.11
13:00
Naftagas
Mladost (O)
3
3
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 3 | |||||||
16.11
13:00
Kikinda 1909
Begej
2
1
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
Krajina
Sloga
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 | |||||||
16.11
13:00
Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK)
0
3
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 3 |
|
16.11
13:00
Sloga
BuduÄnost
2
1
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
OFK Kosanica
ŽitoraÄa
2
1
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
PÄinja
BobiŔte
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
13:00
Nebeski Andjeli
Morava
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
16.11
13:00
Timok 1919
Bor 1919
3
2
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.11
13:00
Äerdap
OFK 019
4
0
|
16.11.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
BSK
Balkanski
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
16.11
13:00
Sloga
MaÄkovac
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Jedinstvo (P)
Blagotin
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
13:00
Morava 1918
BoŔnjane
2
1
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
16.11
13:00
Å umadija
Napredak
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.11
10:00
BASK
Studenski Grad
1
4
|
16.11.2019 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
16.11
13:00
Turbina
Komgrap
1
3
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 3 |
|
16.11
13:00
Rudar 2001
Sirakovo
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
TrgovaÄki
Integral
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
16.11
13:00
OFK BrÄanac
Junior Novo Naselje
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
16.11
13:00
Jedinstvo 1924 (VL)
KaraÄorÄe
3
2
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.11
13:00
SinÄeliÄ
Mladost (DD)
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
16.11
13:30
Mladost
BuduÄnost
2
0
|
16.11.2019 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.11
13:30
Rudar
Gruža
1
1
|
16.11.2019 13:30 | 1 : 1 |
|
16.11
13:30
OvÄar
Jedinstvo (K)
1
0
|
16.11.2019 13:30 | 1 : 0 |
16.11
13:00
Kordun
Kulpin
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
16.11
13:00
Srbobran
Proleter (RS)
3
1
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 1 | |||||||
16.11
13:00
RadniÄki 1905
Proleter (Nj)
3
1
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 1 | |||||||
16.11
13:00
Sloga
Sutjeska
2
5
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 5 | |||||||
16.11
13:00
Panonija IM Topola
Jadran
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
16.11
13:00
RadniÄki
Borac (K)
4
2
|
16.11.2019 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
16.11
13:00
Partizan
LSK LaÄarak
4
0
|
16.11.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
16.11
13:00
Omladinac
BaÄka (Ä)
2
1
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
OFK Futog
Å ajkaÅ” 1908
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk
10
0
|
16.11.2019 13:00 | 10 : 0 |
16.11
13:00
Delija
2. Oktobar
5
1
|
16.11.2019 13:00 | 5 : 1 |
|
16.11
13:00
Partizan (U)
Spartak 1911
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
BAK
Sloga (BNS)
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
16.11
13:00
Zlot
Brestovac
1
1
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
BSK
PoreÄ
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Krivelj
Sloga
4
5
|
16.11.2019 13:00 | 4 : 5 |
|
16.11
13:30
Hajduk
Velika Jasikova
2
1
|
16.11.2019 13:30 | 2 : 1 | |||||||
16.11
13:30
Midžor
TrebiÄ
1
1
|
16.11.2019 13:30 | 1 : 1 |
16.11
13:00
Borac (O)
PoŔtar Zvezdara
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
16.11
13:00
Mladost
Posavina
2
7
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 7 | |||||||
16.11
13:00
Zvezda
RadniÄki
3
6
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 6 |
|
16.11
13:00
VinÄa
BoleÄ
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
16.11
13:00
Pobeda
Moravac (ZT)
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 2 | |||||||
16.11
13:00
Napredak 2012
Moravac (Ä)
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
16.11
13:00
Aluminjum
Sloboda
2
1
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
16.11
13:00
Mladost (S)
BSK Bujanovac
3
1
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 1 | |||||||
16.11
13:00
OFK Alakince
FSU Južna pruga
8
1
|
16.11.2019 13:00 | 8 : 1 |
|
16.11
13:00
Rudar
Ibar
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
16.11
13:30
Trbunje
Jastreb
3
5
|
16.11.2019 13:30 | 3 : 5 |
16.11
13:30
Mlada krila
BogutovaÄka Banja
5
0
|
16.11.2019 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
16.11
13:45
Jedinstvo 2017
Progorelica
7
0
|
16.11.2019 13:45 | 7 : 0 |
|
16.11
13:00
Borac
Jedinstvo
4
0
|
16.11.2019 13:00 | 4 : 0 | |||||||
16.11
13:00
Lider
OFK Odžaci
0
1
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 1 |
|
16.11
13:00
Jednota
Sloboda
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 2 | |||||||
16.11
13:00
Sloven
Sremac
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
16.11
13:00
Vinogradar
ObiliÄ
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Slanobarac
Titel
2
7
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 7 |
|
16.11
13:00
Navalin
OFK Brza
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Radnik SuŔica 2012
Donja Lomnica
1
5
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 5 |
|
16.11
13:00
Kopaonik
Mladost
0
0
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Sloga (D)
Rubin
1
0
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Stari Trstenik
Omladinac
7
1
|
16.11.2019 13:00 | 7 : 1 |
|
16.11
13:30
RadniÄki
Napredak (St)
4
0
|
16.11.2019 13:30 | 4 : 0 |
|
16.11
13:30
Kupinovac
Å antarovac
4
2
|
16.11.2019 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
16.11
13:30
BuduÄnost
Zenit
3
2
|
16.11.2019 13:30 | 3 : 2 | |||||||
16.11
13:30
Mladost
SinÄeliÄ 1934
3
2
|
16.11.2019 13:30 | 3 : 2 |
|
16.11
13:00
Milicionar
Zadrugar
1
1
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
OFK Å abac
Cer
3
1
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
16.11
13:00
Jedinstvo (ZA)
Jadar 1961
2
2
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 2 |
|
16.11
13:00
Avala 1939
Resnik
1
1
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
16.11
13:00
BaÄka 1945
NeŔtin
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
16.11
13:00
Bata BuliÄ
Borac (V)
2
1
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
Jasenovac
KrilaÅ”
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 2 |
|
16.11
13:00
Žitkovica 2017
BariÄ
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
16.11
13:00
VenÄani
Borac
4
1
|
16.11.2019 13:00 | 4 : 1 |
|
16.11
13:00
Bukovica
Mudrakovac
2
1
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
MakreŔane
Parunovac
3
1
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
Borac
Polet
0
0
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.11
13:00
Gornji StepoÅ”
Konjuh
6
0
|
16.11.2019 13:00 | 6 : 0 |
|
16.11
13:00
PetliÄ SD 026
Badljevica
0
2
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 2 |
16.11
13:00
VukaŔinovac
Ratar
0
5
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 5 |
|
||||||
16.11
13:00
Jastrebac
Crvena zvezda
6
2
|
16.11.2019 13:00 | 6 : 2 |
|
||||||
16.11
13:00
Å kriljac
Jedinstvo
6
0
|
16.11.2019 13:00 | 6 : 0 |
|
16.11
Tara
Kriva Reka
|
16.11.2019 | : | |||||||
16.11
Raketa
Zlatibor 2
|
16.11.2019 | : | |||||||
16.11
ViŔesava 2
GP Zlatibor
|
16.11.2019 | : |
16.11
13:30
Milakovac 2018
BuduÄnost (S)
2
0
|
16.11.2019 13:30 | 2 : 0 |
16.11
13:30
Radnik
BSK Buljane
2
1
|
16.11.2019 13:30 | 2 : 1 |
|
16.11
13:00
Belpos
Torpedo
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
16.11
13:00
POFK Metaloplastika 2006
PetlovaÄa
0
3
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 3 |
16.11
14:00
Musongati
Kayanza United
0
0
|
16.11.2019 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.11
14:00
Le Messager Ngozi
Ngozi City
1
1
|
16.11.2019 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.11
14:00
Les Lierres
Olympic Star
2
1
|
16.11.2019 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.11
14:00
Lydia Ludic
Dynamik
0
1
|
16.11.2019 14:00 | 0 : 1 |
|
16.11
14:00
Spartak DOO
ŽFU Zvezda B 2018
3
6
|
16.11.2019 14:00 | 3 : 6 |
16.11
Knjaževac 2015
Jedinstvo 2014
1
3
|
16.11.2019 | 1 : 3 |
|
||||||
16.11
Kolibri
LevaÄ
5
0
|
16.11.2019 | 5 : 0 |
|
16.11
13:00
Rad
Napredak
1
1
|
16.11.2019 13:00 | 1 : 1 | |||||||
16.11
12:00
Internacional
TSC
1
1
|
16.11.2019 12:00 | 1 : 1 | |||||||
16.11
11:00
Trajal
Spartak ŽK
0
1
|
16.11.2019 11:00 | 0 : 1 | |||||||
16.11
11:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
4
|
16.11.2019 11:00 | 1 : 4 |
16.11
13:30
Å umadija 1903
Smederevo 1924
1
1
|
16.11.2019 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.11
13:30
MaÄva
Sloboda (Ä)
8
0
|
16.11.2019 13:30 | 8 : 0 |
|
||||||
16.11
13:30
Å umadija (A)
KaraÄorÄe
4
0
|
16.11.2019 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
16.11
13:30
Sloboda (U)
Sloga (P)
0
1
|
16.11.2019 13:30 | 0 : 1 | |||||||
16.11
13:30
Borac 1926
Loznica
3
1
|
16.11.2019 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.11
13:30
RadniÄki 1923
Sloga (K)
3
1
|
16.11.2019 13:30 | 3 : 1 | |||||||
16.11
13:30
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
3
0
|
16.11.2019 13:30 | 3 : 0 | |||||||
16.11
13:30
Javor
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
16.11.2019 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
16.11
13:30
Metalac (GM)
RadniÄki (V)
7
2
|
16.11.2019 13:30 | 7 : 2 |
|
16.11
10:00
Vojvodina
Podrinje
3
0
|
16.11.2019 10:00 | 3 : 0 |
16.11
Kopernikus ŽeležniÄar
Real
0
4
|
16.11.2019 | 0 : 4 |
|
16.11
10:00
Tekstilac
RadniÄki 1912
0
4
|
16.11.2019 10:00 | 0 : 4 |
|
16.11
RadniÄki (NB)
011
3
0
|
16.11.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
16.11
IMT
Zemun
3
2
|
16.11.2019 | 3 : 2 |
|
||||||
16.11
BSK BorÄa
Lokomotiva
4
1
|
16.11.2019 | 4 : 1 |
|
||||||
16.11
OFK Žarkovo
Kolubara
4
4
|
16.11.2019 | 4 : 4 |
|
||||||
16.11
Studentski Grad
Bežanija
3
0
|
16.11.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
16.11
SinÄeliÄ
BASK
3
1
|
16.11.2019 | 3 : 1 |
|
||||||
16.11
Brodarac 2
DIF
5
3
|
16.11.2019 | 5 : 3 |
|
16.11
GSP Polet
Jedinstvo
0
3
|
16.11.2019 | 0 : 3 |
|
||||||
16.11
IM Rakovica
Siti Sport Klub
1
2
|
16.11.2019 | 1 : 2 |
|
||||||
16.11
Prva Iskra
Zvezdara
1
3
|
16.11.2019 | 1 : 3 |
|
||||||
16.11
Torlak
Palilulac
6
1
|
16.11.2019 | 6 : 1 |
|
||||||
16.11
BuduÄnost
Crvena zvezda
5
1
|
16.11.2019 | 5 : 1 |
|
||||||
16.11
Mladenovac
PoŔtar 1930
1
0
|
16.11.2019 | 1 : 0 |
|
16.11
SinÄeliÄ
BSK BorÄa
0
1
|
16.11.2019 | 0 : 1 | |||||||
16.11
Voždovac
Lokomotiva
1
1
|
16.11.2019 | 1 : 1 | |||||||
16.11
Brodarac
Internacional
0
3
|
16.11.2019 | 0 : 3 |
|
||||||
16.11
Zemun
IMT
0
1
|
16.11.2019 | 0 : 1 |
|
||||||
16.11
011
RadniÄki (NB)
0
5
|
16.11.2019 | 0 : 5 |
|
||||||
16.11
OFK Beograd
Partizan
2
2
|
16.11.2019 | 2 : 2 |
|
16.11
SinÄeliÄ 2
BuduÄnost
8
2
|
16.11.2019 | 8 : 2 |
|
||||||
16.11
Rojkovac
PoŔtar 1930
2
2
|
16.11.2019 | 2 : 2 |
|
||||||
16.11
Å umadija
Dunavac
2
1
|
16.11.2019 | 2 : 1 |
|
||||||
16.11
Zvezdara
OFK Žarkovo
2
0
|
16.11.2019 | 2 : 0 |
|
||||||
16.11
RadniÄki (NB) 2
Borac
5
0
|
16.11.2019 | 5 : 0 |
|
||||||
16.11
OFK Beograd 2
SinÄeliÄ
9
0
|
16.11.2019 | 9 : 0 |
|
16.11
11:00
MaÄva
Partizan
0
3
|
16.11.2019 11:00 | 0 : 3 | |||||||
16.11
13:00
OFK VrŔac
Spartak ŽK
0
2
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 2 |
16.11
11:00
Å umadija 1903
Smederevo 1924
1
1
|
16.11.2019 11:00 | 1 : 1 | |||||||
16.11
11:00
Å umadija (A)
Apolon
4
0
|
16.11.2019 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.11
11:00
Sloboda (U)
Sloga (P)
2
0
|
16.11.2019 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.11
11:00
Borac 1926
Loznica
4
0
|
16.11.2019 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.11
11:00
RadniÄki 1923
Mladost (L)
1
1
|
16.11.2019 11:00 | 1 : 1 | |||||||
16.11
11:00
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
2
2
|
16.11.2019 11:00 | 2 : 2 | |||||||
16.11
11:00
Javor
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
5
0
|
16.11.2019 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.11
11:00
Metalac (GM)
Mladi radnik 1926
5
1
|
16.11.2019 11:00 | 5 : 1 |
|
16.11
08:45
IMT
RadniÄki (NB)
1
2
|
16.11.2019 08:45 | 1 : 2 |
|
||||||
16.11
09:00
BSK BorÄa
OFK Beograd
2
3
|
16.11.2019 09:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.11
13:00
Bežanija
Voždovac
0
4
|
16.11.2019 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.11
10:00
BSK 1925
SinÄeliÄ
1
0
|
16.11.2019 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.11
12:00
011
Internacional
2
3
|
16.11.2019 12:00 | 2 : 3 |
|
16.11
Napredak
Real 2
5
1
|
16.11.2019 | 5 : 1 |
|
||||||
16.11
Jagodina Tabane
Dinamo
3
0
|
16.11.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
16.11
Trajal
TimoÄanin
4
1
|
16.11.2019 | 4 : 1 |
|
||||||
16.11
Kopernikus ŽeležniÄar
Vlasina
5
0
|
16.11.2019 | 5 : 0 |
|
||||||
16.11
Bor 1919
RadniÄki (P)
3
2
|
16.11.2019 | 3 : 2 |
|
||||||
16.11
OFK RadniÄki
RadniÄki 2
2
2
|
16.11.2019 | 2 : 2 |
|
||||||
16.11
GFK DuboÄic
Radnik
3
0
|
16.11.2019 | 3 : 0 |
|
16.11
12:00
Vojvodina
Podrinje
1
0
|
16.11.2019 12:00 | 1 : 0 |
|
16.11
10:00
Rudar
RadniÄki 1923
0
7
|
16.11.2019 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
16.11
10:00
Sloga 33
Partizan 1945
1
1
|
16.11.2019 10:00 | 1 : 1 | |||||||
16.11
11:00
Mladi borac
KaraÄorÄe
3
0
|
16.11.2019 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.11
11:00
OFK AranÄelovac 1979
RSK
1
2
|
16.11.2019 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.11
11:00
Napredak
Jasenica 2017
2
2
|
16.11.2019 11:00 | 2 : 2 |
|
16.11
10:00
Srbobran
BeÄej 1918
0
10
|
16.11.2019 10:00 | 0 : 10 |
|
||||||
16.11
10:00
ObiliÄ
NjerŔ IŔtvan
0
3
|
16.11.2019 10:00 | 0 : 3 |
16.11
Sloga
SFS Borac
0
2
|
16.11.2019 | 0 : 2 |
|
||||||
16.11
Morava (R)
Župa
0
0
|
16.11.2019 | 0 : 0 |
|
||||||
16.11
TopliÄanin
OFK SinÄeliÄ
1
2
|
16.11.2019 | 1 : 2 |
|
||||||
16.11
Lider MGM
Mali Bor
3
1
|
16.11.2019 | 3 : 1 |
|
||||||
16.11
Blizna
OFK Lugomir
1
5
|
16.11.2019 | 1 : 5 |
|
||||||
16.11
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (S)
7
0
|
16.11.2019 | 7 : 0 |
|
||||||
16.11
TemniÄ 1924
Morava 1918
4
3
|
16.11.2019 | 4 : 3 |
|
16.11
11:00
Bane 1931
Pazar Juniors
1
1
|
16.11.2019 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.11
12:00
AF AS Novi Pazar
Sport Klub 99
2
4
|
16.11.2019 12:00 | 2 : 4 |
|
||||||
16.11
13:00
Apolon 2018
Sloga (K)
3
0
|
16.11.2019 13:00 | 3 : 0 |
|
16.11
ÄukariÄki
RadniÄki (NB)
7
0
|
16.11.2019 | 7 : 0 |
|
||||||
16.11
Crvena zvezda
Internacional
9
0
|
16.11.2019 | 9 : 0 |
|
16.11
10:00
RadniÄki 1905
Tavankut
7
1
|
16.11.2019 10:00 | 7 : 1 |
|
16.11
10:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
0
1
|
16.11.2019 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.11
10:00
Drina
Savacijum
1
5
|
16.11.2019 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.11
10:00
Sun Rise
Å abac
1
1
|
16.11.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.11
10:00
Omladinac 2014
Loznica
1
1
|
16.11.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.11
10:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
Zadrugar
15
0
|
16.11.2019 10:00 | 15 : 0 |
|
16.11
10:00
Takovo
Mladost
0
9
|
16.11.2019 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
16.11
13:00
Kinder
FAP
4
1
|
16.11.2019 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.11
13:00
GauÄosi
Sloboda (Ä)
2
0
|
16.11.2019 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.11
10:00
Sloga (P)
Borac 1926
4
2
|
16.11.2019 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
16.11
10:00
Javor Matis
BuduÄnost
5
0
|
16.11.2019 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.11
11:00
Metalac
Zlatibor
0
2
|
16.11.2019 11:00 | 0 : 2 |
16.11
10:00
Smederevo 1924
Soko 2015
5
2
|
16.11.2019 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.11
10:00
Å umadija
PetliÄ SD 2006
1
1
|
16.11.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
16.11
11:00
Rudar
Kosmet
3
6
|
16.11.2019 11:00 | 3 : 6 | |||||||
16.11
11:00
Radnik
Kopaonik
3
0
|
16.11.2019 11:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
11:00
Mokra Gora
ZveÄan
0
3
|
16.11.2019 11:00 | 0 : 3 |
16.11
10:00
Institut
Prva Iskra
1
2
|
16.11.2019 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.11
11:00
Bežanija
OFK Žarkovo
5
0
|
16.11.2019 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.11
12:00
Turbina
Milutinac
2
1
|
16.11.2019 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.11
09:00
PFK Žarkovo 2000
BuduÄnost
0
2
|
16.11.2019 09:00 | 0 : 2 |
|
16.11
14:00
KaluÄerica
Å umadinac
1
7
|
16.11.2019 14:00 | 1 : 7 | |||||||
16.11
11:00
Banja
Barajevo
4
2
|
16.11.2019 11:00 | 4 : 2 |
|
16.11
Savac(ODUSTAO)
Å ampion
|
16.11.2019 | : | |||||||
16.11
MaÄva
Požega
15
0
|
16.11.2019 | 15 : 0 |
|
||||||
16.11
Loznica
RadniÄki 1923
1
2
|
16.11.2019 | 1 : 2 | |||||||
16.11
Sloga 036
VaŔariŔte
2
2
|
16.11.2019 | 2 : 2 | |||||||
16.11
Požarevac
Jedinstvo (Ub)
1
0
|
16.11.2019 | 1 : 0 | |||||||
16.11
Plana
KaraÄorÄe
3
0
|
16.11.2019 | 3 : 0 |
|
16.11
Napredak junior 2018
Ozren
6
0
|
16.11.2019 | 6 : 0 |
|
||||||
16.11
Lavice DuboÄica
Morava
4
0
|
16.11.2019 | 4 : 0 |
|
||||||
16.11
Jagodina
PreŔevo
0
3
|
16.11.2019 | 0 : 3 |
|
||||||
16.11
TopliÄanin
VuÄice
1
0
|
16.11.2019 | 1 : 0 |
|
||||||
16.11
MaŔinac
Majdanpek
14
0
|
16.11.2019 | 14 : 0 |
|
16.11
TSC
Spartak D.O.O
4
1
|
16.11.2019 | 4 : 1 |
|
||||||
16.11
Banat
Nova Kolonija
3
1
|
16.11.2019 | 3 : 1 |
|
||||||
16.11
Voja GaÄiÄ
VoŔa AS
8
6
|
16.11.2019 | 8 : 6 | |||||||
16.11
Mladost(NAPUSTILA TAKMIÄENJE)
BaÄka
|
16.11.2019 | : | |||||||
16.11
StajiÄevo 2017
Polet
2
2
|
16.11.2019 | 2 : 2 |
|
||||||
16.11
Spartak
Vojvodina
3
1
|
16.11.2019 | 3 : 1 |
|
16.11
10:30
BeÄej 1918
AFK
1
1
|
16.11.2019 10:30 | 1 : 1 |
|
16.11
10:00
Mladost (C)
SreÄno stopalo
0
5
|
16.11.2019 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
16.11
10:00
Å umadija
BuduÄnost
0
9
|
16.11.2019 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
16.11
10:00
RadniÄki
Mladost (B)
0
3
|
16.11.2019 10:00 | 0 : 3 |
|
16.11
17:00
Igokea
BuduÄnost VOLI
72
83
|
16.11.2019 17:00 | 72 : 83 | |||||||
16.11
20:00
Cedevita Olimpija
FMP
93
89
|
16.11.2019 20:00 | 93 : 89 |
16.11
19:30
Loznica
Zekas 75
92
98
|
16.11.2019 19:30 | 92 : 98 | |||||||
16.11
17:00
Plana
Svilajnac
77
61
|
16.11.2019 17:00 | 77 : 61 | |||||||
16.11
19:00
Klik
Zlatar
95
82
|
16.11.2019 19:00 | 95 : 82 | |||||||
16.11
15:30
Požarevac
ÄaÄak 94
70
80
|
16.11.2019 15:30 | 70 : 80 |
16.11
19:00
Hajduk
Jedinstvo (NB)
94
102
|
16.11.2019 19:00 | 94 : 102 | |||||||
16.11
17:00
Nova Pazova
Sloboda (NS)
81
76
|
16.11.2019 17:00 | 81 : 76 |
16.11
20:30
BorÄa
Žitko Basket
97
71
|
16.11.2019 20:30 | 97 : 71 | |||||||
16.11
13:00
Torlak
Eko Sport
75
68
|
16.11.2019 13:00 | 75 : 68 |
16.11
16:30
OKK Junior
Radnik
69
81
|
16.11.2019 16:30 | 69 : 81 | |||||||
16.11
18:30
NiÅ”
Dimitrovgrad
79
91
|
16.11.2019 18:30 | 79 : 91 | |||||||
16.11
18:00
Rtanj
Marinos
73
63
|
16.11.2019 18:00 | 73 : 63 |
16.11
14:30
M015
Å abac
66
58
|
16.11.2019 14:30 | 66 : 58 |
16.11
18:00
Morava
Play off
99
63
|
16.11.2019 18:00 | 99 : 63 |
16.11
17:00
Kopaonik
GoÄ
0
20
|
16.11.2019 17:00 | 0 : 20 |
|
16.11
17:30
BeoÄin
Sivac
105
63
|
16.11.2019 17:30 | 105 : 63 | |||||||
16.11
18:00
Dunav 2014
Joker
83
79
|
16.11.2019 18:00 | 83 : 79 |
16.11
19:00
Proleter
BagljaÅ”
88
73
|
16.11.2019 19:00 | 88 : 73 | |||||||
16.11
19:00
Akademik
I Came To Play
71
79
|
16.11.2019 19:00 | 71 : 79 |
16.11
17:00
Jedinstvo
Virtus Basket
81
85
|
16.11.2019 17:00 | 81 : 85 |
16.11
19:30
Umka Džez
Mladenovac
70
65
|
16.11.2019 19:30 | 70 : 65 | |||||||
16.11
18:20
Cerak
Barajevo Bambi
103
59
|
16.11.2019 18:20 | 103 : 59 |
16.11
19:00
Ras
AS Basket
72
70
|
16.11.2019 19:00 | 72 : 70 | |||||||
16.11
17:30
ABBA
BASK
91
61
|
16.11.2019 17:30 | 91 : 61 |
16.11
20:30
Vlasotince
Panteri
68
60
|
16.11.2019 20:30 | 68 : 60 | |||||||
16.11
15:00
KurŔumlija
Pusta Reka
20
0
|
16.11.2019 15:00 | 20 : 0 |
16.11
19:00
Hajduk Veljko
Zone Boys
82
73
|
16.11.2019 19:00 | 82 : 73 |
16.11
20:00
Dunav
TamiÅ”
76
68
|
16.11.2019 20:00 | 76 : 68 | |||||||
16.11
19:00
Napredak
Mladost
79
84
|
16.11.2019 19:00 | 79 : 84 | |||||||
16.11
18:00
VrŔac
Sloboda
75
92
|
16.11.2019 18:00 | 75 : 92 | |||||||
16.11
19:30
Kolubara LA 2003
Dynamic
70
109
|
16.11.2019 19:30 | 70 : 109 | |||||||
16.11
18:30
OKK Beograd
Metalac
76
71
|
16.11.2019 18:30 | 76 : 71 |
16.11
16:00
Spartak
Pirot
61
93
|
16.11.2019 16:00 | 61 : 93 | |||||||
16.11
19:00
KKK RadniÄki
Zemun Fitofarmacija
83
62
|
16.11.2019 19:00 | 83 : 62 | |||||||
16.11
Mladost (SP)
BKK RadniÄki
76
75
|
16.11.2019 | 76 : 75 |
|
||||||
16.11
20:00
Proleter Naftagas
Fair Play
76
55
|
16.11.2019 20:00 | 76 : 55 | |||||||
16.11
19:00
ŽelezniÄar
Konstantin
90
80
|
16.11.2019 19:00 | 90 : 80 | |||||||
16.11
19:30
Sloga
Zdravlje Leskovac
91
89
|
16.11.2019 19:30 | 91 : 89 |
16.11
14:00
Sutjeska
Danilovgrad
105
82
|
16.11.2019 14:00 | 105 : 82 |
|
||||||
16.11
18:00
LovÄen 1947 Bemax
All Star
82
73
|
16.11.2019 18:00 | 82 : 73 |
|
||||||
16.11
17:00
Ibar
Jedinstvo 1950
96
66
|
16.11.2019 17:00 | 96 : 66 |
|
16.11
13:00
Play Off
Lim
62
26
|
16.11.2019 13:00 | 62 : 26 |
16.11
14:30
Student 2
Trstenik
88
57
|
16.11.2019 14:30 | 88 : 57 |
16.11
19:00
Äelarevo
Sivac
89
68
|
16.11.2019 19:00 | 89 : 68 | |||||||
16.11
17:00
Proleter
NjegoÅ”
20
0
|
16.11.2019 17:00 | 20 : 0 | |||||||
16.11
14:30
Delfin
TopolÄanka
54
88
|
16.11.2019 14:30 | 54 : 88 |
16.11
14:30
Star
Partizan NIS
64
72
|
16.11.2019 14:30 | 64 : 72 | |||||||
16.11
14:00
Crvena zvezda M:TS
Dynamic VIP PAY
82
63
|
16.11.2019 14:00 | 82 : 63 | |||||||
16.11
15:00
Sloboda
Mega Bemax
85
117
|
16.11.2019 15:00 | 85 : 117 | |||||||
16.11
13:30
RadniÄki 1950
Borac
79
71
|
16.11.2019 13:30 | 79 : 71 | |||||||
16.11
15:30
Mladost Veternik NS Basket 07
Vizura Shark
73
104
|
16.11.2019 15:30 | 73 : 104 | |||||||
16.11
13:30
Sloga
Konstantin
78
70
|
16.11.2019 13:30 | 78 : 70 |
16.11
18:30
Crvena zvezda Kombank
Ivanjica
77
49
|
16.11.2019 18:30 | 77 : 49 | |||||||
16.11
11:15
Novosadska ŽKA
ParaÄin
81
53
|
16.11.2019 11:15 | 81 : 53 |
16.11
19:45
Crnjanski
Å umadija
0
3
|
16.11.2019 19:45 | 0 : 3 | |||||||
16.11
20:00
Roda
Mladi radnik 2
0
3
|
16.11.2019 20:00 | 0 : 3 | |||||||
16.11
20:00
Lucky Star
Kolubara
3
2
|
16.11.2019 20:00 | 3 : 2 |
16.11
19:00
FAP Livnica
Tutin 020
1
3
|
16.11.2019 19:00 | 1 : 3 |
16.11
15:00
Pirot
Desetka
0
3
|
16.11.2019 15:00 | 0 : 3 | |||||||
16.11
20:00
Vranje
Hajduk Veljko
3
1
|
16.11.2019 20:00 | 3 : 1 |
16.11
18:00
Partizan
Mladost (BP)
3
1
|
16.11.2019 18:00 | 3 : 1 | |||||||
16.11
20:00
Srem Eaton
Mladost (NP)
3
0
|
16.11.2019 20:00 | 3 : 0 |
16.11
14:00
Timok
Hajduk Veljko 2
3
0
|
16.11.2019 14:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
11:00
Ozren
Knjaževac
3
1
|
16.11.2019 11:00 | 3 : 1 |
16.11
17:00
Vest
Stražilovo
3
1
|
16.11.2019 17:00 | 3 : 1 | |||||||
16.11
15:00
Sloven
Botafogo
3
0
|
16.11.2019 15:00 | 3 : 0 |
16.11
16:00
Hajduk
Mladost (T)
3
0
|
16.11.2019 16:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
18:00
Vrbas
Kikinda
0
3
|
16.11.2019 18:00 | 0 : 3 |
16.11
18:00
Vojvodina NS Seme
Jedinstvo (SP)
3
2
|
16.11.2019 18:00 | 3 : 2 | |||||||
16.11
17:30
Novi Pazar
Ribnica
0
3
|
16.11.2019 17:30 | 0 : 3 | |||||||
16.11
19:00
Mladi radnik
Partizan
0
3
|
16.11.2019 19:00 | 0 : 3 |
16.11
19:00
Klek SrbijaŔume
Novi Sad
3
1
|
16.11.2019 19:00 | 3 : 1 | |||||||
16.11
19:00
VGSK
ŽelezniÄar
3
2
|
16.11.2019 19:00 | 3 : 2 | |||||||
16.11
20:00
Smederevo Carina
VA-014 Bauwesen
3
1
|
16.11.2019 20:00 | 3 : 1 | |||||||
16.11
19:00
Spartak (Lj)
Borac
2
3
|
16.11.2019 19:00 | 2 : 3 |
16.11
18:00
Užice
DuboÄica
0
3
|
16.11.2019 18:00 | 0 : 3 | |||||||
16.11
18:00
Futog
KaraÄorÄe
1
3
|
16.11.2019 18:00 | 1 : 3 |
16.11
18:00
Majdanpek
Leskovac 98
0
3
|
16.11.2019 18:00 | 0 : 3 | |||||||
16.11
16:00
TopliÄanin
Stampedo
3
0
|
16.11.2019 16:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
17:00
Panda
Bor
3
1
|
16.11.2019 17:00 | 3 : 1 |
16.11
19:00
As Batajnica
Fortuna plus
3
0
|
16.11.2019 19:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
14:30
Lazarevac
RadniÄki (Kg)
3
0
|
16.11.2019 14:30 | 3 : 0 | |||||||
16.11
18:00
Lucky Star
SmeÄ 5
0
3
|
16.11.2019 18:00 | 0 : 3 |
16.11
18:30
Gimnazijalac
Novi Pazar
3
1
|
16.11.2019 18:30 | 3 : 1 | |||||||
16.11
17:00
Borac (Äa)
Tutin
3
0
|
16.11.2019 17:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
20:00
Lotus
Mokra Gora
3
0
|
16.11.2019 20:00 | 3 : 0 |
16.11
12:00
Timok
Hajduk Veljko
3
1
|
16.11.2019 12:00 | 3 : 1 | |||||||
16.11
15:30
Ozren
Knjaževac
0
3
|
16.11.2019 15:30 | 0 : 3 |
16.11
Kolubara
Blok Aut
1
3
|
16.11.2019 | 1 : 3 | |||||||
16.11
Obrenovac
Crnjanski
0
3
|
16.11.2019 | 0 : 3 | |||||||
16.11
Avala
Dunav
3
0
|
16.11.2019 | 3 : 0 | |||||||
16.11
AS
ObiliÄ
1
3
|
16.11.2019 | 1 : 3 |
16.11
17:00
Maks
Å trand Volej
1
3
|
16.11.2019 17:00 | 1 : 3 |
16.11
18:00
NS Volej Team
BeoÄin
3
0
|
16.11.2019 18:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
15:00
Libero
Blok Aut
0
3
|
16.11.2019 15:00 | 0 : 3 |
16.11
18:00
Hercegovina
Kikinda
3
2
|
16.11.2019 18:00 | 3 : 2 | |||||||
16.11
17:45
VrŔac
Banat
1
3
|
16.11.2019 17:45 | 1 : 3 | |||||||
16.11
15:00
Proleter
KrajiŔnik
3
1
|
16.11.2019 15:00 | 3 : 1 |
16.11
14:30
Merkur
Subotica
0
3
|
16.11.2019 14:30 | 0 : 3 | |||||||
16.11
12:00
Bum Volej
CVS
0
3
|
16.11.2019 12:00 | 0 : 3 | |||||||
16.11
11:30
Spartak 2
Apatin
0
3
|
16.11.2019 11:30 | 0 : 3 |
16.11
Sloga 2015 Jedinstvo
Mladi Radnik
0
3
|
16.11.2019 | 0 : 3 | |||||||
16.11
Smederevo Carina
VGSK
3
0
|
16.11.2019 | 3 : 0 |
16.11
18:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (Su)
3
0
|
16.11.2019 18:00 | 3 : 0 | |||||||
16.11
18:30
Beograd
Vizura
0
3
|
16.11.2019 18:30 | 0 : 3 |
16.11
17:00
Smederevo
Srem
0
3
|
16.11.2019 17:00 | 0 : 3 | |||||||
16.11
16:00
RadniÄki (Bg)
Srbijanka 014
3
2
|
16.11.2019 16:00 | 3 : 2 |
16.11
17:00
Valjevo
InÄija
0
3
|
16.11.2019 17:00 | 0 : 3 | |||||||
16.11
20:00
Novi Sad
Zlatibor
0
3
|
16.11.2019 20:00 | 0 : 3 | |||||||
16.11
18:00
Partizan 2 Crno Bele 011
Sterija
3
0
|
16.11.2019 18:00 | 3 : 0 |
16.11
18:00
Vrbas Petrol
Smederevo
25
31
|
16.11.2019 18:00 | 25 : 31 | |||||||
16.11
19:00
JugoviÄ
SC Voždovac 2012
32
29
|
16.11.2019 19:00 | 32 : 29 | |||||||
16.11
19:30
Jedinstvo
MaÄva (B)
25
29
|
16.11.2019 19:30 | 25 : 29 | |||||||
16.11
20:00
Morava
Sivac 69
29
29
|
16.11.2019 20:00 | 29 : 29 |
16.11
19:00
RadniÄki 1964
Bela Palanka
41
26
|
16.11.2019 19:00 | 41 : 26 | |||||||
16.11
19:00
Mokra Gora
KurŔumlija
39
28
|
16.11.2019 19:00 | 39 : 28 |
16.11
19:00
InÄija
RadniÄki
40
29
|
16.11.2019 19:00 | 40 : 29 |
|
||||||
16.11
19:00
Somborelektro
Jabuka
18
31
|
16.11.2019 19:00 | 18 : 31 |
|
16.11
16:30
Rakovica
Rekreativo
32
34
|
16.11.2019 16:30 | 32 : 34 | |||||||
16.11
18:00
PKB
Partizan 2
26
24
|
16.11.2019 18:00 | 26 : 24 | |||||||
16.11
16:30
Novi Beograd
Crvena zvezda 2
36
29
|
16.11.2019 16:30 | 36 : 29 | |||||||
16.11
17:30
SinÄeliÄ
Metaloplastika 2
25
23
|
16.11.2019 17:30 | 25 : 23 |
16.11
19:00
Bor
ZajeÄar 1949
23
30
|
16.11.2019 19:00 | 23 : 30 | |||||||
16.11
12:30
Aleksinac
Vlasotince
28
25
|
16.11.2019 12:30 | 28 : 25 |
16.11
19:00
RadniÄki
Sombor
40
22
|
16.11.2019 19:00 | 40 : 22 |
|
||||||
16.11
19:00
PIK Prigrevica
Hercegovac
26
25
|
16.11.2019 19:00 | 26 : 25 |
|
16.11
18:30
BASK SOKO
Crvena Zvezda 3
24
25
|
16.11.2019 18:30 | 24 : 25 |
16.11
20:30
Beli andjeo
Užice
30
31
|
16.11.2019 20:30 | 30 : 31 |
|
16.11
20:00
Ruma
Hajduk
23
26
|
16.11.2019 20:00 | 23 : 26 |
|
||||||
16.11
17:00
Titel
Srbobran
31
25
|
16.11.2019 17:00 | 31 : 25 |
|
||||||
16.11
16:30
Srem Sm
RadniÄki
31
31
|
16.11.2019 16:30 | 31 : 31 |
|
16.11
19:00
Spartak Vojput
Rudar
23
21
|
16.11.2019 19:00 | 23 : 21 | |||||||
16.11
18:00
Kikinda Grindex
Crvena zvezda
25
26
|
16.11.2019 18:00 | 25 : 26 | |||||||
16.11
17:30
Proleter
Å amot 65
32
25
|
16.11.2019 17:30 | 32 : 25 | |||||||
16.11
20:00
Novi Pazar
DuboÄica 54
10
0
|
16.11.2019 20:00 | 10 : 0 |
16.11
18:00
Halas Jožef
Proleter
28
16
|
16.11.2019 18:00 | 28 : 16 |
|
16.11
12:30
Medicinar 2
Kosmaj
31
36
|
16.11.2019 12:30 | 31 : 36 |
|
||||||
16.11
17:00
Loznica grad
Metalac 2015
29
35
|
16.11.2019 17:00 | 29 : 35 |
|
||||||
16.11
13:00
SU ŽR RadniÄki
RadniÄki (O)
34
25
|
16.11.2019 13:00 | 34 : 25 |
|
16.11
15:00
RadniÄki 1964 - 2
KoŔutnjak
30
28
|
16.11.2019 15:00 | 30 : 28 | |||||||
16.11
19:00
Metalac AD
Pazar 2003
44
23
|
16.11.2019 19:00 | 44 : 23 |
16.11
18:00
Pirot
Bor - RTB 2
40
9
|
16.11.2019 18:00 | 40 : 9 | |||||||
16.11
15:30
Naisa 2
Jagodina 2
16
22
|
16.11.2019 15:30 | 16 : 22 |
16.11
19:00
ZajeÄar 1949
Mladost NP
32
32
|
16.11.2019 19:00 | 32 : 32 | |||||||
16.11
20:00
Vrbas
Vojvodina
26
25
|
16.11.2019 20:00 | 26 : 25 |
16.11
17:00
RadniÄki 1964
Äerdap
35
15
|
16.11.2019 17:00 | 35 : 15 | |||||||
16.11
18:30
PanÄevo
Bor RTB
24
24
|
16.11.2019 18:30 | 24 : 24 |
16.11
18:00
Jadran ST
Budva
12
8
|
16.11.2019 18:00 | 12 : 8 | |||||||
16.11
19:00
Partizan
Mornar BS
12
12
|
16.11.2019 19:00 | 12 : 12 |
16.11
19:00
Nais
Triglav
10
4
|
16.11.2019 19:00 | 10 : 4 | |||||||
16.11
19:30
OVK POÅ K
Zemun
15
11
|
16.11.2019 19:30 | 15 : 11 | |||||||
16.11
19:30
Galeb
Vojvodina
12
18
|
16.11.2019 19:30 | 12 : 18 |
16.11
20:00
BeÄej
Valjevo
10
9
|
16.11.2019 20:00 | 10 : 9 | |||||||
16.11
20:00
Spartak Prozivka
Novi Beograd 11. april
7
16
|
16.11.2019 20:00 | 7 : 16 | |||||||
16.11
20:45
TaÅ”
Banjica
7
6
|
16.11.2019 20:45 | 7 : 6 |
16.11
19:00
ŽAK
Proleter
6
17
|
16.11.2019 19:00 | 6 : 17 | |||||||
16.11
18:30
Valis
TENT
8
6
|
16.11.2019 18:30 | 8 : 6 |
16.11
10:30
Crvena zvezda
TaÅ” 2000
18
5
|
16.11.2019 10:30 | 18 : 5 | |||||||
16.11
11:30
Vojvodina
Senta
18
8
|
16.11.2019 11:30 | 18 : 8 | |||||||
16.11
18:30
Senta
Palilula
4
19
|
16.11.2019 18:30 | 4 : 19 | |||||||
16.11
19:30
Vojvodina
TaÅ” 2000
18
8
|
16.11.2019 19:30 | 18 : 8 |
16.11
20:00
Olimp
Oplenac
5
9
|
16.11.2019 20:00 | 5 : 9 |
|
16.11
20:00
Pirgos
Miners
7
2
|
16.11.2019 20:00 | 7 : 2 |
16.11
19:00
Vranje
Crvena zvezda
3
4
|
16.11.2019 19:00 | 3 : 4 |
16.11
19:30
Zufo
Tisa
8
5
|
16.11.2019 19:30 | 8 : 5 |
16.11
14:00
BRK Crvena Zvezda
Rad Mozzart
32
17
|
16.11.2019 14:00 | 32 : 17 |
|
||||||
16.11
Dinamo 1954
Partizan
0
25
|
16.11.2019 | 0 : 25 |
16.11
19:00
Slavija Junior
Triglav
4
3
|
16.11.2019 19:00 | 4 : 3 | |||||||
16.11
16:15
Crvena zvezda
True Celje
11
2
|
16.11.2019 16:15 | 11 : 2 |