15.03
14:30
RSK
SuŔica
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
15.03
14:30
ŽelezniÄar
Kozara
4
0
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Borac
Vojvodina 1928
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
15.03
15:00
BuduÄnost
Moravac Orion
3
0
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.03
15:00
Radan
TemniÄ 1924
9
0
|
15.03.2020 15:00 | 9 : 0 | |||||||
15.03
11:00
Car Konstantin
Vlasina
1
1
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 1 | |||||||
15.03
11:00
SFS Borac
Jedinstvo
3
1
|
15.03.2020 11:00 | 3 : 1 |
15.03
14:30
Crvena zvezda
RadniÄki (O)
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
15.03
14:30
Stepojevac Vaga
RadniÄki (NB)
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
15.03
14:30
Zvižd
Partizan 1945
8
0
|
15.03.2020 14:30 | 8 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Udarnik
Sloboda
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Rudar
Sloga 1924
3
0
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Polet
Mladi borac
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
OFK AranÄelovac 1979
OFK Napredak
4
1
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Borac 1932
Petar Dobrnjac
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
15.03
14:30
ŽelezniÄar
Sloga
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 | |||||||
15.03
14:30
OFK Divci
Spartak
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
RaÄevac
Ribnica
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
RadniÄki Stobeks
Mladost (D)
4
2
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Mladost (P)
Zadrugar
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
15.03
14:30
Polet
GoÄ
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
OFK Ras
Vodojaža
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Real
Novi Pazar 1928
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 | |||||||
15.03
14:30
Radnik
KoriÄani
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
BuduÄnost
Gruža
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Bane 1931
Apolon 2018
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
ZveÄan
Å umadija 1903
|
15.03.2020 14:30 |
|
15.03
14:30
Polet (T)
GFK Sloboda
0
2
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Sloboda (Ä)
Polet (Lj)
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Lunjevica
Sloga (S)
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Jasen
Sloga (BB)
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Prijevor
0
0
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 0 |
15.03
14:30
Tavankut
RadniÄki
4
0
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 0 | |||||||
15.03
14:30
Mladost (T)
Sloga
0
1
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Tisa
OFK Vrbas
5
1
|
15.03.2020 14:30 | 5 : 1 |
|
15.03
14:30
Podunavac
Mladost (NS)
0
1
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Borac
Podrinje
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Sremac
Jedinstvo (SP)
3
2
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Jadran
Sloga (T)
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
15.03
14:30
Jedinstvo (BK)
Begej
3
2
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Borac (St)
BuduÄnost
0
3
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
15.03
14:30
ŽAK
Proleter (BK)
5
1
|
15.03.2020 14:30 | 5 : 1 |
|
15.03
15:00
Vranjska Banja
Svetlost Badnjevac
3
1
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Jablanica
Morava
1
3
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
15.03
11:00
Akademija 10
Pusta Reka
0
5
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
15.03
15:00
Jedinstvo (GS)
BuduÄnost
3
2
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
15.03
15:00
OFK Slatina
OFK 019
3
1
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 1 | |||||||
15.03
15:00
Hajduk Veljko
Bor 1919
4
0
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Kablovi
Rajko MitiÄ
2
0
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
15.03
11:00
RadniÄki (S)
MeŔevo
2
0
|
15.03.2020 11:00 | 2 : 0 | |||||||
15.03
15:00
OFK Lugomir
BoŔnjane
0
0
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Jedinstvo (M)
Blagotin
1
2
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
15:00
Župa
Jedinstvo 1936
3
2
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.03
15:00
Juhor
Jastrebac
1
0
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
15.03
15:00
VrtiŔte
Rudar
4
1
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
OFK Brzi Brod
Mladost (M)
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
NaŔa krila 1936
Svrljig
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Zemljoradnik
Moravica
5
2
|
15.03.2020 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
15.03
15:00
Orljane
Pukovac
3
2
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.03
15:00
OFK NiÅ”
Jedinstvo (GM)
1
1
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Bukovik
MaloŔiŔte
1
5
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 5 |
|
15.03
14:30
Komgrap
Dunav
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
BSK 1926
Studenski Grad
1
3
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
15.03
10:00
Torlak
Mladost
6
0
|
15.03.2020 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
LeŔtane
Prva Iskra
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 | |||||||
15.03
14:30
BuduÄnost
BSK Batajnica
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
15.03
14:30
Sirakovo
Integral
1
2
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Rudar (Kr)
Napredak SimiÄevo
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
ŽelezniÄar
Äerdap
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
ObiliÄ
BuduÄnost (V)
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Omladinac (Å )
Mlava (ML)
7
1
|
15.03.2020 14:30 | 7 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Borac (Ž)
Sloga (L)
3
1
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Sloga (B)
Rudar 2001
1
4
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 4 |
|
15.03
14:30
ZSK
Tvrdojevac
1
5
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
15.03
14:30
Pepeljevac
Dimitrije TucoviÄ
3
0
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 0 | |||||||
15.03
14:30
OFK OseÄina
OFK BrÄanac
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
15.03
14:30
OFK JabuÄje
Banjani
0
1
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Junior Novo Naselje
Kolubara 2
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
15.03
14:30
Cer
Mladost (PP)
5
0
|
15.03.2020 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Majur
Mladost (DD)
3
1
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Mladi borac
Milan OrliÄ
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 | |||||||
15.03
11:00
Vidojevica
Drina
1
0
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
DuŔko
KaraÄorÄe
1
2
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 2 | |||||||
15.03
14:30
Sloga
Jedinstvo (Å T)
3
2
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Podrinje
Jedinstvo 1924 (VL)
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
15.03
15:00
Kraljevo Hajduk
Napredak
0
4
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.03
15:00
PopoviÄi Vrnjci
KaraÄorÄe
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
11:00
Proleter
Ribnica
1
0
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Ibar
Gruža
5
0
|
15.03.2020 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Borac (V)
BuduÄnost
0
5
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
15.03
15:00
Granit
Tavnik
0
6
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 6 |
|
15.03
15:00
Napredak
Omladinac (Z)
2
2
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 2 | |||||||
15.03
15:00
Jedinstvo (K)
Slatina
1
2
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
15.03
15:00
Ozrem
Jedinstvo (GG)
0
1
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Donja Vrbava
Mladost (A)
0
0
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Rudar
Parmenac
4
1
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 1 | |||||||
15.03
15:00
Mladost (P)
Dedinje Junajted
0
3
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 3 |
15.03
14:30
ŽAK
Kulpin
4
0
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
MagliÄ
Borac 46
2
2
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Rusin
BuduÄnost (P)
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Kordun
Polet
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
15.03
14:30
Omladinac
Hercegovac
0
5
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
15.03
14:30
RadniÄki 1918
Vojvodina
0
2
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Slavija
BSK
4
0
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
15.03
15:30
Preporod
Jadran
1
0
|
15.03.2020 15:30 | 1 : 0 | |||||||
15.03
15:30
Iskra
Proleter (Nj)
3
4
|
15.03.2020 15:30 | 3 : 4 | |||||||
15.03
15:30
Senta
ÄurÄin
3
2
|
15.03.2020 15:30 | 3 : 2 | |||||||
15.03
15:30
ObiliÄ (Z)
Srbobran
1
1
|
15.03.2020 15:30 | 1 : 1 |
15.03
14:30
PSK Putinci
Mitros
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Hajduk (V)
Hajduk (B)
4
0
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Napredak
Rudar
3
0
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
BuduÄnost
LSK LaÄarak
4
0
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Donji Petrovci
Borac (M)
1
2
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Donji Srem 2015
Borac (K)
4
1
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Ljukovo
RadniÄki
3
1
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 1 |
|
15.03
15:30
Hajduk
Å ajkaÅ” 1908
1
3
|
15.03.2020 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
15.03
15:30
FruŔkogorac
ŽSK
1
0
|
15.03.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
15:30
TSK
Tatra
0
1
|
15.03.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
15:30
Jedinstvo
BaÄka (B)
1
0
|
15.03.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
15:30
Petrovaradin
BaÄka (Ä)
2
0
|
15.03.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
10:00
Index
OFK Sirig
2
0
|
15.03.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
15.03
14:30
Mladost (L)
Delija
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Crvena zvezda
Borac
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 | |||||||
15.03
14:30
RadniÄki 1911
Polet
1
9
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 9 |
|
||||||
15.03
14:30
Mladost (BD)
OFK Klek
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Rusanda
Potisje
2
4
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 4 | |||||||
15.03
14:30
Jedinstvo
Omladinac FAM
0
6
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 6 |
|
||||||
15.03
14:30
Lehel
2. Oktobar
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Vojvodina
TamiÅ”
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
15.03
15:00
HajduÄica
Dolina
0
1
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
BuduÄnost (A)
RadniÄki (K)
0
1
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 1 | |||||||
15.03
15:00
RadniÄki (B)
Sloga (BNS)
1
2
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
15.03
15:00
Partizan (G)
Strela
1
0
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
15.03
15:00
Crvena zvezda
Spartak 1911
0
3
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 3 |
15.03
15:00
Polet
VuÄje
3
4
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
15.03
15:00
Moravac
ŽelezniÄar
4
2
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.03
15:00
Mladi borac
ZloÄudovo
0
0
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
BSK
Kumarevo 65
2
3
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
15.03
15:00
OFK Morava
Umac
5
4
|
15.03.2020 15:00 | 5 : 4 |
|
||||||
15.03
15:00
Mladost 1959
Å umadija
3
1
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Jedinstvo
Progres
5
1
|
15.03.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Real
Sloga
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
15.03
11:00
KljuÄ
Zlot
2
4
|
15.03.2020 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
15.03
15:00
Nemetali
Polet
1
3
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
15.03
15:00
RadniÄki
BSK
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.03
15:00
Polom
Krivelj
|
15.03.2020 15:00 |
|
|||||||
15.03
15:00
Urovica
Sloga
3
4
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 4 |
15.03
15:00
Å anac
Sloga (Ä)
3
1
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 1 | |||||||
15.03
15:00
Donji Kopaonik
Äitluk
2
3
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
15.03
15:00
Ribnik
Kupci
1
3
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
15.03
15:00
Trudbenik
13. April
1
0
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
15.03
15:00
FUD
Sloga (M)
1
0
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
15.03
15:00
SebeÄevac
Gradina
3
0
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.03
15:00
Mladost
Vinogradar
1
2
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 2 |
15.03
15:00
Mladost (J)
Bratstvo
1
0
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Dragocvet
Partizan (M)
2
3
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
15.03
15:00
Mladost (K)
Juhor
1
3
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
15.03
15:00
Kolare
Morava (KS)
1
1
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
OFK Batinac
Moravac 2015
0
3
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.03
11:00
Orlovi
Morava (R)
11
0
|
15.03.2020 11:00 | 11 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Napredak (D)
Resavac
3
1
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
15.03
14:30
SinÄeliÄ 2012
PoŔtar Zvezdara
0
4
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
15.03
14:30
Å umadinac
Balkan Mirijevo
4
1
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 1 | |||||||
15.03
14:30
Posavac TiŔma
Srem
1
2
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Borac (P)
PKB Kovilovo
2
2
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Heroj Polet
011
0
2
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 2 |
|
15.03
14:30
Posavina
RadniÄki
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
15.03
10:00
Borac (L)
LisoviÄ
5
0
|
15.03.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Strelac
Barajevo
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
OFK Borac
Duboko
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Rojkovac
BuduÄnost
2
3
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
15.03
14:30
Omladinac
Mladost
|
15.03.2020 14:30 |
|
15.03
14:30
BoleÄ
Zuce 2019
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
16:00
KaluÄerica 1969
Rabrovac
|
15.03.2020 16:00 |
|
|||||||
15.03
14:30
ZaklopaÄa
Kosmaj
1
6
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 6 |
|
||||||
15.03
14:30
Dunavac
Å umadija 1962
1
2
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Kosmajac
VinÄa
1
5
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 5 |
|
15.03
15:00
OFK Rutevac 1908
RasovaÄa
2
3
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 3 | |||||||
15.03
11:00
Palilula
Pobeda
1
0
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 0 | |||||||
15.03
15:00
BaliÄevac
Naisus 1977
3
5
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 5 | |||||||
15.03
11:00
Padina
Doljevac
0
7
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 7 | |||||||
15.03
15:00
Moravac (ZT)
Elid
1
2
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
15.03
15:00
RadniÄki 1947
Mladost (B)
2
4
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 4 | |||||||
15.03
15:00
Sloga
Zaplanjac
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.03
15:00
Moravac (Ä)
Rudar Alpos
0
6
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 6 |
15.03
15:00
ŽSK
Trnava
1
0
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Jasenica
Sloga
1
4
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
15.03
15:00
BSK
Å umadinac (N)
0
4
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.03
15:00
Omladinac (DR)
Prvi srpski ustanak
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Banja
Mladost MG
1
3
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
15.03
15:00
Lokomotiva
Å umadinac (S)
1
2
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
15:00
VinÄa
Marjan
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Borac
Plaskovac
1
1
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
15.03
15:00
OFK Bagremar
Srbija
0
1
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Zastava
MarÅ”iÄ
2
4
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
15.03
15:00
Pobeda 1926
Å umadinac KG
0
0
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Å umadija 1934
Kolonija
2
0
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Jedinstvo (P)
Borac (D)
0
3
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.03
15:00
Mladost (P)
Sloboda (G)
2
2
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
15.03
11:00
Komanice
Žabari
2
2
|
15.03.2020 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.03
11:00
Jadar 2013
Polet
1
2
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
11:00
DraÄiÄ 2018
TeŔnjar
0
1
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 1 | |||||||
15.03
11:00
Joks Junajted
Rajac
1
1
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
11:00
Mladost
Milenko PavloviÄ
1
3
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
15.03
11:00
Stari drugari
Ribnikar
6
0
|
15.03.2020 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
15.03
11:00
OFK Senjak
Lukavac
5
2
|
15.03.2020 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
15.03
11:00
Rakac Stave
PopadiÄ
4
2
|
15.03.2020 11:00 | 4 : 2 |
|
15.03
14:30
Pambukovica
Kolubara (J)
1
0
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 0 | |||||||
15.03
14:30
Zvizdar 2012
ÄuÄuge
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 | |||||||
15.03
14:30
Polet (T)
Polet (DL)
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
OFK Paljuvi
Å arbane
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 | |||||||
15.03
14:30
Mladost (V)
Crvena Jabuka
1
3
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 3 |
15.03
14:30
Mladost
Kula
3
2
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 2 | |||||||
15.03
14:30
TerekveÅ”
Zadrugar
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
SU StaniÅ”iÄ 1920
Lipar
3
0
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Hajduk
Borac
3
2
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 2 | |||||||
15.03
14:30
Omladinac
Aleksa Å antiÄ
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Jedinstvo
Lider
0
5
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
15.03
14:30
Dunav
OFK Odžaci
4
2
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 2 |
|
15.03
10:00
FruŔka Gora
OFK BikiÄ
3
2
|
15.03.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
GraniÄar 1924
Sremac
0
3
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
15.03
14:30
FruŔkogorac
Sloga (V)
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Sloga (Ä)
Sloboda
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
ObiliÄ 1993
BSK
0
1
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 1 |
|
15.03
15:30
Moskva
ObiliÄ
2
1
|
15.03.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
15:30
Äenej
Proleter
0
1
|
15.03.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
15:30
Vinogradar
MiletiÄ
3
2
|
15.03.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
15.03
15:30
Hajduk
Jedinstvo (G)
0
1
|
15.03.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
15:30
Sloga
Susek
0
5
|
15.03.2020 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
15.03
15:30
Borac
Dinamo
0
2
|
15.03.2020 15:30 | 0 : 2 |
|
15.03
15:00
Sloboda
Donja Lomnica
0
2
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
15.03
11:00
Mladost (B)
OFK Brza
3
0
|
15.03.2020 11:00 | 3 : 0 | |||||||
15.03
15:00
Radnik SuŔica 2012
Bratstvo
0
8
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 8 |
|
||||||
15.03
15:00
Gradac
Plantaža
1
0
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Navalin
Milanovo
0
5
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 5 |
15.03
15:00
Sloga (L)
14. Oktobar
3
0
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Poljoprivrednik
Omladinac
1
0
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
15.03
15:00
Borac
Mladost
0
0
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
15.03
15:00
Sloga (D)
Vinogradar
3
0
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 0 |
15.03
15:00
OFK Juhor 2016
Beljanica
4
3
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
15.03
15:00
15. Avgust 1950
Pomoravlje
4
2
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.03
15:00
Istok 63
Rudar (P)
0
3
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.03
15:00
BuduÄnost
Mladost (S)
8
0
|
15.03.2020 15:00 | 8 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
RadniÄki
Mladost (GM)
3
0
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
15.03
15:00
Mladost
Å umadinac
3
1
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
BuduÄnost
Osaonica
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.03
15:00
VinoraÄa
Jedinstvo
1
1
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Ursule
Å antarovac
4
3
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
15.03
15:00
Sloboda
Kupinovac
4
1
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
15.03
15:00
Jedinstvo
Trstenica
0
0
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
15.03
15:00
Skela
Belo Polje
1
1
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 1 | |||||||
15.03
11:00
Polet
Sloga
4
1
|
15.03.2020 11:00 | 4 : 1 | |||||||
15.03
15:00
Partizan
Proleter
2
0
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
15.03
11:00
Pobednik
LjubiniÄ
0
0
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 0 |
15.03
10:00
Rekreativo 011
Velika MoŔtanica
0
1
|
15.03.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
11:00
Mladi proleter
Sparta Železnik
0
4
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.03
12:00
Dedinje
DIF
1
2
|
15.03.2020 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Zmaj 1953
BUSK
3
1
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
15.03
11:00
13. maj
Å eÄeranac Ada
2
1
|
15.03.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Novi Beograd
Busije
1
3
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 3 |
|
15.03
15:30
Tisa
TornjoÅ”
1
4
|
15.03.2020 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
15.03
15:30
HorgoÅ” 1911
Tromedja
3
0
|
15.03.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
15.03
15:30
Äoka
Å ampion
4
1
|
15.03.2020 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.03
15:30
Jedinstvo
Potisje
1
4
|
15.03.2020 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
15.03
15:30
Jadran
Slavija
3
3
|
15.03.2020 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
15.03
15:30
GraniÄar
BaÄka
0
8
|
15.03.2020 15:30 | 0 : 8 |
|
15.03
14:30
Zadrugar
Omladinac 2013 (SL)
0
3
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 3 | |||||||
15.03
14:30
Napredak
Lipolist
1
3
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 3 | |||||||
15.03
14:30
BuduÄnost 1929 (ZM)
Torpedo 1924
3
3
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 3 | |||||||
15.03
14:30
Premijer
Cer
2
4
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 4 | |||||||
15.03
14:30
Omladinac (BO)
BuduÄnost (DO)
4
0
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 0 | |||||||
15.03
14:30
Gorki
Milicionar
3
1
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 1 |
15.03
15:00
PopoviÄ
OFK RogaÄa
1
1
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
11:00
Sibnica
Stojnik
0
5
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
15.03
15:00
Vojvoda
Vis
0
0
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
11:00
Mali Požarevac
Mladost G.
4
0
|
15.03.2020 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Mladost M.I.
NemenikuÄe
3
0
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
15.03
14:30
Jedinstvo (ZA)
Borac
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 | |||||||
15.03
14:30
Hajduk
Antimon
0
0
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Jezero
GuÄevo 1929
0
7
|
15.03.2020 14:30 | 0 : 7 |
|
||||||
15.03
14:30
Prva Iskra
Studenac
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
7. Juli
Sloga
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Jedinstvo (MZ)
Rudar
1
3
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 3 |
|
15.03
14:30
PriÄinoviÄ
Jevremovac
5
0
|
15.03.2020 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Dobrava
OFK Jelen
1
2
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
PSK
Sloga
2
0
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
TreŔnjevka
CeriÄ
3
3
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 3 | |||||||
15.03
14:30
Mrovska
Rankovac
2
2
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
15.03
14:30
Å ipurske livade
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
1
|
15.03.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
15.03
14:30
PKB (PS)
Palilulac
1
1
|
15.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Pionir
Resnik
4
1
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.03
14:30
Minel
Sveti Stefan
3
0
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
LepuŔnica
Pinosava
3
0
|
15.03.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
15.03
14:30
Siti Sport Klub
Boka Seniors
4
0
|
15.03.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
15.03
15:00
Proleter
BaÄki Hajduk
0
1
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
BaÄka 1945
BuduÄnost
1
2
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
15.03
Sloga
Borac
|
15.03.2020 | : | |||||||
15.03
15:00
Soko
Orlovi
0
1
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 1 | |||||||
15.03
15:00
Mladost
Krivanj
1
0
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
NaŔa Zvezda
BaÄka
1
1
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
15.03
15:30
Vinogradar
Bikovo
4
2
|
15.03.2020 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
15.03
15:30
Udarnik ViŔnjevac
Elektrovojvodina
2
2
|
15.03.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
15.03
15:30
OFK Mala Bosna 2015
Lokomotiva
2
3
|
15.03.2020 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
15.03
15:30
Žednik
Hajduk
0
4
|
15.03.2020 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
15.03
15:30
Äantavir
Solid
1
0
|
15.03.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
15.03
15:00
Gaglovo
Naupare
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
11:00
Modrica
Äarapan
2
2
|
15.03.2020 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.03
15:00
Gornji StepoÅ”
Mudrakovac
10
1
|
15.03.2020 15:00 | 10 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Borac
Globoder
4
0
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
MakreŔane
Bukovica
5
0
|
15.03.2020 15:00 | 5 : 0 |
|
15.03
15:00
ŽelezniÄar
Popovac
5
1
|
15.03.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Omladinski
Borac 1950
4
1
|
15.03.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Sloga
Jedinstvo
3
0
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.03
15:00
Heroj
ISK Izvor
1
1
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
Polet
BSK Buljane
3
5
|
15.03.2020 15:00 | 3 : 5 |
|
15.03
11:00
Gunjevac
Vrelo
2
3
|
15.03.2020 11:00 | 2 : 3 | |||||||
15.03
11:00
OFK Stublenica
OFK Takovo
5
0
|
15.03.2020 11:00 | 5 : 0 | |||||||
15.03
11:00
MurgaÅ” 2012
Brgule
1
3
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 3 | |||||||
15.03
11:00
Kolubara (LP)
Vukona
3
0
|
15.03.2020 11:00 | 3 : 0 | |||||||
15.03
11:00
Omladinac (K)
Dokmir
0
0
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 0 | |||||||
15.03
11:00
Sloga (V)
Jedinstvo (M)
3
2
|
15.03.2020 11:00 | 3 : 2 |
15.03
11:00
Polet
Grkljane
0
3
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.03
11:00
Vratare
Pepeljevac 1947
0
1
|
15.03.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
11:00
Dedina
Lomnica
5
1
|
15.03.2020 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
15.03
11:00
Mladost VPD
Zmajevac
1
2
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.03
15:00
Dvorane
Padež
2
6
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 6 |
|
15.03
10:00
Zvezda
SeliŔte
3
0
|
15.03.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.03
10:00
Homoljac
Bliznak-MedveÄica
3
2
|
15.03.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.03
10:00
Best Sige
Vrelo 1971
1
4
|
15.03.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
15.03
10:00
Sloga (J)
BuduÄnost (M)
6
0
|
15.03.2020 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
15.03
10:00
Vukovac 98
Mlava (R)
3
2
|
15.03.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.03
10:00
Pobeda 1953
Laznica
6
0
|
15.03.2020 10:00 | 6 : 0 |
|
15.03
02:00
Deportivo Ocotal
Juventus Managua
0
0
|
15.03.2020 02:00 | 0 : 0 | |||||||
15.03
02:00
DiriangƩn
Real EstelĆ
2
0
|
15.03.2020 02:00 | 2 : 0 | |||||||
15.03
02:00
Municipal Jalapa
Managua
1
1
|
15.03.2020 02:00 | 1 : 1 | |||||||
15.03
22:00
Chinandega
Real Madriz
2
1
|
15.03.2020 22:00 | 2 : 1 |
15.03
12:30
Bujumbura City
Olympic Star
1
1
|
15.03.2020 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
14:00
Bumamuru
Kayanza United
1
1
|
15.03.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.03
14:00
Le Messager Ngozi
Flambeau du Centre
2
1
|
15.03.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.03
15:00
AthlƩtico Olympic
Aigle Noir
1
5
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 5 |
|
15.03
16:00
Metalac
Trayal
1
0
|
15.03.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
15.03
15:00
RadniÄki 1923
Kolubara
0
0
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
15.03
15:00
Dinamo
RFK GrafiÄar
1
4
|
15.03.2020 15:00 | 1 : 4 | |||||||
15.03
15:00
Kabel
Novi Pazar
2
1
|
15.03.2020 15:00 | 2 : 1 |
15.03
14:00
Spartak
RadniÄki 1923
5
0
|
15.03.2020 14:00 | 5 : 0 |
15.03
16:00
GrafiÄar
Voždovac
2
0
|
15.03.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
15.03
13:00
Mladost (L)
Brodarac
1
2
|
15.03.2020 13:00 | 1 : 2 | |||||||
15.03
15:00
RadniÄki (N)
Internacional
0
0
|
15.03.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
15.03
10:00
Napredak
Trajal
2
0
|
15.03.2020 10:00 | 2 : 0 |
15.03
Moravac Orion
Dinamo
0
0
|
15.03.2020 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
Kopernikus ŽeležniÄar
Jagodina Tabane
0
0
|
15.03.2020 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
Bor 1919
Timok 1919
4
0
|
15.03.2020 | 4 : 0 |
|
||||||
15.03
Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
5
1
|
15.03.2020 | 5 : 1 |
|
||||||
15.03
Radnik
RadniÄki (P)
1
0
|
15.03.2020 | 1 : 0 |
|
15.03
10:00
Tekstilac
BaÄka 1901
2
0
|
15.03.2020 10:00 | 2 : 0 | |||||||
15.03
10:00
Kabel
Hajduk 1912
0
0
|
15.03.2020 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.03
10:00
TSC
Proleter (NS)
6
1
|
15.03.2020 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
15.03
10:00
RFK Novi Sad 1921
OFK BaÄka
1
0
|
15.03.2020 10:00 | 1 : 0 |
15.03
11:00
RadniÄki (N)
Apolon 4
|
15.03.2020 11:00 |
|
15.03
12:00
Kabel
Hajduk 1912
2
1
|
15.03.2020 12:00 | 2 : 1 |
|
15.03
10:00
Rudar
SuŔica
1
4
|
15.03.2020 10:00 | 1 : 4 |
15.03
10:00
BSK BorÄa
Zemun
0
1
|
15.03.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.03
10:00
SinÄeliÄ
Crvena zvezda
0
4
|
15.03.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.03
11:00
ÄukariÄki
Brodarac
1
0
|
15.03.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.03
13:00
OFK Beograd
Internacional
1
1
|
15.03.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
15.03
Star BeoÄin
Stara Pazova
|
15.03.2020 | : | |||||||
15.03
18:00
Vrbas
ŽelezniÄar
75
65
|
15.03.2020 18:00 | 75 : 65 |
15.03
20:00
Dimitrovgrad
NiÅ”
78
77
|
15.03.2020 20:00 | 78 : 77 | |||||||
15.03
18:00
Bor RTB
Jablanica
76
72
|
15.03.2020 18:00 | 76 : 72 |
15.03
17:00
Stari Ras
Sloga (PM)
77
79
|
15.03.2020 17:00 | 77 : 79 | |||||||
15.03
12:00
Okanik
Å umadija 2017
93
64
|
15.03.2020 12:00 | 93 : 64 | |||||||
15.03
17:30
Bane
Sloga (D)
59
83
|
15.03.2020 17:30 | 59 : 83 |
15.03
16:30
ABBA
Rivers BM
78
87
|
15.03.2020 16:30 | 78 : 87 | |||||||
15.03
18:15
Pobednik 011
Viva
101
81
|
15.03.2020 18:15 | 101 : 81 |
15.03
16:20
Zvezdara
Cerak
85
59
|
15.03.2020 16:20 | 85 : 59 | |||||||
15.03
17:15
BASK
Barajevo Bambi
77
71
|
15.03.2020 17:15 | 77 : 71 |
15.03
12:00
Panteri
Trijumf
20
0
|
15.03.2020 12:00 | 20 : 0 |
|
||||||
15.03
13:00
Actavis Academy
Zicer
20
0
|
15.03.2020 13:00 | 20 : 0 |
|
15.03
19:00
Mladost 2014
Mix
79
88
|
15.03.2020 19:00 | 79 : 88 |
15.03
16:30
OKK Spartak
Kikinda
77
78
|
15.03.2020 16:30 | 77 : 78 | |||||||
15.03
17:00
Sivac
Dunav 2014
64
81
|
15.03.2020 17:00 | 64 : 81 |
15.03
19:00
TamiÅ”
VrŔac
85
80
|
15.03.2020 19:00 | 85 : 80 | |||||||
15.03
19:00
Zlatibor
OKK Beograd
79
73
|
15.03.2020 19:00 | 79 : 73 | |||||||
15.03
19:00
OKK Novi Pazar
Dunav
93
100
|
15.03.2020 19:00 | 93 : 100 | |||||||
15.03
13:00
Mladost
Metalac
102
83
|
15.03.2020 13:00 | 102 : 83 | |||||||
15.03
19:00
Sloboda
Dynamic
77
78
|
15.03.2020 19:00 | 77 : 78 |
15.03
14:30
Fair Play
Sloga
70
83
|
15.03.2020 14:30 | 70 : 83 |
15.03
18:00
Äelarevo
Stara Pazova
70
63
|
15.03.2020 18:00 | 70 : 63 |
15.03
19:00
Å umadija
Lucky Star
0
3
|
15.03.2020 19:00 | 0 : 3 | |||||||
15.03
13:00
Mladi radnik 2
Sloga 2015
3
1
|
15.03.2020 13:00 | 3 : 1 |
15.03
14:00
Ribnica 2
Bukovica Putevi
1
3
|
15.03.2020 14:00 | 1 : 3 | |||||||
15.03
18:00
Tutin 020
Partizan Lipljan
0
3
|
15.03.2020 18:00 | 0 : 3 |
15.03
12:00
NiÅ” 2
Vranje
1
3
|
15.03.2020 12:00 | 1 : 3 | |||||||
15.03
16:30
Desetka
Hajduk Veljko
3
2
|
15.03.2020 16:30 | 3 : 2 |
15.03
16:00
Borac
Loznica
3
2
|
15.03.2020 16:00 | 3 : 2 | |||||||
15.03
18:00
BavaniŔte
Futog
1
3
|
15.03.2020 18:00 | 1 : 3 |
15.03
17:00
KurŔumlija
Majdanpek
3
0
|
15.03.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
15.03
17:00
Leskovac 98
TopliÄanin
3
0
|
15.03.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
15.03
14:00
ZajeÄar
Milenijum
3
1
|
15.03.2020 14:00 | 3 : 1 |
15.03
19:00
As Batajnica
Srbijanka 014 - 2
3
0
|
15.03.2020 19:00 | 3 : 0 | |||||||
15.03
12:00
RadniÄki (Kg)
Lucky Star
3
2
|
15.03.2020 12:00 | 3 : 2 |
15.03
20:00
BagljaÅ” 023
Volley Stars
1
3
|
15.03.2020 20:00 | 1 : 3 | |||||||
15.03
14:00
Panonija
Star
3
2
|
15.03.2020 14:00 | 3 : 2 |
15.03
12:00
TehniÄar (Kv)
Lotus
2
3
|
15.03.2020 12:00 | 2 : 3 |
15.03
18:00
Pirot
Viner
3
1
|
15.03.2020 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.03
12:00
Hajduk Veljko
Knjaževac
0
3
|
15.03.2020 12:00 | 0 : 3 |
|
15.03
18:00
ŽelezniÄar
TENT
0
3
|
15.03.2020 18:00 | 0 : 3 |
15.03
19:00
Takovo-Zvezda Helios
Srem
0
3
|
15.03.2020 19:00 | 0 : 3 | |||||||
15.03
20:00
RadniÄki (Bg)
Spartak (Lj)
3
0
|
15.03.2020 20:00 | 3 : 0 | |||||||
15.03
18:00
Omladinac (NB)
Roda
3
0
|
15.03.2020 18:00 | 3 : 0 |
15.03
17:00
Valjevo
FOK
3
0
|
15.03.2020 17:00 | 3 : 0 |
15.03
17:30
Lavovi BP
Morava
|
15.03.2020 17:30 | : |
15.03
19:00
Vranje 1957
TopliÄanin
|
15.03.2020 19:00 | : |
15.03
20:00
Crvena Zvezda
Banatski Karlovac
|
15.03.2020 20:00 | : | |||||||
15.03
17:00
Apatin
Jabuka
21
30
|
15.03.2020 17:00 | 21 : 30 |
|
15.03
20:00
Rekreativo
Ub
26
26
|
15.03.2020 20:00 | 26 : 26 | |||||||
15.03
18:00
Partizan 2
Sloga (PM)
24
29
|
15.03.2020 18:00 | 24 : 29 |
15.03
17:00
Metalac
Sloga
|
15.03.2020 17:00 | : | |||||||
15.03
11:30
Å amot 65 2
SRU Pobednik
36
18
|
15.03.2020 11:30 | 36 : 18 | |||||||
15.03
18:30
KruŔevac
Lokomotiva
|
15.03.2020 18:30 | : |
15.03
19:00
Vlasotince
RadniÄki (Ä)
|
15.03.2020 19:00 | : | |||||||
15.03
19:00
Aleksinac
ParaÄin
|
15.03.2020 19:00 | : | |||||||
15.03
14:30
Mladost Vranje
BSK Heba
|
15.03.2020 14:30 | : |
15.03
18:30
Metalac
BuduÄnost
|
15.03.2020 18:30 | : | |||||||
15.03
21:00
ORK PanÄevo
PIK Prigrevica
26
30
|
15.03.2020 21:00 | 26 : 30 |
|
||||||
15.03
18:00
Mladost
Slavija
25
34
|
15.03.2020 18:00 | 25 : 34 |
|
||||||
15.03
19:00
Dalmatinac
RadniÄki
30
27
|
15.03.2020 19:00 | 30 : 27 |
|
15.03
17:00
Palanka
UmÄari
27
29
|
15.03.2020 17:00 | 27 : 29 |
|
||||||
15.03
17:00
Smederevo 2
Rudar 2
23
34
|
15.03.2020 17:00 | 23 : 34 |
|
||||||
15.03
20:30
Jedinstvo 1974
Lazarevac
35
20
|
15.03.2020 20:30 | 35 : 20 |
|
15.03
20:00
Crvena Zvezda 3
RK SC Voždovac 2012 - 2
27
23
|
15.03.2020 20:00 | 27 : 23 |
|
||||||
15.03
17:00
MaÄva 2
GuÄevo
|
15.03.2020 17:00 | : |
15.03
18:00
Crvena zvezda
Kikinda Grindex
26
25
|
15.03.2020 18:00 | 26 : 25 | |||||||
15.03
18:00
DuboÄica 54
Novi Pazar
31
42
|
15.03.2020 18:00 | 31 : 42 |
15.03
20:00
RadniÄki
Mladost
28
30
|
15.03.2020 20:00 | 28 : 30 |
|
||||||
15.03
10:00
Srem
Jadran
10
0
|
15.03.2020 10:00 | 10 : 0 |
|
15.03
16:00
SU Hazena
Požarevac
34
23
|
15.03.2020 16:00 | 34 : 23 | |||||||
15.03
18:00
Kosmaj
RadniÄki (O)
42
29
|
15.03.2020 18:00 | 42 : 29 |
15.03
11:00
Apatin
ObiliÄ
22
25
|
15.03.2020 11:00 | 22 : 25 |
|
||||||
15.03
11:00
Senta
Ravangrad
20
34
|
15.03.2020 11:00 | 20 : 34 |
|
15.03
13:00
RadniÄki (S)
Bor - RTB 2
|
15.03.2020 13:00 | : | |||||||
15.03
16:30
Remesiana
Radan
|
15.03.2020 16:30 | : | |||||||
15.03
16:30
Vlasotince
Naisa 2
|
15.03.2020 16:30 | : |
15.03
19:00
Medicinar
ZajeÄar 1949
|
15.03.2020 19:00 | : | |||||||
15.03
19:00
ŽelezniÄar
Vrbas
|
15.03.2020 19:00 | : |
15.03
16:00
KuÄevo
PanÄevo
|
15.03.2020 16:00 | : | |||||||
15.03
16:00
TopliÄanin
Sloga
|
15.03.2020 16:00 | : | |||||||
15.03
14:30
Junior
Kikinda
|
15.03.2020 14:30 | : | |||||||
15.03
17:00
Äerdap
Bor RTB
|
15.03.2020 17:00 | : |
15.03
21:00
Kragujevac Wild Boars
Zlatar 033
7
3
|
15.03.2020 21:00 | 7 : 3 |
|
15.03
18:30
BSK
Akademac
|
15.03.2020 18:30 | : |
15.03
19:00
Fortuna
Hajduk
|
15.03.2020 19:00 | : |
15.03
14:30
Oftal -C
Ekonomist
5
1
|
15.03.2020 14:30 | 5 : 1 |
|
15.03
16:30
Lindoret
As
2
11
|
15.03.2020 16:30 | 2 : 11 |
|
||||||
15.03
18:30
NiÅ” 92
Radnik
6
6
|
15.03.2020 18:30 | 6 : 6 |
15.03
20:30
Zufo
Sopot
3
0
|
15.03.2020 20:30 | 3 : 0 |
15.03
Morava Gepardi
RadniÄki (N)
24
44
|
15.03.2020 | 24 : 44 |
|
15.03
10:30
Dinamo 1954
Vojvodina
24
19
|
15.03.2020 10:30 | 24 : 19 |