08.11
13:00
Dunav
BeÄej 1918
0
0
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 0 | |||||||
08.11
13:00
Borac
Mladost (NS)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
08.11
13:00
BuduÄnost (A)
Jedinstvo
0
3
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 3 | |||||||
08.11
13:00
JoŔanica
Smederevo 1924
0
2
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
13:00
SuŔica
Tutin
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
08.11
13:30
Zvezdara
BASK
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Jedinstvo
RadniÄki (NB)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
08.11
13:30
Vlasina
Rembas
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Župa
Radan
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Car Konstantin
Mladost
3
1
|
08.11.2020 11:00 | 3 : 1 | |||||||
08.11
13:30
BuduÄnost (P)
Trstenik PPT
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 | |||||||
08.11
13:30
SFS Borac
PÄinja
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
11:00
RadniÄki (S)
Timok 1919
2
1
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 1 |
08.11
13:00
Vodojaža
Å umadija 1903
1
2
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:00
Radnik
OFK Ras
5
1
|
08.11.2020 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.11
11:00
Proleter
Å umadija (T)
3
3
|
08.11.2020 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.11
13:00
Real
Novi Pazar 1928
6
2
|
08.11.2020 13:00 | 6 : 2 |
|
||||||
08.11
13:00
Polet
BuduÄnost
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
08.11
13:00
OFK Napredak
Äerdap
0
3
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
13:00
OFK Mihajlovac
KaraÄorÄe
3
1
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Borac 1932
Zvižd
2
0
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 0 | |||||||
08.11
13:00
Sloboda
Sloga (M)
5
1
|
08.11.2020 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Pomoravlje
VGSK
5
2
|
08.11.2020 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.11
13:00
Jasenica 2017
Morava (VP)
1
0
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
RSK
Petar Dobrnjac
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
OFK AranÄelovac 1979
Rudar (S)
4
2
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
|
08.11
13:00
Prijevor
Sloga (BB)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Polet (T)
FAP
2
2
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
11:00
Rampa
Zlatar
0
3
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 3 |
08.11
13:00
Drina
Rubribreza
5
0
|
08.11.2020 13:00 | 5 : 0 | |||||||
08.11
13:00
Zadrugar
RadniÄki (K)
4
1
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Borac (L)
RadniÄki (V)
1
1
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Sloga (B)
RaÄevac
1
1
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Spartak 1924
Ribnica
0
6
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 6 | |||||||
08.11
13:00
Mladost (P)
Vrelo Sport
1
0
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
08.11
13:00
Vojvodina (BG)
BajŔa
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Tavankut
Mladost (T)
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
08.11
13:00
Mladost
Omladinac FAM
4
0
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 0 | |||||||
08.11
13:00
Borac
Begej
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Banat
RadniÄki (K)
2
2
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
13:00
Crvena zvezda
Naftagas
3
3
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.11
13:00
ŽAK
RadniÄki (S)
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
08.11
13:00
Podunavac
Sremac Vojka
3
1
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
JugoviÄ
Crvena Zvezda
0
4
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.11
13:00
Sloboda
Borac
2
0
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Jadran
BuduÄnost
1
2
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
08.11
13:30
Moravac 2015
OFK Lugomir
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
BoŔnjane
Sloga (M)
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
TemniÄ 1924
Juhor
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Jedinstvo (M)
Jastrebac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
08.11
13:30
Rajko MitiÄ
Tanasko RajiÄ
0
3
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Hajduk Veljko
OFK 019
6
1
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 1 | |||||||
08.11
13:30
OFK Slatina
Balkanski
6
2
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 2 |
|
08.11
13:30
Orljane
NaŔa krila 1936
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Jedinstvo (GM)
Zemljoradnik
4
3
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Bukovik
OFK Napredak 1929
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Rudar
OFK NiÅ”
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Pukovac
OFK Brzi Brod
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
08.11
13:30
Alakince
Svetlost
5
3
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
ŽitoraÄa
Nebeski Andjeli
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
08.11
13:30
PoŔtar Zvezdara
Å umadija
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Kosmaj
BuduÄnost (Z)
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
10:00
Torlak
Dunav
1
0
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
BSK 1926
Milutinac
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Mladost (C)
Prva iskra
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
08.11
13:30
Å ljivar
Sloga
7
2
|
08.11.2020 13:30 | 7 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Rudar (P)
OsniÄ
6
1
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Rtanj
Rtanj
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Omladinac
Ozren
2
3
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
GraniÄar
TrebiÄ
2
3
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 3 |
|
08.11
13:30
MaÄkovac
Sloga (L)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Sloga (Ä)
Äitluk
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Donji Kopaonik
Vinogradar
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Kupci
Mladost (DK)
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Gradina
13. April
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Trudbenik
Mladost (T)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
08.11
13:30
Borac (K)
Sremac
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Ljukovo
Partizan
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Hajduk (V)
RadniÄki
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Borac (M)
Sloga
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:30
PSK
Napredak
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Mitros
BSK
4
1
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 1 |
08.11
13:30
Stari TamiÅ”
BuduÄnost (A)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Sloga (BNS)
Dolina
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Potporanj
Strela
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Polet (Id)
RadniÄki (B)
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Partizan (G)
Crvena zvezda
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Spartak 1911
HajduÄica
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Banat (I)
Partizan (U)
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
08.11
13:00
Zadrugar
ŽAK
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
BuduÄnost (P)
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
RadniÄki 1918
Kordun
2
2
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 2 | |||||||
08.11
13:00
BSK
Borac 46
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
BuduÄnost (M)
Rusin
2
0
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Slavija
Borac (BG)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Kulpin
MagliÄ
3
1
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
08.11
13:00
BuduÄnost
RadniÄki 1905
4
0
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 0 | |||||||
08.11
13:00
ObiliÄ
Proleter (RS)
2
6
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 6 | |||||||
08.11
13:00
Preporod
ÄurÄin
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:00
EÄÅ”eg
Sutjeska
2
3
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 3 | |||||||
08.11
13:00
Proleter (Nj)
AFK
2
2
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
08.11
13:30
Mladost (BD)
MSK
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 | |||||||
08.11
13:30
2. Oktobar
Delija
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Vojvodina (NM)
OFK Klek
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac
Rusanda
7
0
|
08.11.2020 13:30 | 7 : 0 | |||||||
08.11
13:30
TamiÅ”
Lehel
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Polet
Crvena zvezda
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 | |||||||
08.11
13:30
RadniÄki 1911
Potisje
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
08.11
Sloga (M)
Polet
0
2
|
08.11.2020 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
Crvena zvezda
BuduÄnost
1
2
|
08.11.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
Sloga (L)
ObiliÄ
1
3
|
08.11.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
Mladi radnik 1940
Radnik (SP)
3
2
|
08.11.2020 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
00:00
Mladi borac
SASK
6
1
|
08.11.2020 00:00 | 6 : 1 | |||||||
08.11
BaÄinac
ŽelezniÄar Kusadak
2
0
|
08.11.2020 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
Osipaonica
Bresje Superior
5
2
|
08.11.2020 | 5 : 2 |
|
08.11
13:30
Prvi srpski ustanak
Sloga (Z)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Å umadinac (S)
Lokomotiva
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Partizan (BB)
Marjan (K)
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
VinÄa
Plaskovac
6
1
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Grizli ML
ŽSK
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Partizan 1945
Omladinac
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Å umadinac 1913
Trnava
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
BSK
Jasenica (B)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
08.11
10:30
DIF
SinÄeliÄ 2012
0
3
|
08.11.2020 10:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Balkan Mirijevo
Rakovica
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Posavac TiŔma
Borac (O)
2
5
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 5 |
|
||||||
08.11
13:30
Heroj Polet
PKB (PS)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Umka
Hajduk
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
PKB Kovilovo
Institut
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Å umadinac
Borac (P)
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 |
08.11
13:30
OFK BuduÄnost
Mladost
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Zabrežje
Duboko
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Borac
LisoviÄ 1977
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Zvezda
Rojkovac
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Polet
4
0
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Omladinac
RadniÄki
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Strelac
VraniÄ
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
08.11
13:30
BoleÄ
Å umadija 1962
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Kosmajac
Dunavac
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Pudarci
Zuce 2019
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Velika Krsna
IvanÄa
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
10:00
KaluÄerica 1969
Rabrovac
6
0
|
08.11.2020 10:00 | 6 : 0 |
08.11
13:30
Petrovaradin
ŽSK
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
08.11
13:30
BaÄka 1923
FruŔkogorac
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Tatra
Veternik
0
4
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 4 | |||||||
08.11
13:30
BaÄka (B)
Å ajkaÅ” 1908
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Hajduk
TSK
0
5
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Susek
11
0
|
08.11.2020 13:30 | 11 : 0 |
|
08.11
13:30
RadniÄki
PoreÄ
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
11:00
KljuÄ
Rudna Glava
0
2
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Mladost
Nemetali
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Blizna
Sloga
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
08.11
13:00
Kutlovo
MarÅ”iÄ
2
0
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Jedinstvo
Kolonija
2
0
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Zastava
21. oktobar
4
1
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Å umadinac KG
Mladost (P)
3
1
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Pobeda 1926
Sloboda (G)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Srbija
Slavija
0
3
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 3 |
|
08.11
13:30
Mladost (L)
Crvena zastava
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Äegar 2013
Äegar 1946
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Aluminjum
Morava
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Palilulac
Omladinac
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Planinac 1933
Sloboda
0
4
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Vulkan 1963
Mladost (DK)
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
RadniÄki 1936
Stevan NeŔticki
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
08.11
13:30
Mlava (ML)
Napredak 1936
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac (K)
Sirakovo
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Rudar (Kr)
Sloga (L)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Mladost (B)
Rudar 2001
1
4
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Integral
Napredak SimiÄevo
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Vihor
Omladinac (Å )
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Manastirica
BuduÄnost (V)
1
4
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 4 |
08.11
13:00
Doljevac
Mladost
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Palilula
Borac
0
2
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 2 | |||||||
08.11
13:00
RadniÄki 1924
RadniÄki 1947
1
2
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:00
Sloga
Moravac (Ä)
4
1
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Pobeda
TaskoviÄi
1
1
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Elid
OFK Rutevac 1908
5
1
|
08.11.2020 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Moravac (ZT)
Svrljig
0
3
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 3 |
08.11
13:30
BuduÄnost
Mladi radnik 1925
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Gruža
PopoviÄi Vrnjci
1
4
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Ibar
Tavnik
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Ribnica
Jedinstvo 2017
0
4
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Kraljevo Hajduk
Napredak
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
08.11
13:30
Dragocvet
Juhor (G)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Juhor 2016
Mladost (J)
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Napredak
Sloga
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Orlovi
BuduÄnost (Ä)
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Partizan
Mladost (K)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Kolare
Resavac
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Morava (R)
BuduÄnost (M)
0
4
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 4 |
|
08.11
13:30
Kolubara 2
Radnik (Ub)
0
3
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Senjak
Iskra
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Dimitrije TucoviÄ
ZSK
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Tvrdojevac
Banjani
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Pambukovica
Strmovo 1968
0
3
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 3 | |||||||
08.11
13:30
TrliÄ
OFK BrÄanac
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
08.11
13:30
Umac
VuÄje
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 | |||||||
08.11
13:30
BobiŔte
OFK Brza
4
0
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
Bratstvo
Polet
1
1
|
08.11.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Donja Lomnica
0
3
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Kumarevo 65
Progres
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
ZloÄudovo
Gradac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
08.11
13:30
Moravac
BSK
3
4
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Plantaža
Sloga
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Real
Mladost 1959
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Morava
Mladi borac
4
3
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Å umadija
ŽelezniÄar
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Milanovo
Sloboda
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
08.11
13:30
DragoÅ”
Gnjilan
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Mladost
Vladimir DurkoviÄ
2
4
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 4 |
08.11
13:30
KaraÄorÄe
Podrinje
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Sloga (KR)
Jedinstvo
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
09:45
Vidojevica
Cer (PE)
0
5
|
08.11.2020 09:45 | 0 : 5 |
|
||||||
08.11
13:30
Cer (JL)
GuÄevo 1929
4
1
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Mladi borac
Hajduk Stanko
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Sloga (LÅ )
Rudar
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Majur
Milan OrliÄ
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
DuŔko
Drina
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
08.11
13:30
Trnovac
Lugina
5
1
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Pavlovac
Mladost (S)
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Vihor
Mladost (B)
5
2
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Mineralac
Äelik
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
08.11
Omladinac
DunÄerski
|
08.11.2020 | : | |||||||
08.11
KaÄuÅ”a
NS Tatko
|
08.11.2020 | : | |||||||
08.11
Spartak
Jastrebac
|
08.11.2020 | : | |||||||
08.11
Partizanski put
Jastreb
|
08.11.2020 | : | |||||||
08.11
Polet
Mladost 1982
|
08.11.2020 | : | |||||||
08.11
Kosovac
Real
|
08.11.2020 | : | |||||||
08.11
Borac
Jug Bogdan
|
08.11.2020 | : | |||||||
08.11
Pobeda
Akademija 10
|
08.11.2020 | : |
08.11
13:30
Vinogradar
Garevina
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Polet 57
Jezero
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
14. Oktobar
Borac
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Omladinac (U)
Stari Trstenik
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Velika Drenova
Beli Orlovi
2
3
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 3 |
|
08.11
13:30
Polet
Å evac
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 | |||||||
08.11
13:30
Partizan (K)
GraniÄar
4
0
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Vulturul
Borac (VS)
5
2
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
KaraÅ” (J)
Ratar
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac (VG)
Banat (D)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Omladinac
Dunav
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
08.11
13:30
RadniÄki
ÄSK
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Dunav
Hrtkovci
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Mladost
Å umar
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Sremac
GraniÄar
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Kameni
Srem
1
4
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK BrestaÄ
Jedinstvo
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Napredak
KruŔedol
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
FruŔkogorac
Polet
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
08.11
10:00
FruŔka Gora
GraniÄar 1924
3
2
|
08.11.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
GraniÄar (K)
TrgovaÄki
4
0
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Sremac (J)
Sloboda
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Sremac (B)
Sloga
|
08.11.2020 13:30 |
|
|||||||
08.11
13:30
FruŔkogorac
ObiliÄ 1993
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Zmaj
OFK BikiÄ
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Erdevik 2017
5
0
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Jednota
6
1
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 1 |
|
08.11
13:30
Mladost (R)
Gorski Car
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
BuduÄnost
Vrbica
1
6
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 6 |
|
||||||
08.11
10:00
Mladost (J)
B 2000
3
2
|
08.11.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Radoje DomanoviÄ
Brezovac
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
10:00
Mladi rudar
Å amot
4
1
|
08.11.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Kopljari
TreŔnjevica
1
5
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 5 |
|
08.11
10:00
Mladi radnik (D)
Badnjevac
0
5
|
08.11.2020 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.11
11:00
KaraÄorÄe (V)
Å umadija (S)
0
0
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
BSK
Napredak (MK)
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
Äestin
Omladinac-Å umadinac (V)
2
2
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Mladost (R)
Sloga (Z)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
08.11
13:00
Bratstvo 2019
OFK Odžaci
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Lipar
Aleksa Å antiÄ
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
TerekveÅ”
Kula
1
0
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Omladinac
Mladost
8
0
|
08.11.2020 13:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Hajduk
Jedinstvo
4
1
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Dunav
Dinamo 1923
3
1
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
08.11
10:00
OFK Hajduk
Borac (NS)
1
4
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Proleter
Sloga
7
1
|
08.11.2020 13:30 | 7 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac (R)
Slanobarac
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Dinamo
Moskva
4
0
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Vinogradar
Äenej
6
1
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 1 |
|
08.11
13:30
Pek
Batovac
0
5
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 5 | |||||||
08.11
13:30
BaŔtovan 2015
Napredak (P)
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 | |||||||
08.11
13:30
LjubiÄevo
BariÄ
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac 2016
BSK 1931
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Polet (V)
Stig 1955
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Sloga (M)
Mladi Borac
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Mlava (B)
Napredak (B)
4
3
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 3 |
|
08.11
17:00
Å eÄeranac Ada
Busije
6
2
|
08.11.2020 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Zmaj 1953
Rekreativo 011
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
09:30
Dedinje
BUSK
0
2
|
08.11.2020 09:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
10:00
Bežanija
Novi Beograd
3
1
|
08.11.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
11:00
13. maj
Železnik 1930
2
0
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 0 |
|
08.11
10:00
Siti Sport Klub
LepuŔnica
5
1
|
08.11.2020 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.11
11:00
Mladi proleter
Boka Seniors
6
3
|
08.11.2020 11:00 | 6 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Sveti Stefan
Avala 1939
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Pinosava
Pionir
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Resnik
Palilulac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Crvenka
Minel
2
5
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 5 |
|
08.11
13:30
Jedinstvo (D)
Sloga Obrva
4
1
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Mineral 2015
Mladost 1981
6
1
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
08.11
11:00
MiloÄajac
Jedinstvo (G)
3
1
|
08.11.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac (A)
BogutovaÄka Banja
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
BraÄa VukoviÄ
Stubal
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac (V)
Lazac
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Mladost 1925
Zvezda
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
08.11
13:30
Zadrugar 1947
Jasenovac
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Mladost (R)
Udarnik (S)
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
KrilaÅ”
Pobeda 1953
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac (V)
Rade MiloÅ”eviÄ
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Jedinstvo (K)
ZabrÄe 1936
2
6
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 6 |
|
||||||
08.11
13:30
Sloga 1945
Bata BuliÄ
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
08.11
13:30
Rudar (P)
Pomoravlje
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Jasenovo
OFK Batinac
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Napredak (St)
Rudar (S)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
RadniÄki
SinÄeliÄ
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
08.11
13:30
Jedinstvo
Kupinovac
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Osaonica
GFK Tabane
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Crni Vrh
Bratstvo
0
5
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
08.11
13:30
Partizan
VinoraÄa
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Sloboda
Å antarovac
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
08.11
13:30
Partizan
LjubiniÄ
9
0
|
08.11.2020 13:30 | 9 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Borac
Skela
5
2
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 2 | |||||||
08.11
13:30
OFK Urovci
Proleter
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Munja
Belo Polje
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Sloga
Rvati
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
08.11
13:30
Kolubara (J)
OFK Paljuvi
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Mladost (V)
Zvizdar 2012
5
0
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Omladinac (K)
Rudar 1945
4
0
|
08.11.2020 11:00 | 4 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Proleter (B)
KaleniÄ
2
0
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.11
13:30
OFK Stublenica
Crvena Jabuka
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Å arbane
JoŔeva
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Polet (T)
Polet (DL)
5
3
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 3 |
08.11
13:30
Napredak (Ä)
Napredak (BT)
5
1
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 1 |
|
08.11
11:00
Stari drugari
Lukavac
7
0
|
08.11.2020 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
Toplica
Mali korak
3
0
|
08.11.2020 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
DraÄiÄ 2018
TeŔnjar
2
3
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.11
11:00
Komanice
Mladost (L)
0
0
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
Jadar 2013
Junior Novo Naselje
2
0
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Rakac Stave
Žabari
0
3
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
11:00
Polet
Rajac
3
4
|
08.11.2020 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.11
11:00
Milenko PavloviÄ
PopadiÄ
2
1
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
08.11
13:30
VukaŔinovac
Tempo
5
0
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 0 | |||||||
08.11
10:00
Jedinstvo
Rutevac
6
1
|
08.11.2020 10:00 | 6 : 1 | |||||||
08.11
10:00
Polet (R)
Crvena zvezda
4
2
|
08.11.2020 10:00 | 4 : 2 |
08.11
13:00
Jedinstvo
GraniÄar
6
0
|
08.11.2020 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Å ampion
HorgoÅ” 1911
1
1
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Tisa
Jadran
0
5
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.11
13:00
BaÄka
Hajduk
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Tromedja
Potisje
1
9
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 9 |
|
||||||
08.11
13:00
Äoka
Slavija
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
08.11
14:00
Mladost (Z)
Bobovik
2
2
|
08.11.2020 14:00 | 2 : 2 | |||||||
08.11
14:00
Jedinstvo 2014
Sparta
4
6
|
08.11.2020 14:00 | 4 : 6 | |||||||
08.11
14:00
Verko
Mladost 2013
4
1
|
08.11.2020 14:00 | 4 : 1 | |||||||
08.11
11:00
Hajduk
Belpos
4
4
|
08.11.2020 11:00 | 4 : 4 |
|
||||||
08.11
11:00
Sloga 1949
Skupljen 2013
3
0
|
08.11.2020 11:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Torpedo
Polet
0
2
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 2 |
|
08.11
13:30
Jedinstvo
Sloboda 2013
1
5
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 5 | |||||||
08.11
13:30
Slemen
Rtanj
7
2
|
08.11.2020 13:30 | 7 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Sloga
Mladost
5
0
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 0 |
08.11
13:30
Omladinac 1927
Pobeda
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Unirea
Glogonj
0
2
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
08.11
13:30
Gladijator
Planinac
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Remont 1959
Gavrilo Princip
4
3
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
ÄaÄak 94
Prijatelji
1
6
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 6 | |||||||
08.11
13:30
MrŔinci
Kej
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Malba
Vujan
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
BuduÄnost
Lugovi
2
5
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 5 |
|
08.11
13:30
Hajduk 1950
OFK Mala Bosna 2015
4
0
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Bikovo
Äantavir
3
3
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Elektrovojvodina
Solid
5
0
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Lokomotiva
Vinogradar
1
4
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 4 |
|
08.11
13:30
NeŔtin
Orlovi (BP)
4
2
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Proleter
BaÄka 1945
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Slavija
Soko
0
3
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
NaŔa Zvezda
BaÄka (D)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Mladost (MB)
Krivanj
1
5
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac (V)
BaÄki Hajduk
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
08.11
13:30
RadniÄki
Petrovac 74
4
1
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Å ipurske livade
Mrovska
0
0
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Jevremovac
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
4
1
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
PSK
OFK Varna
3
4
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
PriÄinoviÄ
VlaÅ”iÄ
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
OFK Jelen
Rankovac
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
TreŔnjevka
OFK Letnjikovac 1983
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
08.11
13:30
Velika Reka
Mladost
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
7. Juli
TE GuÄevo
6
2
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Jelav
Antimon
0
3
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Jadar 1961
Borac
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Prva Iskra
Sloga
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Hajduk
Jedinstvo (MZ)
2
5
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 5 |
|
08.11
13:30
Mladost
Omladinac (BO)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Omladinac 2013 (SL)
Torpedo 1924
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Lipolist
BuduÄnost (DO)
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 | |||||||
08.11
13:30
Napredak
BuduÄnost (ZM)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
PetlovaÄa
Partizan
4
1
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 1 | |||||||
08.11
13:30
Zadrugar Milkivit
Sunrise Å abac
3
4
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Gorki
Sloboda
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
08.11
13:00
Slavija
Mladost (R)
0
3
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
13:00
Tomislavci
Jedinstvo
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
08.11
10:00
Rad 1974
JugoviÄi 1976
2
3
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.11
10:00
Balajnac
Lepaja 2018
1
0
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
08.11
13:30
Polet
Naupare
1
3
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Bukovica
Konjuh
5
0
|
08.11.2020 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
Mudrakovac
Pepeljevac 1947
1
2
|
08.11.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Parunovac
Rasina
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
08.11
14:00
Knežica
Zaplanjac
0
3
|
08.11.2020 14:00 | 0 : 3 |
08.11
13:30
OFK Mladost
GroÄanski fudbalski klub
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
UmÄari
Hajduk
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
08.11
13:30
BSK 2014
Å umadija
0
3
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
11:00
Biljanovac
Morava
0
0
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Magnohrom
ZgodaÄica
6
5
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 5 |
|
||||||
08.11
11:00
Omladinac
Partizan
2
0
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 0 |
|
08.11
13:30
Planinac
Sloga (K)
4
1
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Polet
27. Oktobar
7
1
|
08.11.2020 13:30 | 7 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Car UroÅ”
Vojvodina
3
4
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Sloga (S)
Donji Petrovci
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
Borac (S)
Borac (J)
0
3
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
GraniÄar
FruŔkogorac
4
3
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 3 |
|
08.11
11:00
Sovljak
Jedinstvo (M)
0
0
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Brgule
Vrelo
5
0
|
08.11.2020 11:00 | 5 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Dokmir
Vukona
4
0
|
08.11.2020 11:00 | 4 : 0 | |||||||
08.11
11:00
MurgaÅ” 2012
Sloga (V)
4
3
|
08.11.2020 11:00 | 4 : 3 | |||||||
08.11
11:00
BuduÄnost 1995
Tamnava
4
0
|
08.11.2020 11:00 | 4 : 0 |
08.11
13:30
Oniks
Mladi radnik
0
6
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 6 |
|
||||||
08.11
13:30
Trnava
Napredak
4
0
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Dražmirovac
Omladinac
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Belica
DomaÄin
3
4
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 4 |
|
08.11
10:00
Radnik (S)
Jedinstvo (S)
2
3
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.11
10:00
BSK 1924
Stig (C)
2
5
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
08.11
10:00
Stig (MC)
Napredak 1927
1
1
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
08.11
10:30
JaŔunja
Mladost
2
0
|
08.11.2020 10:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
Rudar 1973
Radnik 2013
5
1
|
08.11.2020 11:00 | 5 : 1 |
|
08.11
13:00
Jovanovac
Bukorovac
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
Kragujevac
Hajduk 1936
4
2
|
08.11.2020 11:00 | 4 : 2 | |||||||
08.11
13:00
Kremenac
Stanovo 1941
0
2
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
08.11
13:00
Napredak 1934
Metalac
0
0
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Vojvoda Milenko
Sloga (D)
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Beli Orao
Pobeda
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
08.11
14:00
OFK Povlen
Ribnikar
3
0
|
08.11.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
Omladinac
Sloga GoriÄ
2
1
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
11:00
BeloŔevac
KoteŔica
2
0
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
14:00
Zadrugar
BujaÄiÄ
1
8
|
08.11.2020 14:00 | 1 : 8 |
|
08.11
10:00
Best Sige
Osanica
1
2
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
08.11
11:00
NepriÄava
Sloga
0
2
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
13:30
KaÄer
Stepanje
4
0
|
08.11.2020 13:30 | 4 : 0 |
|
08.11
13:00
Dunavac 1929
Ram
5
0
|
08.11.2020 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Mirko TomiÄ
StiŔki Kurjak
5
1
|
08.11.2020 13:00 | 5 : 1 |
|
08.11
13:30
Napredak
Resava
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
08.11
13:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Polet
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Mladost
OFK BraniÄevo
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
08.11
11:00
MisaÄa
RaniloviÄ 1970
2
2
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 2 | |||||||
08.11
11:00
Prvi srpski Ustanak II
Tulež
3
5
|
08.11.2020 11:00 | 3 : 5 |
|
08.11
13:30
Kupinovo
Mladost 1935
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Hajduk 1932
Sloven
10
1
|
08.11.2020 13:30 | 10 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Vitez
Lovac
0
6
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 6 |
|
08.11
15:00
OFK Petrovac
Rudar
1
1
|
08.11.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
20:00
OFK Titograd
BuduÄnost
0
4
|
08.11.2020 20:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.11
17:00
Podgorica
Iskra
1
1
|
08.11.2020 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
15:00
Sutjeska
Jezero
0
1
|
08.11.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
18:00
DeÄiÄ
Zeta
0
0
|
08.11.2020 18:00 | 0 : 0 |
|
08.11
13:30
Kom
Jedinstvo
1
0
|
08.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
17:00
Grbalj
Arsenal
2
1
|
08.11.2020 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
17:00
Berane
Igalo
0
0
|
08.11.2020 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.11
17:00
Bokelj
Ibar
1
1
|
08.11.2020 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Mornar
Drezga
2
0
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
08.11
20:15
Arsenal
Aston Villa
0
3
|
08.11.2020 20:15 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
15:00
Leicester City
Wolverhampton
1
0
|
08.11.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.11
17:30
Manchester City
Liverpool
1
1
|
08.11.2020 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
West Bromwich Albion
Tottenham Hotspur
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
08.11
14:00
Getafe
Villarreal
1
3
|
08.11.2020 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
18:30
Levante
Deportivo AlavƩs
1
1
|
08.11.2020 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
16:15
Real Sociedad
Granada
2
0
|
08.11.2020 16:15 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
21:00
Valencia
Real Madrid
4
1
|
08.11.2020 21:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
18:30
Real Valladolid
Athletic Club
2
1
|
08.11.2020 18:30 | 2 : 1 |
|
08.11
18:00
Bayer 04
Borussia M'gladbach
4
3
|
08.11.2020 18:00 | 4 : 3 | |||||||
08.11
15:30
Wolfsburg
Hoffenheim
2
1
|
08.11.2020 15:30 | 2 : 1 |
08.11
13:00
Brest
Lille
3
2
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.11
15:00
Lens
Reims
4
4
|
08.11.2020 15:00 | 4 : 4 | |||||||
08.11
15:00
Lorient
Nantes
0
2
|
08.11.2020 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
15:00
Metz
Dijon
1
1
|
08.11.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
17:00
Nice
Monaco
1
2
|
08.11.2020 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.11
15:00
NƮmes
Angers SCO
1
5
|
08.11.2020 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
08.11
21:00
Olympique Lyonnais
Saint-Etienne
2
1
|
08.11.2020 21:00 | 2 : 1 |
|
08.11
15:00
Atalanta
Internazionale
1
1
|
08.11.2020 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.11
18:00
Bologna
Napoli
0
1
|
08.11.2020 18:00 | 0 : 1 | |||||||
08.11
15:00
Genoa
Roma
1
3
|
08.11.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.11
12:30
Lazio
Juventus
1
1
|
08.11.2020 12:30 | 1 : 1 | |||||||
08.11
20:45
Milan
Hellas Verona
2
2
|
08.11.2020 20:45 | 2 : 2 | |||||||
08.11
15:00
Torino
Crotone
0
0
|
08.11.2020 15:00 | 0 : 0 |
08.11
19:00
Crvena zvezda
InÄija
3
2
|
08.11.2020 19:00 | 3 : 2 |
08.11
13:00
RadniÄki (SM)
GFK DuboÄica
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:00
RadniÄki (P)
BuduÄnost
2
2
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 2 | |||||||
08.11
13:00
Kabel
Trayal
1
1
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
08.11
13:00
OFK Žarkovo
Loznica
2
0
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
08.11
13:00
Požarevac
MaŔinac Trejs
0
4
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 4 | |||||||
08.11
15:00
Kolubara
Spartak
1
12
|
08.11.2020 15:00 | 1 : 12 | |||||||
08.11
14:00
TSC
Crvena zvezda
1
3
|
08.11.2020 14:00 | 1 : 3 |
08.11
13:30
Jedinstvo
Borac
2
3
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.11
13:30
Slatke male
Å abac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
13:30
Požega
KaraÄorÄe
0
7
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 7 |
|
||||||
08.11
13:30
Kraljica Marija
Una Fortuna
2
1
|
08.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
08.11
11:00
RFK GrafiÄar
Mladost (L)
2
3
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 3 | |||||||
08.11
14:00
RadniÄki (N)
Voždovac
1
1
|
08.11.2020 14:00 | 1 : 1 | |||||||
08.11
11:00
Vojvodina
Internacional
3
0
|
08.11.2020 11:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Partizan
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 1 | |||||||
08.11
11:30
OFK Beograd
TSC
3
0
|
08.11.2020 11:30 | 3 : 0 | |||||||
08.11
11:00
Brodarac
Napredak
2
0
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 0 |
08.11
09:00
RadniÄki (NP)
Omladinac
0
2
|
08.11.2020 09:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
10:00
Jedinstvo (V)
RadniÄki (Zr)
1
1
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
10:00
Podrinje
GFK Sloven
1
3
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
08.11
10:00
RadniÄki 1912
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
10:00
Hajduk 1912
Proleter (NS)
2
1
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
10:00
OFK BaÄka
Kabel
4
0
|
08.11.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
08.11
13:00
BIP
Morava (VP)
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:00
Borac 1926
Sloga (K)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Sloga (P)
GFK Sloboda
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Loznica
Novi Pazar
4
2
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.11
13:00
Javor Matis
MaÄva
1
8
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 8 |
|
||||||
08.11
13:00
RadniÄki (V)
Metalac
2
3
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Sloboda
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
08.11
11:00
Jedinstvo (P)
OFK Lugomir
5
2
|
08.11.2020 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.11
10:00
OFK RadniÄki
GFK DuboÄica
3
0
|
08.11.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
12:30
Bor 1919
Radnik
5
2
|
08.11.2020 12:30 | 5 : 2 |
|
||||||
08.11
11:00
OFK TopliÄanin
RadniÄki (S)
8
0
|
08.11.2020 11:00 | 8 : 0 |
|
08.11
13:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
1
3
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 3 |
08.11
09:30
IMT 2
SinÄeliÄ
4
1
|
08.11.2020 09:30 | 4 : 1 | |||||||
08.11
11:00
BSK 1925
Železnik 1930
0
0
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 0 | |||||||
08.11
14:00
Torlak
DIF
2
1
|
08.11.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
08.11
10:00
GSP Polet DorÄol
PoŔtar 1930
0
1
|
08.11.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
19:00
Ada
Jedinstvo
4
1
|
08.11.2020 19:00 | 4 : 1 |
|
08.11
10:00
Zvezdara
Rojkovac
2
3
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 3 |
|
08.11
14:00
RadniÄki 1923
JoŔanica
3
0
|
08.11.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
10:00
KoriÄani
Zlatibor
2
2
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.11
14:00
Takovo
SuŔica
3
2
|
08.11.2020 14:00 | 3 : 2 |
|
08.11
12:00
Rad
Brodarac
8
1
|
08.11.2020 12:00 | 8 : 1 |
|
||||||
08.11
08:00
OFK Žarkovo
Voždovac
0
3
|
08.11.2020 08:00 | 0 : 3 |
|
08.11
13:30
MaÄva
Spartak ŽK
0
1
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 1 | |||||||
08.11
13:30
RadniÄki (N)
OFK VrŔac
3
2
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 2 | |||||||
08.11
15:00
Zemun
Real NiÅ”
6
1
|
08.11.2020 15:00 | 6 : 1 | |||||||
08.11
13:00
Vojvodina
Internacional
4
0
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Partizan
Apolon 4
6
0
|
08.11.2020 13:30 | 6 : 0 | |||||||
08.11
14:00
Brodarac
Napredak
1
1
|
08.11.2020 14:00 | 1 : 1 |
08.11
09:00
Kolubara
IMT
1
5
|
08.11.2020 09:00 | 1 : 5 |
|
||||||
08.11
09:30
RadniÄki (NB)
BSK 1925
2
0
|
08.11.2020 09:30 | 2 : 0 |
08.11
12:00
RadniÄki (NP)
Omladinac
0
1
|
08.11.2020 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.11
12:00
OFK VrŔac
RadniÄki (Zr)
1
7
|
08.11.2020 12:00 | 1 : 7 |
|
||||||
08.11
12:00
Podrinje
Proleter 2006
7
2
|
08.11.2020 12:00 | 7 : 2 |
|
08.11
12:00
Petrika
Kikinda 1909
3
1
|
08.11.2020 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
12:00
RadniÄki 1912
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
08.11.2020 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
12:00
Hajduk 1912
Proleter (NS)
0
2
|
08.11.2020 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
12:00
OFK BaÄka
Kabel
0
0
|
08.11.2020 12:00 | 0 : 0 |
|
08.11
13:00
Borac 1926
Mladi radnik 1926
8
0
|
08.11.2020 13:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
RadniÄki 1923
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
4
0
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Sloga (P)
GFK Sloboda
2
0
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.11
13:00
Loznica
Novi Pazar
0
2
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 2 | |||||||
08.11
13:00
Javor Matis
Savacijum
2
1
|
08.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
RadniÄki (V)
Metalac
1
9
|
08.11.2020 13:00 | 1 : 9 |
|
||||||
08.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
OPK Rudar 1933
3
1
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
08.11
11:00
GFK Jagodina
RadniÄki (P)
10
1
|
08.11.2020 11:00 | 10 : 1 |
|
||||||
08.11
12:00
OFK RadniÄki
Real
4
1
|
08.11.2020 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
10:30
TimoÄanin
Trayal
0
3
|
08.11.2020 10:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
12:30
Kopernikus ŽeležniÄar
SFS Borac
4
1
|
08.11.2020 12:30 | 4 : 1 |
|
08.11
10:00
Palilulac
OFK Mladenovac
2
4
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.11
18:00
RFK GrafiÄar
VinÄa
5
0
|
08.11.2020 18:00 | 5 : 0 |
|
08.11
09:00
Preporod
BaÄka 1901
0
8
|
08.11.2020 09:00 | 0 : 8 |
|
08.11
10:00
Iskra
Tsc 1913
1
1
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.11
10:00
Proleter (RS)
NjegoÅ”
1
3
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.11
10:00
Vojvodina
Proleter (NJ)
5
1
|
08.11.2020 10:00 | 5 : 1 | |||||||
08.11
10:00
ÄurÄin
BaÄka
1
3
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
08.11
10:00
Ribnica
ŽelezniÄar
3
0
|
08.11.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
11:00
MaÄva 1929
MaÄva
0
1
|
08.11.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
08.11
12:00
ÄukariÄki
Partizan
6
1
|
08.11.2020 12:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.11
10:00
Rad
Crvena zvezda
1
5
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
08.11
11:30
BSK BorÄa
RadniÄki (NB)
0
3
|
08.11.2020 11:30 | 0 : 3 |
|
08.11
11:00
Å umadija 1903
Apolon 2018
1
1
|
08.11.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
08.11
10:00
Arena Su
Kabel
0
2
|
08.11.2020 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.11
10:00
BeÄej 1918
ODR
2
5
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 5 |
|
08.11
10:00
ŽelezniÄar
One team
2
5
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 5 |
|
08.11
14:00
Petrika
Petar PuaÄa
2
1
|
08.11.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
13:00
Index
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
08.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
08.11
12:00
Prof. Bolesnikov
RadniÄki (Å )
2
1
|
08.11.2020 12:00 | 2 : 1 |
|
08.11
10:00
RadniÄki
Zadrugar
4
1
|
08.11.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
10:00
MaÄva
Sunrise Å abac
2
1
|
08.11.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
09:00
MaÄva 1929
Savacium
0
3
|
08.11.2020 09:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.11
10:00
Loznica
Fenix
1
0
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
08.11
09:00
SuŔica
Morava (VP)
|
08.11.2020 09:00 |
|
|||||||
08.11
10:30
Arsenal
AranÄelovac
|
08.11.2020 10:30 |
|
|||||||
08.11
11:00
Apolon I
Vodojaža
|
08.11.2020 11:00 |
|
|||||||
08.11
09:30
Karadjordje (T)
RadniÄki 1923
|
08.11.2020 09:30 |
|
|||||||
08.11
10:00
Apolon II
Gruža
3
0
|
08.11.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
08.11
15:00
GrafiÄar
Brodarac
3
0
|
08.11.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.11
10:00
ÄukariÄki
Teleoptik
6
0
|
08.11.2020 10:00 | 6 : 0 |
|
08.11
12:00
OLE
Jedinstvo
4
0
|
08.11.2020 12:00 | 4 : 0 |
|
08.11
09:00
Srbobran
NjegoÅ”
3
0
|
08.11.2020 09:00 | 3 : 0 |
08.11
09:00
Partizan
IMT
2
1
|
08.11.2020 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.11
09:30
BSK BorÄa
Å F ÄankoviÄ
2
1
|
08.11.2020 09:30 | 2 : 1 |
|
08.11
13:30
KaraÄorÄe
RadniÄki 1923
0
4
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Plana
3
1
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.11
13:30
Å ampion
Požarevac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:30
Požega
Loznica
0
4
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.11
13:30
Kraljica Marija
MaÄva
0
9
|
08.11.2020 13:30 | 0 : 9 |
|
08.11
12:00
Vojvodina
Voja GaÄiÄ
5
1
|
08.11.2020 12:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.11
11:00
Moskva
TSC
2
4
|
08.11.2020 11:00 | 2 : 4 | |||||||
08.11
12:00
VoŔa AS
Lehel 2019
1
1
|
08.11.2020 12:00 | 1 : 1 | |||||||
08.11
11:00
Spartak d.o.o.
Nova Kolonija
7
1
|
08.11.2020 11:00 | 7 : 1 |
|
08.11
11:00
Kolubara
Rad
1
0
|
08.11.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
08.11
15:30
Akademija fudbala
Kolubara 1
0
3
|
08.11.2020 15:30 | 0 : 3 |
|
08.11
10:00
Spartak ŽK '08
Subotica
4
1
|
08.11.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.11
10:00
BajŔa
Spartak ŽK '09
1
6
|
08.11.2020 10:00 | 1 : 6 |
|
08.11
10:00
TeŔnjar
RadniÄki (V)
0
4
|
08.11.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.11
10:00
Jedinstvo
OFK OseÄina
10
1
|
08.11.2020 10:00 | 10 : 1 |
|
||||||
08.11
10:00
Vojvode
OFK Senjak
0
9
|
08.11.2020 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
08.11
10:00
Vrelo sport
Omladinac
0
8
|
08.11.2020 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
08.11
10:00
ŽelezniÄar
BuduÄnost KruÅ”ik 014
6
1
|
08.11.2020 10:00 | 6 : 1 |
|
08.11
10:00
OFK Atletiko
Mladost
5
1
|
08.11.2020 10:00 | 5 : 1 | |||||||
08.11
10:00
Fenix 2
MaÄva 1
3
4
|
08.11.2020 10:00 | 3 : 4 | |||||||
08.11
13:00
MaÄva 1929
OFK Majur
4
3
|
08.11.2020 13:00 | 4 : 3 |
|
08.11
21:00
Split
Cibona
77
74
|
08.11.2020 21:00 | 77 : 74 |
08.11
19:00
I Came To Play
Hajduk
89
90
|
08.11.2020 19:00 | 89 : 90 |
08.11
20:00
Stara Pazova
Nova Pazova
91
94
|
08.11.2020 20:00 | 91 : 94 |
08.11
15:00
Smederevo 1953
RadniÄki 1950
75
82
|
08.11.2020 15:00 | 75 : 82 |
08.11
18:30
ÄaÄak 94
Ivanjica
92
72
|
08.11.2020 18:30 | 92 : 72 |
08.11
17:00
BorÄa
Barajevo
86
67
|
08.11.2020 17:00 | 86 : 67 |
08.11
20:30
Barajevo Bambi
ABBA
58
85
|
08.11.2020 20:30 | 58 : 85 | |||||||
08.11
18:45
Flash
Äubura
92
81
|
08.11.2020 18:45 | 92 : 81 |
08.11
16:00
Spartak
KaraÄorÄevo
65
52
|
08.11.2020 16:00 | 65 : 52 |
08.11
18:00
ŽelezniÄar
Mladost 2014
98
70
|
08.11.2020 18:00 | 98 : 70 | |||||||
08.11
12:30
ApaÄ
Student 014
76
73
|
08.11.2020 12:30 | 76 : 73 |
08.11
16:00
Play off
Morava
57
99
|
08.11.2020 16:00 | 57 : 99 |
08.11
16:00
Å umadija 2017
Sloga (B)
87
60
|
08.11.2020 16:00 | 87 : 60 | |||||||
08.11
15:00
Zicer 2014
ParaÄin
70
73
|
08.11.2020 15:00 | 70 : 73 |
08.11
12:30
Bane
Polet
54
67
|
08.11.2020 12:30 | 54 : 67 | |||||||
08.11
17:00
GoÄ
TrepÄa
78
81
|
08.11.2020 17:00 | 78 : 81 |
08.11
13:00
Jastreb
Hajduk Veljko
70
57
|
08.11.2020 13:00 | 70 : 57 | |||||||
08.11
14:00
Hisar
OKK Sokobanja
78
70
|
08.11.2020 14:00 | 78 : 70 | |||||||
08.11
20:00
Pusta Reka
KurŔumlija
63
68
|
08.11.2020 20:00 | 63 : 68 | |||||||
08.11
16:45
Ratnici
Radan
94
62
|
08.11.2020 16:45 | 94 : 62 |
08.11
18:30
RadniÄki (B)
Srem
66
37
|
08.11.2020 18:30 | 66 : 37 |
08.11
16:00
Sloga
Jedinstvo
53
59
|
08.11.2020 16:00 | 53 : 59 |
08.11
16:30
Konstantin
Sloga Elite
97
60
|
08.11.2020 16:30 | 97 : 60 | |||||||
08.11
17:30
Star
Mega Soccerbet
63
87
|
08.11.2020 17:30 | 63 : 87 | |||||||
08.11
14:00
Crvena zvezda MTS
Borac
94
46
|
08.11.2020 14:00 | 94 : 46 |
08.11
13:00
Napredak 037
Tutin 020
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
08.11
15:30
Desetka
Vranje
3
0
|
08.11.2020 15:30 | 3 : 0 |
08.11
16:45
Lucky Star
Crnjanski
3
0
|
08.11.2020 16:45 | 3 : 0 | |||||||
08.11
13:00
RadniÄki (K) 2
As
3
1
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 1 | |||||||
08.11
19:00
KaraÄorÄe 2
Sloga 2015
0
3
|
08.11.2020 19:00 | 0 : 3 | |||||||
08.11
13:00
Mladi radnik 2
Fortuna Plus
3
0
|
08.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
18:00
Rudar
Roda
3
1
|
08.11.2020 18:00 | 3 : 1 |
08.11
16:00
Kikinda
Srem Iton
3
1
|
08.11.2020 16:00 | 3 : 1 |
08.11
18:00
TopliÄanin
Futog
2
3
|
08.11.2020 18:00 | 2 : 3 | |||||||
08.11
17:30
Kosovska Mitrovica
BavaniŔte
3
1
|
08.11.2020 17:30 | 3 : 1 | |||||||
08.11
17:00
TopliÄki Vitezovi
Loznica
2
3
|
08.11.2020 17:00 | 2 : 3 |
08.11
12:00
Stampedo
Knjaževac
3
0
|
08.11.2020 12:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
15:00
TopliÄanin
Leskovac 98
0
3
|
08.11.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
08.11
17:00
Pusta Reka
Student
0
3
|
08.11.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
08.11
19:00
Desetka
KurŔumlija
3
0
|
08.11.2020 19:00 | 3 : 0 |
08.11
15:45
Sloboda S
Sokolica
3
0
|
08.11.2020 15:45 | 3 : 0 |
08.11
15:00
Ribnica
Å umadija
3
0
|
08.11.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
16:00
Mladi radnik
Sloga 2016
3
0
|
08.11.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
18:00
Srbijanka 014 - 2
Lazarevac
2
3
|
08.11.2020 18:00 | 2 : 3 |
08.11
17:00
Srem 2
Partizan
3
0
|
08.11.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
08.11
17:45
Star
Lavice 07
3
2
|
08.11.2020 17:45 | 3 : 2 |
08.11
20:30
Roda
Spartak
3
1
|
08.11.2020 20:30 | 3 : 1 |
08.11
19:00
MaÄva
Jedinstvo
28
22
|
08.11.2020 19:00 | 28 : 22 | |||||||
08.11
21:00
Voždovac 2012
Kolubara
29
29
|
08.11.2020 21:00 | 29 : 29 |
08.11
18:30
Metalac
Zlatar
32
29
|
08.11.2020 18:30 | 32 : 29 | |||||||
08.11
19:00
Hajduk Veljko
Mokra Gora
29
29
|
08.11.2020 19:00 | 29 : 29 | |||||||
08.11
19:00
Jagodina
ŽitoraÄa
33
24
|
08.11.2020 19:00 | 33 : 24 |
08.11
17:30
RSU Akademija LeÄiÄ
SinÄeliÄ
27
34
|
08.11.2020 17:30 | 27 : 34 | |||||||
08.11
20:00
Loznica
RadniÄki (O)
34
28
|
08.11.2020 20:00 | 34 : 28 |
08.11
18:30
Majdanpek
ORK Bor
29
32
|
08.11.2020 18:30 | 29 : 32 |
08.11
19:00
Vlasotince
ŽelezniÄar 1949 - 2
38
32
|
08.11.2020 19:00 | 38 : 32 |
08.11
18:00
Osipaonica
Jedinstvo 1974
23
41
|
08.11.2020 18:00 | 23 : 41 | |||||||
08.11
17:00
Palanka
Smederevo 2
33
31
|
08.11.2020 17:00 | 33 : 31 | |||||||
08.11
14:00
Rudar 2
Å amot 65 2
26
35
|
08.11.2020 14:00 | 26 : 35 | |||||||
08.11
16:00
Udarnik
Lokomotiva
36
52
|
08.11.2020 16:00 | 36 : 52 |
08.11
16:00
Sloga
TrepÄa
23
27
|
08.11.2020 16:00 | 23 : 27 | |||||||
08.11
18:00
Beli anÄeo
Omladinac
35
25
|
08.11.2020 18:00 | 35 : 25 |
08.11
12:00
Sombor
RadniÄki
19
31
|
08.11.2020 12:00 | 19 : 31 | |||||||
08.11
19:30
Dalmatinac
ŽSK 1955
25
23
|
08.11.2020 19:30 | 25 : 23 | |||||||
08.11
19:00
Mladost
Prigrevica
23
20
|
08.11.2020 19:00 | 23 : 20 |
08.11
16:00
Ub 2
UmÄari
37
31
|
08.11.2020 16:00 | 37 : 31 |
08.11
14:30
Borac
Sivac 69/2
23
18
|
08.11.2020 14:30 | 23 : 18 |
08.11
16:00
RadniÄki
Unirea
51
29
|
08.11.2020 16:00 | 51 : 29 |
08.11
17:00
Titel
Putinci
35
19
|
08.11.2020 17:00 | 35 : 19 |
08.11
18:00
Ruma - 14 ALL
Laki
29
17
|
08.11.2020 18:00 | 29 : 17 | |||||||
08.11
17:00
Temerin
Ravangrad
37
30
|
08.11.2020 17:00 | 37 : 30 | |||||||
08.11
17:00
Jadran Lider
Mladost (SC)
29
32
|
08.11.2020 17:00 | 29 : 32 |
08.11
17:00
Kosmaj
Medicinar 2
32
25
|
08.11.2020 17:00 | 32 : 25 | |||||||
08.11
16:00
Loznica grad
SU Hazena
20
34
|
08.11.2020 16:00 | 20 : 34 | |||||||
08.11
15:30
RadniÄki BG
Studentski Grad
32
27
|
08.11.2020 15:30 | 32 : 27 |
08.11
13:30
Vranje
Aleksinac
28
12
|
08.11.2020 13:30 | 28 : 12 | |||||||
08.11
11:00
Morava
Munje
43
15
|
08.11.2020 11:00 | 43 : 15 |
08.11
17:00
Remesiana
Äerdap
27
20
|
08.11.2020 17:00 | 27 : 20 |
08.11
13:00
Udarnik
Rudar
22
23
|
08.11.2020 13:00 | 22 : 23 |
08.11
15:30
SPD RadniÄki - 2
Sedmerac
49
13
|
08.11.2020 15:30 | 49 : 13 |
08.11
17:30
ObiliÄ
Apatin
26
21
|
08.11.2020 17:30 | 26 : 21 |
08.11
18:00
SPD RadniÄki
Medicinar
35
25
|
08.11.2020 18:00 | 35 : 25 | |||||||
08.11
19:00
Bor RTB
ZajeÄar 1949
33
21
|
08.11.2020 19:00 | 33 : 21 |
08.11
19:00
Crvena zvezda
Kikinda
29
28
|
08.11.2020 19:00 | 29 : 28 | |||||||
08.11
21:00
Sloga
TopliÄanin
28
23
|
08.11.2020 21:00 | 28 : 23 | |||||||
08.11
19:00
PanÄevo
Srem
35
28
|
08.11.2020 19:00 | 35 : 28 |
08.11
17:45
DorÄol
Banja Luka
14
4
|
08.11.2020 17:45 | 14 : 4 | |||||||
08.11
10:30
Singidunum
Sava
16
7
|
08.11.2020 10:30 | 16 : 7 |
08.11
21:00
Hajduk
LeteÄi BajmoÄani
6
2
|
08.11.2020 21:00 | 6 : 2 |
|
08.11
16:15
Intelektualac
Borac
2
5
|
08.11.2020 16:15 | 2 : 5 |
|
||||||
08.11
14:00
Hram
Student
2
8
|
08.11.2020 14:00 | 2 : 8 |
|
08.11
14:00
Flash
Zlatibor
0
8
|
08.11.2020 14:00 | 0 : 8 |
|
||||||
08.11
20:00
Kareli
Zenon
9
1
|
08.11.2020 20:00 | 9 : 1 |
|
08.11
18:30
As
NiÅ” 92
5
2
|
08.11.2020 18:30 | 5 : 2 |
|
08.11
17:00
Leskovac
Tisa
9
1
|
08.11.2020 17:00 | 9 : 1 |
08.11
14:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
12
20
|
08.11.2020 14:00 | 12 : 20 |
0:1
|
08.11
00:00
Dinamo 1954
Rad Mozzart
0
25
|
08.11.2020 00:00 | 0 : 25 | |||||||
08.11
15:00
Vojvodina
Partizan
10
51
|
08.11.2020 15:00 | 10 : 51 |
|
08.11
14:00
Banat Bulls
Novi Sad Wild Dogs
59
42
|
08.11.2020 14:00 | 59 : 42 |
|
08.11
14:00
Belgrade Gladiators
Mammoths Kikinda
57
49
|
08.11.2020 14:00 | 57 : 49 |
|
||||||
08.11
14:30
Indians InÄija
BeÄej Vidre
35
0
|
08.11.2020 14:30 | 35 : 0 |
|
08.11
12:00
Indians
Black Hornets
28
33
|
08.11.2020 12:00 | 28 : 33 |
|