XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 548 utakmica za dan
Nedelja, 4 Novembar 2018

Fudbal

04.11.2018 Radnik : Dinamo
04.11.2018 Partizan : Vojvodina
04.11.2018 Mladost : Čukarički
04.11.2018 Zemun : Napredak
04.11.2018 Rad : Spartak ŽK
04.11.2018 Mačva : Voždovac
04.11.2018 OFK Bačka : Radnički (N)
04.11.2018 Proleter : Crvena zvezda
04.11.2018 Široki Brijeg : Mladost
04.11.2018 17:00 Otrant : OFK Mladost Lješkopolje 1970
04.11.2018 17:00 Arsenal : Igalo
04.11.2018 17:00 Bokelj : Dečić
04.11.2018 17:00 Berane : Jedinstvo
04.11.2018 17:00 Kom : Jezero
04.11.2018 13:00 Petnjica : Gusinje
04.11.2018 13:00 Ibar : Polimlje
04.11.2018 13:30 Borac : Crvena zvezda
04.11.2018 10:00 Kabel : Hajduk 1912
04.11.2018 13:30 Železničar : Bratstvo 1946
04.11.2018 13:30 Provo : Budućnost Krušik 2014
04.11.2018 11:00 SFS Borac : Rtanj
04.11.2018 13:30 Temnić 1924 : OFK Sinđelić
04.11.2018 13:30 Radnički (P) : Radnički (S)
04.11.2018 13:30 Budućnost : Car Konstantin
04.11.2018 13:30 Pukovac : GFK Dubočica
04.11.2018 13:30 Jedinstvo : GSP Polet Dorćol
04.11.2018 11:00 Grafičar : Crvena Zvezda
04.11.2018 13:30 Mladost (O) : OFK Proleter
04.11.2018 13:30 Vojvodina 1928 : Jedinstvo (BK)
04.11.2018 13:30 Jugović : Tatra
04.11.2018 13:30 Podunavac : 1. Maj Ruma
04.11.2018 13:30 LSK Laćarak : Sremac Vojka
04.11.2018 13:30 Hajduk (D) : Radnički (Š)
04.11.2018 13:30 Mladost (T) : Crvenka
04.11.2018 13:30 Tavankut : Radnički (S)
04.11.2018 13:30 Bačka : BSK
04.11.2018 13:30 Bajša : OFK Mladost APA
04.11.2018 13:30 Radnički 1912 : Tisa
04.11.2018 13:30 Mladost (BP) : Polet (K)
04.11.2018 13:30 Šumadija (T) : Polet
04.11.2018 13:30 Karađorđe : Real
04.11.2018 13:30 Bane 1931 : Trepča
04.11.2018 13:30 Novi Pazar 1928 : Goč
04.11.2018 13:30 Rudar : OFK Napredak
04.11.2018 13:30 OFK Aranđelovac 1979 : Partizan 1945
04.11.2018 13:30 Petar Dobrnjac : Homoljac
04.11.2018 13:30 OFK Divci : Ribnica
04.11.2018 13:30 Radjevac : Brezovica
04.11.2018 13:30 Radnički Stobeks : OFK Osečina
04.11.2018 13:30 Borac : Vrelo Sport
04.11.2018 13:30 Polet (T) : Sloboda
04.11.2018 13:30 LFK Mladost : Takovo
04.11.2018 13:30 Dragačevo : Budućnost
04.11.2018 13:30 Prijevor : Sloga (S)
04.11.2018 13:30 Polimlje : Zlatar
04.11.2018 13:30 Jedinstvo (GS) : Sloga
04.11.2018 11:00 Jedinstvo (P) : Vranjska Banja
04.11.2018 13:30 Vlasina : OFK Niš
04.11.2018 13:30 OFK Brzi Brod : Jablanica
04.11.2018 13:30 Levač : Napredak (D)
04.11.2018 13:30 OFK Lugomir : Žitorađa
04.11.2018 13:30 Rembas : Juhor
04.11.2018 13:30 Župa : OFK Topličanin
04.11.2018 13:30 Dragocvet : Bošnjane
04.11.2018 13:30 Morava 1918 : Jastrebac (VŠ)
04.11.2018 13:30 Majdanpek : Naša krila 1936
04.11.2018 13:30 Malošište : Svrljig
04.11.2018 13:30 Moravica : Timočanin
04.11.2018 13:30 Bukovik : Hajduk Veljko
04.11.2018 13:30 OFK Slatina : BSK
04.11.2018 13:30 Kablovi : Orljane
04.11.2018 10:00 Torlak : Borac
04.11.2018 13:30 Turbina : Napredak
04.11.2018 13:30 BSK Batajnica : Mladenovac
04.11.2018 11:00 Hajduk : Milutinac
04.11.2018 13:00 Vojvodina : Omladinac FAM
04.11.2018 13:00 Lehel : Naftagas
04.11.2018 13:00 Rusanda : Polet
04.11.2018 13:00 Banat : Borac
04.11.2018 13:00 2. Oktobar : Crvena Zvezda (RS)
04.11.2018 13:00 Mladost (BD) : Crvena zvezda (VS)
04.11.2018 13:30 Hercegovac : Slavija
04.11.2018 13:30 Borac 46 : Tvrđava
04.11.2018 13:30 Stari Grad : Budućnost (P)
04.11.2018 13:30 OFK Odžaci : Lipar
04.11.2018 13:30 Kula : Krila Krajine
04.11.2018 13:30 Polet (S) : Rusin
04.11.2018 13:30 Kulpin : Vojvodina (T)
04.11.2018 Borac (M) : Borac (K)
04.11.2018 Napredak : Budućnost
04.11.2018 Ljukovo : Jadran
04.11.2018 Sloboda (DT) : Kupinovo
04.11.2018 PSK Putinci : Rudar
04.11.2018 Graničar 1924 : Železničar
04.11.2018 Donji Petrovci : Partizan
04.11.2018 13:30 ŽSK : Lokomotiva
04.11.2018 13:30 Prvi srpski ustanak : Mladi rudar 1954
04.11.2018 13:30 Plaskovac : Šumadinac (N)
04.11.2018 13:30 Vinča : BSK
04.11.2018 13:30 Trnava : Omladinac
04.11.2018 13:30 Borac : Banja
04.11.2018 13:30 Sofeks : Miletić
04.11.2018 13:30 Bačka : Šajkaš 1908
04.11.2018 13:30 Jedinstvo : Petrovaradin
04.11.2018 13:30 OFK Sirig : Mladost
04.11.2018 13:30 Proleter (Nj) : Vojvodina
04.11.2018 13:30 Senta : Panonija IM Topola
04.11.2018 13:30 Sutjeska : Njegoš
04.11.2018 13:30 Iskra : Vinogradar
04.11.2018 13:30 Javor : Bratstvo
04.11.2018 13:30 Mladost (S) : OFK Bratstvo
04.11.2018 13:30 Resavac : Partizan
04.11.2018 13:30 OFK Batinac : Juhor
04.11.2018 10:00 Omladinac : Mladost (D)
04.11.2018 13:30 Napredak : Mladost (K)
04.11.2018 13:30 Kušiljevo : Kolare
04.11.2018 13:30 Hajduk : Mladi radnik
04.11.2018 13:30 Borac (P) : Srem
04.11.2018 13:30 Zmaj : Dunav
04.11.2018 13:30 Institut : Atakante
04.11.2018 13:30 Crvenka : Sinđelić
04.11.2018 13:30 Rušanj : Strelac
04.11.2018 13:30 Duboko : Omladinac
04.11.2018 13:30 Zabrežje : Lisović
04.11.2018 13:30 Budućnost : Radnički
04.11.2018 13:30 Pudarci : Kosmaj
04.11.2018 10:00 Selo Mladenovac : Dunavac
04.11.2018 13:30 Boleč : Šumadija
04.11.2018 13:30 Kosmajac : Vrčin
04.11.2018 13:30 Kovačevac : Ropočevo
04.11.2018 13:30 Velika Krsna : Vinča
04.11.2018 14:30 Backovac Junajted : Rudar
04.11.2018 14:30 Lunjevica : Mladost
04.11.2018 14:30 Jedinstvo (K) : Zadrugar
04.11.2018 14:30 Jedinstvo (GG) : Jedinstvo (P)
04.11.2018 14:30 Omladinac : Ozrem
04.11.2018 14:00 Napredak : Radnik
04.11.2018 14:00 Lasta : Omladinac
04.11.2018 14:00 Gruža : Popovići Vrnjci
04.11.2018 14:00 Kraljevo Hajduk : Granit
04.11.2018 14:00 Mataruge : Stubal
04.11.2018 14:00 Budućnost : Proleter
04.11.2018 14:00 OFK Ras : Ibar
04.11.2018 13:30 Sloga (Ć) : Vinogradar
04.11.2018 13:30 FUD : Donji Kopaonik
04.11.2018 13:30 Meševo : Ribnik
04.11.2018 13:30 Mačkovac : Varvarin
04.11.2018 13:30 Kupci : Sloga (M)
04.11.2018 13:30 Mladost (DK) : 13. April
04.11.2018 13:30 Mladi Borac : Jedinstvo (MZ)
04.11.2018 13:30 Mladost (DD) : Sindjelić
04.11.2018 13:30 Duško : Hajduk Stanko
04.11.2018 13:30 Mladost (PR) : Sloga (BO)
04.11.2018 13:30 Podrinje : Sloga (LŠ)
04.11.2018 13:30 Jugoslavija : Jedinstvo (V)
04.11.2018 13:30 Partizan (U) : Jedinstvo Stević
04.11.2018 13:30 Radnički (B) : Partizan (G)
04.11.2018 13:30 Strela : Potporanj
04.11.2018 13:30 Vojvodina (C) : Spartak 1911
04.11.2018 13:30 Vulturul : Sloga (BNS)
04.11.2018 13:30 Dolina : Polet
04.11.2018 13:30 Vojvodina (S) : Crvena zvezda
04.11.2018 13:30 Obilić : Rudar 2001
04.11.2018 13:30 Sloga (B) : Borac (K)
04.11.2018 13:30 Železničar : Trgovački
04.11.2018 13:30 Budućnost : Pomoravlje
04.11.2018 13:30 Naisus 1977 : Sloga
04.11.2018 13:30 Palilula : Moravac
04.11.2018 13:30 Crvena zvezda : Rasovača
04.11.2018 13:30 Mladost (B) : OFK Napredak 1929
04.11.2018 13:30 Zemljoradnik : Doljevac
04.11.2018 13:30 Elid : Radnički 1947
04.11.2018 13:30 Moravac : Padina
04.11.2018 13:30 Osipaonica : Mladi radnik
04.11.2018 13:30 Polet : Podunavac
04.11.2018 13:30 Bresje Superior : Šumadija
04.11.2018 13:30 Crvena zvezda : Plana
04.11.2018 13:30 Sloboda : Proleter 1947
04.11.2018 13:30 Cerovac : Sloga (L)
04.11.2018 13:30 SASK : Železničar Kusadak
04.11.2018 13:30 Sloga (M) : Pobeda
04.11.2018 14:00 Blizna : Šarbanovac
04.11.2018 11:00 Ključ : Rudna Glava
04.11.2018 14:00 Radnički (K) : Sloga
04.11.2018 14:00 Deli Jovan : Branik
04.11.2018 13:30 Kolubara 2 : Ribnikar
04.11.2018 13:30 Tešnjar : Banjani
04.11.2018 13:30 Tulari : Mladost
04.11.2018 13:30 Tvrdojevac : Radnik
04.11.2018 13:30 Sovljak : Iskra
04.11.2018 14:00 Mladost (P) : Srbija
04.11.2018 14:00 OFK Bagremar : Budućnost
04.11.2018 14:00 Šumadija 1934 : Slavija
04.11.2018 14:00 21. oktobar : Sloboda
04.11.2018 14:00 Kutlovo : Borac (D)
04.11.2018 14:00 Sloga (D) : Korićani
04.11.2018 14:00 Šumadinac (KG) : Pobeda 1926
04.11.2018 14:00 Perućac : Čajetina
04.11.2018 14:00 Višesava : Jedinstvo
04.11.2018 14:00 Jasen : Crnokosa
04.11.2018 14:00 Polet : Sečica
04.11.2018 14:00 Omladinac : Ježevica
04.11.2018 14:00 Lazarica : Prvi partizan
04.11.2018 14:00 Savinac : Lauš
04.11.2018 13:30 Jedinstvo (G) : Sloga
04.11.2018 13:30 Železničar : Mladi borac
04.11.2018 13:30 Šumadija : Zloćudovo
04.11.2018 13:30 Vučje : Mladost 1959
04.11.2018 13:30 Polet : OFK Brza
04.11.2018 13:30 OFK Morava : Progres
04.11.2018 13:30 Kumarevo 65 : Čekmin
04.11.2018 13:30 Umac : Bobište
04.11.2018 14:00 Kosovo : OFK Rtanj
04.11.2018 14:00 Osnić : Velika Jasikova
04.11.2018 14:00 Graničar :
04.11.2018 14:00 OFK 019 : Radnički 1946
04.11.2018 14:00 OFK Knjaz : Bučje
04.11.2018 13:30 Jedinstvo (GM) : Stevan Nešticki
04.11.2018 13:30 Sečanica : Vulkan 1963
04.11.2018 13:30 Sloboda : Budućnost
04.11.2018 13:30 Mladost (DK) : Rudar
04.11.2018 13:30 Crvena zastava : Morava
04.11.2018 13:30 Palilulac : Čegar 2013
04.11.2018 13:30 Mladost (L) : Vrtište
04.11.2018 13:30 Ternoci : OFK Alakince
04.11.2018 13:30 Vihor : Nebeski Andjeli
04.11.2018 13:30 Čelik : Trešnjevka
04.11.2018 13:30 Levosoje : FSU Južna pruga
04.11.2018 13:30 BSK Bujanovac : Pavlovac
04.11.2018 14:00 Ropotovo : Moravac
04.11.2018 12:00 Kusce : Rudar
04.11.2018 14:00 Dimitrije Tucović : Joševa
04.11.2018 14:00 Pambukovica : Mladost
04.11.2018 14:00 Gunjevac : Rudar
04.11.2018 14:00 Vrelo : OFK Paljuvi
04.11.2018 14:00 Polet (DL) : Polet (T)
04.11.2018 14:00 Čučuge : Šarbane
04.11.2018 Krtinska : Jedinstvo
04.11.2018 Borac : Sloga
04.11.2018 Belo Polje : Skela
04.11.2018 Rvati : Posavina
04.11.2018 Polet : Rojkovac
04.11.2018 13:30 Borac : Jedinstvo
04.11.2018 13:30 Titel : Centar
04.11.2018 13:30 Vinogradar : Moskva
04.11.2018 13:30 Susek : Dinamo
04.11.2018 13:30 Borac (VS) : Janošik
04.11.2018 13:30 Dobrica : Borac (VG)
04.11.2018 13:30 Partizan (K) : Vinogradar
04.11.2018 13:30 Karaš (J) : Budućnost (A)
04.11.2018 13:30 Ševac : Hajdučica
04.11.2018 13:30 Sloga (M) : Karaš (K)
04.11.2018 13:30 Vinorača : Blagotin
04.11.2018 13:30 Partizan : Vinogradar
04.11.2018 13:30 Mladost (G) : Kupinovac
04.11.2018 13:30 Ursule : Šantarovac
04.11.2018 13:30 Šumadinac : Morava
04.11.2018 13:30 Mladost (GM) : Beljanica
04.11.2018 13:30 Napredak : Moravac 2015
04.11.2018 13:30 Istok 63 : Polet
04.11.2018 13:30 Rudar (SR) : Rudar (St)
04.11.2018 13:30 Omladinski : Budućnost
04.11.2018 14:00 Rajac : Žabari
04.11.2018 14:00 Rakac Stave : Junior Novo Naselje
04.11.2018 14:00 Komanice : Lukavac
04.11.2018 14:00 Milenko Pavlović : Borac
04.11.2018 11:00 Jadar 2013 : Mladost (L)
04.11.2018 14:00 Mladost (VK) : Popadić
04.11.2018 14:00 Polet : Stari drugari
04.11.2018 10:00 Rekreativo 011 : Penjarol
04.11.2018 13:30 Busije : Umka
04.11.2018 11:00 Mladi Proleter : Dedinje
04.11.2018 13:30 Novi Beograd : 011
04.11.2018 13:30 BUSK : Posavac Tišma
04.11.2018 13:30 Minel : Mladost
04.11.2018 13:30 Avala : Pionir
04.11.2018 13:30 Siti Sport Klub : Sveti Stefan
04.11.2018 13:30 Heroj Polet : Poštar
04.11.2018 13:30 Lepušnica : Pinosava
04.11.2018 13:30 Mladost : Mitros
04.11.2018 13:30 Fruškogorac : Obilić 1993
04.11.2018 13:30 OFK Zeka Buljubaša : Šumar
04.11.2018 13:30 Graničar : Fruška Gora
04.11.2018 13:30 Sloga (V) : OFK Bikić
04.11.2018 13:30 Donji Srem 2015 : Krušedol
04.11.2018 13:30 Sloga (Č) : Hajduk
04.11.2018 13:30 BSK : Napredak
04.11.2018 14:00 Jovo Kursula : Borac (A)
04.11.2018 14:00 Zvezda : Jedinstvo (G)
04.11.2018 14:00 Borac (V) : Lazac
04.11.2018 14:00 Progorelica : Grdica
04.11.2018 14:00 Mladost : Tavnik
04.11.2018 14:00 Mineral 2015 : Metalac
04.11.2018 13:30 BSK : Sloga (Z)
04.11.2018 13:30 Karađorđe 2013 (Viš) : Mladi radnik
04.11.2018 11:00 Karađorđe (V) : Sloga (M)
04.11.2018 13:30 Mladost (R) : Udarnik Trska 1947
04.11.2018 13:30 Badnjevac : Marjan
04.11.2018 13:30 Guncate : Velika Mostanica
04.11.2018 13:30 Veliki Borak : Beljina
04.11.2018 13:30 Sloga : Velika Reka
04.11.2018 13:30 Antimon : Vidojevica
04.11.2018 13:30 Jadar (ST) : Rudar
04.11.2018 13:30 Milan Orlić : Jedinstvo
04.11.2018 13:30 7. Juli : Azbukovica
04.11.2018 13:30 Prva Iskra : Jadar 1961 (GD)
04.11.2018 13:30 Mladost : Borac
04.11.2018 13:30 Ranilović : Kopljari
04.11.2018 11:00 B 2000 : Šamot
04.11.2018 13:30 Radoje Domanović : Šumadinac (S)
04.11.2018 13:30 Mladost (J) : Vrbica
04.11.2018 13:30 Sloga : Brezovac
04.11.2018 13:30 Jasenica : Trešnjevica
04.11.2018 13:30 Gradac : Mladost (B)
04.11.2018 13:30 Plantaža : BSK
04.11.2018 13:30 Milanovo : Bratstvo
04.11.2018 13:30 Radnik Sušica : Todorovce
04.11.2018 13:30 Sloboda : Real
04.11.2018 13:30 Cer : Torpedo 1924
04.11.2018 13:30 Budućnost 1929 (ZM) : Gorki
04.11.2018 13:30 Drina : Zadrugar
04.11.2018 13:30 Napredak : Premijer
04.11.2018 13:30 Majur : Milicionar
04.11.2018 13:30 Sloboda : OFK Šabac
04.11.2018 13:30 Sloga (KR) : Mladost
04.11.2018 13:30 Pričinović : Sloga (MA)
04.11.2018 13:30 Vlašić : Radnički
04.11.2018 13:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Miloš Pocerac 2013
04.11.2018 13:30 Dobrava : Sava
04.11.2018 13:30 Rankovac : Provo 2015
04.11.2018 13:30 Trešnjevka : Šipurske livade
04.11.2018 13:30 Sloga : Naša Zvezda
04.11.2018 13:30 Maglić : Krivanj
04.11.2018 13:30 Borac : Proleter
04.11.2018 13:30 Bačka (D) : Mladost
04.11.2018 13:30 Bački Hajduk : Slavija
04.11.2018 13:30 Mladost (B) : Polet (V)
04.11.2018 13:30 Sirakovo : Vihor
04.11.2018 13:30 Napredak (P) : Polet (B)
04.11.2018 13:30 Napredak 1934 : Sloga (M)
04.11.2018 13:30 Dizel : Žika Marković Uča
04.11.2018 13:30 Sloga (L) : Desine
04.11.2018 13:30 Sloga 1952 : Rade Milošević
04.11.2018 13:30 Manastirica : Napredak (S)
04.11.2018 13:30 Napredak 1936 : Radnik
04.11.2018 13:30 Radnički (K) : Integral
04.11.2018 13:30 BSK : Jedinstvo (K)
04.11.2018 13:30 Zadrugar (T) : Bata Bulić
04.11.2018 13:30 Eđšeg : Obilić
04.11.2018 13:00 Bistrica : Šumadija (MC)
04.11.2018 13:00 Polet : Sloga
04.11.2018 13:30 Koča Andjelković : Pontes
04.11.2018 13:30 Omladinac : Napredak
04.11.2018 13:30 Egeta : Kladušnica
04.11.2018 13:30 Lokomotiva : Rtkovo
04.11.2018 13:30 Mala Vrbica : Dunavac
04.11.2018 13:30 Šepšin : Ivanča
04.11.2018 13:30 Borac : Napredak
04.11.2018 13:30 Omladinac : Vlaška
04.11.2018 13:30 Sloga : OFK Student
04.11.2018 13:30 Dedinje : Markovac
04.11.2018 13:30 Kej : BIP
04.11.2018 13:30 Budućnost : Prijatelji
04.11.2018 13:30 Čačak 94 : Malba
04.11.2018 13:30 Planinac : Mršinci
04.11.2018 13:30 Mladost (A) : Vujan
04.11.2018 13:30 Drugovac : Petlić SD 026
04.11.2018 13:30 Lunjevac : Omladinac
04.11.2018 13:30 7. Juli : Landol
04.11.2018 13:30 Vrbovac : OFK Slavija
04.11.2018 13:30 Jezava : Hajduk Veljko 1934
04.11.2018 13:30 Vučak : Stari Hrast 2018
04.11.2018 13:30 Budućnost : Zeppelin 026
04.11.2018 13:30 Lokomotiva : Napredak
04.11.2018 13:30 Pobeda : Nišavac
04.11.2018 13:30 Jerma : Željuša
04.11.2018 13:30 Mladost : Partizan
04.11.2018 13:30 Omladinac (D) : Terekveš
04.11.2018 13:30 Omladinac (B) : Jedinstvo
04.11.2018 13:30 Zadrugar : Dunav
04.11.2018 13:30 Hajduk : Aleksa Šantić
04.11.2018 13:30 Kordun : OFK Šikara
04.11.2018 11:00 Pobeda 1976 : Polet (R)
04.11.2018 13:30 Polet (V) : Ratar
04.11.2018 11:00 Jastrebac : Jedinstvo
04.11.2018 13:00 Glavaš : Bačinac
04.11.2018 13:00 Budućnost : Jasenica 2017
04.11.2018 14:00 Rasina : Konjuh
04.11.2018 14:00 Zdravinje : Gornji Stepoš
04.11.2018 14:00 Bukovica : Globoder
04.11.2018 14:00 Čarapan : Sebečevac
04.11.2018 14:00 Naupare : Modrica
04.11.2018 14:00 Mladost VPD : Žabare
04.11.2018 14:00 Borac : Parunovac
04.11.2018 Dobrič : Lepaja 2018
04.11.2018 10:00 Baličevac : Borac
04.11.2018 13:30 Arbanasce : Koprijan
04.11.2018 14:00 Sokograd : Jedinstvo
04.11.2018 14:00 Rtanj : Sloga
04.11.2018 14:00 Zastava : Košutnjak
04.11.2018 14:00 Maršić : Kolonija
04.11.2018 14:00 Seljak : Bratstvo 1975
04.11.2018 14:00 Sloga Lužnice 2016 : Ćava
04.11.2018 14:00 OFK Žeželj : Vinogradi DB
04.11.2018 14:00 Glumač : Bakionica
04.11.2018 14:00 Gorobilje : Plavi Tok
04.11.2018 14:00 Trešnjica : Avijatičar Vranjani
04.11.2018 14:00 Duškovci : Blagaja
04.11.2018 14:00 Napredak : Borac
04.11.2018 11:00 Miloševo : Šarkamen
04.11.2018 15:00 Mladost : OFK Sikole
04.11.2018 15:00 OFK Tamnič : Slatina
04.11.2018 15:00 Rečka : Urovica
04.11.2018 13:30 Pobeda : Toplica
04.11.2018 13:30 10. februar : Taskovici
04.11.2018 11:00 Mrovska : Dragojevac
04.11.2018 11:00 Polet : Petrovac 74
04.11.2018 11:00 Mladost (Z) : Belpos
04.11.2018 11:00 Skupljen 2013 : Hajduk
04.11.2018 13:30 Sloga : Šumadija
04.11.2018 13:30 Donja Mutnica : OFK Juhor 2016
04.11.2018 13:30 ISK Izvor : Razvitak
04.11.2018 13:30 Heroj : Budućnost
04.11.2018 13:30 Radnik : Polet
04.11.2018 13:30 Jedinstvo : BSK Buljane
04.11.2018 14:00 Morava : Miločajac
04.11.2018 14:00 Stara Čaršija : Zgodačica
04.11.2018 14:00 Šumadija : Magnohrom
04.11.2018 14:00 Braća Vuković : Milakovac 2018
04.11.2018 11:00 Rudar 1973 : Jašunja
04.11.2018 11:00 SU Donja Lomnica : Badince
04.11.2018 10:00 Napredak : ŠFU Derbi 2016
04.11.2018 11:00 Moravac : FSU Borac 2018
04.11.2018 11:00 Volujac : OFK Jelen
04.11.2018 11:00 Žabar : Zablaće
04.11.2018 11:00 Mladost Svileuva : Borac BTG
04.11.2018 11:00 Galeb : OFK Varna
04.11.2018 11:00 Mladost Slatina : Jedinstvo
04.11.2018 13:00 Dimitrije Tucović : OFK Burovo
04.11.2018 13:30 OFK Borac : Sloboda
04.11.2018 13:30 Dražmirovac : Dobra Voda
04.11.2018 13:30 Napredak : Mladost
04.11.2018 13:30 Crni Vrh : Belica
04.11.2018 13:30 Batovac : Dunav
04.11.2018 13:30 Morava 1932 : Moravac 1933
04.11.2018 13:30 BSK 1931 : Sloga (Ć)
04.11.2018 13:30 Proleter 1932 : Ljubičevo
04.11.2018 13:30 Pobeda (SK) : OFK Građanski
04.11.2018 13:30 Metalac : Sloga (D)
04.11.2018 13:30 Vojvoda Milenko : Zemljoradnik
04.11.2018 13:30 Beli Orao : Napredak (B)
04.11.2018 13:30 Sloga 1936 : Mlava (B)
04.11.2018 11:00 Omladinac : OFK Takovo
04.11.2018 11:00 Brgule : Sloga
04.11.2018 11:00 Strelac 001 : Vukona
04.11.2018 11:00 Kolubara : Jedinstvo
04.11.2018 11:00 Murgaš : Dokmir
04.11.2018 11:00 OFK Stublenica : Budućnost 1995
04.11.2018 13:30 OFK Metalac : Lider
04.11.2018 13:30 Graničar : Borac (BG)
04.11.2018 13:30 Dinamo 1923 : Dinamo (S)
04.11.2018 14:00 OFK Senjak : Dupljaj
04.11.2018 14:00 Mali korak : Sloga Gorić
04.11.2018 14:00 Dračić 2018 : Bujačić
04.11.2018 14:00 Kotešica : Beloševac
04.11.2018 14:00 Zadrugar : OFK Povlen
04.11.2018 13:30 Sloven : Sremac
04.11.2018 13:30 Srem : Hajduk
04.11.2018 13:30 Kameni : Lovac
04.11.2018 13:30 Vitez : Mladost
04.11.2018 13:30 Vitorul : Hajduk
04.11.2018 13:30 Banat (D) : Omladinac
04.11.2018 13:30 Vršac : Pobeda
04.11.2018 13:30 Srem (SM) : Noćaj
04.11.2018 13:30 Sloga : Borac (R)
04.11.2018 13:30 Sloboda : Poletarac
04.11.2018 13:30 Planinac : Borac (VR)
04.11.2018 13:30 Trgovački : Srem (SR)
04.11.2018 13:30 Zmaj : Graničar
04.11.2018 13:30 Jedinstvo (R) : Jedinstvo (K)
04.11.2018 13:30 Fruškogorac : Sremac
04.11.2018 13:30 Hrtkovci : Jedinstvo (P)
04.11.2018 13:30 Vojvodina : Graničar
04.11.2018 13:30 Polet : 27. Oktobar
04.11.2018 11:00 Padež : Polet (K)
04.11.2018 13:30 Dvorane : Vratare
04.11.2018 13:30 Štitari : Kruševica
04.11.2018 11:00 Mladost 2015 : Polet (Š)
04.11.2018 13:30 Gaglovo : Zmajevac
04.11.2018 13:30 Mladost (DB) : Jelav
04.11.2018 13:30 Granit : Luk
04.11.2018 13:30 Sloga : TE Gučevo
04.11.2018 13:30 Srednjevo : Dunavac
04.11.2018 13:30 Sloga : Mladi Borac
04.11.2018 13:30 Mirko Tomić : Ram
04.11.2018 13:30 Stiški Kurjak : Baštovan 2015
04.11.2018 13:30 Pek : Kumane
04.11.2018 11:00 Napredak 1927 : Jedinstvo (S)
04.11.2018 11:00 Stig (C) : Sloga 1945
04.11.2018 11:00 Stig (MC) : BSK 1924
04.11.2018 14:00 Dobrača : Kremenac
04.11.2018 14:00 Hajduk : Azbest
04.11.2018 13:30 OFK Orašje : OFK Marenovo
04.11.2018 13:30 Parcane : Rubin
04.11.2018 13:30 Bresje : GFK Strelište
04.11.2018 13:30 Jagodina : Lipar
04.11.2018 17:00 Chelsea : Crystal Palace
04.11.2018 16:00 Manchester City : Southampton
04.11.2018 20:45 Real Betis : Celta de Vigo
04.11.2018 18:30 Real Sociedad : Sevilla
04.11.2018 12:00 Eibar : Deportivo Alavés
04.11.2018 18:30 Huesca : Getafe
04.11.2018 16:15 Villarreal : Levante
04.11.2018 15:30 Borussia Mönchengladbach : Fortuna
04.11.2018 18:00 Mainz 05 : Werder
04.11.2018 18:00 Bologna : Atalanta
04.11.2018 15:00 Chievo : Sassuolo
04.11.2018 12:30 Lazio : SPAL
04.11.2018 15:00 Parma : Frosinone
04.11.2018 15:00 Sampdoria : Torino
04.11.2018 20:30 Udinese : Milan
04.11.2018 21:00 Montpellier : Olympique Marseille
04.11.2018 15:00 Nantes : Guingamp
04.11.2018 17:00 Saint-Étienne : Angers
04.11.2018 13:00 Sloga (P) : Budućnost Krušik 2014
04.11.2018 13:00 Karađorđe : Novi Pazar
04.11.2018 13:00 Loznica : Javor Matis
04.11.2018 13:00 Mladost : Metalac
04.11.2018 13:00 Sloboda (U) : Radnički 1923
04.11.2018 13:00 Sloga (K) : Mladi radnik 1926
04.11.2018 13:00 Smederevo 1924 : Mačva
04.11.2018 11:00 Sloga (P) : Budućnost Krušik 2014
04.11.2018 11:00 Loznica : Javor Matis
04.11.2018 11:00 Mladost (L) : Metalac (GM)
04.11.2018 11:00 Šumadija 1903 : Radnički 1923
04.11.2018 11:00 Sloga (K) : Mladi radnik 1926
04.11.2018 11:00 Smederevo 1924 : Mačva
04.11.2018 10:30 Preporod : Njerš Ištvan
04.11.2018 11:00 Gučevo 1929 : Mladost
04.11.2018 11:00 Spartak : Obilić

Košarka

04.11.2018 17:00 Cibona : Mornar

Odbojka

04.11.2018 Radnicki : Roda
04.11.2018 Crvena zvezda : Lucky Star
04.11.2018 Partizan : TENT
04.11.2018 Kralj : Klub 8
04.11.2018 Blok Aut : Beograd
04.11.2018 Sterija : AS Batajnica
04.11.2018 AS : Lazarevac