Šumadinac (S)
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
Slavlje Zagoričana u Božurnji

Fudbaleri Sloge zabeležii su prve bodove na strani posle osam uzastopnih poraza, ako se računaju i gostovanja iz prethodne sezone. U 8.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola savladali su domaću Jasenicu u Božurnji rezultatom 5:1. Na golu Sloge briljirao je prvi čuvar mreže Aleksandar Dimitrijević. Svojim bravuroznim intervencijama do očaja je dovodio napadače domaće ekipe. On je svakako jedan od najzaslužnijih za prvi trijumf Sloge na gostovanju. U 7.minutu Milić je iskoristio sjajnu asistenciju Petrovića i doveo Zagoričane u vođstvo. Petrović je u 17.minutu udvostručio prednost gostiju. Fudbaleri Jasenice smanjili su na 2:1 u 30.minutu. Strelac je bio Nedeljković. To je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku meča u 49.minutu fudbaleri Sloge lišeni su pomoći Grujičića koji je dobio drugi žuti karton. Taj detalj kao da je ulio dodatnu energiju gostima koji su do kraja postigli još tri gola. U 63. i 65. minutu precizan je bio Pavković. Tačku na ovu izvanrednu fudbalsku predstavu stavio je Vesić iz penala u 89.minutu. Utakmicu je odlično vodio iskusni arbitar Zoran Ristić iz Trnave, a vrlo dobre pomoćnike imao je u Miroslavu Pavlović i Milianu Đurđević.

Jasenica ( Božurnja ) - Sloga ( Zagorica ) 1:5