Dubljani savladali neugodne komšije

Po sunčanom i sparnom veremenu susret Kamenorezac 76 i Stare Čaršije posmatralo je oko 100 gledalaca. Povratkom u niži rang takmičenja OFL Trstenik fudbaleri Kamenorezca 76 su ponovo pred svojom publikom, igralo se otvoreno i sa dosta šansi za pogodke.Susret je vodio Marko Digić sa pomoćnicima Radojem Đošovićem i Dušanom Timotijevićem, dok je dužnost delegata obavljao Slavoljun Nikolić. Prvi deo utakmice bio je ravnopravan, na samom početku u 3. minutu domaći dolaze u vođstvo sa 1:0 pogodkom  agilnog Vladimira Jankovića. Igrači Kamenorezca 76 pokušavali su posle toga u više navrata da postignu i drugi pogodak ali nisu uspeli. Videlo se da nemaju igrače sredine terena ali i dobrog špic igrača, međutim trudili su se kao i gosti da ostave lep utisak. Posle nesporazuma domaćih odbrambenih igrača i njihovog golmana gostujući igrač Dušan Kljajić izjednačio je rezultat na 1;1 sa kojim se otišlo na odmor.

Fudbaleri Kamenorezca 76 posle odigranog prvog dela utakmice u Dublju

U nastavku susreta ista priča jednih i drugih sve do 65. minuta kada je na centaršut danas izuzetno dobrog Vladimira Jankovića, Darko Blagojević savladao nekada i golmana Kamenorezca 76 Nenada Milojevića i dubljani su došli u vođstvo od 2:1. Gosti su pokušavali u nekoliko navrata da izjednače rezultat ali nisu uspeli. U 70. minutu utakmice Filip Đukić postigao je pogodak treći po redu za Kamenorezac 76 i obezbedio pobedu domaćina. Na samom kraju utakmice beležimo izvrstan udarac igrača Stare Čaršije i bravuroznu odbranu golmana Kamenorezca 76 Gorana Miljojkovića.