Zona Zapad: Timotijević u 90. minutu doneo pobedu Slogi

Debi ćićevčana u zoni Zapad umalo nije sprečilo veliko nevreme, pa je sudija Živanović čekao punih 20. minuta dok oluja nije prestala a gradonosni oblaci se razišli. A onda je odigrana odlična utakmica sa puno preokreta. Domaći su poveli u 19. minutu. Radosavljević je odlično centrirao na loptu je krenuo Radević čini se da je zakačio i poslao u mrežu ali je gol upisan Radosavljeviću. U nastavku poluvremena bolja igra Sloge ali ostaje samo 1:0.

FK Sloga (Ćićevac) - novi zonaš

Drugo poluvreme počelo je boljom igrom gostiju što je rezultiralo pogotcima odličnog Stevića u 65. i 68. minutu. A onda je nastupio sjajan finiš Ćićevaca stvorili su nekoliko šansi da bi u 73. minutu posle sjajne akcije nekada varvarinski vunderkind Vladan Timotijević izjednačio je na 2: 2 a isti igrač je u 90. minutu stavio pečat na pobedu Ćićevčana i vrlo važna tri boda na startu.

Sloga - Rembas 3: 2 (1:0)

Strelci. 1. 0 Radosavljević u 19 , 1. 1 Stević u 65. 1. 2 Stević u 68. 2. 2 Timotijević u 73. 3. 3 Timotijević u 90. minutu. Stadion Sloge u Ćićevcu. gledalaca 300. Sudija Dušan Živanović(Jagodina) 7, 5. Opomenuti igrači: Aca Petra Petrović (Soga) i (Kragović, Stević, Tavra) Rembas. Igrač utakmice : Vladan Timotijević  Sloga (Ćićevac)

SLOGA: Zdravković 6, 5, D. Stanojević 6, 5, M. Stanojević 6, 5, Tazić 7, 5, Radević 7, 5, Stojković 7, Radosavljević 7, 5, Aca Predraga Petrović 7( Aca Petra Petrović-), Timotijević 8, Maksimović, Stolić 6, 5(Milanović 6, 5)

REMBAS: Radača 6, 5, Tavra 7, Maksimović 6, 5(Jocković), Malinić 7, Đorđević 6, 5, Dimitrijević 6, 5, Jović 6, 5, (J. Miletić-), Igor Miletić 7, Miladinović 6, 5, Kragović 7 (Radosavljević-) Stević 8.