Prva liga Srbije: Donji Srem – Inđija 1:1
Još jedna podela bodova u Pećincima. Ponovilo se ono što je do sada više puta viđeno: sasvim solidna igra Donjeg Srema, ali “materijalizacija ostaje problem”!Akteri “sremskog derbija” obazrivo su počeli utakmicu. Prva (polu)prilika viđena je u 13 minutu, kada je Tomanović šutem sa oko 30 metara pokušao da iznenadi Starčevića: međutim, njegov šut nije bio dovoljno precizan da bi doneo promenu rezultata. Ona je došla četiri minuta kasnije: Jovanović ubacuje loptu iz ugla pred gola domaćina, koji bezuspešno pokušava da izbije loptu u polje. Na kraju ona dolazi do odlično postavljenog Georgijevića, koji je dobro odmerenim šutem sa 5-6 metara udaljenosti šalje iza leđa Starčevića. Pokušavali su izabranici Dušana Kljajića da u nastavku prvog poluvremena učine nešto više, ali je bilo očigledno da nije bio “njihov dan”. Tribine Katpoint Arene “proključale” su u 68. minutu, kada je Namani, praktično, sam sebi stvorio priliku u srcu kaznenog prostora Inđije: međutim, njegov šut iskusni Milinović je ukrotio. Ipak, do poravnanja dolazi par minuta kasnije: Čigoja odlično ubacuje loptu iz ugla u peterac, gde odlično skače Lečić i “matira” Milinovića. Izjednačujući pogodak dao je “dodatni motiv” domaćini, ali, ni Inđija se nije mirila sa epizodnom ulogom. Uzdahnuli su navijači Donjeg Srema i u 87. minutu kada je Arsenović sjajno izveo slobodan udarac sa 25 metara udaljenosti od Milinovića: lopta je prošla tik iznad prečke.

Strelac: 0:1 Georgijević u 17, 1:1 Lečić u 71. minutu Pećinci: Sportski centar „Katpoint Arena“. Gledalaca: 200. Sudija: Nenad Minaković (Novi Sad). Žuti kartoni: Mijailović, Stanojević, Omega, Lečić i Rakić (Donji Srem), Vukčević I Vučetić(Inđija). Igrač utakmice: Miroslav Lečić.

DONJI SREM: Starčević , Arsenović , Đorđević , Andrejević , Stanojević , Mijailović (od 54. Čigoja ), Rakić ,(od 84. Soldatović), Popović (od 62. M. Ilić ), Lečić, Namani , Omega .

INĐIJA: Milinović, Valentić , Nikola Jovanović , Vukčević , Simunović , Tomanović, Vučetić , Vukomanović , (od 72. Nenad Jovanović), Dimitrić , (od 60. Vuković), Pejić , Georgijević .