XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 408 utakmica za dan
Subota, 8 Oktobar 2011

Fudbal

08.10.2011 15:00 Napredak 1 : 1 Mladenovac
08.10.2011 15:00 Radnički (N) 2 : 0 Sloga (K)
08.10.2011 15:00 Mladi radnik 2 : 0 Novi Sad
08.10.2011 15:00 Inđija 0 : 0 Donji Srem
08.10.2011 15:00 Čukarički 0 : 3 Teleoptik
08.10.2011 15:00 Radnički (S) 0 : 0 Sinđelić
08.10.2011 15:00 Bežanija 3 : 0 Kolubara
08.10.2011 15:30 Sloga (PM) 1 : 0 Železničar
08.10.2011 15:30 Šumadija 0 : 1 Pobeda
08.10.2011 15:30 Rudar 4 : 0 Jedinstvo
08.10.2011 11:00 Vujić Valjevo 0 : 1 Polet (Lj)
08.10.2011 15:30 Sloga (BB) 1 : 3 Sloboda (Č)
08.10.2011 15:30 Radnički (S) 1 : 0 Trgovački (J)
08.10.2011 15:30 Sloga 3 : 0 Borac (B)
08.10.2011 15:30 Svrljig 2 : 0 Trstenik PPT
08.10.2011 15:30 Žitorađa 1 : 0 Kopaonik
08.10.2011 15:30 OFK Kikinda 1 : 0 Mladost (BJ)
08.10.2011 15:30 Bačka Topola 0 : 0 Dolina
08.10.2011 15:30 Tekstilac 2 : 1 Vršac
08.10.2011 15:30 Cement 1 : 1 Radnički (Š)
08.10.2011 15:30 Sloga (T) 1 : 0 Palić
08.10.2011 15:30 Radnički (NP) 2 : 0 Dunav
08.10.2011 15:00 Zemun 1 : 0 Slavija
08.10.2011 15:00 Balkan Mirijevo 2 : 0 PKB
08.10.2011 15:00 Dorćol 0 : 1 Sindjelić
08.10.2011 15:00 Voždovac 3 : 0 Hajduk
08.10.2011 15:30 Partizan 2 : 0 Tutin
08.10.2011 15:30 Karađorđe (T) 2 : 1 Sloga (B)
08.10.2011 15:30 Vrbovac 0 : 0 Morava
08.10.2011 15:30 Gruža 3 : 0 Železničar
08.10.2011 15:30 Crvena zvezda 5 : 0 Sloga (D)
08.10.2011 15:30 Ribnica 3 : 1 Radnički
08.10.2011 15:30 Budućnost 1 : 0 Loznica
08.10.2011 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Miloš Pocerac
08.10.2011 15:30 Morava 2 : 4 Dubočica 1923
08.10.2011 15:30 Pusta Reka 4 : 0 BSK Bujanovac
08.10.2011 15:30 Sloga (L) 0 : 1 Moravac Orion (M)
08.10.2011 15:30 Kablovi 1 : 0 Jedinstvo (P)
08.10.2011 15:30 Morava (Ć) 4 : 0 Župa
08.10.2011 15:30 Ozren 4 : 2 Majdanpek
08.10.2011 15:30 Jedinstvo (BK) 5 : 2 Jedinstvo (NB)
08.10.2011 15:30 Sloboda 2 : 2 Proleter
08.10.2011 15:30 Kolonija 1 : 2 Radnički (B)
08.10.2011 15:30 Dinamo 5 : 1 AFK Ada
08.10.2011 15:30 Kozara 2 : 0 Obilić
08.10.2011 15:30 Jugović 0 : 2 Sloga (E)
08.10.2011 15:30 Crvena Zvezda 1 : 2 Jedinstvo (SP)
08.10.2011 15:30 Borac (NS) 1 : 2 Index
08.10.2011 15:30 Bačka (BP) 1 : 1 Polet (S)
08.10.2011 15:30 1. Maj 3 : 0 Stanišić
08.10.2011 15:30 Radnički (SM) 2 : 0 Omladinac (NB)
08.10.2011 15:00 Vinča 1 : 2 Lokomotiva
08.10.2011 15:00 Goč 0 : 1 Ibar
08.10.2011 15:00 Karađorđe 0 : 0 Morava (S)
08.10.2011 15:00 Maršić 2 : 1 Sloga D
08.10.2011 15:00 Jadran 0 : 1 Kolonija
08.10.2011 15:30 Mladost 1 : 0 Slatina
08.10.2011 15:30 Lokomotiva 4 : 0 Aranđelovac
08.10.2011 Šumadinac 1 : 0 Bresje Superior
08.10.2011 15:30 VGSK 6 : 1 Polet
08.10.2011 15:00 Borac 3 : 3 Lipolist
08.10.2011 15:00 Mačva 2005 2 : 2 Radjevac
08.10.2011 14:00 Rubribreza 2 : 2 Kačer
08.10.2011 15:00 Jasen 2 : 1 Napredak
08.10.2011 15:00 Crnokosa 2 : 0 Jedinstvo
08.10.2011 OFK Niš 6 : 0 Budućnost (PK)
08.10.2011 15:30 Doljevac 1971 2 : 3 Palilula
08.10.2011 15:30 Morava 12 : 0 Borac
08.10.2011 15:30 Jastrebac 1 : 0 Zemljoradnik
08.10.2011 15:30 Bukovik 3 : 2 Napredak
08.10.2011 15:00 Jedinstvo (Š) 1 : 2 Gradac
08.10.2011 15:00 Budućnost 3 : 1 Mladost
08.10.2011 15:30 Jedinstvo B.P 2 : 1 Lužnica
08.10.2011 15:30 Zadrugar 3 : 0 Mladost P.R
08.10.2011 15:00 Alakince 1 : 1 Nebeski Andjeli
08.10.2011 15:30 Jug Bogdan 3 : 1 Partizanski put
08.10.2011 15:30 Borac 3 : 0 Polet
08.10.2011 15:00 Levač 8 : 0 Istok 63
08.10.2011 15:00 Vinorača 2 : 1 Jedinstvo
08.10.2011 16:00 Zlot 1 : 0 Radujevac
08.10.2011 16:00 Rudar 2 : 0 Nemetali
08.10.2011 16:00 Brestovac 0 : 0 Bor
08.10.2011 16:00 Rudna Glava 1 : 0 Krivelj
08.10.2011 15:00 Bošnjane 3 : 0 Donji Kopaonik
08.10.2011 15:00 Blagotin 2 : 1 Velika Drenova
08.10.2011 15:30 Rtanj 7 : 0 Rudar (P)
08.10.2011 15:30 BSK 8 : 0 Mladost
08.10.2011 15:30 Rudar Vrška Čuka 2 : 0 Osnić
08.10.2011 15:30 Vršac United 2 : 0 Polet
08.10.2011 15:30 Sloga (P) 1 : 2 Radnički (K)
08.10.2011 15:30 BAK 1 : 1 Sloga (BNS)
08.10.2011 14:30 Njegoš 2 : 1 Preporod
08.10.2011 14:30 Sloboda 0 : 1 Vinogradar
08.10.2011 14:30 Potisje 0 : 2 Panonija IM Topola
08.10.2011 15:30 Krajina 3 : 2 Borac (Z)
08.10.2011 15:30 Rusanda 0 : 2 Naftagas
08.10.2011 15:30 Bilećanin 1 : 0 Begej
08.10.2011 15:30 Graničar (G) 3 : 3 BSK
08.10.2011 15:30 Crvenka 5 : 2 Sloga
08.10.2011 15:30 Polet 4 : 0 Borac
08.10.2011 15:30 Mladost 1 : 0 Kordun
08.10.2011 Podrinje 3 : 1 LSK Laćarak
08.10.2011 Partizan 4 : 1 Hajduk (Š)
08.10.2011 Šajkaš 2 : 8 Srbobran
08.10.2011 Vrbas 1 : 2 Jedinstvo
08.10.2011 Slavija (NS) 3 : 0 Slavija (P)
08.10.2011 15:00 Radnički 1 : 0 IMR
08.10.2011 11:00 Milutinac 2 : 4 Dunavac
08.10.2011 15:00 PKB Kovilovo 5 : 0 Brodarac
08.10.2011 15:00 Policajac 1 : 2 Šumadija
08.10.2011 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 1 Vrčin
08.10.2011 15:00 Čibukovac 0 : 0 Mladost
08.10.2011 15:00 Korićani 6 : 0 Mladost
08.10.2011 15:00 OFK Bagremar 1 : 2 Botunje
08.10.2011 15:30 Parmenac 3 : 1 Zadrugar
08.10.2011 15:30 Foka 4 : 0 Baćkovac Junajted
08.10.2011 15:30 Jablanica 3 : 1 Majdan
08.10.2011 15:30 Lunjevica 3 : 1 Mladi Rudar
08.10.2011 15:30 Ozremica 10 : 0 Gornji Branetići
08.10.2011 14:30 Sloga 3 : 6 Dedinje Junajted
08.10.2011 14:30 Bjelica 0 : 5 Gradina
08.10.2011 14:30 Bratstvo 1 : 1 Jelica
08.10.2011 15:30 Prvi srpski ustanak 3 : 2 Sloga
08.10.2011 15:30 Trgovački 3 : 0 Sloga
08.10.2011 15:30 Žitkovica 6 : 0 Sloga (D)
08.10.2011 15:00 TE Gučevo 2 : 1 Velika Reka
08.10.2011 15:00 Luk 3 : 1 Cer
08.10.2011 Mladost (PP) 0 : 0 Pričinović
08.10.2011 OFK Jelen 0 : 1 Sloga (M)
08.10.2011 15:00 Majur 3 : 1 Sloboda
08.10.2011 15:00 Junior Novo Naselje 3 : 0 Pričević
08.10.2011 Polet 4 : 0 Dimitrije Tucović
08.10.2011 15:30 Kalenić 2 : 1 OFK Stublenica
08.10.2011 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Gunjevac
08.10.2011 15:30 Morava 2 : 1 Stevan Nešticki
08.10.2011 Draževac 2 : 1 Kraljevo
08.10.2011 Gredetin 3 : 1 Vukašinovac
08.10.2011 15:30 Sloboda 2 : 2 Sloga
08.10.2011 15:30 Borac 2 : 1 Željuša
08.10.2011 15:30 Mladost 1 : 3 Provalija
08.10.2011 15:00 Sindjelic 6 : 3 Mladost (T)
08.10.2011 15:00 Ursule 5 : 2 Mladost (S)
08.10.2011 16:00 Rečka 2 : 1 Miloševo
08.10.2011 15:00 Kupci 4 : 2 Budućnost
08.10.2011 15:00 Parunovac 1 : 1 Dušan Ristić
08.10.2011 15:00 Ravna 4 : 3 Drugarstvo
08.10.2011 15:30 Jedinstvo Stević 1 : 1 Omladinac (D)
08.10.2011 15:30 Jedinstvo 0 : 0 Dobrica
08.10.2011 15:00 Eđšeg 0 : 1 Pobeda
08.10.2011 15:30 Budućnost 1 : 1 Terekves
08.10.2011 15:30 Budućnost 0 : 0 Graničar G
08.10.2011 15:30 Železničar 0 : 0 Vinogradar
08.10.2011 15:00 Soko 1 : 1 Budućnost (P)
08.10.2011 15:00 Krila Krajine 1 : 1 Budućnost (G)
08.10.2011 15:00 Sindjelić 3 : 2 Jedinstvo
08.10.2011 15:00 Popović 1 : 1 Rabrovac
08.10.2011 15:00 Mladost (Č) 1 : 2 Palež
08.10.2011 15:00 Krtinska 3 : 1 BSK
08.10.2011 15:00 Barajevo 2 : 6 Mladost (B)
08.10.2011 15:00 OFK Zabrežje 1 : 5 Vranić
08.10.2011 15:00 Stara Čaršija 0 : 0 Budućnost (S)
08.10.2011 15:30 Tulež 0 : 1 Brezovac
08.10.2011 15:30 Borac 2 : 0 Hajduk
08.10.2011 15:30 OFK Žabare 4 : 1 Budućnost
08.10.2011 15:30 ZT Gorovič 2 : 2 Omladinac
08.10.2011 15:00 Polet (G) 1 : 1 Kotlenik (L)
08.10.2011 15:30 7 juli 4 : 2 Soko
08.10.2011 15:30 Burovac 2 : 3 B.S.K.
08.10.2011 15:30 Mlava 3 : 2 Radnik
08.10.2011 15:30 Dobrnje 1 : 2 Budućnost
08.10.2011 15:30 Busur 3 : 5 Laolac
08.10.2011 15:30 Mladost (R) 0 : 2 Rudar
08.10.2011 15:30 Rade Milošević 3 : 1 Obilić
08.10.2011 15:30 Mladost (L) 2 : 1 Vukan
08.10.2011 14:30 Košava 3 : 0 Kobilje
08.10.2011 14:30 Stig MC 3 : 2 BSK
08.10.2011 15:00 OFK Homolje 2 : 1 Vrelo
08.10.2011 15:00 Budućnost 6 : 2 Zadrugar
08.10.2011 15:00 Borac 5 : 1 Laznica
08.10.2011 15:30 Metalac 4 : 1 Zemljoradnik
08.10.2011 15:00 Mladost (Gradilšte) 1 : 1 Rudar
08.10.2011 15:00 Krasava 6 : 0 Bratstvo
08.10.2011 15:00 Metlić 1 : 2 Ceric
08.10.2011 15:00 Rankovac 3 : 2 Zablaće
08.10.2011 15:00 Napredak (U) 2 : 2 Napredak (BP)
08.10.2011 15:00 Stojan Lazarac 3 : 0 Radnik
08.10.2011 15:00 Mladost (M.M) 0 : 3 Bair
08.10.2011 15:00 Premijer 6 : 0 Sumice
08.10.2011 15:00 Maovi MH 1 : 0 Napredak
08.10.2011 15:00 Cer 2 : 1 Culjkovic
08.10.2011 15:00 Buducnost 3 : 4 Zadrugar Milkivit
08.10.2011 15:30 Moravac (G) 3 : 1 Nomanica
08.10.2011 15:30 Mladost (K) 4 : 1 Turekovac
08.10.2011 15:30 Moravac (P) 0 : 6 Omladinac
08.10.2011 15:30 Goblen 6 : 1 Brza
08.10.2011 15:30 Gornje Krajince 3 : 1 Bratstvo (B)
08.10.2011 15:30 Bratstvo (Z) 5 : 0 Real
08.10.2011 15:00 Kolonija 3 : 0 Trnava
08.10.2011 15:00 Šumadinac 2 : 2 Blagotin
08.10.2011 16:30 Jugovići 2 : 2 Stara Čaršija
08.10.2011 16:30 Ribnik 7 : 2 Vinogradar
08.10.2011 15:00 Temnić 1 : 8 Rubin
08.10.2011 15:00 Juhor 2 1 : 0 Kostrež
08.10.2011 15:00 Mačkovac 5 : 0 Srnje
08.10.2011 15:00 Rasinac 0 : 4 BSK
08.10.2011 15:00 Žabare 10 : 1 Pakasnica
08.10.2011 15:00 Padež 6 : 1 Globoder
08.10.2011 15:00 Kruševica 2 : 4 Gaglovo
08.10.2011 15:30 Graničar 5 : 3 Sloga
08.10.2011 15:30 Gaj 0 : 3 Banat
08.10.2011 15:30 Krajina 3 : 0 Barice
08.10.2011 15:00 Kapedunum 0 : 3 Pionir
08.10.2011 15:00 Busije 10 : 0 Sparta
08.10.2011 15:00 OFK Meljak 1 : 0 Veliki Borak
08.10.2011 15:00 Petka 2 : 1 Strmovo
08.10.2011 Spartak 5 : 0 Mašinac PZP
08.10.2011 Sloga 8 : 0 Nives
08.10.2011 Požarevac 1 : 0 Šabac
08.10.2011 Mačva 0 : 5 Napredak
08.10.2011 Novi Bečej 3 : 1 Lemind Lavice
08.10.2011 Ravangrad 0 : 9 LASK Crvena zvezda
08.10.2011 15:30 Rubin 0 : 9 BSK Borča
08.10.2011 15:30 Kalemegdan 0 : 1 Radnički 1919
08.10.2011 15:30 Pančevo 0 : 2 Fruškogorac
08.10.2011 Partizan 5 : 1 Inđija
08.10.2011 Borac 1 : 1 OFK Beograd
08.10.2011 Radnički (N) 1 : 0 Sloga (K)
08.10.2011 Jagodina 2 : 1 Vojvodina
08.10.2011 Čukarički Stankom 0 : 2 Rad
08.10.2011 Radnički 1923 0 : 1 Napredak
08.10.2011 Zemun 0 : 0 BSK Borča
08.10.2011 Crvena zvezda 8 : 1 Javor
08.10.2011 Hajduk 2 : 1 Radnički NP
08.10.2011 ČSK Pivara 3 : 1 Spartak Zlatibor Voda
08.10.2011 Kabel 1 : 6 Radnički S
08.10.2011 Železničar 3 : 0 Savacijum
08.10.2011 13:30 Graničar (G) 3 : 3 BSK
08.10.2011 13:30 Polet 11 : 0 Borac
08.10.2011 13:30 Mladost 3 : 3 Kordun
08.10.2011 Udarnik 4 : 0 Borac
08.10.2011 Sloga 5 : 4 Skobalj
08.10.2011 SASK 2 : 3 Osipaonica
08.10.2011 Radnik 1 : 0 Šumadija
08.10.2011 Jedinstvo 3 : 3 Mladi borac
08.10.2011 Cerovac 2 : 10 Budućnost
08.10.2011 Sloga 1 : 4 Omladinac
08.10.2011 Bresje-Superior 3 : 0 Selevac
08.10.2011 Partizan 3 : 0 Sloboda PS
08.10.2011 Loznica 1 : 1 Sloga (L)
08.10.2011 Radnički (N) 2 : 1 Sloga (K)
08.10.2011 Rad 0 : 1 Vojvodina
08.10.2011 Čukarički Stankom 0 : 0 Jagodina
08.10.2011 OFK Beograd 3 : 1 Teleoptik
08.10.2011 Zemun 1 : 0 BSK Borča
08.10.2011 Crvena zvezda 1 : 0 Borac
08.10.2011 12:00 Hajduk 2 : 2 Banat
08.10.2011 12:00 Vojvodina 1 : 1 Spartak ZV
08.10.2011 13:30 Mala Bosna 1 : 1 Palić
08.10.2011 12:30 Njegoš 3 : 0 Preporod
08.10.2011 12:30 Sloboda 1 : 3 Vinogradar
08.10.2011 12:30 Potisje 6 : 0 Panonija IM Topola
08.10.2011 Partizan 4 : 2 Smederevo
08.10.2011 Loznica 1 : 1 OFK Beograd
08.10.2011 Savacijum 1 : 1 Radnički 1923
08.10.2011 Rad 0 : 0 Čukarički Stankom
08.10.2011 Bežanija 1 : 0 Jagodina
08.10.2011 Sloga (K) 1 : 1 Napredak
08.10.2011 Palilulac 0 : 7 Radnički (N)
08.10.2011 Crvena zvezda 4 : 0 Borac
08.10.2011 10:00 Hajduk 0 : 1 Banat
08.10.2011 10:00 Vojvodina 5 : 0 Spartak ZV
08.10.2011 11:00 Olimpija 6 : 0 Palić
08.10.2011 11:00 AFK 6 : 3 Radnički Gladiolus
08.10.2011 15:00 Sloga 2 : 0 VGSK
08.10.2011 15:00 Zvižd 3 : 0 Obilić
08.10.2011 Udarnik 4 : 0 Borac
08.10.2011 Sloga 3 : 3 Skobalj
08.10.2011 SASK 3 : 6 Osipaonica
08.10.2011 Radnik 2 : 2 Šumadija
08.10.2011 Jedinstvo 3 : 1 Mladi borac
08.10.2011 Cerovac 3 : 0 Budućnost
08.10.2011 Sloga 7 : 0 Omladinac
08.10.2011 Bresje-Superior 3 : 0 Selevac
08.10.2011 11:00 Radnički (N) 2 : 3 Real Niš
08.10.2011 11:00 Red Star 4 : 2 Radnički (P)
08.10.2011 10:00 Bačka 2 : 1 Potisje
08.10.2011 09:00 Bačka 1901 '00 1 : 14 Bačka 1901 '99
08.10.2011 09:30 Spartak Zlatibor voda '99 5 : 0 Bačka Topola
08.10.2011 09:30 Tisa 1 : 3 Sever
08.10.2011 09:30 AFK 1 : 3 Čantavir
08.10.2011 11:00 Plana 7 : 1 Trgovački
08.10.2011 11:00 MIP-Presing 10 : 0 Obilić
08.10.2011 11:00 Proleter 2 : 3 Pinkum
08.10.2011 11:00 Kostolac 2008 0 : 7 Smederevo
08.10.2011 11:00 Mladi radnik 2 : 5 Presing
08.10.2011 10:00 Šumadija 1903 17 : 0 Karađorđe
08.10.2011 10:00 Radnicki 1923 I 5 : 0 Šumadija
08.10.2011 10:00 Kraguj 3 : 0 Marjan
08.10.2011 12:00 Seljak 1 : 6 Sloga
08.10.2011 12:00 Plana 4 : 1 Trgovački
08.10.2011 12:00 MIP-Presing 5 : 0 Obilić
08.10.2011 12:00 Rudar 3 : 0 Pinkum
08.10.2011 12:00 Bumerang 0 : 3 Panter
08.10.2011 12:00 Kostolac 2008 3 : 0 Smederevo
08.10.2011 12:00 Mladi radnik 2 : 4 Presing

Košarka

08.10.2011 20:00 Union Olimpija 89 : 77 Zlatorog Laško
08.10.2011 18:15 Crvena Zvezda Beograd 104 : 89 Hemofarm STADA
08.10.2011 16:30 Zagreb CO 65 : 93 Partizan mt:s
08.10.2011 17:00 Helios Domžale 90 : 92 Široki WWin
08.10.2011 20:00 Mega Vizura 85 : 74 Sloboda
08.10.2011 19:30 Sloga 89 : 92 BKK Radnički
08.10.2011 19:00 Borac Mozzart Sport 71 : 48 Tamiš
08.10.2011 19:30 Metalac 87 : 83 Radnički FMP
08.10.2011 17:00 Smederevo 1953 93 : 78 Železničar
08.10.2011 17:30 OKK Beograd 90 : 66 Napredak Rubin
08.10.2011 19:00 Napredak Maxi Co 89 : 80 Beovuk 72
08.10.2011 18:30 Mladost (Z) 89 : 67 Jagodina
08.10.2011 20:00 Crnokosa 74 : 71 KG Student UK
08.10.2011 12:30 Viva Basket 99 : 91 Radnički
08.10.2011 19:00 Jedinstvo 87 : 69 Šabac
08.10.2011 20:00 Konstantin 81 : 72 Spartak
08.10.2011 15:30 Vojvodina 56 : 82 Mladost (Č)
08.10.2011 Akademik 80 : 68 Vrbas
08.10.2011 Veternik 67 : 65 Stara Pazova
08.10.2011 Velika Kikinda 77 : 89 Srem
08.10.2011 Topola 48 : 68 Nova Pazova
08.10.2011 Radnički 71 : 76 Odžaci
08.10.2011 Novi Sad MT 91 : 82 Dunav
08.10.2011 Mladost Teletehnika 73 : 85 Meridiana
08.10.2011 16:00 Sloga 70 : 84 Novi Pazar
08.10.2011 18:00 Prva Petoletka 84 : 70 Plana
08.10.2011 19:00 Priboj 105 : 75 Požarevac
08.10.2011 19:30 Partizan Galenika 70 : 62 Hemofarm Štada
08.10.2011 20:30 Voždovac 73 : 67 Mladi Krajišnik
08.10.2011 18:00 Vojvodina NIS 68 : 85 Celje
08.10.2011 19:00 Čelarevo 61 : 55 Proleter
08.10.2011 17:00 Radnički 70 : 49 Student
08.10.2011 19:30 Spartak 66 : 69 Šabac
08.10.2011 18:00 Stara Pazova 101 : 62 Beočin
08.10.2011 16:00 Crvena Zvezda 95 : 56 Loznica

Odbojka

08.10.2011 19:00 Jedinstvo 1 : 3 Mladi radnik
08.10.2011 19:00 Klek Srbijašume 2 : 3 Spartak
08.10.2011 20:00 Smederevo 1 : 3 Obilić
08.10.2011 20:00 Dunav Volley 0 : 3 Đerdap
08.10.2011 19:00 VGSK 0 : 3 Spartak
08.10.2011 17:00 Borac 3 : 1 Sterija
08.10.2011 16:00 Novi Pazar-Junior 2 : 3 Jagodina
08.10.2011 19:00 Dinamo Azotara 1 : 3 Varadin BMG
08.10.2011 20:00 Radnički 1 : 3 Crvena Zvezda
08.10.2011 20:00 Tent 0 : 3 Kolubara
08.10.2011 20:00 Vojvodina 0 : 3 Jedinstvo
08.10.2011 17:00 Crnokosa 3 : 0 Klek Srbijašume
08.10.2011 19:00 Železničar 3 : 0 Student
08.10.2011 16:00 Lazarevac 1 : 3 Radnički

Rukomet

08.10.2011 19:30 Kolubara 28 : 24 Crvenka
08.10.2011 18:30 Železničar 1949 27 : 23 Napredak
08.10.2011 19:00 Jugović Unimet 24 : 22 Obilić
08.10.2011 19:00 Novi Pazar 27 : 35 Zaječar
08.10.2011 19:00 Mokra Gora 44 : 37 Zlatar
08.10.2011 19:00 Mladost TSK 17 : 29 Novi Beograd
08.10.2011 19:00 Železničar 22 : 22 Priboj
08.10.2011 18:00 Crvena Zvezda 26 : 24 Proleter Agroživ
08.10.2011 Mladost 10 : 0 Stari grad
08.10.2011 Majdanpek 27 : 22 Metalac
08.10.2011 Radnički 33 : 26 Udarnik
08.10.2011 Sloga 32 : 27 Bask
08.10.2011 Primus Car Dušan 31 : 32 Studentski grad
08.10.2011 Sindjelić 31 : 18 Radnički 2
08.10.2011 Morava 35 : 24 Šamot 65
08.10.2011 Apatin 30 : 24 Hercegovina
08.10.2011 Radnički 29 : 26 Napredak
08.10.2011 Titel Džon Dir 42 : 29 Ruma
08.10.2011 Hajduk 24 : 28 ŽSK
08.10.2011 Jedinstvo 28 : 27 Banatski Karlovac
08.10.2011 Dalmatinac 20 : 24 Sombor
08.10.2011 Potisje Pleteks 31 : 34 Radnički-Cement
08.10.2011 Jabuka 34 : 29 Metalac Asko Vidak
08.10.2011 18:00 Bor 2 23 : 24 BSK Heba
08.10.2011 17:00 Planinka 31 : 29 Žitorađa
08.10.2011 20:00 Topličanin 30 : 26 Jastrebac
08.10.2011 19:00 Arilje 20 : 31 Sloga
08.10.2011 16:00 Vladimirovac 31 : 25 Crvenka II
08.10.2011 16:30 Grafičar 24 : 25 Vojvoda Stepa
08.10.2011 Radnički 1951 35 : 16 Progres
08.10.2011 Niška Banja 30 : 29 Pirot
08.10.2011 Radan 44 : 20 Hajduk Veljko
08.10.2011 Bela Palanka 35 : 37 Bor 2 2
08.10.2011 Paraćin 39 : 27 Aleksinac
08.10.2011 Zaječar 2 20 : 29 Rtanj
08.10.2011 19:00 Radnički (Ć) 25 : 23 Hisar
08.10.2011 20:00 Atenica 36 : 23 Arilje 2
08.10.2011 17:00 Goč Merkur 39 : 20 Župa 54 2
08.10.2011 18:00 Radnički 27 : 19 Knjaz Miloš
08.10.2011 18:00 Nopal 33 : 20 Železnicar
08.10.2011 18:00 Čačak 21 : 19 Max Sport
08.10.2011 15:30 Zemun 41 : 20 Metalac AD
08.10.2011 18:00 Knjaz Miloš 2 25 : 12 Medicinar
08.10.2011 19:30 Mladi Radnik 20 : 19 Milenijum
08.10.2011 15:30 Topličanin 24 : 20 Đerdap
08.10.2011 20:00 Knjaževac 41 : 12 Kopaonik
08.10.2011 Pirot 10 : 0 Dubočica
08.10.2011 Vlasotince 27 : 25 Morava Han
08.10.2011 Niška Banja 31 : 9 Knjaževac 2

Futsal

08.10.2011 20:00 Leteći Holandjanin 4 : 2 Niš 92
08.10.2011 Adaneks 1 : 11 Zemun
08.10.2011 Slodes 3 : 6 Novi Beograd
08.10.2011 Studentski grad 1 : 4 Tempo Pekson
08.10.2011 TMF 2 : 3 Ekonomist