ZM: Polet (Lj) - Pobeda (B) 6:2

Na današnjoj utakmici zone Morava videli smo najbledje izdanje FK Pobeda od početka sezone. Domaći su od starta utakmice dali do znanja da se u Ljubiću ne osvajaju bodovi tek tako. U 5. minutu su poveli, posle izvedenog centaršuta sa strane, lopta je preletela sve i na iznenađenje svih, a najviše golmana gostiju, završila je u mreži iza njegovih leđa. Nakon 11 minuta je već bilo 1:1 predivnim golom sa leve strane sa oko 22 metara. I tu su gosti stali. Do kraja poluvremena je bilo 3:1 za domaće, uz jednu 100% šansu gostiju, koja nije realizovana.
Drugo poluvreme je počelo kao i prvo, furioznim napadima Poleta i vođstvom od 5:1, Gosti su uspeli samo da smanje iz penala na 5:2, a domaći su overili pobedu još jednim pogotkom pred kraj utakmice. Na kraju, zaslužena pobeda Poleta, a Pobedi za nauk, da nije dovoljno pobedjivati samo na domaćem terenu, već se bodovi osvajaju i na gostovanju. Polet - Pobeda 6:2.