Morava
Sloboda 1948
Borjak 2013
Jugovići i Kamenorezac 76 podelili bodove

U zanimljivom, borbenom i do kraja neizvesnom susretu u Bogdanju u okviru 12. kola OFL Trstenik, Jugovići i Kamenorezac 76, podelili su bodove igrajući nerešeno 1:1. Susret je vodio glavni sudija Dragan Šućurović a dužnost delegata obavljao je Raša Lešević. Prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, bilo je zrelih prilika ali su strelci obeju ekipa bili neprecizni. Ofanzivna igra nastavljena je i tokom drugog poluvremena, pa je Kamenorezac 76 došao u vođstvo u 49. minutu pogodkom agilnog Đukića, da bi u 65. minutu igrač domaćih Topolac izjednačio rezultat na 1:1 što je bio i krajnji ishod ove utakmice. U poslednjem 13 kolu OFL Trstenik Kamenorezac 76 na svom terenu u Dublju dočekuje ekipu Stara Čaršija, tradicionalno neugodnog protivnika, trener Nebojša Đukić i igrači Kamenoresca 76 očekuju novu pobedu u ovom susretu i potvrdu titule jesenjeg prvaka. Bogdanjci putuju u goste ekipi Morave u Medveđu i oni su isto tako optimisti Morava je trenutno na trećem a Jugovići na drugom mestu tabele OFL Trstenik.