Dubljani do sada dokazali da su najbolji

Na igralištu u Dublju pred oko 100 gledalaca domaći Kamenorezac 76 uknjižio je nova tri boda na prvenstvenoj tabeli OFL Trstenik u okviru redovnog 20 kola. Pobedio je sa 5:0 solidnu ekipu Borjaka iz Okruglice i tako dokazao da je do sada najbolja ekipa u OFL Trstenik i da će sigurno ući u viši rang takmičenja gde su nekada i bili, ali usled nedostatka finansijskih sredstava morali su da istupe iz daljeg takmičenja MFL Kruševac. Susred u Dublju vodio je bez grešaka glavni sudija Saša Digić a dužnost delegata obavljao je Goran Vukosavljević. Prvo poluvreme proteklo je u fer i korektnom nadmetanju ekipa, na samom početku u 2. minutu posle lepe akcije agilni Nenad Župac zatresao je protivničku mrežu i tako je Kamenorezac 76 došao u vođstvo sa 1:0. U 35. minutu susreta na scenu stupa kapiten dubljana i danas najbolji igrač na terenu Nikola Pecić, koji je u 35. minutu pogodkom povećao vođstvo domaćih na 2:0, da bi pred sam kraj prvog poluvremena još jednim pogodkom postavio rezultat ovog dela igre.

U drugom delu dobra igra obeju ekipa ali domaćini su dominirali i u 50. minutu Nenad Župac se ponovo upisao u listu strelaca, bilo je to 4:0 za Kamenorezac 76. Kapiten dubljana het trikom u 81. minutu postavio je i konačan rezultat ove utakmice 5:0 za domaće. Trener dubljana Nebojša Đukić je kao i malobrojni gledaoci zadovoljan učinkom svojih igrača na terenu. Iduće 21. po redu kolo OFL Trstenik Kamenorezac će odigrati ponovo na svom terenu a protivnik mu je Sloboda 1948 iz Mijajlovca. Domaćini veruju da će dobiti i ovu utakmicu ali su ipak oprezni jer kako rekoše "lopta je okrugla" mada su u prednosti i po kvalitetu i kao domaćini na svom terenu.

Sloboda 1948 3 : 1 Rujišnik
Jugovići 4 : 1 Topoljak
Mladost 3 : 0 Stragari
Vinogradar 1 : 2 Stevka Božurevka
Morava 0 : 3 Omladinac
Kamenorezac 76 5 : 0 Borjak 2013