09.11
11:00
Polet
Å umadija 1903
2
0
|
09.11.2014 11:00 | Polet | 2 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
09.11
13:30
Pobeda
Jedinstvo
0
2
|
09.11.2014 13:30 | Pobeda | 0 : 2 | Jedinstvo |
09.11
13:30
SinÄeliÄ
RadniÄki (S)
2
0
|
09.11.2014 13:30 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
09.11
13:30
Hajduk Veljko
Äerdap
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Äerdap | |||||
09.11
13:30
RadniÄki (P)
OFK Bor
5
2
|
09.11.2014 13:30 | RadniÄki (P) | 5 : 2 | OFK Bor |
09.11
13:00
PIK Prigrevica
Dinamo
3
1
|
09.11.2014 13:00 | PIK Prigrevica | 3 : 1 | Dinamo |
09.11
13:30
Srem
Brodarac 1947
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Srem | 3 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
09.11
13:30
BASK
Železnik Lasta
0
0
|
09.11.2014 13:30 | BASK | 0 : 0 | Železnik Lasta | |||||
09.11
13:30
RadniÄki (O)
IM Rakovica
1
3
|
09.11.2014 13:30 | RadniÄki (O) | 1 : 3 | IM Rakovica | |||||
09.11
13:30
BuduÄnost
Hajduk
2
0
|
09.11.2014 13:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Hajduk | |||||
09.11
13:30
Turbina
Zemun
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Turbina | 1 : 1 | Zemun |
09.11
13:30
BraÄa VukoviÄ
Sloboda
1
1
|
09.11.2014 13:30 | BraÄa VukoviÄ | 1 : 1 | Sloboda | |||||
09.11
13:30
DragaÄevo
Vodojaža
4
3
|
09.11.2014 13:30 | DragaÄevo | 4 : 3 | Vodojaža | |||||
09.11
13:30
Rudar (Bresnica)
Orlovac
3
2
|
09.11.2014 13:30 | Rudar (Bresnica) | 3 : 2 | Orlovac | |||||
09.11
13:30
Slavija
Metalac
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Slavija | 1 : 0 | Metalac |
09.11
13:30
Basarac
Å umadinac (B)
5
1
|
09.11.2014 13:30 | Basarac | 5 : 1 | Å umadinac (B) | |||||
09.11
13:30
Borac
Mladi radnik (R)
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Borac | 2 : 0 | Mladi radnik (R) | |||||
09.11
13:30
Homoljac
ObiliÄ
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Homoljac | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
09.11
13:30
Napredak
Lepenica
5
1
|
09.11.2014 13:30 | Napredak | 5 : 1 | Lepenica | |||||
09.11
13:30
Sloboda
Gruža
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Sloboda | 0 : 3 | Gruža |
09.11
13:30
Polimlje
Sevojno
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Polimlje | 2 : 2 | Sevojno | |||||
09.11
13:30
Brezovica
OFK OseÄina
0
0
|
09.11.2014 13:30 | Brezovica | 0 : 0 | OFK OseÄina | |||||
09.11
13:30
Zadrugar
RadniÄki (V)
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Zadrugar | 1 : 0 | RadniÄki (V) | |||||
09.11
13:30
RadniÄki Stobeks
Ribnica
3
0
|
09.11.2014 13:30 | RadniÄki Stobeks | 3 : 0 | Ribnica |
09.11
13:30
Poljoprivrednik
Župa
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Poljoprivrednik | 1 : 0 | Župa | |||||
09.11
13:30
Trajal
Jedinstvo (M)
0
0
|
09.11.2014 13:30 | Trajal | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
09.11
13:30
LevaÄ
Kosanica
1
2
|
09.11.2014 13:30 | LevaÄ | 1 : 2 | Kosanica | |||||
09.11
13:30
Rembas
TemniÄ 1924
0
1
|
09.11.2014 13:30 | Rembas | 0 : 1 | TemniÄ 1924 | |||||
09.11
13:30
Dragocvet
Lugomir
1
3
|
09.11.2014 13:30 | Dragocvet | 1 : 3 | Lugomir |
09.11
13:30
Moravica
Rudar Alpos
3
2
|
09.11.2014 13:30 | Moravica | 3 : 2 | Rudar Alpos | |||||
09.11
13:30
Kablovi
BuÄje
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Kablovi | 2 : 0 | BuÄje | |||||
09.11
13:30
Brodoremont
Pukovac
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Brodoremont | 1 : 1 | Pukovac |
09.11
13:30
Jedinstvo (BP)
Lužnica
0
4
|
09.11.2014 13:30 | Jedinstvo (BP) | 0 : 4 | Lužnica | |||||
09.11
13:30
BSK Bujanovac
Jablanica
4
2
|
09.11.2014 13:30 | BSK Bujanovac | 4 : 2 | Jablanica | |||||
09.11
13:30
Mladost
Sloga
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Mladost | 3 : 1 | Sloga | |||||
09.11
13:30
Ropotovo
Vlasina
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Ropotovo | 1 : 0 | Vlasina |
09.11
13:00
Hajduk
Mladost
2
0
|
09.11.2014 13:00 | Hajduk | 2 : 0 | Mladost | |||||
09.11
10:00
Index
Omladinac
0
1
|
09.11.2014 10:00 | Index | 0 : 1 | Omladinac | |||||
09.11
13:00
Borac
Ljukovo
1
1
|
09.11.2014 13:00 | Borac | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
09.11
13:00
LSK LaÄarak
JugoviÄ
2
0
|
09.11.2014 13:00 | LSK LaÄarak | 2 : 0 | JugoviÄ |
09.11
13:00
BaÄka (P)
ŽAK
2
2
|
09.11.2014 13:00 | BaÄka (P) | 2 : 2 | ŽAK | |||||
09.11
13:00
Mladost (T)
Zadrugar
1
0
|
09.11.2014 13:00 | Mladost (T) | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
09.11
10:00
Subotica
Borac
2
0
|
09.11.2014 10:00 | Subotica | 2 : 0 | Borac | |||||
09.11
13:00
Tavankut
Tisa
1
2
|
09.11.2014 13:00 | Tavankut | 1 : 2 | Tisa | |||||
09.11
13:00
OFK Odžaci
Srbobran
3
1
|
09.11.2014 13:00 | OFK Odžaci | 3 : 1 | Srbobran | |||||
09.11
13:00
Preporod
OFK Vrbas
1
3
|
09.11.2014 13:00 | Preporod | 1 : 3 | OFK Vrbas |
09.11
13:00
ŽelezniÄar
Sloga
2
1
|
09.11.2014 13:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Sloga | |||||
09.11
13:00
Borac (StarÄevo)
Jedinstvo (BK)
2
0
|
09.11.2014 13:00 | Borac (StarÄevo) | 2 : 0 | Jedinstvo (BK) |
09.11
13:30
Jedinstvo
LepuŔnica
5
2
|
09.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | LepuŔnica | |||||
09.11
13:30
PKB
BaÄevac
1
0
|
09.11.2014 13:30 | PKB | 1 : 0 | BaÄevac | |||||
09.11
13:30
Crvena zvezda
VrÄin
6
0
|
09.11.2014 13:30 | Crvena zvezda | 6 : 0 | VrÄin | |||||
09.11
13:30
SremÄica
Stepojevac Vaga
0
3
|
09.11.2014 13:30 | SremÄica | 0 : 3 | Stepojevac Vaga | |||||
09.11
10:00
ŽelezniÄar
BoleÄ
0
0
|
09.11.2014 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | BoleÄ | |||||
09.11
13:30
Zvezdara
GrafiÄar
0
1
|
09.11.2014 13:30 | Zvezdara | 0 : 1 | GrafiÄar |
09.11
14:00
Kraljevo Hajduk
OFK Ras
1
2
|
09.11.2014 14:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 2 | OFK Ras | |||||
09.11
14:00
Pazar Juniors 2011
Radnik
4
1
|
09.11.2014 14:00 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 1 | Radnik | |||||
09.11
14:00
Mataruge
Gruža
1
0
|
09.11.2014 14:00 | Mataruge | 1 : 0 | Gruža | |||||
09.11
14:00
RadniÄki
Polet
1
0
|
09.11.2014 14:00 | RadniÄki | 1 : 0 | Polet | |||||
09.11
14:00
Ibar
Granit
2
0
|
09.11.2014 14:00 | Ibar | 2 : 0 | Granit | |||||
09.11
14:00
Ribnica
KaraÄorÄe
2
3
|
09.11.2014 14:00 | Ribnica | 2 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
09.11
14:00
BuduÄnost
Lazac
2
0
|
09.11.2014 14:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Lazac |
09.11
13:00
Jedinstvo
Äava
3
2
|
09.11.2014 13:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Äava | |||||
09.11
13:00
KoriÄani
Vinogradi DB
1
4
|
09.11.2014 13:00 | KoriÄani | 1 : 4 | Vinogradi DB | |||||
09.11
13:00
Kolonija
Jadran
0
0
|
09.11.2014 13:00 | Kolonija | 0 : 0 | Jadran | |||||
09.11
13:00
Å umadinac
SuŔica
5
0
|
09.11.2014 13:00 | Šumadinac | 5 : 0 | SuŔica |
09.11
13:00
GP Zlatibor
ViŔesava
2
2
|
09.11.2014 13:00 | GP Zlatibor | 2 : 2 | ViŔesava | |||||
09.11
13:00
Napredak
Jasen
5
1
|
09.11.2014 13:00 | Napredak | 5 : 1 | Jasen | |||||
09.11
13:00
Omladinac
Jedinstvo
4
4
|
09.11.2014 13:00 | Omladinac | 4 : 4 | Jedinstvo | |||||
09.11
13:00
Prvi partizan
ŽelezniÄar
3
4
|
09.11.2014 13:00 | Prvi partizan | 3 : 4 | ŽelezniÄar | |||||
09.11
13:00
Polet
Crnokosa
4
1
|
09.11.2014 13:00 | Polet | 4 : 1 | Crnokosa | |||||
09.11
13:00
Äajetina
Ariljska rampa
0
1
|
09.11.2014 13:00 | Äajetina | 0 : 1 | Ariljska rampa | |||||
09.11
13:00
PeruÄac
BuduÄnost
0
3
|
09.11.2014 13:00 | PeruÄac | 0 : 3 | BuduÄnost |
09.11
13:30
Mladost
TrliÄ
0
0
|
09.11.2014 13:30 | Mladost | 0 : 0 | TrliÄ | |||||
09.11
13:30
Tulari
Rubribreza
4
0
|
09.11.2014 13:30 | Tulari | 4 : 0 | Rubribreza | |||||
09.11
13:30
ZSK
Kolubara
0
0
|
09.11.2014 13:30 | ZSK | 0 : 0 | Kolubara | |||||
09.11
13:30
Sovljak
OFK Divci
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Sovljak | 1 : 2 | OFK Divci | |||||
09.11
13:30
JoŔeva
OFK JabuÄje
4
1
|
09.11.2014 13:30 | JoÅ”eva | 4 : 1 | OFK JabuÄje |
09.11
13:00
BMR PetlovaÄa
Hajduk Stanko
2
0
|
09.11.2014 13:00 | BMR PetlovaÄa | 2 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
09.11
13:00
Borac (L)
Lipolist
3
1
|
09.11.2014 13:00 | Borac (L) | 3 : 1 | Lipolist | |||||
09.11
13:00
Podrinje
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
09.11.2014 13:00 | Podrinje | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
09.11
13:00
Antimon
Jedinstvo (Å )
2
1
|
09.11.2014 13:00 | Antimon | 2 : 1 | Jedinstvo (Å ) | |||||
09.11
13:00
Borac (V)
Mladost (P)
1
0
|
09.11.2014 13:00 | Borac (V) | 1 : 0 | Mladost (P) |
09.11
13:30
Partizan (D)
Å umadija
1
3
|
09.11.2014 13:30 | Partizan (D) | 1 : 3 | Å umadija | |||||
09.11
13:30
AranÄelovac
VinÄa
2
4
|
09.11.2014 13:30 | AranÄelovac | 2 : 4 | VinÄa | |||||
09.11
13:30
Omladinac
Banja
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Omladinac | 3 : 0 | Banja | |||||
09.11
13:30
Å atornja
Vitlina-Bokanja
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Å atornja | 2 : 2 | Vitlina-Bokanja | |||||
09.11
13:30
Å umadinac (S)
Borac
2
3
|
09.11.2014 13:30 | Å umadinac (S) | 2 : 3 | Borac | |||||
09.11
13:30
Å umadinac (N)
BSK
1
5
|
09.11.2014 13:30 | Å umadinac (N) | 1 : 5 | BSK |
09.11
13:30
Makce
Zadrugar (T)
6
0
|
09.11.2014 13:30 | Makce | 6 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
09.11
13:30
Petar Dobrnjac
Rudar (K)
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Petar Dobrnjac | 0 : 3 | Rudar (K) | |||||
09.11
13:30
Mlava (B)
Sloga (B)
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Mlava (B) | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
09.11
13:30
KrilaÅ”
Integral
2
1
|
09.11.2014 13:30 | KrilaÅ” | 2 : 1 | Integral | |||||
09.11
13:30
TrgovaÄki
RadniÄki 1926
1
0
|
09.11.2014 13:30 | TrgovaÄki | 1 : 0 | RadniÄki 1926 | |||||
09.11
13:30
Mladost (B)
Å apine
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Å apine |
09.11
13:30
Udarnik
GlavaÅ”
0
2
|
09.11.2014 13:30 | Udarnik | 0 : 2 | GlavaÅ” | |||||
09.11
11:00
ŽelezniÄar (S)
7. Juli
1
1
|
09.11.2014 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 1 : 1 | 7. Juli | |||||
09.11
13:30
Mladi borac
Jedinstvo (K)
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Mladi borac | 1 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
09.11
13:30
Å umadija
Vodice
5
4
|
09.11.2014 13:30 | Å umadija | 5 : 4 | Vodice | |||||
09.11
13:30
SASK
Proleter
0
1
|
09.11.2014 13:30 | SASK | 0 : 1 | Proleter | |||||
09.11
13:30
ŽelezniÄar (K)
BuduÄnost (MK)
3
1
|
09.11.2014 13:30 | ŽelezniÄar (K) | 3 : 1 | BuduÄnost (MK) | |||||
09.11
13:30
BuduÄnost (R)
Sloga (M)
1
0
|
09.11.2014 13:30 | BuduÄnost (R) | 1 : 0 | Sloga (M) | |||||
09.11
13:30
Osipaonica
Pobeda
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Osipaonica | 3 : 1 | Pobeda |
09.11
13:30
Sloga (DV)
KuŔiljevo
0
1
|
09.11.2014 13:30 | Sloga (DV) | 0 : 1 | KuŔiljevo | |||||
09.11
13:30
BuduÄnost
Mladost (J)
2
1
|
09.11.2014 13:30 | BuduÄnost | 2 : 1 | Mladost (J) | |||||
09.11
13:30
Mladost (K)
BSK
5
1
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (K) | 5 : 1 | BSK | |||||
09.11
13:30
Sloga (V)
Morava 1918
0
2
|
09.11.2014 13:30 | Sloga (V) | 0 : 2 | Morava 1918 | |||||
09.11
13:30
Bratstvo
OFK Tekstilac
3
4
|
09.11.2014 13:30 | Bratstvo | 3 : 4 | OFK Tekstilac | |||||
09.11
13:30
Mladi radnik
Morava
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Mladi radnik | 1 : 2 | Morava | |||||
09.11
13:30
OFK Bratstvo
Napredak (D)
2
1
|
09.11.2014 13:30 | OFK Bratstvo | 2 : 1 | Napredak (D) | |||||
09.11
13:30
Mladost (D)
Napredak (Z)
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (D) | 0 : 3 | Napredak (Z) |
09.11
11:00
Svetlost
Pobeda
11
1
|
09.11.2014 11:00 | Svetlost | 11 : 1 | Pobeda | |||||
09.11
13:30
Borac
DunÄerski
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Borac | 2 : 0 | DunÄerski | |||||
09.11
13:30
DobriÄ
Nikodije StojanoviÄ Tatko
0
0
|
09.11.2014 13:30 | DobriÄ | 0 : 0 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | |||||
09.11
13:30
Omladinac
TopliÄanin
0
6
|
09.11.2014 13:30 | Omladinac | 0 : 6 | TopliÄanin | |||||
09.11
13:30
Kosovac
Polet
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Kosovac | 2 : 1 | Polet | |||||
09.11
13:30
Jastrebac
Mladost 1982
4
1
|
09.11.2014 13:30 | Jastrebac | 4 : 1 | Mladost 1982 | |||||
09.11
13:30
Real
Trbunje
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Real | 3 : 1 | Trbunje |
09.11
13:30
Gradina
MaÄkovac
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Gradina | 1 : 0 | MaÄkovac | |||||
09.11
13:30
Vinogradar
Jedinstvo 1936
6
1
|
09.11.2014 13:30 | Vinogradar | 6 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
09.11
13:30
Å anac
Blagotin
6
0
|
09.11.2014 13:30 | Å anac | 6 : 0 | Blagotin | |||||
09.11
13:30
Äitluk
BoŔnjane
3
4
|
09.11.2014 13:30 | Äitluk | 3 : 4 | BoÅ”njane | |||||
09.11
13:30
Sloga (Ä)
Omladinac
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Sloga (Ä) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
09.11
13:30
Sloga (D)
Trudbenik
4
1
|
09.11.2014 13:30 | Sloga (D) | 4 : 1 | Trudbenik | |||||
09.11
13:30
Naupare
Mladi radnik
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Naupare | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
09.11
13:30
Jastrebac
Gornji StepoÅ”
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Jastrebac | 1 : 2 | Gornji StepoÅ” | |||||
09.11
13:30
Mladost
13. April
3
2
|
09.11.2014 13:30 | Mladost | 3 : 2 | 13. April |
09.11
13:30
Mladost
MagliÄ
2
3
|
09.11.2014 13:30 | Mladost | 2 : 3 | MagliÄ | |||||
09.11
13:30
Krila Krajine
Hajduk
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Krila Krajine | 1 : 1 | Hajduk | |||||
09.11
13:30
Titel
Proleter
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Titel | 2 : 2 | Proleter | |||||
09.11
13:30
Kulpin
Mladost Radost
3
4
|
09.11.2014 13:30 | Kulpin | 3 : 4 | Mladost Radost |
09.11
13:00
Susek
Tatra
2
0
|
09.11.2014 13:00 | Susek | 2 : 0 | Tatra | |||||
09.11
13:00
OFK Sirig
OFK Slavija
2
4
|
09.11.2014 13:00 | OFK Sirig | 2 : 4 | OFK Slavija | |||||
09.11
13:00
Vinogradar
Petrovaradin
2
5
|
09.11.2014 13:00 | Vinogradar | 2 : 5 | Petrovaradin |
09.11
PSK Putinci
RadniÄki
3
0
|
09.11.2014 | PSK Putinci | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
09.11
Hrtkovci
Sloven
0
2
|
09.11.2014 | Hrtkovci | 0 : 2 | Sloven | |||||
09.11
Hajduk 1932
BuduÄnost
1
8
|
09.11.2014 | Hajduk 1932 | 1 : 8 | BuduÄnost | |||||
09.11
Jadran
Hajduk (D)
0
0
|
09.11.2014 | Jadran | 0 : 0 | Hajduk (D) | |||||
09.11
Napredak
Partizan
0
3
|
09.11.2014 | Napredak | 0 : 3 | Partizan | |||||
09.11
Sremac GraniÄar 1924
Donji Petrovci
1
0
|
09.11.2014 | Sremac GraniÄar 1924 | 1 : 0 | Donji Petrovci |
09.11
13:00
BaÄka
Äoka
5
0
|
09.11.2014 13:00 | BaÄka | 5 : 0 | Äoka | |||||
09.11
13:00
BajŔa
Olimpija
5
2
|
09.11.2014 13:00 | BajŔa | 5 : 2 | Olimpija | |||||
09.11
13:00
Vinogradar
Krivaja
0
1
|
09.11.2014 13:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Krivaja | |||||
09.11
13:00
Proleter
Panonija IM Topola
3
0
|
09.11.2014 13:00 | Proleter | 3 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
09.11
13:00
EÄÅ”eg
ObiliÄ
1
6
|
09.11.2014 13:00 | EÄÅ”eg | 1 : 6 | ObiliÄ |
09.11
13:30
GraniÄar (R)
TerekveÅ”
1
1
|
09.11.2014 13:30 | GraniÄar (R) | 1 : 1 | TerekveÅ” | |||||
09.11
13:30
Omladinac (B)
Dunav
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Omladinac (B) | 3 : 1 | Dunav | |||||
09.11
13:30
Rusin
Mladost
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Rusin | 1 : 0 | Mladost | |||||
09.11
13:30
Kula
Hajduk
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Kula | 2 : 2 | Hajduk | |||||
09.11
13:30
GraniÄar (G)
Lipar
3
5
|
09.11.2014 13:30 | GraniÄar (G) | 3 : 5 | Lipar | |||||
09.11
13:30
Omladinac (D)
BSK
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Omladinac (D) | 1 : 2 | BSK |
09.11
13:30
Mladost (O)
Jugoslavija
7
1
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (O) | 7 : 1 | Jugoslavija | |||||
09.11
13:30
RadniÄki (B)
BuduÄnost (A)
0
2
|
09.11.2014 13:30 | RadniÄki (B) | 0 : 2 | BuduÄnost (A) | |||||
09.11
13:30
HajduÄica
Slavija
1
3
|
09.11.2014 13:30 | HajduÄica | 1 : 3 | Slavija | |||||
09.11
13:30
Crvena zvezda
Mladost (V)
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Mladost (V) | |||||
09.11
13:30
Partizan (G)
Omladinac (D)
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Partizan (G) | 1 : 1 | Omladinac (D) | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo SteviÄ
Polet
2
3
|
09.11.2014 13:30 | Jedinstvo SteviÄ | 2 : 3 | Polet | |||||
09.11
13:30
Vulturul
Sloga (BNS)
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Vulturul | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
09.11
13:30
Vojvodina
BAK
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Vojvodina | 2 : 2 | BAK |
09.11
13:00
Crvena zvezda
Mladost
4
1
|
09.11.2014 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Mladost | |||||
09.11
13:00
Vojvodina (NM)
Omladinac
6
4
|
09.11.2014 13:00 | Vojvodina (NM) | 6 : 4 | Omladinac | |||||
09.11
13:00
Vojvodina 1928
ŽAK
0
0
|
09.11.2014 13:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 0 | ŽAK | |||||
09.11
13:00
RadniÄki 1911
Borac
4
0
|
09.11.2014 13:00 | RadniÄki 1911 | 4 : 0 | Borac | |||||
09.11
13:00
Vojvodina (B)
BileÄanin
1
2
|
09.11.2014 13:00 | Vojvodina (B) | 1 : 2 | BileÄanin |
09.11
13:30
Dunav-Sv.Stefan
Milutinac
3
2
|
09.11.2014 13:30 | Dunav-Sv.Stefan | 3 : 2 | Milutinac | |||||
09.11
13:30
SindjeliÄ 2012(U)
Policajac
1
0
|
09.11.2014 13:30 | SindjeliÄ 2012(U) | 1 : 0 | Policajac | |||||
09.11
13:30
Borac (O)
PoŔtar Zvezdara
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Borac (O) | 3 : 0 | PoŔtar Zvezdara | |||||
09.11
13:30
Resnik
Brodarac
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Resnik | 1 : 2 | Brodarac | |||||
09.11
13:30
BSK 1925
Zmaj 1953
2
1
|
09.11.2014 13:30 | BSK 1925 | 2 : 1 | Zmaj 1953 |
09.11
13:30
Veliki Borak
Mladost (B)
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Veliki Borak | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
09.11
10:00
Borac (L)
Napredak (M)
0
3
|
09.11.2014 10:00 | Borac (L) | 0 : 3 | Napredak (M) | |||||
09.11
13:30
Strelac
Å umadija (Å )
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Strelac | 2 : 1 | Å umadija (Å ) | |||||
09.11
13:30
BuduÄnost (Z)
Prva Iskra
0
3
|
09.11.2014 13:30 | BuduÄnost (Z) | 0 : 3 | Prva Iskra | |||||
09.11
13:30
VraniÄ
RuŔanj
6
1
|
09.11.2014 13:30 | VraniÄ | 6 : 1 | RuÅ”anj |
09.11
13:30
Pudarci
VlaŔka
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Pudarci | 1 : 0 | VlaŔka | |||||
09.11
13:30
Velika Krsna
OFK LeŔtane
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Velika Krsna | 2 : 1 | OFK LeŔtane | |||||
09.11
10:00
Torlak
KovaÄevac
4
0
|
09.11.2014 10:00 | Torlak | 4 : 0 | KovaÄevac | |||||
09.11
10:00
Selo Mladenovac
Kosmaj
4
0
|
09.11.2014 10:00 | Selo Mladenovac | 4 : 0 | Kosmaj | |||||
09.11
13:30
Heroj 1925
VinÄa
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Heroj 1925 | 0 : 3 | VinÄa |
09.11
14:00
Borac (T)
RasovaÄa
1
2
|
09.11.2014 14:00 | Borac (T) | 1 : 2 | RasovaÄa | |||||
09.11
14:00
Morava
Zaplanjac
0
4
|
09.11.2014 14:00 | Morava | 0 : 4 | Zaplanjac | |||||
09.11
14:00
NaŔa krila 1936
Palilula
2
3
|
09.11.2014 14:00 | NaŔa krila 1936 | 2 : 3 | Palilula | |||||
09.11
14:00
Rutevac
RadniÄki 1947 (Ä)
2
1
|
09.11.2014 14:00 | Rutevac | 2 : 1 | RadniÄki 1947 (Ä) | |||||
09.11
14:00
RadniÄki 1924 (K)
Knežica
5
0
|
09.11.2014 14:00 | RadniÄki 1924 (K) | 5 : 0 | Knežica | |||||
09.11
14:00
Mladi radnik
Naisus
1
1
|
09.11.2014 14:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Naisus |
09.11
13:30
ŽelezniÄar
Äekmin
1
0
|
09.11.2014 13:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Äekmin | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo (GS)
Plantaža
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Jedinstvo (GS) | 2 : 2 | Plantaža | |||||
09.11
13:30
Progres
VuÄje
4
1
|
09.11.2014 13:30 | Progres | 4 : 1 | VuÄje | |||||
09.11
13:30
Mladi borac
Å umadija
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Mladi borac | 2 : 1 | Å umadija | |||||
09.11
13:30
Umac
OFK Brza
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Umac | 3 : 1 | OFK Brza | |||||
09.11
13:30
Mladost
Sloga
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Mladost | 2 : 2 | Sloga | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo (G)
RadniÄki
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 0 | RadniÄki |
09.11
13:30
Gnjilan
Padež
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Gnjilan | 2 : 1 | Padež | |||||
09.11
13:30
ŽeljuŔa
Mladost
1
2
|
09.11.2014 13:30 | ŽeljuŔa | 1 : 2 | Mladost | |||||
09.11
13:30
Napredak
Zadrugar
1
6
|
09.11.2014 13:30 | Napredak | 1 : 6 | Zadrugar | |||||
09.11
13:30
Borac
Jedinstvo
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Borac | 0 : 3 | Jedinstvo |
09.11
11:00
KljuÄ
Branik
6
0
|
09.11.2014 11:00 | KljuÄ | 6 : 0 | Branik | |||||
09.11
14:00
Blizna
Krivelj
1
1
|
09.11.2014 14:00 | Blizna | 1 : 1 | Krivelj | |||||
09.11
14:00
Deli Jovan
Å arbanovac
1
1
|
09.11.2014 14:00 | Deli Jovan | 1 : 1 | Å arbanovac | |||||
09.11
14:00
Slatina (B)
Rudna Glava
5
2
|
09.11.2014 14:00 | Slatina (B) | 5 : 2 | Rudna Glava | |||||
09.11
11:00
Sloga
Majdanpek
1
0
|
09.11.2014 11:00 | Sloga | 1 : 0 | Majdanpek |
09.11
13:30
Proleter (M)
BuduÄnost (P)
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Proleter (M) | 1 : 1 | BuduÄnost (P) | |||||
09.11
13:30
BuduÄnost (PK)
Mladost
4
2
|
09.11.2014 13:30 | BuduÄnost (PK) | 4 : 2 | Mladost | |||||
09.11
13:30
Palilulac
RadniÄki 1936
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Palilulac | 1 : 1 | RadniÄki 1936 | |||||
09.11
13:30
Proleter (DV)
Rudar
1
3
|
09.11.2014 13:30 | Proleter (DV) | 1 : 3 | Rudar | |||||
09.11
13:30
OFK Brzi Brod
VrtiŔte
3
1
|
09.11.2014 13:30 | OFK Brzi Brod | 3 : 1 | VrtiŔte | |||||
09.11
13:30
Morava
Jedinstvo
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Morava | 3 : 1 | Jedinstvo |
09.11
14:00
Mladost
RadniÄki
0
7
|
09.11.2014 14:00 | Mladost | 0 : 7 | RadniÄki | |||||
09.11
14:00
Borac
OFK 019 ZajeÄar
0
2
|
09.11.2014 14:00 | Borac | 0 : 2 | OFK 019 ZajeÄar | |||||
09.11
14:00
TrebiÄ
OFK Knjaz
2
0
|
09.11.2014 14:00 | TrebiÄ | 2 : 0 | OFK Knjaz | |||||
09.11
14:00
Omladinac
OsniÄ
2
3
|
09.11.2014 14:00 | Omladinac | 2 : 3 | OsniÄ | |||||
09.11
14:00
SvrljiŔka topla
Å SK
2
2
|
09.11.2014 14:00 | SvrljiŔka topla | 2 : 2 | ŠSK |
09.11
13:30
Mladost (B)
Pavlovac
4
2
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (B) | 4 : 2 | Pavlovac | |||||
09.11
13:30
TreŔnjevka
Ternoci
0
1
|
09.11.2014 13:30 | TreŔnjevka | 0 : 1 | Ternoci | |||||
09.11
13:30
Mladost (S)
Vihor
1
3
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (S) | 1 : 3 | Vihor |
09.11
13:30
Dunav
Vojvodina (CC)
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Dunav | 2 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo (V)
Dobrica
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 0 | Dobrica | |||||
09.11
13:30
Potporanj
Borac (VG)
4
1
|
09.11.2014 13:30 | Potporanj | 4 : 1 | Borac (VG) | |||||
09.11
13:30
Vladimirovac
Borac (VS)
6
1
|
09.11.2014 13:30 | Vladimirovac | 6 : 1 | Borac (VS) | |||||
09.11
13:30
Å evac
Partizan (K)
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Å evac | 3 : 1 | Partizan (K) | |||||
09.11
13:30
Vojvodina (S)
KaraÅ” (J)
6
1
|
09.11.2014 13:30 | Vojvodina (S) | 6 : 1 | KaraÅ” (J) |
09.11
13:30
Glogonj
Spartak 1911
0
2
|
09.11.2014 13:30 | Glogonj | 0 : 2 | Spartak 1911 | |||||
09.11
13:30
Polet
Omladinac (O)
0
1
|
09.11.2014 13:30 | Polet | 0 : 1 | Omladinac (O) | |||||
09.11
13:30
Pobeda
Tempo
2
6
|
09.11.2014 13:30 | Pobeda | 2 : 6 | Tempo |
09.11
13:30
Napredak
Morava
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Napredak | 3 : 1 | Morava | |||||
09.11
13:30
VinoraÄa
Ursule
4
1
|
09.11.2014 13:30 | VinoraÄa | 4 : 1 | Ursule | |||||
09.11
13:30
Crni Vrh
Juhor
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Crni Vrh | 1 : 1 | Juhor | |||||
09.11
13:30
Mladost
Vinogradar
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
09.11
13:30
Kupinovac
Blagotin
4
0
|
09.11.2014 13:30 | Kupinovac | 4 : 0 | Blagotin |
09.11
13:30
Javor
Napredak (St)
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Javor | 2 : 1 | Napredak (St) | |||||
09.11
13:30
OFK Batinac
RadniÄki
3
1
|
09.11.2014 13:30 | OFK Batinac | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
09.11
13:30
Moravac
Hajduk
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Moravac | 3 : 0 | Hajduk | |||||
09.11
13:30
Istok 63
Rudar (P)
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Istok 63 | 1 : 1 | Rudar (P) | |||||
09.11
13:30
Resavac
Rudar (S)
4
3
|
09.11.2014 13:30 | Resavac | 4 : 3 | Rudar (S) | |||||
09.11
13:30
Mladost (S)
Å umadija
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (S) | 2 : 1 | Å umadija |
09.11
Sloga
Napredak
1
2
|
09.11.2014 | Sloga | 1 : 2 | Napredak | |||||
09.11
OFK BrestaÄ
GraniÄar (K)
0
1
|
09.11.2014 | OFK BrestaÄ | 0 : 1 | GraniÄar (K) | |||||
09.11
NoÄaj
Borac (K)
4
1
|
09.11.2014 | NoÄaj | 4 : 1 | Borac (K) | |||||
09.11
10:00
FruŔka Gora
Podrinje
1
7
|
09.11.2014 10:00 | FruŔka Gora | 1 : 7 | Podrinje | |||||
09.11
ÄSK 1939
GraniÄar (G)
3
2
|
09.11.2014 | ÄSK 1939 | 3 : 2 | GraniÄar (G) | |||||
09.11
FruŔkogorac
ObiliÄ 1993
1
2
|
09.11.2014 | FruÅ”kogorac | 1 : 2 | ObiliÄ 1993 | |||||
09.11
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (M)
1
2
|
09.11.2014 | Jedinstvo (P) | 1 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
09.11
Borac (M)
ŽelezniÄar
0
0
|
09.11.2014 | Borac (M) | 0 : 0 | ŽelezniÄar |
09.11
13:30
Aleksa Å antiÄ
Dinamo
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Aleksa Å antiÄ | 1 : 1 | Dinamo | |||||
09.11
13:30
Rastina 1918
RadniÄki 1918
2
6
|
09.11.2014 13:30 | Rastina 1918 | 2 : 6 | RadniÄki 1918 | |||||
09.11
13:30
Partizan
OFK Metalac
2
3
|
09.11.2014 13:30 | Partizan | 2 : 3 | OFK Metalac | |||||
09.11
13:30
OFK Å ikara
Jedinstvo 1947
7
0
|
09.11.2014 13:30 | OFK Å ikara | 7 : 0 | Jedinstvo 1947 |
09.11
13:30
Naftagas
Omladinac
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Naftagas | 2 : 1 | Omladinac | |||||
09.11
13:30
Potisje
ASK
0
1
|
09.11.2014 13:30 | Potisje | 0 : 1 | ASK | |||||
09.11
13:30
Rusanda
Proleter 2006
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Rusanda | 1 : 1 | Proleter 2006 | |||||
09.11
13:30
OFK Gradnulica
Borac
0
1
|
09.11.2014 13:30 | OFK Gradnulica | 0 : 1 | Borac | |||||
09.11
13:30
ŽFK Banat BagljaŔ
Lehel
0
0
|
09.11.2014 13:30 | ŽFK Banat BagljaŔ | 0 : 0 | Lehel | |||||
09.11
13:30
OFK Klek
Banat
0
2
|
09.11.2014 13:30 | OFK Klek | 0 : 2 | Banat |
09.11
14:00
Real
Zvezda
2
0
|
09.11.2014 14:00 | Real | 2 : 0 | Zvezda | |||||
09.11
14:00
Magnohrom
Vrnjci
4
0
|
09.11.2014 14:00 | Magnohrom | 4 : 0 | Vrnjci | |||||
09.11
14:00
Morava (M)
Proleter
2
2
|
09.11.2014 14:00 | Morava (M) | 2 : 2 | Proleter | |||||
09.11
14:00
BuduÄnost
Napredak
1
2
|
09.11.2014 14:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | Napredak | |||||
09.11
14:00
Stubal
Partizan
3
0
|
09.11.2014 14:00 | Stubal | 3 : 0 | Partizan | |||||
09.11
14:00
Morava (S)
Äibukovac
5
0
|
09.11.2014 14:00 | Morava (S) | 5 : 0 | Äibukovac |
09.11
Polet
SuŔica 2012
1
0
|
09.11.2014 | Polet | 1 : 0 | SuŔica 2012 | |||||
09.11
Moravac
Omladinac
0
4
|
09.11.2014 | Moravac | 0 : 4 | Omladinac | |||||
09.11
OFK Morava
Kumarevo 65
3
2
|
09.11.2014 | OFK Morava | 3 : 2 | Kumarevo 65 | |||||
09.11
Gradac
Morava (G)
2
1
|
09.11.2014 | Gradac | 2 : 1 | Morava (G) | |||||
09.11
Navalin
Lemind 1953
0
3
|
09.11.2014 | Navalin | 0 : 3 | Lemind 1953 | |||||
09.11
Mladost (B)
Marjan MB
1
2
|
09.11.2014 | Mladost (B) | 1 : 2 | Marjan MB |
09.11
13:00
DuŔko
BuduÄnost
3
0
|
09.11.2014 13:00 | DuÅ”ko | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
09.11
13:00
Partizan
Majur
4
0
|
09.11.2014 13:00 | Partizan | 4 : 0 | Majur | |||||
09.11
13:00
Mladi Borac
BuduÄnost
3
1
|
09.11.2014 13:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
09.11
13:00
Gorki
Proleter
3
5
|
09.11.2014 13:00 | Gorki | 3 : 5 | Proleter | |||||
09.11
13:00
Drina
Radnik
2
1
|
09.11.2014 13:00 | Drina | 2 : 1 | Radnik | |||||
09.11
13:00
Sloga
Milicionar
0
2
|
09.11.2014 13:00 | Sloga | 0 : 2 | Milicionar |
09.11
11:00
Studenac
Mladost (DB)
4
2
|
09.11.2014 11:00 | Studenac | 4 : 2 | Mladost (DB) | |||||
09.11
13:00
Velika Reka
Jedinstvo
4
2
|
09.11.2014 13:00 | Velika Reka | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.11
13:00
Stolice
Mladost (B)
6
1
|
09.11.2014 13:00 | Stolice | 6 : 1 | Mladost (B) | |||||
09.11
13:00
Sloga (LÅ )
Sloga (S)
1
4
|
09.11.2014 13:00 | Sloga (LÅ ) | 1 : 4 | Sloga (S) | |||||
09.11
13:00
ÄobanÄe
Cerova
1
3
|
09.11.2014 13:00 | ÄobanÄe | 1 : 3 | Cerova | |||||
09.11
13:00
7. Juli
Milan OrliÄ
1
4
|
09.11.2014 13:00 | 7. Juli | 1 : 4 | Milan OrliÄ |
09.11
13:30
Rubin (Z)
Ribnik
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Rubin (Z) | 1 : 0 | Ribnik | |||||
09.11
13:30
Beli Orlovi
Donji Kopaonik
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
09.11
13:30
Sloga
14. Oktobar
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Sloga | 1 : 1 | 14. Oktobar | |||||
09.11
13:30
Stari Trstenik
Župski biseri
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Stari Trstenik | 3 : 0 | Župski biseri | |||||
09.11
13:30
Rubin (DS)
Mladost (DK)
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Rubin (DS) | 1 : 0 | Mladost (DK) |
09.11
13:30
Äenej
RFK NS 1921
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Äenej | 1 : 1 | RFK NS 1921 | |||||
09.11
13:30
Sremac Beomal
FruŔkogorac
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Sremac Beomal | 2 : 0 | FruŔkogorac |
09.11
11:00
Polet (R)
OFK Draževac
0
2
|
09.11.2014 11:00 | Polet (R) | 0 : 2 | OFK Draževac | |||||
09.11
11:00
Kraljevo
Tempo
4
2
|
09.11.2014 11:00 | Kraljevo | 4 : 2 | Tempo | |||||
09.11
13:30
Pobeda 1976
Jedinstvo GVD
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Pobeda 1976 | 1 : 1 | Jedinstvo GVD | |||||
09.11
13:30
Ratar
VukaŔinovac
5
0
|
09.11.2014 13:30 | Ratar | 5 : 0 | VukaŔinovac | |||||
09.11
11:00
Polet (V)
OFK Rutevac 1908
3
0
|
09.11.2014 11:00 | Polet (V) | 3 : 0 | OFK Rutevac 1908 |
09.11
13:30
Gradac
Jadar 2013
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Gradac | 2 : 1 | Jadar 2013 | |||||
09.11
13:30
Kolubara 2
BeloŔevac
3
2
|
09.11.2014 13:30 | Kolubara 2 | 3 : 2 | BeloŔevac | |||||
09.11
13:30
Liplje
Borac
4
0
|
09.11.2014 13:30 | Liplje | 4 : 0 | Borac | |||||
09.11
13:30
Ribnikar
Komanice
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Ribnikar | 3 : 0 | Komanice | |||||
09.11
13:30
Rajac
Milenko PavloviÄ
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Rajac | 1 : 1 | Milenko PavloviÄ | |||||
09.11
13:30
Iskra
Polet
0
0
|
09.11.2014 13:30 | Iskra | 0 : 0 | Polet |
09.11
13:30
MisaÄa
Žabare
2
1
|
09.11.2014 13:30 | MisaÄa | 2 : 1 | Žabare | |||||
09.11
13:30
B 2000
Mladi rudar
2
2
|
09.11.2014 13:30 | B 2000 | 2 : 2 | Mladi rudar | |||||
09.11
13:30
Kopljari
Sloga
5
0
|
09.11.2014 13:30 | Kopljari | 5 : 0 | Sloga | |||||
09.11
13:30
Proleter
Trnava
2
4
|
09.11.2014 13:30 | Proleter | 2 : 4 | Trnava | |||||
09.11
13:30
Maskar
Plaskovac
5
0
|
09.11.2014 13:30 | Maskar | 5 : 0 | Plaskovac | |||||
09.11
13:30
Jasenica
RaniloviÄ
2
3
|
09.11.2014 13:30 | Jasenica | 2 : 3 | RaniloviÄ |
09.11
13:30
Omladinac (Å )
DragoÅ”
5
0
|
09.11.2014 13:30 | Omladinac (Å ) | 5 : 0 | DragoÅ” | |||||
09.11
13:30
BSK 1924
Omladinac (S)
5
0
|
09.11.2014 13:30 | BSK 1924 | 5 : 0 | Omladinac (S) | |||||
09.11
13:30
Borac
Mladost
5
0
|
09.11.2014 13:30 | Borac | 5 : 0 | Mladost | |||||
09.11
13:30
Rudar
BuduÄnost
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Rudar | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
09.11
13:30
Napredak 1927
RadniÄki
4
1
|
09.11.2014 13:30 | Napredak 1927 | 4 : 1 | RadniÄki |
09.11
13:30
Napredak (B)
Dizel
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Napredak (B) | 2 : 2 | Dizel | |||||
09.11
13:30
OFK BraniÄevo
Dunavac
8
1
|
09.11.2014 13:30 | OFK BraniÄevo | 8 : 1 | Dunavac | |||||
09.11
13:30
Sloga (Ä)
KurjaÄe
3
3
|
09.11.2014 13:30 | Sloga (Ä) | 3 : 3 | KurjaÄe | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo (D)
Vihor
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 1 | Vihor | |||||
09.11
13:30
Borac (K)
Napredak 1934
4
2
|
09.11.2014 13:30 | Borac (K) | 4 : 2 | Napredak 1934 |
09.11
13:00
ÄaÄak 94
Zadrugar
1
1
|
09.11.2014 13:00 | ÄaÄak 94 | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
09.11
13:00
BuduÄnost
Rakova
3
1
|
09.11.2014 13:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Rakova | |||||
09.11
13:00
Morava (K)
Planinac
2
1
|
09.11.2014 13:00 | Morava (K) | 2 : 1 | Planinac | |||||
09.11
13:00
PremeÄa
BIP
1
2
|
09.11.2014 13:00 | PremeÄa | 1 : 2 | BIP | |||||
09.11
13:00
Strelac
Vujan
0
3
|
09.11.2014 13:00 | Strelac | 0 : 3 | Vujan | |||||
09.11
13:00
Lugovi
Kej
0
4
|
09.11.2014 13:00 | Lugovi | 0 : 4 | Kej |
09.11
13:00
Å ampion
Tisa B
2
1
|
09.11.2014 13:00 | Å ampion | 2 : 1 | Tisa B |
09.11
13:30
Vojvode
ToliÄ
2
5
|
09.11.2014 13:30 | Vojvode | 2 : 5 | ToliÄ | |||||
09.11
13:30
Proleter
PaÅ”triÄ
4
3
|
09.11.2014 13:30 | Proleter | 4 : 3 | PaÅ”triÄ | |||||
09.11
13:30
Toplica
Jedinstvo
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Toplica | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.11
13:30
PopadiÄ
Stari drugari
4
2
|
09.11.2014 13:30 | PopadiÄ | 4 : 2 | Stari drugari | |||||
09.11
13:30
Orao
Gornji MuÅ”iÄ
1
4
|
09.11.2014 13:30 | Orao | 1 : 4 | Gornji MuÅ”iÄ |
09.11
13:00
Kutlovo
OFK Bagremar
3
3
|
09.11.2014 13:00 | Kutlovo | 3 : 3 | OFK Bagremar | |||||
09.11
13:00
21. oktobar
Seljak
1
0
|
09.11.2014 13:00 | 21. oktobar | 1 : 0 | Seljak | |||||
09.11
13:00
Å umarice 2008
KoŔutnjak
2
1
|
09.11.2014 13:00 | Šumarice 2008 | 2 : 1 | KoŔutnjak | |||||
09.11
13:00
Hajduk
Mladost TeferiÄ
5
2
|
09.11.2014 13:00 | Hajduk | 5 : 2 | Mladost TeferiÄ | |||||
09.11
13:00
Kremenac
Srbija
0
1
|
09.11.2014 13:00 | Kremenac | 0 : 1 | Srbija | |||||
09.11
13:00
Botunje
Zastava
1
0
|
09.11.2014 13:00 | Botunje | 1 : 0 | Zastava | |||||
09.11
13:00
Azbest
Å umadija 1934
3
0
|
09.11.2014 13:00 | Azbest | 3 : 0 | Å umadija 1934 | |||||
09.11
13:00
Žeželj
Sloga
1
3
|
09.11.2014 13:00 | Žeželj | 1 : 3 | Sloga |
09.11
13:30
Sloga 1948 (M)
Mladost 1954 (DM)
0
0
|
09.11.2014 13:30 | Sloga 1948 (M) | 0 : 0 | Mladost 1954 (DM) | |||||
09.11
13:30
Vulkan 1963
Supovac
5
0
|
09.11.2014 13:30 | Vulkan 1963 | 5 : 0 | Supovac | |||||
09.11
13:30
Mramor 1927
Stevan NeŔticki
5
1
|
09.11.2014 13:30 | Mramor 1927 | 5 : 1 | Stevan NeŔticki | |||||
09.11
13:30
Äegar 1946 (DM)
Äegar 2013 (K)
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Äegar 1946 (DM) | 1 : 1 | Äegar 2013 (K) | |||||
09.11
13:30
Mladost (DK)
Delijski Vis
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (DK) | 1 : 2 | Delijski Vis |
09.11
12:30
Busije
Å eÄeranac Ada
3
1
|
09.11.2014 12:30 | Busije | 3 : 1 | Å eÄeranac Ada | |||||
09.11
13:30
ObiliÄ
Institut
1
1
|
09.11.2014 13:30 | ObiliÄ | 1 : 1 | Institut | |||||
09.11
13:30
BUSK
Borac (P)
0
0
|
09.11.2014 13:30 | BUSK | 0 : 0 | Borac (P) | |||||
09.11
13:30
Posavac
Å umadinac (B)
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Posavac | 1 : 1 | Å umadinac (B) | |||||
09.11
13:30
OFK PetrovÄiÄ
Studenski Grad
0
1
|
09.11.2014 13:30 | OFK PetrovÄiÄ | 0 : 1 | Studenski Grad |
09.11
11:00
Sloga
Mladost
0
2
|
09.11.2014 11:00 | Sloga | 0 : 2 | Mladost |
09.11
14:00
GlumaÄ
SeÄica
4
2
|
09.11.2014 14:00 | GlumaÄ | 4 : 2 | SeÄica | |||||
09.11
14:00
Savinac 1933
Dobrinjac
9
0
|
09.11.2014 14:00 | Savinac 1933 | 9 : 0 | Dobrinjac | |||||
09.11
14:00
Plavi Tok
Gorobilje
3
0
|
09.11.2014 14:00 | Plavi Tok | 3 : 0 | Gorobilje | |||||
09.11
14:00
Bakionica
Blagaja
3
1
|
09.11.2014 14:00 | Bakionica | 3 : 1 | Blagaja | |||||
09.11
14:00
Lazarica
Pobeda
7
1
|
09.11.2014 14:00 | Lazarica | 7 : 1 | Pobeda | |||||
09.11
12:00
AvijatiÄar
Borac
5
1
|
09.11.2014 12:00 | AvijatiÄar | 5 : 1 | Borac | |||||
09.11
14:00
TreŔnjica
Ježevica
2
1
|
09.11.2014 14:00 | TreŔnjica | 2 : 1 | Ježevica |
09.11
13:30
Samarinovac
OFK TamniÄ
1
5
|
09.11.2014 13:30 | Samarinovac | 1 : 5 | OFK TamniÄ | |||||
09.11
13:30
BSK 1934
OFK Sikole
4
1
|
09.11.2014 13:30 | BSK 1934 | 4 : 1 | OFK Sikole | |||||
09.11
13:30
Ratar
Smedovac
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Ratar | 2 : 1 | Smedovac | |||||
09.11
13:30
Äubra
GraniÄar
6
1
|
09.11.2014 13:30 | Äubra | 6 : 1 | GraniÄar | |||||
09.11
13:30
Kovilovo
Srbovo
5
0
|
09.11.2014 13:30 | Kovilovo | 5 : 0 | Srbovo | |||||
09.11
11:00
MiloŔevo
Urovica
2
2
|
09.11.2014 11:00 | MiloŔevo | 2 : 2 | Urovica | |||||
09.11
11:00
Malajnica
Polet
1
1
|
09.11.2014 11:00 | Malajnica | 1 : 1 | Polet |
09.11
13:30
Sloga
Zvezda
0
4
|
09.11.2014 13:30 | Sloga | 0 : 4 | Zvezda |
09.11
13:00
Žednik
DuŔan Silni
6
1
|
09.11.2014 13:00 | Žednik | 6 : 1 | DuŔan Silni | |||||
09.11
13:00
Elektrovojvodina
Solid
1
3
|
09.11.2014 13:00 | Elektrovojvodina | 1 : 3 | Solid | |||||
09.11
13:00
Udarnik
Bikovo
4
0
|
09.11.2014 13:00 | Udarnik | 4 : 0 | Bikovo | |||||
09.11
13:00
Äantavir
Bratstvo
5
0
|
09.11.2014 13:00 | Äantavir | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
09.11
13:00
Hajduk
Lokomotiva
1
1
|
09.11.2014 13:00 | Hajduk | 1 : 1 | Lokomotiva |
09.11
13:30
Velika reka
KladuŔnica
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Velika reka | 3 : 0 | KladuŔnica | |||||
09.11
13:30
Egeta
Lokomotiva
3
3
|
09.11.2014 13:30 | Egeta | 3 : 3 | Lokomotiva | |||||
09.11
13:30
LovÄen
Pontes
3
0
|
09.11.2014 13:30 | LovÄen | 3 : 0 | Pontes | |||||
09.11
13:30
Rtkovo
KoÄa AndjelkoviÄ
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Rtkovo | 1 : 1 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
09.11
13:30
Mala Vrbica
Velika Vrbica
10
0
|
09.11.2014 13:30 | Mala Vrbica | 10 : 0 | Velika Vrbica | |||||
09.11
13:30
Napredak
Omladinac
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Napredak | 2 : 1 | Omladinac |
09.11
13:30
Proleter
Gunjevac
0
2
|
09.11.2014 13:30 | Proleter | 0 : 2 | Gunjevac | |||||
09.11
13:30
Polet
OFK Stublenica
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Polet | 2 : 1 | OFK Stublenica | |||||
09.11
13:30
Dimitrije TucoviÄ
Omladinac
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Dimitrije TucoviÄ | 2 : 1 | Omladinac | |||||
09.11
13:30
Tvrdojevac
Stepanje
6
0
|
09.11.2014 13:30 | Tvrdojevac | 6 : 0 | Stepanje |
09.11
13:30
GrliŔte
GraniÄar
3
0
|
09.11.2014 13:30 | GrliÅ”te | 3 : 0 | GraniÄar | |||||
09.11
13:30
Timok
Nacional
5
0
|
09.11.2014 13:30 | Timok | 5 : 0 | Nacional | |||||
09.11
13:30
Polet 1959
Å ljivar
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Polet 1959 | 2 : 2 | Å ljivar | |||||
09.11
13:30
Lovac
Kosovo
0
1
|
09.11.2014 13:30 | Lovac | 0 : 1 | Kosovo |
09.11
13:30
Udarnik
BaŔin
8
0
|
09.11.2014 13:30 | Udarnik | 8 : 0 | BaŔin |
09.11
13:30
Sloga
KaraÄorÄe
4
0
|
09.11.2014 13:30 | Sloga | 4 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
09.11
13:30
Kotlenik
Marjan
0
4
|
09.11.2014 13:30 | Kotlenik | 0 : 4 | Marjan | |||||
09.11
13:30
Kusovac
Beli Orlovi
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Kusovac | 3 : 1 | Beli Orlovi | |||||
09.11
13:30
Bare
Grivac
0
1
|
09.11.2014 13:30 | Bare | 0 : 1 | Grivac | |||||
09.11
13:30
Mladost MG
Lokomotiva
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Mladost MG | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
09.11
13:30
Mladost (R)
Pobeda
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (R) | 3 : 1 | Pobeda | |||||
09.11
13:30
BSK
Crvena zvezda
4
1
|
09.11.2014 13:30 | BSK | 4 : 1 | Crvena zvezda |
09.11
13:00
Borac 1932
Jezava
5
0
|
09.11.2014 13:00 | Borac 1932 | 5 : 0 | Jezava |
09.11
13:00
Petrijevac
Crvena zvezda
0
2
|
09.11.2014 13:00 | Petrijevac | 0 : 2 | Crvena zvezda |
09.11
13:30
TamiÅ”
OFK StajiÄevo
3
0
|
09.11.2014 13:30 | TamiÅ” | 3 : 0 | OFK StajiÄevo |
09.11
13:30
Sloga (D)
Metalac
3
2
|
09.11.2014 13:30 | Sloga (D) | 3 : 2 | Metalac | |||||
09.11
13:30
Napredak (P)
Dunavac
5
2
|
09.11.2014 13:30 | Napredak (P) | 5 : 2 | Dunavac | |||||
09.11
13:30
Proleter
Stig 1955
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Proleter | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
09.11
13:30
Napredak 1947
Pobeda
0
2
|
09.11.2014 13:30 | Napredak 1947 | 0 : 2 | Pobeda | |||||
09.11
13:30
Zemljoradnik
LjubiÄevo
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Zemljoradnik | 2 : 0 | LjubiÄevo | |||||
09.11
13:30
Sopot
Sloga (L)
3
3
|
09.11.2014 13:30 | Sopot | 3 : 3 | Sloga (L) |
09.11
13:00
Petrovac 74
Polet
1
1
|
09.11.2014 13:00 | Petrovac 74 | 1 : 1 | Polet | |||||
09.11
13:00
Torpedo
Žika 2013
5
2
|
09.11.2014 13:00 | Torpedo | 5 : 2 | Žika 2013 | |||||
09.11
13:00
Verko
Sloga 1949
0
2
|
09.11.2014 13:00 | Verko | 0 : 2 | Sloga 1949 | |||||
09.11
11:00
Mladost (B)
Hajduk
3
0
|
09.11.2014 11:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Hajduk |
09.11
13:00
Polet
Lazarevac
6
2
|
09.11.2014 13:00 | Polet | 6 : 2 | Lazarevac | |||||
09.11
13:00
BSK
OFK RadniÄki
3
2
|
09.11.2014 13:00 | BSK | 3 : 2 | OFK RadniÄki | |||||
09.11
13:00
Sloboda
Bistrica
1
1
|
09.11.2014 13:00 | Sloboda | 1 : 1 | Bistrica | |||||
09.11
11:00
Vreoci
OFK Burovo
3
2
|
09.11.2014 11:00 | Vreoci | 3 : 2 | OFK Burovo | |||||
09.11
13:00
Mladi borac
Å umadija
5
1
|
09.11.2014 13:00 | Mladi borac | 5 : 1 | Å umadija |
09.11
13:30
Omladinac
ŽelezniÄar
6
2
|
09.11.2014 13:30 | Omladinac | 6 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo
Omladinski
0
2
|
09.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Omladinski | |||||
09.11
13:30
Mladost
Heroj
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Mladost | 1 : 0 | Heroj | |||||
09.11
13:30
Buljane
ISK Izvor
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Buljane | 1 : 1 | ISK Izvor |
09.11
13:30
Vlasina 2014
Napredak
1
3
|
09.11.2014 13:30 | Vlasina 2014 | 1 : 3 | Napredak |
09.11
13:30
Sremski vitezovi
Car UroÅ”
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Sremski vitezovi | 0 : 3 | Car UroÅ” | |||||
09.11
13:30
Vojvodina
Mladost (P)
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
09.11
13:30
Borac
Sloga
1
1
|
09.11.2014 13:30 | Borac | 1 : 1 | Sloga | |||||
09.11
13:30
OFK Kraljevci
Planinac
1
1
|
09.11.2014 13:30 | OFK Kraljevci | 1 : 1 | Planinac | |||||
09.11
13:30
Sremac
Jedinstvo
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Sremac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.11
13:30
Mladost (B)
27. Oktobar
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | 27. Oktobar | |||||
09.11
13:30
FruŔkogorac
Polet
0
1
|
09.11.2014 13:30 | FruŔkogorac | 0 : 1 | Polet |
09.11
13:30
Real
Turekovac
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Real | 3 : 0 | Turekovac | |||||
09.11
13:30
Rudar 1973
Atletiko
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Rudar 1973 | 3 : 1 | Atletiko |
09.11
13:30
FruŔkogorac
Polet
3
2
|
09.11.2014 13:30 | FruŔkogorac | 3 : 2 | Polet | |||||
09.11
13:30
Sloga
Dunav
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Sloga | 3 : 0 | Dunav | |||||
09.11
13:30
KruŔedol
Borac (J)
2
0
|
09.11.2014 13:30 | KruŔedol | 2 : 0 | Borac (J) |
09.11
13:30
Borac (VR)
Planinac
2
3
|
09.11.2014 13:30 | Borac (VR) | 2 : 3 | Planinac | |||||
09.11
13:30
Sloga (Z)
Grgurevci
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Sloga (Z) | 1 : 0 | Grgurevci | |||||
09.11
13:30
Borac (R)
BSK
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Borac (R) | 1 : 2 | BSK | |||||
09.11
13:30
Sloboda
Srem
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Sloboda | 3 : 1 | Srem | |||||
09.11
13:30
Napredak
Sloga (Ä)
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Napredak | 1 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
09.11
13:30
Mitros
OFK Bosut
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Mitros | 3 : 0 | OFK Bosut |
09.11
14:00
Bratstvo
OFK BaÄinci
1
9
|
09.11.2014 14:00 | Bratstvo | 1 : 9 | OFK BaÄinci | |||||
09.11
14:00
GraniÄar
Borac
4
0
|
09.11.2014 14:00 | GraniÄar | 4 : 0 | Borac | |||||
09.11
14:00
OFK BikiÄ
OFK Bingula
7
0
|
09.11.2014 14:00 | OFK BikiÄ | 7 : 0 | OFK Bingula | |||||
09.11
14:00
Omladinac (M)
Sremac
2
0
|
09.11.2014 14:00 | Omladinac (M) | 2 : 0 | Sremac | |||||
09.11
14:00
Jedinstvo
Napredak
4
6
|
09.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 4 : 6 | Napredak | |||||
09.11
14:00
Omladinac (B)
Hajduk
2
1
|
09.11.2014 14:00 | Omladinac (B) | 2 : 1 | Hajduk | |||||
09.11
14:00
SinÄeliÄ
Jednota
6
0
|
09.11.2014 14:00 | SinÄeliÄ | 6 : 0 | Jednota |
09.11
13:30
Mladost (VK)
Paune
2
3
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (VK) | 2 : 3 | Paune | |||||
09.11
13:30
Lukavac
Zadrugar
5
1
|
09.11.2014 13:30 | Lukavac | 5 : 1 | Zadrugar | |||||
09.11
13:30
Dupljaj
Mali korak
2
3
|
09.11.2014 13:30 | Dupljaj | 2 : 3 | Mali korak | |||||
09.11
13:30
Mladi radnik
OFK Povlen
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Mladi radnik | 1 : 2 | OFK Povlen | |||||
09.11
11:00
BujaÄiÄ
Žabari
3
1
|
09.11.2014 11:00 | BujaÄiÄ | 3 : 1 | Žabari |
09.11
13:30
Radnik
Sloga 1952
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Radnik | 1 : 2 | Sloga 1952 |
09.11
13:30
Beljina
OFK Meljak
4
0
|
09.11.2014 13:30 | Beljina | 4 : 0 | OFK Meljak | |||||
09.11
13:30
OFK Borac
LisoviÄ
3
3
|
09.11.2014 13:30 | OFK Borac | 3 : 3 | LisoviÄ |
09.11
13:30
Osaonica
Kolonija
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Osaonica | 3 : 1 | Kolonija | |||||
09.11
13:30
OFK Borac
Partizan (M)
1
0
|
09.11.2014 13:30 | OFK Borac | 1 : 0 | Partizan (M) | |||||
09.11
13:30
Morava (R)
Sloboda
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Morava (R) | 2 : 2 | Sloboda | |||||
09.11
13:30
Å antarovac
Omladinac
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Å antarovac | 3 : 0 | Omladinac |
09.11
13:30
Zvezda
Jedinstvo
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Zvezda | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.11
13:30
Rvati
VukiÄevica
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Rvati | 1 : 2 | VukiÄevica | |||||
09.11
13:30
Posavina
Polet
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Posavina | 0 : 3 | Polet | |||||
09.11
13:30
Duboko
Belo Polje
0
0
|
09.11.2014 13:30 | Duboko | 0 : 0 | Belo Polje | |||||
09.11
13:30
Borac
Poljane
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Borac | 1 : 0 | Poljane | |||||
09.11
13:30
Omladinac
Trstenica
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Omladinac | 2 : 0 | Trstenica | |||||
09.11
13:30
Krtinska
OFK Urovci
0
0
|
09.11.2014 13:30 | Krtinska | 0 : 0 | OFK Urovci |
09.11
10:00
Vrbica
VenÄani
1
1
|
09.11.2014 10:00 | Vrbica | 1 : 1 | VenÄani | |||||
09.11
10:00
TreŔnjevica
Tulež
0
1
|
09.11.2014 10:00 | TreŔnjevica | 0 : 1 | Tulež |
09.11
13:30
Sloboda 1948
Vinogradar
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Sloboda 1948 | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
09.11
13:30
JugoviÄi
Kamenorezac 76
0
3
|
09.11.2014 13:30 | JugoviÄi | 0 : 3 | Kamenorezac 76 |
09.11
14:00
OFK Slatina
Sibnica
2
2
|
09.11.2014 14:00 | OFK Slatina | 2 : 2 | Sibnica | |||||
09.11
14:00
Vojvoda
RopoÄevo
2
4
|
09.11.2014 14:00 | Vojvoda | 2 : 4 | RopoÄevo | |||||
09.11
11:00
Rudar 2012
Drlupa
2
2
|
09.11.2014 11:00 | Rudar 2012 | 2 : 2 | Drlupa | |||||
09.11
14:00
Sloga 2012
Mladost
1
3
|
09.11.2014 14:00 | Sloga 2012 | 1 : 3 | Mladost | |||||
09.11
14:00
Vis
Mladost
|
09.11.2014 14:00 | Vis | : | Mladost | |||||
09.11
11:00
Stojnik
OFK RogaÄa
1
1
|
09.11.2014 11:00 | Stojnik | 1 : 1 | OFK RogaÄa |
09.11
13:30
Badnjevac
Napredak
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Badnjevac | 2 : 1 | Napredak |
09.11
13:30
OFK SeliŔte
Mlava
2
6
|
09.11.2014 13:30 | OFK SeliŔte | 2 : 6 | Mlava |
09.11
13:30
GraniÄar 2013
Carevac
1
2
|
09.11.2014 13:30 | GraniÄar 2013 | 1 : 2 | Carevac | |||||
09.11
13:30
Ram
Kumane
3
2
|
09.11.2014 13:30 | Ram | 3 : 2 | Kumane | |||||
09.11
13:30
PeÄanica
Desine
0
3
|
09.11.2014 13:30 | PeÄanica | 0 : 3 | Desine | |||||
09.11
13:30
Sloga-TOP
RadniÄki
2
3
|
09.11.2014 13:30 | Sloga-TOP | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
09.11
13:30
Srednjevo
Pek
1
3
|
09.11.2014 13:30 | Srednjevo | 1 : 3 | Pek |
09.11
11:00
Srnje
MeŔevo
3
1
|
09.11.2014 11:00 | Srnje | 3 : 1 | MeŔevo | |||||
09.11
11:00
Pasjak
Vratare
1
0
|
09.11.2014 11:00 | Pasjak | 1 : 0 | Vratare | |||||
09.11
13:30
Konjuh
Globoder
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Konjuh | 0 : 3 | Globoder | |||||
09.11
13:30
KruŔevica
Gaglovo
2
5
|
09.11.2014 13:30 | KruŔevica | 2 : 5 | Gaglovo | |||||
09.11
13:30
Äarapan
Mladost VPD
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Äarapan | 1 : 2 | Mladost VPD |
09.11
13:30
Pepeljevac 1947
Polet (Å )
4
6
|
09.11.2014 13:30 | Pepeljevac 1947 | 4 : 6 | Polet (Å ) | |||||
09.11
13:30
Å titari
Zmajevac
3
7
|
09.11.2014 13:30 | Å titari | 3 : 7 | Zmajevac | |||||
09.11
13:30
Polet (K)
TrmÄari
4
2
|
09.11.2014 13:30 | Polet (K) | 4 : 2 | TrmÄari | |||||
09.11
13:30
Modrica
Grkljane
8
1
|
09.11.2014 13:30 | Modrica | 8 : 1 | Grkljane |
09.11
13:00
Rudar
BuduÄnost
1
0
|
09.11.2014 13:00 | Rudar | 1 : 0 | BuduÄnost |
09.11
13:30
Olimpic
Zrinjski
0
1
|
09.11.2014 13:30 | Olimpic | 0 : 1 | Zrinjski |
09.11
14:00
Velež
Zvijezda Brgule
1
0
|
09.11.2014 14:00 | Velež | 1 : 0 | Zvijezda Brgule | |||||
09.11
14:00
Mladost (BS)
Famos
0
1
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (BS) | 0 : 1 | Famos | |||||
09.11
14:00
Sloga Junajted
Proleter
3
2
|
09.11.2014 14:00 | Sloga Junajted | 3 : 2 | Proleter | |||||
09.11
14:00
Jedinstvo
Gorica
2
2
|
09.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Gorica | |||||
09.11
14:00
RadniÄki
IliÄka 01
1
5
|
09.11.2014 14:00 | RadniÄki | 1 : 5 | IliÄka 01 |
09.11
14:00
Mineral
LijeÅ”Äe
2
1
|
09.11.2014 14:00 | Mineral | 2 : 1 | LijeÅ”Äe |
09.11
14:00
Gomionica
Sloga (S)
1
2
|
09.11.2014 14:00 | Gomionica | 1 : 2 | Sloga (S) | |||||
09.11
14:00
BuduÄnost
LijevÄe
0
1
|
09.11.2014 14:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | LijevÄe | |||||
09.11
14:00
Ravan
Mladost (KV)
0
2
|
09.11.2014 14:00 | Ravan | 0 : 2 | Mladost (KV) | |||||
09.11
14:00
Mladost (S)
Dubrave
1
0
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (S) | 1 : 0 | Dubrave | |||||
09.11
14:00
Sloga (T)
Brdo
4
1
|
09.11.2014 14:00 | Sloga (T) | 4 : 1 | Brdo | |||||
09.11
14:00
LauÅ”
FSA
1
0
|
09.11.2014 14:00 | LauÅ” | 1 : 0 | FSA |
09.11
14:00
Vranjak
Hajduk
0
2
|
09.11.2014 14:00 | Vranjak | 0 : 2 | Hajduk | |||||
09.11
14:00
Rudanka
Polet 1926
2
2
|
09.11.2014 14:00 | Rudanka | 2 : 2 | Polet 1926 | |||||
09.11
14:00
Pridjel
Crvena zvijezda (G)
3
0
|
09.11.2014 14:00 | Pridjel | 3 : 0 | Crvena zvijezda (G) | |||||
09.11
14:00
BuduÄnost
Trebava
2
0
|
09.11.2014 14:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Trebava | |||||
09.11
14:00
Posavina
NaŔa krila
2
1
|
09.11.2014 14:00 | Posavina | 2 : 1 | NaŔa krila | |||||
09.11
14:00
Ozren
SkugriÄ
3
2
|
09.11.2014 14:00 | Ozren | 3 : 2 | SkugriÄ |
09.11
14:00
Å ekoviÄi
Bratstvo
2
1
|
09.11.2014 14:00 | Å ekoviÄi | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
09.11
14:00
Zadrugar
Lokanj
1
4
|
09.11.2014 14:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Lokanj | |||||
09.11
14:00
Guber
Podrinje
0
0
|
09.11.2014 14:00 | Guber | 0 : 0 | Podrinje | |||||
09.11
14:00
Jardan
Majevica
3
1
|
09.11.2014 14:00 | Jardan | 3 : 1 | Majevica | |||||
09.11
14:00
Trnovica
Srpska VaroÅ”
0
3
|
09.11.2014 14:00 | Trnovica | 0 : 3 | Srpska VaroÅ” | |||||
09.11
14:00
Proleter-RJ
BiraÄ
3
0
|
09.11.2014 14:00 | Proleter-RJ | 3 : 0 | BiraÄ |
09.11
14:00
Äelinac
Polet KrajiŔnik
2
0
|
09.11.2014 14:00 | Äelinac | 2 : 0 | Polet KrajiÅ”nik | |||||
09.11
14:00
Krajina
Gorica
4
1
|
09.11.2014 14:00 | Krajina | 4 : 1 | Gorica | |||||
09.11
14:00
Å njegotina
Rekreativo
6
0
|
09.11.2014 14:00 | Å njegotina | 6 : 0 | Rekreativo |
09.11
14:00
Sloga (DP)
Kladari Gornji
7
1
|
09.11.2014 14:00 | Sloga (DP) | 7 : 1 | Kladari Gornji | |||||
09.11
14:00
Sloga (J)
Ukrina
2
1
|
09.11.2014 14:00 | Sloga (J) | 2 : 1 | Ukrina | |||||
09.11
14:00
Borac
Bratstvo
5
0
|
09.11.2014 14:00 | Borac | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
09.11
14:00
Crkvina
Zvijezda
5
0
|
09.11.2014 14:00 | Crkvina | 5 : 0 | Zvijezda | |||||
09.11
14:00
Sloboda
Mladost (T)
6
2
|
09.11.2014 14:00 | Sloboda | 6 : 2 | Mladost (T) | |||||
09.11
14:00
Mladost (D)
PelagiÄevo
0
2
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (D) | 0 : 2 | PelagiÄevo | |||||
09.11
14:00
Zadrugar
Rudar
1
1
|
09.11.2014 14:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Rudar |
09.11
14:00
Mladost (G)
Sloboda
5
1
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (G) | 5 : 1 | Sloboda | |||||
09.11
14:00
Sloga DIPO
Ratar
3
4
|
09.11.2014 14:00 | Sloga DIPO | 3 : 4 | Ratar | |||||
09.11
14:00
Mladi KrajiŔnik
Milan
3
2
|
09.11.2014 14:00 | Mladi KrajiŔnik | 3 : 2 | Milan | |||||
09.11
14:00
Biseri
Torpedo
1
1
|
09.11.2014 14:00 | Biseri | 1 : 1 | Torpedo | |||||
09.11
14:00
Kozara
Borac (Å )
2
0
|
09.11.2014 14:00 | Kozara | 2 : 0 | Borac (Å ) | |||||
09.11
14:00
Mladost (B)
Tamaris
1
1
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Tamaris | |||||
09.11
14:00
Borac (M)
Jablanica
9
0
|
09.11.2014 14:00 | Borac (M) | 9 : 0 | Jablanica |
09.11
13:00
BuduÄnost (P)
MiliÄi
0
1
|
09.11.2014 13:00 | BuduÄnost (P) | 0 : 1 | MiliÄi | |||||
09.11
13:00
Srpski Soko
BuduÄnost (S)
3
0
|
09.11.2014 13:00 | Srpski Soko | 3 : 0 | BuduÄnost (S) |
09.11
14:00
Jedinstvo
BUK
5
1
|
09.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | BUK | |||||
09.11
14:00
Semberija
MagnojeviÄ 01
3
1
|
09.11.2014 14:00 | Semberija | 3 : 1 | MagnojeviÄ 01 | |||||
09.11
14:00
BSK Ledinci
Balatun
2
1
|
09.11.2014 14:00 | BSK Ledinci | 2 : 1 | Balatun | |||||
09.11
14:00
Drina Amajlije
Novo Doba
0
3
|
09.11.2014 14:00 | Drina Amajlije | 0 : 3 | Novo Doba | |||||
09.11
14:00
Sloboda
Priboj
3
1
|
09.11.2014 14:00 | Sloboda | 3 : 1 | Priboj | |||||
09.11
14:00
Partizan
MeÄaÅ”i
5
1
|
09.11.2014 14:00 | Partizan | 5 : 1 | MeÄaÅ”i |
09.11
14:30
Zvijezda
Borac 1975
4
0
|
09.11.2014 14:30 | Zvijezda | 4 : 0 | Borac 1975 | |||||
09.11
14:30
ZboriŔte
BSK
3
1
|
09.11.2014 14:30 | ZboriŔte | 3 : 1 | BSK | |||||
09.11
14:30
VuÄijak
Polet
0
3
|
09.11.2014 14:30 | VuÄijak | 0 : 3 | Polet | |||||
09.11
14:30
27. Juli
Hajduk
3
2
|
09.11.2014 14:30 | 27. Juli | 3 : 2 | Hajduk | |||||
09.11
14:30
Borac (K)
Borac (L)
2
1
|
09.11.2014 14:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Borac (L) | |||||
09.11
14:30
ŽeljezniÄar
4. Juli
6
1
|
09.11.2014 14:30 | ŽeljezniÄar | 6 : 1 | 4. Juli |
09.11
14:00
Omladinac
13 Skojevki
3
1
|
09.11.2014 14:00 | Omladinac | 3 : 1 | 13 Skojevki | |||||
09.11
14:00
Stevan DukiÄ
Kalemi
2
1
|
09.11.2014 14:00 | Stevan DukiÄ | 2 : 1 | Kalemi | |||||
09.11
14:00
Borac
Obradovac
0
1
|
09.11.2014 14:00 | Borac | 0 : 1 | Obradovac | |||||
09.11
14:00
Laminci
Bratstvo (K)
1
1
|
09.11.2014 14:00 | Laminci | 1 : 1 | Bratstvo (K) | |||||
09.11
14:00
Polet
Romanovci
1
2
|
09.11.2014 14:00 | Polet | 1 : 2 | Romanovci | |||||
09.11
14:00
Novi Napredak
Bratstvo (O)
0
0
|
09.11.2014 14:00 | Novi Napredak | 0 : 0 | Bratstvo (O) |
09.11
13:30
ElektriÄar
Žika MarkoviÄ UÄa
1
1
|
09.11.2014 13:30 | ElektriÄar | 1 : 1 | Žika MarkoviÄ UÄa |
09.11
15:00
Crvena zvijezda
Omladinac
4
1
|
09.11.2014 15:00 | Crvena zvijezda | 4 : 1 | Omladinac | |||||
09.11
15:00
Gredice
Mladost (S)
1
0
|
09.11.2014 15:00 | Gredice | 1 : 0 | Mladost (S) | |||||
09.11
15:00
Brezik
Mladost (T)
5
1
|
09.11.2014 15:00 | Brezik | 5 : 1 | Mladost (T) | |||||
09.11
15:00
Sava 04
Mladost 2003
3
1
|
09.11.2014 15:00 | Sava 04 | 3 : 1 | Mladost 2003 | |||||
09.11
15:00
Mladost (L)
Sveti Jovan
2
1
|
09.11.2014 15:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Sveti Jovan | |||||
09.11
15:00
GrÄica
Krbeti
3
0
|
09.11.2014 15:00 | GrÄica | 3 : 0 | Krbeti | |||||
09.11
15:00
JugoviÄ
ObiliÄ
0
0
|
09.11.2014 15:00 | JugoviÄ | 0 : 0 | ObiliÄ |
09.11
14:00
Hajduk
Bukovik
0
3
|
09.11.2014 14:00 | Hajduk | 0 : 3 | Bukovik | |||||
09.11
14:00
Sloboda 2013
Omladinac
2
0
|
09.11.2014 14:00 | Sloboda 2013 | 2 : 0 | Omladinac | |||||
09.11
14:00
Sloga
Mladost
3
0
|
09.11.2014 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladost |
09.11
13:30
Mladost (R)
Vražogrnac
3
2
|
09.11.2014 13:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Vražogrnac | |||||
09.11
13:30
BaŔtovan
Mladost (G)
0
3
|
09.11.2014 13:30 | BaŔtovan | 0 : 3 | Mladost (G) | |||||
09.11
13:30
Garevina
Mladi Gorani
11
1
|
09.11.2014 13:30 | Garevina | 11 : 1 | Mladi Gorani |
09.11
13:30
IvanÄa
Markovac
0
1
|
09.11.2014 13:30 | IvanÄa | 0 : 1 | Markovac | |||||
09.11
13:30
Napredak (D)
Omladinac
2
2
|
09.11.2014 13:30 | Napredak (D) | 2 : 2 | Omladinac | |||||
09.11
13:30
Sloga
Napredak (M)
6
0
|
09.11.2014 13:30 | Sloga | 6 : 0 | Napredak (M) | |||||
09.11
13:30
Borac
ŠepŔin
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Borac | 3 : 0 | ŠepŔin | |||||
09.11
13:30
OFK Student
OFK Mladenovac
1
4
|
09.11.2014 13:30 | OFK Student | 1 : 4 | OFK Mladenovac |
09.11
13:00
Mrovska
Galeb
2
0
|
09.11.2014 13:00 | Mrovska | 2 : 0 | Galeb | |||||
09.11
13:00
RadniÄki (K)
Sloga (K)
0
1
|
09.11.2014 13:00 | RadniÄki (K) | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
09.11
13:00
Mladost (Z)
Dobrava
2
1
|
09.11.2014 13:00 | Mladost (Z) | 2 : 1 | Dobrava | |||||
09.11
13:00
VlaÅ”iÄ
Volujac
1
1
|
09.11.2014 13:00 | VlaÅ”iÄ | 1 : 1 | Volujac | |||||
09.11
13:00
KaraÄorÄe
Sloga TrgoŔped
3
0
|
09.11.2014 13:00 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | Sloga TrgoÅ”ped | |||||
09.11
13:00
Jevremovac
PriÄinoviÄ
0
0
|
09.11.2014 13:00 | Jevremovac | 0 : 0 | PriÄinoviÄ |
09.11
13:30
Ugljare
Äaglavica
1
2
|
09.11.2014 13:30 | Ugljare | 1 : 2 | Äaglavica | |||||
09.11
13:30
Brezovica
Sitnica
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Brezovica | 2 : 0 | Sitnica |
09.11
14:00
Rudar
Morava
3
0
|
09.11.2014 14:00 | Rudar | 3 : 0 | Morava | |||||
09.11
14:00
Oskar
Mineralac
1
2
|
09.11.2014 14:00 | Oskar | 1 : 2 | Mineralac | |||||
09.11
14:00
Kusce
Sloga
0
2
|
09.11.2014 14:00 | Kusce | 0 : 2 | Sloga | |||||
09.11
14:00
Kriva Reka
Glama
2
1
|
09.11.2014 14:00 | Kriva Reka | 2 : 1 | Glama |
09.11
13:00
Jedinstvo
Tisa
2
0
|
09.11.2014 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Tisa | |||||
09.11
13:00
Hajduk
Jadran
1
4
|
09.11.2014 13:00 | Hajduk | 1 : 4 | Jadran | |||||
09.11
13:00
Tromedja
GraniÄar
1
2
|
09.11.2014 13:00 | Tromedja | 1 : 2 | GraniÄar |
09.11
13:30
Kom
Ibar
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Kom | 2 : 0 | Ibar | |||||
09.11
13:30
Arsenal
DeÄiÄ
2
5
|
09.11.2014 13:30 | Arsenal | 2 : 5 | DeÄiÄ | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo
Jezero
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Jezero | |||||
09.11
13:30
Iskra
Zabjelo
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Iskra | 3 : 0 | Zabjelo | |||||
09.11
13:30
Bratstvo
Cetinje
0
2
|
09.11.2014 13:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Cetinje | |||||
09.11
13:30
RadniÄki
Igalo
2
2
|
09.11.2014 13:30 | RadniÄki | 2 : 2 | Igalo |
09.11
13:00
Spartak
Partizan
0
3
|
09.11.2014 13:00 | Spartak | 0 : 3 | Partizan |
09.11
13:30
Radnik Etno Selo
Mladost
0
2
|
09.11.2014 13:30 | Radnik Etno Selo | 0 : 2 | Mladost | |||||
09.11
14:00
ModriÄa
Banjaluka
0
2
|
09.11.2014 14:00 | ModriÄa | 0 : 2 | Banjaluka | |||||
09.11
13:30
ŽeljezniÄar 2011
SFK 2000
0
5
|
09.11.2014 13:30 | ŽeljezniÄar 2011 | 0 : 5 | SFK 2000 |
09.11
14:30
Drina
Slavija
1
2
|
09.11.2014 14:30 | Drina | 1 : 2 | Slavija | |||||
09.11
14:00
Olimpic
Radnik
5
0
|
09.11.2014 14:00 | Olimpic | 5 : 0 | Radnik | |||||
09.11
14:00
Äelik
ŽeljezniÄar
0
2
|
09.11.2014 14:00 | Äelik | 0 : 2 | ŽeljezniÄar | |||||
09.11
13:00
Travnik
Vitez
2
1
|
09.11.2014 13:00 | Travnik | 2 : 1 | Vitez | |||||
09.11
14:00
Sarajevo
Sloboda
3
1
|
09.11.2014 14:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Sloboda | |||||
09.11
13:00
Mladost
Zvijezda GradaÄac
0
6
|
09.11.2014 13:00 | Mladost | 0 : 6 | Zvijezda GradaÄac | |||||
09.11
14:00
Velež
Borac
2
1
|
09.11.2014 14:00 | Velež | 2 : 1 | Borac |
09.11
13:30
Grbalj
Cetinje
3
1
|
09.11.2014 13:30 | Grbalj | 3 : 1 | Cetinje | |||||
09.11
13:30
Zeta
Kom
3
0
|
09.11.2014 13:30 | Zeta | 3 : 0 | Kom | |||||
09.11
13:30
Mornar
DeÄiÄ
5
0
|
09.11.2014 13:30 | Mornar | 5 : 0 | DeÄiÄ | |||||
09.11
13:30
BuduÄnost
Mladost
5
0
|
09.11.2014 13:30 | BuduÄnost | 5 : 0 | Mladost |
09.11
11:00
OFK Beograd
Jagodina
3
1
|
09.11.2014 11:00 | OFK Beograd | 3 : 1 | Jagodina | |||||
09.11
11:00
Napredak
RadniÄki (N)
5
2
|
09.11.2014 11:00 | Napredak | 5 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
09.11
11:00
Rad
Borac
3
0
|
09.11.2014 11:00 | Rad | 3 : 0 | Borac | |||||
09.11
11:00
Novi Pazar
ÄukariÄki
3
1
|
09.11.2014 11:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | ÄukariÄki | |||||
09.11
10:00
BSK BorÄa
Partizan
0
0
|
09.11.2014 10:00 | BSK BorÄa | 0 : 0 | Partizan | |||||
09.11
11:00
Metalac
Crvena zvezda
0
2
|
09.11.2014 11:00 | Metalac | 0 : 2 | Crvena zvezda |
09.11
Radnik
TimoÄanin (K)
5
2
|
09.11.2014 | Radnik | 5 : 2 | TimoÄanin (K) |
09.11
13:30
Mladost
Sumadija
2
1
|
09.11.2014 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Sumadija | |||||
09.11
13:30
FAP
Sloga
1
3
|
09.11.2014 13:30 | FAP | 1 : 3 | Sloga | |||||
09.11
13:30
Metalac
Sloboda
1
0
|
09.11.2014 13:30 | Metalac | 1 : 0 | Sloboda | |||||
09.11
14:00
Sloboda
Metalac
2
0
|
09.11.2014 14:00 | Sloboda | 2 : 0 | Metalac |
09.11
10:00
RadniÄki (NB)
Bežanija
3
1
|
09.11.2014 10:00 | RadniÄki (NB) | 3 : 1 | Bežanija | |||||
09.11
12:30
Lokomotiva
RadniÄki (O)
4
0
|
09.11.2014 12:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
09.11
17:15
Brodarac 2
SinÄeliÄ
2
0
|
09.11.2014 17:15 | Brodarac 2 | 2 : 0 | SinÄeliÄ |
09.11
13:30
Rudar
GFK Jasenica 1911
5
2
|
09.11.2014 13:30 | Rudar | 5 : 2 | GFK Jasenica 1911 |
09.11
12:00
Sloboda
Sloga
3
0
|
09.11.2014 12:00 | Sloboda | 3 : 0 | Sloga | |||||
09.11
12:00
Podunavac
BuduÄnost
1
6
|
09.11.2014 12:00 | Podunavac | 1 : 6 | BuduÄnost | |||||
09.11
12:00
SASK
7. Juli
2
5
|
09.11.2014 12:00 | SASK | 2 : 5 | 7. Juli | |||||
09.11
12:00
Osipaonica
Borac
3
2
|
09.11.2014 12:00 | Osipaonica | 3 : 2 | Borac |
09.11
12:00
Vodice
Jedinstvo
7
0
|
09.11.2014 12:00 | Vodice | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.11
12:00
Sloga
ŽelezniÄar
0
1
|
09.11.2014 12:00 | Sloga | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
09.11
12:00
GlavaÅ”
Å umadija
3
0
|
09.11.2014 12:00 | GlavaÅ” | 3 : 0 | Å umadija |
09.11
Slavija
Vrbovac
0
4
|
09.11.2014 | Slavija | 0 : 4 | Vrbovac |
09.11
12:30
Drina
Slavija
3
2
|
09.11.2014 12:30 | Drina | 3 : 2 | Slavija | |||||
09.11
12:00
Olimpic
Radnik
3
0
|
09.11.2014 12:00 | Olimpic | 3 : 0 | Radnik | |||||
09.11
12:00
Äelik
ŽeljezniÄar
2
1
|
09.11.2014 12:00 | Äelik | 2 : 1 | ŽeljezniÄar | |||||
09.11
11:00
Travnik
Vitez
1
2
|
09.11.2014 11:00 | Travnik | 1 : 2 | Vitez | |||||
09.11
12:00
Sarajevo
Sloboda
3
0
|
09.11.2014 12:00 | Sarajevo | 3 : 0 | Sloboda | |||||
09.11
11:00
Mladost
Zvijezda GradaÄac
1
3
|
09.11.2014 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Zvijezda GradaÄac | |||||
09.11
12:00
Velež
Borac
0
3
|
09.11.2014 12:00 | Velež | 0 : 3 | Borac |
09.11
14:00
OFK Beograd
Jagodina
3
0
|
09.11.2014 14:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Jagodina | |||||
09.11
13:30
Napredak
RadniÄki (N)
7
3
|
09.11.2014 13:30 | Napredak | 7 : 3 | RadniÄki (N) | |||||
09.11
13:30
Rad
Borac
2
0
|
09.11.2014 13:30 | Rad | 2 : 0 | Borac | |||||
09.11
12:00
Teleoptik
ÄukariÄki
3
1
|
09.11.2014 12:00 | Teleoptik | 3 : 1 | ÄukariÄki | |||||
09.11
10:00
Zemun
Partizan
0
0
|
09.11.2014 10:00 | Zemun | 0 : 0 | Partizan |
09.11
10:00
Mladost (V)
Dinamo
0
3
|
09.11.2014 10:00 | Mladost (V) | 0 : 3 | Dinamo | |||||
09.11
11:00
RadniÄki (K)
Dinamo
2
4
|
09.11.2014 11:00 | RadniÄki (K) | 2 : 4 | Dinamo |
09.11
11:00
FenerbahÄe
JoŔanica ND
6
0
|
09.11.2014 11:00 | FenerbahÄe | 6 : 0 | JoÅ”anica ND | |||||
09.11
Tutin
Nacional AG
0
3
|
09.11.2014 | Tutin | 0 : 3 | Nacional AG |
09.11
12:00
RadniÄki
Loznica
0
3
|
09.11.2014 12:00 | RadniÄki | 0 : 3 | Loznica | |||||
09.11
12:00
Jedinstvo
Å abac
1
1
|
09.11.2014 12:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Å abac | |||||
09.11
12:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Savacium
3
3
|
09.11.2014 12:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 3 : 3 | Savacium |
09.11
Zvižd
VGSK
1
3
|
09.11.2014 | Zvižd | 1 : 3 | VGSK | |||||
09.11
Borac
Basarac
5
0
|
09.11.2014 | Borac | 5 : 0 | Basarac |
09.11
09:30
Bežanija
GrafiÄar
17
0
|
09.11.2014 09:30 | Bežanija | 17 : 0 | GrafiÄar | |||||
09.11
15:00
Brodarac 1947
Srem
3
0
|
09.11.2014 15:00 | Brodarac 1947 | 3 : 0 | Srem |
09.11
11:00
Real
TimoÄanin
5
0
|
09.11.2014 11:00 | Real | 5 : 0 | TimoÄanin | |||||
09.11
11:00
RadniÄki (N)
Timok
2
1
|
09.11.2014 11:00 | RadniÄki (N) | 2 : 1 | Timok | |||||
09.11
11:00
KruŔevac
Dinamo
1
2
|
09.11.2014 11:00 | KruŔevac | 1 : 2 | Dinamo | |||||
09.11
11:00
Sloga
SFS Borac
1
3
|
09.11.2014 11:00 | Sloga | 1 : 3 | SFS Borac | |||||
09.11
11:00
Red Star
Kopernikus ŽelezniÄar
2
1
|
09.11.2014 11:00 | Red Star | 2 : 1 | Kopernikus ŽelezniÄar |
09.11
09:30
Potisje
Tisa
|
09.11.2014 09:30 | Potisje | : | Tisa | |||||
09.11
10:00
Å ampion
Jedinstvo (BPS)
1
1
|
09.11.2014 10:00 | Å ampion | 1 : 1 | Jedinstvo (BPS) | |||||
09.11
10:00
BaÄka
AFK
4
2
|
09.11.2014 10:00 | BaÄka | 4 : 2 | AFK |
09.11
14:00
VrŔac
RadniÄki 1927
2
1
|
09.11.2014 14:00 | VrÅ”ac | 2 : 1 | RadniÄki 1927 | |||||
09.11
10:30
Å evac
Vladimirovac
0
3
|
09.11.2014 10:30 | Å evac | 0 : 3 | Vladimirovac | |||||
09.11
10:30
BuduÄnost (A)
Vulturul
0
3
|
09.11.2014 10:30 | BuduÄnost (A) | 0 : 3 | Vulturul |
09.11
10:00
Polet
Borac (S)
3
0
|
09.11.2014 10:00 | Polet | 3 : 0 | Borac (S) | |||||
09.11
12:00
Stenli
Proleter (M)
5
3
|
09.11.2014 12:00 | Stenli | 5 : 3 | Proleter (M) |
09.11
10:00
Petar UroŔev
Mika AntiÄ
0
1
|
09.11.2014 10:00 | Petar UroÅ”ev | 0 : 1 | Mika AntiÄ |
09.11
10:00
Sloboda
Sloga
2
4
|
09.11.2014 10:00 | Sloboda | 2 : 4 | Sloga | |||||
09.11
10:00
Podunavac
BuduÄnost
|
09.11.2014 10:00 | Podunavac | : | BuduÄnost | |||||
09.11
10:00
SASK
7. Juli
2
1
|
09.11.2014 10:00 | SASK | 2 : 1 | 7. Juli | |||||
09.11
10:00
Osipaonica
Borac
3
0
|
09.11.2014 10:00 | Osipaonica | 3 : 0 | Borac |
09.11
10:00
Vodice
Jedinstvo
3
2
|
09.11.2014 10:00 | Vodice | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.11
10:00
Sloga
ŽelezniÄar
0
5
|
09.11.2014 10:00 | Sloga | 0 : 5 | ŽelezniÄar | |||||
09.11
10:00
GlavaÅ”
Å umadija
1
9
|
09.11.2014 10:00 | GlavaÅ” | 1 : 9 | Å umadija |
09.11
11:00
Pazar Juniors
Bubamara
4
0
|
09.11.2014 11:00 | Pazar Juniors | 4 : 0 | Bubamara | |||||
09.11
11:00
Bane
Apolon
2
3
|
09.11.2014 11:00 | Bane | 2 : 3 | Apolon |
09.11
12:30
Mokra Gora
Pionir 028
11
0
|
09.11.2014 12:30 | Mokra Gora | 11 : 0 | Pionir 028 | |||||
09.11
12:00
Pionir 028
Kosmet
1
5
|
09.11.2014 12:00 | Pionir 028 | 1 : 5 | Kosmet | |||||
09.11
12:00
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Tutin
2
0
|
09.11.2014 12:00 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 2 : 0 | Tutin | |||||
09.11
Tutin
OFK Nacional AG
3
0
|
09.11.2014 | Tutin | 3 : 0 | OFK Nacional AG | |||||
09.11
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Sport Klub 1999
0
0
|
09.11.2014 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 0 : 0 | Sport Klub 1999 |
09.11
10:00
Jevremovac
Lipolist
|
09.11.2014 10:00 | Jevremovac | : | Lipolist | |||||
09.11
10:00
BMR PetlovaÄa
POFK Letnjikovac
8
0
|
09.11.2014 10:00 | BMR PetlovaÄa | 8 : 0 | POFK Letnjikovac |
09.11
10:00
RSK
VGSK
3
6
|
09.11.2014 10:00 | RSK | 3 : 6 | VGSK |
09.11
09:00
LepuŔnica
Balkan
1
0
|
09.11.2014 09:00 | LepuŔnica | 1 : 0 | Balkan | |||||
09.11
09:00
Hajduk
FSFV
2
3
|
09.11.2014 09:00 | Hajduk | 2 : 3 | FSFV | |||||
09.11
09:30
VinÄa
Palilulac
4
0
|
09.11.2014 09:30 | VinÄa | 4 : 0 | Palilulac | |||||
09.11
09:30
Trudbenik
Avala
3
2
|
09.11.2014 09:30 | Trudbenik | 3 : 2 | Avala |
09.11
13:00
Takovo
Borac 2
1
8
|
09.11.2014 13:00 | Takovo | 1 : 8 | Borac 2 |
09.11
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Sport Klub 99
2
4
|
09.11.2014 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 2 : 4 | Sport Klub 99 |
09.11
SinÄeliÄ
Loznica 04
1
8
|
09.11.2014 | SinÄeliÄ | 1 : 8 | Loznica 04 | |||||
09.11
RadniÄki Stobex
Podrinje
1
5
|
09.11.2014 | RadniÄki Stobex | 1 : 5 | Podrinje |
09.11
17:00
RadniÄki 1950
Priboj
73
74
|
09.11.2014 17:00 | RadniÄki 1950 | 73 : 74 | Priboj | |||||
09.11
15:00
Sloga (P)
Novi Pazar
73
55
|
09.11.2014 15:00 | Sloga (P) | 73 : 55 | Novi Pazar | |||||
09.11
20:00
Ub
Polet
91
69
|
09.11.2014 20:00 | Ub | 91 : 69 | Polet | |||||
09.11
16:00
Å abac
Zlatibor
68
90
|
09.11.2014 16:00 | Å abac | 68 : 90 | Zlatibor |
09.11
14:30
Vitez
Slodes
59
84
|
09.11.2014 14:30 | Vitez | 59 : 84 | Slodes |
09.11
17:00
BNS
Sveti ÄorÄe
85
78
|
09.11.2014 17:00 | BNS | 85 : 78 | Sveti ÄorÄe | |||||
09.11
18:00
Topola
Ruma
100
70
|
09.11.2014 18:00 | Topola | 100 : 70 | Ruma | |||||
09.11
19:00
Odžaci
Vrbas
70
99
|
09.11.2014 19:00 | Odžaci | 70 : 99 | Vrbas |
09.11
17:00
KurŔumlija
Knjaževac
66
73
|
09.11.2014 17:00 | KurŔumlija | 66 : 73 | Knjaževac | |||||
09.11
19:00
Bor RTB
Sokobanja
77
70
|
09.11.2014 19:00 | Bor RTB | 77 : 70 | Sokobanja |
09.11
19:30
ŽelezniÄar
Užice
67
86
|
09.11.2014 19:30 | ŽelezniÄar | 67 : 86 | Užice | |||||
09.11
15:30
MileŔevac
Mionica
20
0
|
09.11.2014 15:30 | MileŔevac | 20 : 0 | Mionica |
09.11
16:00
Basket
ParaÄin
64
63
|
09.11.2014 16:00 | Basket | 64 : 63 | ParaÄin | |||||
09.11
17:00
Kopaonik
Bane
69
80
|
09.11.2014 17:00 | Kopaonik | 69 : 80 | Bane |
09.11
19:20
BorÄa
Zvezdara 2
85
64
|
09.11.2014 19:20 | BorÄa | 85 : 64 | Zvezdara 2 |
09.11
12:45
Družina Kozlovac
Omladinac
62
82
|
09.11.2014 12:45 | Družina Kozlovac | 62 : 82 | Omladinac |
09.11
16:00
Szolnoki Olaj
Crvena zvezda Telekom
65
89
|
09.11.2014 16:00 | Szolnoki Olaj | 65 : 89 | Crvena zvezda Telekom | |||||
09.11
17:00
Krka
Cibona
70
80
|
09.11.2014 17:00 | Krka | 70 : 80 | Cibona | |||||
09.11
19:00
Metalac Farmakom
Igokea
81
68
|
09.11.2014 19:00 | Metalac Farmakom | 81 : 68 | Igokea |
09.11
17:00
Gimnazijalac Partizan
Student RadniÄki
47
46
|
09.11.2014 17:00 | Gimnazijalac Partizan | 47 : 46 | Student RadniÄki |
09.11
19:00
Titel
TopolÄanka
46
104
|
09.11.2014 19:00 | Titel | 46 : 104 | TopolÄanka |
09.11
14:00
Ljubovija
Kraljevo
66
68
|
09.11.2014 14:00 | Ljubovija | 66 : 68 | Kraljevo |
09.11
18:00
Impuls
RMU BanoviÄi
78
57
|
09.11.2014 18:00 | Impuls | 78 : 57 | RMU BanoviÄi |
09.11
20:00
Vojvodina
Srbobran
108
85
|
09.11.2014 20:00 | Vojvodina | 108 : 85 | Srbobran | |||||
09.11
18:30
Radivoj KoraÄ
VrŔac Swisslion
59
43
|
09.11.2014 18:30 | Radivoj KoraÄ | 59 : 43 | VrÅ”ac Swisslion | |||||
09.11
19:30
Å abac
RadniÄki
63
76
|
09.11.2014 19:30 | Å abac | 63 : 76 | RadniÄki |
09.11
17:00
Metalac Takovo
FAP Livnica
3
1
|
09.11.2014 17:00 | Metalac Takovo | 3 : 1 | FAP Livnica | |||||
09.11
13:00
GraÄanica
Partizan
0
3
|
09.11.2014 13:00 | GraÄanica | 0 : 3 | Partizan | |||||
09.11
12:00
Libero Äa
Antena
1
3
|
09.11.2014 12:00 | Libero Äa | 1 : 3 | Antena |
09.11
16:00
Desetka
Jagodina
1
3
|
09.11.2014 16:00 | Desetka | 1 : 3 | Jagodina | |||||
09.11
17:00
TopliÄanin
Hajduk Veljko
2
3
|
09.11.2014 17:00 | TopliÄanin | 2 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
09.11
14:00
Milenijum
DuboÄica
3
2
|
09.11.2014 14:00 | Milenijum | 3 : 2 | DuboÄica |
09.11
15:30
Vojvodina 2
Hercegovina
3
0
|
09.11.2014 15:30 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Hercegovina |
09.11
13:40
Roda
Mladenovac
0
3
|
09.11.2014 13:40 | Roda | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
09.11
19:00
Å umadija
Loznica
3
0
|
09.11.2014 19:00 | Å umadija | 3 : 0 | Loznica |
09.11
13:00
Novi Pazar Junior
TehniÄar
0
3
|
09.11.2014 13:00 | Novi Pazar Junior | 0 : 3 | TehniÄar |
09.11
13:00
Župa
Kneginja Milica Trstenik
3
1
|
09.11.2014 13:00 | Župa | 3 : 1 | Kneginja Milica Trstenik |
09.11
17:00
Å id
Vojvodina 3
3
2
|
09.11.2014 17:00 | Å id | 3 : 2 | Vojvodina 3 | |||||
09.11
19:00
Vest
Sombor
2
3
|
09.11.2014 19:00 | Vest | 2 : 3 | Sombor |
09.11
12:30
TopliÄanin 2
Junior
3
0
|
09.11.2014 12:30 | TopliÄanin 2 | 3 : 0 | Junior | |||||
09.11
14:00
MOK TopliÄanin 97
Junior
3
0
|
09.11.2014 14:00 | MOK TopliÄanin 97 | 3 : 0 | Junior |
09.11
15:00
Timok 2
Caribrod
3
0
|
09.11.2014 15:00 | Timok 2 | 3 : 0 | Caribrod | |||||
09.11
14:30
Stampedo
Ozren
0
3
|
09.11.2014 14:30 | Stampedo | 0 : 3 | Ozren | |||||
09.11
13:00
Knjaževac
Pirot
3
2
|
09.11.2014 13:00 | Knjaževac | 3 : 2 | Pirot |
09.11
14:00
Tempo
Crvena zvijezda
1
3
|
09.11.2014 14:00 | Tempo | 1 : 3 | Crvena zvijezda |
09.11
19:00
Partizan
Vojvodina NS Seme
3
2
|
09.11.2014 19:00 | Partizan | 3 : 2 | Vojvodina NS Seme |
09.11
14:00
Libero ÄA
Borac
0
3
|
09.11.2014 14:00 | Libero ÄA | 0 : 3 | Borac |
09.11
18:00
Desetka
Student
0
3
|
09.11.2014 18:00 | Desetka | 0 : 3 | Student | |||||
09.11
17:00
Mladost
Vranje
0
3
|
09.11.2014 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Vranje | |||||
09.11
12:00
Milenijum
KurŔumlija
3
0
|
09.11.2014 12:00 | Milenijum | 3 : 0 | KurŔumlija |
09.11
17:00
Jedinstvo 2
Slavija
0
3
|
09.11.2014 17:00 | Jedinstvo 2 | 0 : 3 | Slavija | |||||
09.11
19:00
Vrbas
VrŔac
3
1
|
09.11.2014 19:00 | Vrbas | 3 : 1 | VrŔac |
09.11
16:00
As
Mladi Radnik
3
0
|
09.11.2014 16:00 | As | 3 : 0 | Mladi Radnik |
09.11
15:30
Župa
Gimnazijalac 2
3
2
|
09.11.2014 15:30 | Župa | 3 : 2 | Gimnazijalac 2 | |||||
09.11
14:00
Napredak 037
Kraljevo
0
3
|
09.11.2014 14:00 | Napredak 037 | 0 : 3 | Kraljevo |
09.11
13:30
Koteks
Volej stars junior
0
3
|
09.11.2014 13:30 | Koteks | 0 : 3 | Volej stars junior | |||||
09.11
17:00
LeposaviÄ
ZveÄan
3
0
|
09.11.2014 17:00 | LeposaviÄ | 3 : 0 | ZveÄan | |||||
09.11
16:00
Novi Pazar
Kosovska Mitrovica
3
0
|
09.11.2014 16:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
09.11
14:30
SmeÄ 5
ParaÄin
0
3
|
09.11.2014 14:30 | SmeÄ 5 | 0 : 3 | ParaÄin |
09.11
12:00
TehniÄar
VGSK
3
0
|
09.11.2014 12:00 | TehniÄar | 3 : 0 | VGSK |
09.11
14:00
Proleter
Jedinstvo
3
0
|
09.11.2014 14:00 | Proleter | 3 : 0 | Jedinstvo |
09.11
15:30
Merkur
Sutjeska
3
1
|
09.11.2014 15:30 | Merkur | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
09.11
18:00
BeÄej
CVS
0
3
|
09.11.2014 18:00 | BeÄej | 0 : 3 | CVS | |||||
09.11
15:30
Gox-IN
Apatin
3
1
|
09.11.2014 15:30 | Gox-IN | 3 : 1 | Apatin |
09.11
19:30
KI 0230
ŽitiŔte
0
3
|
09.11.2014 19:30 | KI 0230 | 0 : 3 | ŽitiŔte |
09.11
16:00
Jedinstvo 3
BeoÄin Metal
3
1
|
09.11.2014 16:00 | Jedinstvo 3 | 3 : 1 | BeoÄin Metal | |||||
09.11
18:00
Eaton Srem Tempo 3
Mladost
1
3
|
09.11.2014 18:00 | Eaton Srem Tempo 3 | 1 : 3 | Mladost |
09.11
TopliÄanin
BSK
3
0
|
09.11.2014 | TopliÄanin | 3 : 0 | BSK |
09.11
10:00
ŽOK 030
Ozren
0
3
|
09.11.2014 10:00 | ŽOK 030 | 0 : 3 | Ozren | |||||
09.11
17:00
Timok
Äerdap
3
1
|
09.11.2014 17:00 | Timok | 3 : 1 | Äerdap | |||||
09.11
11:00
Knjaževac
Bor II
3
1
|
09.11.2014 11:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Bor II |
09.11
17:30
As Batajnica
Železnik 2012
3
1
|
09.11.2014 17:30 | As Batajnica | 3 : 1 | Železnik 2012 |
09.11
18:30
NS Volej Tim 2
Slavija
0
3
|
09.11.2014 18:30 | NS Volej Tim 2 | 0 : 3 | Slavija | |||||
09.11
10:30
Dunav Volej
SK Volej
3
0
|
09.11.2014 10:30 | Dunav Volej | 3 : 0 | SK Volej | |||||
09.11
19:00
Å trand Volej
Fortuna
3
1
|
09.11.2014 19:00 | Å trand Volej | 3 : 1 | Fortuna |
09.11
10:00
Srem 022
Sirmium
0
3
|
09.11.2014 10:00 | Srem 022 | 0 : 3 | Sirmium |
09.11
15:00
Volfland
Vrbas 2
0
3
|
09.11.2014 15:00 | Volfland | 0 : 3 | Vrbas 2 | |||||
09.11
17:00
Jedinstvo
Elan Volej
0
3
|
09.11.2014 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Elan Volej |
09.11
19:00
Senta
Subotica
0
3
|
09.11.2014 19:00 | Senta | 0 : 3 | Subotica |
09.11
14:00
Mladost
Slavija
1
3
|
09.11.2014 14:00 | Mladost | 1 : 3 | Slavija |
09.11
14:00
Pliva
Balkana MP
2
3
|
09.11.2014 14:00 | Pliva | 2 : 3 | Balkana MP | |||||
09.11
13:00
SmeÄ
Servitium
1
3
|
09.11.2014 13:00 | SmeÄ | 1 : 3 | Servitium |
09.11
15:30
Kotor VaroÅ”
Inova
2
3
|
09.11.2014 15:30 | Kotor VaroÅ” | 2 : 3 | Inova | |||||
09.11
10:00
Ukrina
Panter
1
3
|
09.11.2014 10:00 | Ukrina | 1 : 3 | Panter |
09.11
16:00
Ekonomac
Klek SrbijaŔume
0
3
|
09.11.2014 16:00 | Ekonomac | 0 : 3 | Klek SrbijaŔume |
09.11
19:30
TopliÄanin
DuboÄica 54
30
30
|
09.11.2014 19:30 | TopliÄanin | 30 : 30 | DuboÄica 54 | |||||
09.11
19:00
ORK Vlasotince
ORK Bela Palanka
17
21
|
09.11.2014 19:00 | ORK Vlasotince | 17 : 21 | ORK Bela Palanka |
09.11
19:00
InÄija
Metalac
30
28
|
09.11.2014 19:00 | InÄija | 30 : 28 | Metalac | |||||
09.11
18:00
Hercegovina
Lavovi BP
28
25
|
09.11.2014 18:00 | Hercegovina | 28 : 25 | Lavovi BP | |||||
09.11
18:00
Nova Pazova
Mladost
26
21
|
09.11.2014 18:00 | Nova Pazova | 26 : 21 | Mladost | |||||
09.11
18:00
Proleter
ŽSK
27
25
|
09.11.2014 18:00 | Proleter | 27 : 25 | ŽSK |
09.11
18:00
Novi Pazar
Å amot 65
18
27
|
09.11.2014 18:00 | Novi Pazar | 18 : 27 | Å amot 65 | |||||
09.11
18:00
Beli andjeo
Priboj
26
32
|
09.11.2014 18:00 | Beli andjeo | 26 : 32 | Priboj |
09.11
17:30
Srem Sm
RadniÄki (K)
33
30
|
09.11.2014 17:30 | Srem Sm | 33 : 30 | RadniÄki (K) |
09.11
16:30
Hisar
Aleksinac
24
27
|
09.11.2014 16:30 | Hisar | 24 : 27 | Aleksinac | |||||
09.11
17:00
Progres
Radan
19
36
|
09.11.2014 17:00 | Progres | 19 : 36 | Radan |
09.11
19:00
Mladost
Zemun 1957
20
32
|
09.11.2014 19:00 | Mladost | 20 : 32 | Zemun 1957 | |||||
09.11
19:00
MaÄva
Metaloplastika 2
28
23
|
09.11.2014 19:00 | MaÄva | 28 : 23 | Metaloplastika 2 |
09.11
19:30
ParaÄin
RadniÄki
29
25
|
09.11.2014 19:30 | ParaÄin | 29 : 25 | RadniÄki | |||||
09.11
20:00
Rtanj
Brestovac
37
17
|
09.11.2014 20:00 | Rtanj | 37 : 17 | Brestovac |
09.11
15:00
Å trpce Tandems
Metalac
20
29
|
09.11.2014 15:00 | Å trpce Tandems | 20 : 29 | Metalac | |||||
09.11
18:00
Župa 54 2
KaraÄorÄe
34
30
|
09.11.2014 18:00 | Župa 54 2 | 34 : 30 | KaraÄorÄe |
09.11
18:00
Hidroelektrana
Užice
28
30
|
09.11.2014 18:00 | Hidroelektrana | 28 : 30 | Užice | |||||
09.11
18:00
Omladinac
Atenica
27
16
|
09.11.2014 18:00 | Omladinac | 27 : 16 | Atenica |
09.11
19:00
Dolovo
BuduÄnost
31
30
|
09.11.2014 19:00 | Dolovo | 31 : 30 | BuduÄnost | |||||
09.11
14:00
Glogonj
Unirea
12
45
|
09.11.2014 14:00 | Glogonj | 12 : 45 | Unirea | |||||
09.11
17:00
Mladost (O)
Gaj
24
10
|
09.11.2014 17:00 | Mladost (O) | 24 : 10 | Gaj | |||||
09.11
19:00
Spartak
Omladinac (D)
34
34
|
09.11.2014 19:00 | Spartak | 34 : 34 | Omladinac (D) |
09.11
14:30
RadniÄki
Putinci
26
30
|
09.11.2014 14:30 | RadniÄki | 26 : 30 | Putinci |
09.11
19:00
Crvena Zvezda 2
Partizan (H)
45
21
|
09.11.2014 19:00 | Crvena Zvezda 2 | 45 : 21 | Partizan (H) |
09.11
17:30
Äelik
IzviÄaÄ
33
27
|
09.11.2014 17:30 | Äelik | 33 : 27 | IzviÄaÄ |
09.11
15:00
Kotor VaroÅ”
Hercegovina
28
35
|
09.11.2014 15:00 | Kotor VaroÅ” | 28 : 35 | Hercegovina | |||||
09.11
18:00
Bijeljina
GoliÄ Å ariÄ
37
24
|
09.11.2014 18:00 | Bijeljina | 37 : 24 | GoliÄ Å ariÄ |
09.11
17:00
Kolubara
Metaloplastika
24
39
|
09.11.2014 17:00 | Kolubara | 24 : 39 | Metaloplastika | |||||
09.11
17:00
Požarevac
JugoviÄ
31
34
|
09.11.2014 17:00 | Požarevac | 31 : 34 | JugoviÄ |
09.11
18:00
Sloga
Mokra Gora
35
28
|
09.11.2014 18:00 | Sloga | 35 : 28 | Mokra Gora |
09.11
16:00
Mladi Radnik
RadniÄki
31
34
|
09.11.2014 16:00 | Mladi Radnik | 31 : 34 | RadniÄki | |||||
09.11
19:00
Požarevac
ORK Beograd
31
20
|
09.11.2014 19:00 | Požarevac | 31 : 20 | ORK Beograd | |||||
09.11
15:30
Voždovac 1955
Junior 2
32
22
|
09.11.2014 15:30 | Voždovac 1955 | 32 : 22 | Junior 2 |
09.11
17:00
Halas Jožef
Sloven
23
26
|
09.11.2014 17:00 | Halas Jožef | 23 : 26 | Sloven | |||||
09.11
18:00
Srem
RadniÄki
26
30
|
09.11.2014 18:00 | Srem | 26 : 30 | RadniÄki |
09.11
15:00
Župa
Napredak 12
31
27
|
09.11.2014 15:00 | Župa | 31 : 27 | Napredak 12 | |||||
09.11
18:00
Metalac
Metalac AD
39
28
|
09.11.2014 18:00 | Metalac | 39 : 28 | Metalac AD |
09.11
16:00
Crveni krst
Vranje
30
29
|
09.11.2014 16:00 | Crveni krst | 30 : 29 | Vranje | |||||
09.11
17:00
Rtanj
TopliÄanin
23
27
|
09.11.2014 17:00 | Rtanj | 23 : 27 | TopliÄanin |
09.11
17:30
Jedinstvo
Jabuka 95
24
19
|
09.11.2014 17:30 | Jedinstvo | 24 : 19 | Jabuka 95 | |||||
09.11
15:00
Partizan
MiletiÄ
36
24
|
09.11.2014 15:00 | Partizan | 36 : 24 | MiletiÄ |
09.11
20:00
Temerin 2
Klenak 09
24
29
|
09.11.2014 20:00 | Temerin 2 | 24 : 29 | Klenak 09 | |||||
09.11
15:00
Mladost 2
Cepelin
21
21
|
09.11.2014 15:00 | Mladost 2 | 21 : 21 | Cepelin | |||||
09.11
17:00
ŽelezniÄar 2
Odžaci
24
21
|
09.11.2014 17:00 | ŽelezniÄar 2 | 24 : 21 | Odžaci |
09.11
18:00
Mira
Vrbas
|
09.11.2014 18:00 | Mira | : | Vrbas | |||||
09.11
16:00
Borac
Goražde
25
26
|
09.11.2014 16:00 | Borac | 25 : 26 | Goražde | |||||
09.11
17:00
Katarina
Grude
32
31
|
09.11.2014 17:00 | Katarina | 32 : 31 | Grude |
09.11
15:30
Proleter SP
Jagodina
28
39
|
09.11.2014 15:30 | Proleter SP | 28 : 39 | Jagodina | |||||
09.11
19:00
Minaqua
Kikinda
34
33
|
09.11.2014 19:00 | Minaqua | 34 : 33 | Kikinda | |||||
09.11
18:30
Naisa
Medicinar
28
16
|
09.11.2014 18:30 | Naisa | 28 : 16 | Medicinar | |||||
09.11
18:00
RadniÄki KG
Knjaz MiloÅ”
28
18
|
09.11.2014 18:00 | RadniÄki KG | 28 : 18 | Knjaz MiloÅ” |
09.11
20:00
Vojvodina
BVK Crvena zvezda
7
9
|
09.11.2014 20:00 | Vojvodina | 7 : 9 | BVK Crvena zvezda |
09.11
20:30
Ekonomac 2
Kragujevac 2011
3
1
|
09.11.2014 20:30 | Ekonomac 2 | 3 : 1 | Kragujevac 2011 |
09.11
19:30
Deus Futsal
Kikinda
16
2
|
09.11.2014 19:30 | Deus Futsal | 16 : 2 | Kikinda | |||||
09.11
18:00
Å ampion
Hajduk
1
0
|
09.11.2014 18:00 | Å ampion | 1 : 0 | Hajduk |
09.11
14:30
Flash
Kareli
3
5
|
09.11.2014 14:30 | Flash | 3 : 5 | Kareli |
09.11
19:30
KraljeviÄevo
Kruna
6
2
|
09.11.2014 19:30 | KraljeviÄevo | 6 : 2 | Kruna |
09.11
19:00
Brotnjo
Tango
6
6
|
09.11.2014 19:00 | Brotnjo | 6 : 6 | Tango | |||||
09.11
18:00
Centar
Sokrates
15
2
|
09.11.2014 18:00 | Centar | 15 : 2 | Sokrates | |||||
09.11
19:30
Zrinjski
Äelinac
4
1
|
09.11.2014 19:30 | Zrinjski | 4 : 1 | Äelinac |
09.11
17:00
JoŔavka
Ugljevik
2
3
|
09.11.2014 17:00 | JoŔavka | 2 : 3 | Ugljevik |
09.11
19:00
Rota
BSK
1
6
|
09.11.2014 19:00 | Rota | 1 : 6 | BSK |
09.11
19:00
Smederevo
Mungosi
3
6
|
09.11.2014 19:00 | Smederevo | 3 : 6 | Mungosi | |||||
09.11
20:30
Nova Pazova
Vinter sport
1
1
|
09.11.2014 20:30 | Nova Pazova | 1 : 1 | Vinter sport | |||||
09.11
20:00
KalÄa
Novi Pazar
2
1
|
09.11.2014 20:00 | KalÄa | 2 : 1 | Novi Pazar |
09.11
14:30
Bijeli ZeÄevi
Partizan
4
20
|
09.11.2014 14:30 | Bijeli ZeÄevi | 4 : 20 | Partizan |
09.11
13:00
Rad Mozzart
Partizan
33
16
|
09.11.2014 13:00 | Rad Mozzart | 33 : 16 | Partizan |