Mladost
Mladi rudar
Žabare
Pobeda na oproštaju

Poslednju utakmicu pred svojim navijačima u ovoj sezoni fudbaleri Sloge okončali su, kao i sve prethodne ovog proleća, pobedom. U 28. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola Sloga- Kopljari 4:0. Prvo poluvreme proteklo je u veoma otvorenoj i izjednačenoj igri. Domaći su poveli već u 10. minutu. Miloš Pavković je posle solo prodora doveo domaće u vođstvo, poslavši loptu sa nekih 13-14 metara u donji desni ugao golmana Saše Maksimovića. Gosti su uzvratili u 12. minutu. G.Đurković je izveo slobodan udarac sa 20-ak metara, ali je šutirao preko gola. Domaći su napadali preko M.Jelesijevića u 28.i M.Ivanovića u 33. minutu, ali su njihovi udarci završili u rukama golmana gostiju. Gosti su bili u prilici u 38. minutu, ali je udarac G.Đurkovića sa 20-ak metara odbranio golman domaćih N.Jelesijević. Isključenje braće Đurković  zbog prigovora i nesportskog ponašanja prema sudijiu u 43. minutu u mnogome je odredilo dalji tok meča.

Drugo poluvreme proteklo je u dominaciji domaćeg tima. Domaći su duplirali vođstvo u 49. minutu. M.Pavković je iskoristio sjajno dodavanja M.Ivanovića i rutinski sa 12-13 metara posalo loptu iza leđa Maksimovića. Trećć gol domaćih delo je Antonijevića, koji je rezantnim udarcem  u 57.minutu sa 20-ak metara poslao loptu u donji desni ugao golmana Saše Maksimovića. Najbliži golu gosti su bili u 64. minutu,ali je lob Radovanovića sa preko 30 metara Jelesijević krajnjim naporima uspeo da zaustavi. Tačku na ovu solidnu fudbalsku predstavu stavio je M.Pavković svojim trećim golom na meču u 79. minutu, kada je fenomenalnim udarcem sa 15 metara lobovao golmana Maksimovića.

Sloga (Zagorica) - Kopljari (Kopljari) 4:0

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 150. Delagat:Mileta Pavlović (Aranđelovac). Glavni sudija:Zoran Nikolić (Ovsište) pomoćnici Đorđe Miljojković (Miraševac) i Zoran Nikolić (Donja Trnava). Strelci:Miloš Pavković u 10. 49. i 79. minutu, Antonijević u 57. minutu za Slogu. Žuti kartoni:Gajić, M.Pavković, MIlan Stevanović (Sloga) G.Đurković, Sa.Maksimović (Kopljari). Crveni kartoni:G.Đurković (drugi žuti),D.Đurković u 43. minutu.

Sloga:N.Jelesijević, M.Jelesijević, Dimitrijević, Gajić (od 70.A.Ivanović), Milan Stevanović, A.Pavković, Č.Petrović (od 78. Jovanović), Babić, M.Pavković, Antonijević, M.Ivanović (od 65. Miloš Stevanović).

Kopljari:Saša Maksimović, B.Đurković, Jović (od 59. Sr.Maksimović), M.Nedić, D.Đurković, Sl.Maksimović, G.Đukanović, Milivojević, Matijević, Radovanović (od 78 Matijević), N.Nedić.