XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 678 utakmica za dan
Nedelja, 28 Maj 2017

Fudbal

28.05.2017 20:45 Palermo 2 : 1 Empoli
28.05.2017 18:00 Roma 3 : 2 Genoa
28.05.2017 20:45 Crotone 3 : 1 Lazio
28.05.2017 15:00 Cagliari 2 : 1 Milan
28.05.2017 18:00 Sampdoria 2 : 4 Napoli
28.05.2017 20:45 Fiorentina 2 : 2 Pescara
28.05.2017 20:45 Torino 5 : 3 Sassuolo
28.05.2017 20:45 Internazionale 5 : 2 Udinese
28.05.2017 17:00 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Smederevo 1924
28.05.2017 17:00 Karađorđe (T) 3 : 3 Loznica
28.05.2017 17:00 Jošanica 1 : 1 Zlatibor (Č)
28.05.2017 17:00 Šumadija 1903 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
28.05.2017 17:00 Sloga (P) 1 : 1 Polet (LJ)
28.05.2017 17:00 FAP 1 : 0 Mihajlovac 1934
28.05.2017 17:00 Mokra Gora 1 : 1 Radnički 1923
28.05.2017 17:00 Železničar 2 : 2 Šapine
28.05.2017 17:30 Jedinstvo (B) 0 : 1 Moravac Orion
28.05.2017 17:30 Ozren 4 : 2 Dunav
28.05.2017 17:30 OFK Sinđelić 2 : 0 Temnić 1924
28.05.2017 17:30 Radan 2 : 1 Jedinstvo (P)
28.05.2017 17:30 Car Konstantin 2 : 1 Radnički (S)
28.05.2017 17:30 Trstenik PPT 5 : 2 Tabane 1970
28.05.2017 17:30 Timok 3 : 0 Pukovac
28.05.2017 17:30 Sloga (D) 0 : 0 Vlasina
28.05.2017 17:00 Grafičar 1 : 1 BSK Batajnica
28.05.2017 17:00 IMT 0 : 1 Sopot
28.05.2017 17:00 Radnički (O) 0 : 0 Žarkovo
28.05.2017 17:00 Stepojevac Vaga 3 : 1 Teleoptik
28.05.2017 17:00 Radnički (NB) 2 : 1 BASK
28.05.2017 17:00 Dorćol 3 : 2 GSP Polet
28.05.2017 17:00 Prva Iskra 3 : 1 Brodarac 1947
28.05.2017 17:00 Crvena Zvezda 1 : 2 Rakovica
28.05.2017 17:00 Budućnost (G) 5 : 0 Bačka (P)
28.05.2017 17:00 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Kabel
28.05.2017 17:00 Hajduk (B) 1 : 0 Kupinovo
28.05.2017 17:00 Borac 5 : 0 Veternik
28.05.2017 17:00 Slavija 1 : 1 LSK Laćarak
28.05.2017 10:00 Sofeks 1 : 2 Sloga
28.05.2017 17:00 Mladost (BJ) 8 : 1 ŽSK
28.05.2017 17:00 Hajduk 1925 Podunavac 1 : 1 Hajduk (Č)
28.05.2017 10:00 Index 4 : 2 Sremac Vojka
28.05.2017 17:00 Sušica 1 : 0 Ovčar
28.05.2017 17:00 Karađorđe 1 : 1 Trepča
28.05.2017 17:00 Bane 6 : 0 Miokovci
28.05.2017 17:00 Orlovac 0 : 2 Dragačevo
28.05.2017 17:00 Šumadija (T) 2 : 3 RSK
28.05.2017 17:00 Morava 0 : 1 Proleter
28.05.2017 17:00 Petar Dobrnjac 3 : 4 Borac (Ž)
28.05.2017 17:00 OFK Osečina 2 : 1 OFK Divci
28.05.2017 17:00 Radnički Stobex 0 : 3 Sevojno
28.05.2017 17:00 Provo 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
28.05.2017 17:00 Radjevac 3 : 1 Ribnica
28.05.2017 17:30 Zaplanjac 4 : 0 Malošište
28.05.2017 17:30 Bukovik 5 : 1 Majdanpek
28.05.2017 17:30 Timočanin 3 : 1 Đerdap
28.05.2017 17:30 OFK Bor 1 : 2 BSK
28.05.2017 17:30 Rtanj 1 : 1 Šarbanovac
28.05.2017 17:30 Hajduk Veljko 3 : 0 Napredak
28.05.2017 17:30 Moravica 3 : 1 Svrljig
28.05.2017 17:30 Žitorađa 1 : 1 SFS Borac
28.05.2017 17:30 Sloga 2 : 1 Trajal
28.05.2017 17:30 Juhor 2 : 5 Poljoprivrednik
28.05.2017 17:30 Jedinstvo 2 : 0 OFK Kosanica
28.05.2017 17:30 Rembas 2 : 3 Morava 1918
28.05.2017 17:30 Bošnjane 1 : 0 OFK Lugomir
28.05.2017 17:30 Levač 1 : 4 OFK Topličanin
28.05.2017 17:30 Župa 3 : 1 Kopaonik
28.05.2017 17:30 Ropotovo 7 : 2 Morava (VH)
28.05.2017 17:30 Jedinstvo (P) 5 : 0 Lužnica
28.05.2017 17:30 Nebeski andjeli 2 : 2 Budućnost (P)
28.05.2017 17:30 Budućnost (O) 2 : 3 Sloga (L)
28.05.2017 17:30 GFK Dubočica 5 : 0 OFK Brzi Brod
28.05.2017 17:30 Jedinstvo (GM) 0 : 3 Pčinja
28.05.2017 17:30 Pusta reka 2 : 0 Mladost (M)
28.05.2017 17:30 Vranjska Banja 4 : 4 Balkanski
28.05.2017 17:30 Eđšeg 2 : 2 Čantavir
28.05.2017 17:30 Proleter (Nj) 5 : 1 Obilić
28.05.2017 17:30 Preporod 3 : 1 Sutjeska
28.05.2017 17:30 Senta 8 : 1 Jadran (S)
28.05.2017 17:30 Bajša 0 : 5 Napredak
28.05.2017 16:30 Hercegovac 2 : 2 Hajduk Junior
28.05.2017 16:30 Budućnost 2 : 0 Stari Grad
28.05.2017 16:30 Borac (BG) 2 : 0 Terekveš
28.05.2017 16:30 BSK 6 : 1 Polet (S)
28.05.2017 16:30 ŽAK 5 : 6 OFK Šikara
28.05.2017 16:30 Slavija 6 : 0 Mladost (K)
28.05.2017 16:30 Krila Krajine 0 : 0 Lipar
28.05.2017 16:30 Rusin 0 : 2 Mladost (BP)
28.05.2017 17:30 Partizan (G) 7 : 1 Vulturul
28.05.2017 17:30 Polet 0 : 2 Sloga (BNS)
28.05.2017 17:30 Jedinstvo (V) 1 : 0 Strela
28.05.2017 17:30 Mladost (O) 1 : 3 Borac (St)
28.05.2017 17:30 Crvena zvezda 5 : 4 Jugoslavija
28.05.2017 17:30 Vojvodina (S) 1 : 2 Vojvodina (C)
28.05.2017 17:00 Omladinac 0 : 6 OFK Kikinda
28.05.2017 17:00 Borac 5 : 0 C. Zvezda (RS)
28.05.2017 17:00 C. Zvezda (VS) 2 : 1 Mladost (BD)
28.05.2017 17:00 Lehel 3 : 1 Naftagas (E)
28.05.2017 17:00 Hrtkovci 1 : 5 Podrinje
28.05.2017 17:00 Ljukovo 6 : 4 FK Graničar 1924
28.05.2017 17:00 Jadran 1 : 2 Hajduk
28.05.2017 17:00 Sloboda 2 : 4 Rudar
28.05.2017 17:30 Magnohrom 1 : 3 Real
28.05.2017 17:30 Ribnica 3 : 2 Ibar
28.05.2017 17:30 Mataruge 4 : 2 Omladinac
28.05.2017 17:30 Borac 1 : 0 OFK Ras
28.05.2017 17:30 Stubal 4 : 1 Polet
28.05.2017 17:30 Radnik 4 : 2 Rudar
28.05.2017 17:00 Vodojaža 5 : 0 Partizan
28.05.2017 17:00 Šumadija 1934 5 : 2 Vinogradi DB
28.05.2017 17:00 Šumadinac 3 : 0 Srbija
28.05.2017 17:00 Budućnost 1 : 0 Borac
28.05.2017 17:00 Sloboda 4 : 3 Mladost
28.05.2017 17:00 Sloga D 0 : 1 Jadran
28.05.2017 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Kolonija
28.05.2017 17:00 Polet (T) 1 : 1 Parmenac
28.05.2017 17:00 Omladinac (Z) 3 : 2 Jedinstvo (K)
28.05.2017 17:00 Donja Vrbava 1 : 2 Lunjevica
28.05.2017 17:00 Spartak 1 : 1 Napredak
28.05.2017 17:00 Mladost (P) 2 : 0 Zadrugar
28.05.2017 17:00 Prijevor 1 : 2 Jedinstvo (GG)
28.05.2017 17:00 Ozrem PMH 2 : 5 LFK Mladost
28.05.2017 17:00 Bresje Superior 1 : 2 Podunavac
28.05.2017 17:00 Pobeda 3 : 1 Sloboda
28.05.2017 17:00 7. Juli 3 : 4 Sloga
28.05.2017 17:00 Polet 3 : 0 Omladinac
28.05.2017 17:00 Udarnik 4 : 2 Šumadija
28.05.2017 17:00 Budućnost 0 : 0 SASK
28.05.2017 17:00 Osipaonica 0 : 1 Mladi borac
28.05.2017 17:00 Crvena zvezda 1 : 3 Cerovac 2013
28.05.2017 17:00 BSK 5 : 2 Junkovac
28.05.2017 17:00 OFK Aranđelovac 3 : 2 Trnava
28.05.2017 17:00 Prvi srpski ustanak 3 : 0 OFK Šatornja
28.05.2017 17:00 Borac 6 : 2 Vinča
28.05.2017 10:00 Vitlina-Bokanja 0 : 6 Proleter 1976
28.05.2017 17:00 Krilaš 2 : 1 Napredak 1936
28.05.2017 17:00 Rudar (S) 3 : 2 Budućnost (V)
28.05.2017 17:00 Makce 4 : 2 Trgovački
28.05.2017 17:00 Sloga (B) 3 : 2 Rudar 2001
28.05.2017 17:00 Borac (K) 3 : 1 Radnik (S)
28.05.2017 17:30 Mladost (P) 2 : 4 Borac (L)
28.05.2017 17:30 Mladost (PP) 2 : 4 Radnički Šabački
28.05.2017 17:30 Podrinje 3 : 1 Jevremovac
28.05.2017 17:30 Jedinstvo 5 : 1 Sindjelić
28.05.2017 17:30 Borac (V) 3 : 0 Antimon
28.05.2017 17:30 Mladi Borac 3 : 4 Cer
28.05.2017 17:30 Majur 4 : 1 Hajduk Stanko
28.05.2017 17:00 Mladost 4 : 0 Junior Novo Naselje
28.05.2017 17:00 Brezovica 7 : 0 Tulari
28.05.2017 17:00 Iskra 3 : 4 Trlić
28.05.2017 17:00 Joševa 1 : 4 ZSK
28.05.2017 17:00 Višesava 5 : 1 Savinac
28.05.2017 17:00 Polet 2 : 0 Lazarica
28.05.2017 13:00 Ariljska rampa 4 : 2 Čajetina
28.05.2017 17:00 Ježevica 1 : 2 Jedinstvo (K)
28.05.2017 17:00 Perućac 2 : 3 Budućnost
28.05.2017 17:00 Jasen 4 : 0 Zlatar
28.05.2017 16:30 Čubra 3 : 1 Slatina
28.05.2017 16:30 Branik 5 : 0 Nemetali
28.05.2017 11:00 Sloga 7 : 0 Deli Jovan
28.05.2017 16:30 Radnički 4 : 0 Poreč
28.05.2017 17:30 Doljevac 1971 3 : 1 Zemljoradnik
28.05.2017 17:30 Mladost 1976 4 : 3 Mladost (Ba)
28.05.2017 17:30 Radnički 1924 3 : 4 Naisus 1977
28.05.2017 17:30 Moravac (ZT) 2 : 3 Radnički 1947
28.05.2017 17:30 Rudar Alpos 3 : 0 Orljane
28.05.2017 17:30 Morava (Ž) 2 : 5 Rasovača
28.05.2017 Trebič 2 : 0 Omladinac
28.05.2017 Kablovi 3 : 0 Midžor
28.05.2017 Malinik 5 : 2 Rudar (G)
28.05.2017 Sloga 1 : 0 Rgotina
28.05.2017 Radnički (L) 6 : 0 Vratarnica
28.05.2017 OFK Knjaz 3 : 2 Osnić
28.05.2017 Graničar 5 : 1 ŠSK
28.05.2017 OFK Grlište 6 : 0 Bučje Topla
28.05.2017 17:30 Resavac 3 : 2 Hajduk
28.05.2017 17:30 OFK Batinac 8 : 1 Morava
28.05.2017 17:30 OFK Bratstvo 1 : 2 Budućnost
28.05.2017 17:30 Partizan 2 : 0 Juhor
28.05.2017 17:30 Napredak (D) 0 : 1 Bratstvo
28.05.2017 17:30 Dragocvet 1 : 1 Kušiljevo
28.05.2017 17:30 OFK Tekstilac 3 : 2 Mladost (J)
28.05.2017 17:30 Naupare 2 : 1 Ribnik
28.05.2017 17:30 Parunovac 0 : 3 Mladi radnik
28.05.2017 17:30 FUD 2 : 0 Šanac
28.05.2017 17:30 Mačkovac 1 : 2 Blagotin
28.05.2017 17:30 Čitluk 1 : 4 Kupci
28.05.2017 17:30 Veterani Jastrebac 4 : 1 Jastreb
28.05.2017 17:30 Jastrebac 4 : 1 Spartak
28.05.2017 17:30 Jug Bogdan 1 : 0 Trbunje
28.05.2017 Borac 3 : 0 Pobeda
28.05.2017 Mladost 1982 0 : 0 Dunđerski
28.05.2017 17:30 Vulkan 5 : 1 AZ Borac 2014
28.05.2017 17:30 Sloboda 2 : 3 Proleter (M)
28.05.2017 17:30 Sloga 1948 1 : 4 Rudar
28.05.2017 17:30 Mladost 2 : 3 Vrtište
28.05.2017 17:30 Borac 1 : 2 Zvezda
28.05.2017 17:30 Napredak 2 : 1 Vladimir Durković
28.05.2017 17:30 Padež 2 : 1 Gnjilan
28.05.2017 17:00 Zloćudovo 4 : 0 Jedinstvo (GS)
28.05.2017 17:00 Umac 5 : 0 Sloga
28.05.2017 17:00 Progres 2 : 1 Čekmin
28.05.2017 17:00 Radnički (P) 4 : 2 Jedinstvo (Š)
28.05.2017 17:00 Jablanica 2 : 0 Bobište
28.05.2017 17:00 Železničar 3 : 0 Omladinac (DS)
28.05.2017 17:00 Polet 3 : 2 Kumarevo 65
28.05.2017 17:00 Vučje 0 : 1 Brza
28.05.2017 17:00 Plantaža 1 : 4 Mladi Borac
28.05.2017 Vihor 2 : 0 Čelik
28.05.2017 BSK Bujanovac 2 : 2 Trešnjevka
28.05.2017 17:00 Burovo 2 : 1 Mladost (B)
28.05.2017 17:00 BSK 0 : 4 Radnički
28.05.2017 17:00 TEK Sloga 3 : 0 Strelac
28.05.2017 17:00 Zabrežje 4 : 1 Polet
28.05.2017 17:00 Napredak 1 : 1 Mladost (C)
28.05.2017 17:00 Urovci 8 : 0 Rušanj
28.05.2017 17:00 Barajevo 4 : 4 Šumadija
28.05.2017 17:00 Mladost 4 : 2 Selo Mladenovac
28.05.2017 17:00 Velika Krsna 0 : 2 Vinča
28.05.2017 17:00 Boleč 7 : 2 Ropočevo
28.05.2017 17:00 Hajduk 6 : 0 Mladenovac
28.05.2017 17:00 Kosmaj 2 : 2 Pudarci
28.05.2017 17:00 Dunavac 5 : 1 Kovačevac
28.05.2017 17:30 Borac 4 : 0 Polet (R)
28.05.2017 17:30 Polet (V) 4 : 2 OFK Draževac
28.05.2017 14:00 OFK Sloga (D) 4 : 3 Planinac 2015
28.05.2017 17:00 Sloboda 2013 0 : 3 Pobeda
28.05.2017 17:00 Sloga 0 : 4 Slemen
28.05.2017 17:00 Palilulac 0 : 3 Hajduk
28.05.2017 17:00 Mladost (B) 2 : 1 Mladost (DL)
28.05.2017 17:00 Napredak 0 : 5 Milanovo
28.05.2017 17:00 Navalin 4 : 2 OFK Morava
28.05.2017 17:00 Gradac 4 : 0 BSK
28.05.2017 17:00 Šumadija 3 : 4 Marjan MB
28.05.2017 11:00 Bratstvo 4 : 2 Sušica 2012
28.05.2017 17:00 Sloboda (DB) 0 : 1 Jedinstvo (G)
28.05.2017 17:30 Udarnik Višnjevac 2 : 2 Bratstvo
28.05.2017 17:30 Lokomotiva 2 : 1 Đurđin
28.05.2017 17:30 Hajduk 2 : 0 Žednik
28.05.2017 17:30 OFK Mala Bosna 2015 2 : 2 Bikovo
28.05.2017 17:30 Solid 5 : 4 Palić
28.05.2017 17:00 Pobeda 0 : 5 Iskra
28.05.2017 17:00 Budućnost 2 : 1 Tomislavci
28.05.2017 17:00 Mladost Radost 1 : 2 Mladost
28.05.2017 17:00 Obilić 0 : 4 Vojvodina
28.05.2017 17:30 Tisa 2 : 0 Tromedja
28.05.2017 17:30 Horgoš 1911 5 : 1 Šampion
28.05.2017 17:30 Jedinstvo (SK) 4 : 3 Čoka
28.05.2017 16:30 Dunav 1 : 1 Omladinac (D)
28.05.2017 16:30 Hajduk (S) 0 : 1 Omladinac (B)
28.05.2017 16:30 Aleksa Šantić 3 : 0 Graničar (R)
28.05.2017 16:30 Kordun 1 : 2 Crvenka
28.05.2017 16:30 Kula 2 : 4 Stanišić
28.05.2017 17:30 Borac (VS) 2 : 0 Hajdučica
28.05.2017 17:30 Ševac 1 : 0 Karaš (K)
28.05.2017 17:30 Partizan (K) 2 : 1 Vojvodina (CC)
28.05.2017 17:30 Borac (VG) 4 : 1 Banat
28.05.2017 17:30 Potporanj 2 : 3 Ratar
28.05.2017 17:30 Vladimirovac 3 : 0 Radnički 1927
28.05.2017 17:30 Dunav 9 : 1 Dobrica
28.05.2017 17:00 ASK 1 : 2 Zlatica
28.05.2017 17:00 MSK 2 : 4 Omladinac
28.05.2017 17:00 Jedinstvo 1 : 0 OFK Stajićevo
28.05.2017 17:00 Rusanda 4 : 0 OFK Gradnulica
28.05.2017 17:00 Potisje 7 : 0 Zadrugar
28.05.2017 17:00 ŽFK Banat 4 : 1 Radnički 1911
28.05.2017 17:00 Napredak (Č) 1 : 3 Borac (I)
28.05.2017 17:00 2. Oktobar 4 : 1 Vojvodina (B)
28.05.2017 17:00 1.Oktobar 1 : 2 Terekves
28.05.2017 17:00 Proleter 1 : 6 Bega
28.05.2017 17:00 Mladost 5 : 0 Graničar (O)
28.05.2017 17:00 Graničar (K) 1 : 1 Železničar
28.05.2017 17:00 OFK Brestač 4 : 3 Jedinstvo (P)
28.05.2017 17:00 PSK Putinci 5 : 2 Hajduk
28.05.2017 17:00 Fruškogorac 1 : 2 Napredak
28.05.2017 17:00 Jedinstvo (M) 4 : 1 Sloga
28.05.2017 17:00 OFK Zeka Buljubaša 1 : 4 Obilić 1993
28.05.2017 17:00 Fruškogorac 2 : 0 Susek
28.05.2017 17:00 Borac 2 : 0 Bačka
28.05.2017 17:00 Moskva 3 : 1 Železničar
28.05.2017 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Fruškogorski partizan
28.05.2017 17:00 Čenej 2 : 0 Obilić
28.05.2017 17:30 Kraljevo Hajduk 4 : 1 Gruža
28.05.2017 17:30 Zvezda 2 : 2 Borac (A)
28.05.2017 17:30 Napredak (G) 4 : 2 Jedinstvo (D)
28.05.2017 17:30 Lazac 4 : 0 Budućnost (K)
28.05.2017 17:30 Popovići 3 : 0 Partizan
28.05.2017 17:30 Tavnik 4 : 2 Metalac
28.05.2017 17:00 Hajduk 1 : 2 OFK Bagremar
28.05.2017 17:00 Azbest 4 : 1 Maršić
28.05.2017 17:00 Kremenac 0 : 2 Zastava
28.05.2017 17:00 21. oktobar 2 : 3 Košutnjak
28.05.2017 17:00 Seljak 3 : 1 Divostin
28.05.2017 17:00 Rakova 4 : 5 Lugovi
28.05.2017 17:00 Vujan 1 : 0 Kej
28.05.2017 17:00 Planinac 3 : 0 Morava (M)
28.05.2017 17:00 Morava (K) 5 : 2 Prijatelji
28.05.2017 17:00 Rudar 1 : 0 Čačak 94
28.05.2017 17:00 Budućnost 4 : 1 Gavrilo Princip
28.05.2017 16:30 Vrelo 2 : 1 Bjelica
28.05.2017 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Bratstvo
28.05.2017 16:30 Gradina 0 : 1 Brezova
28.05.2017 16:30 Prilike 2 : 4 Gorušica
28.05.2017 16:30 Sloga 2 : 1 Jelica
28.05.2017 17:00 Omladinac 2 : 1 Takovski Ustanak
28.05.2017 17:00 Mladost 09 2 : 7 Sparta
28.05.2017 17:00 Šumadija 2 : 2 Velereč 94
28.05.2017 17:00 Šilopaj 2 : 4 Ozremica
28.05.2017 17:00 Žabare 1 : 3 Ranilović
28.05.2017 17:00 Plaskovac 7 : 5 Šumadinac (N)
28.05.2017 17:00 Mladi rudar 1 : 2 Sloga
28.05.2017 17:00 Partizan 4 : 1 Šamot
28.05.2017 17:00 Budućnost 0 : 6 Kopljari
28.05.2017 17:00 Brezovac 1 : 1 Jasenica
28.05.2017 11:00 Šumadinac (S) 5 : 2 B 2000
28.05.2017 10:00 Karađorđe 3 : 0 Udarnik
28.05.2017 17:00 Pobeda (S) 3 : 0 Omladinac (V)
28.05.2017 17:00 Grivac 0 : 5 Kotlenik
28.05.2017 17:00 Mladost (R) 1 : 1 Mladost MG
28.05.2017 17:00 Crvena zvezda 5 : 1 Sloga (M)
28.05.2017 17:00 BSK 6 : 0 Marjan
28.05.2017 17:00 Pobeda (Đ) 0 : 1 Bare
28.05.2017 17:00 Sloga 1952 5 : 3 Integral
28.05.2017 17:00 Bata Bulić 1 : 2 Napredak (S)
28.05.2017 17:00 Zadrugar (T) 6 : 0 Dragoš
28.05.2017 17:00 BSK 1 : 2 Rade Milošević
28.05.2017 17:00 Omladinac (Š) 5 : 0 Radnički (K)
28.05.2017 17:00 Žika Marković Uča 0 : 1 Železničar
28.05.2017 17:00 Desine 2 : 1 Dunavac (P)
28.05.2017 17:00 Napredak (P) 5 : 1 Radnički (P)
28.05.2017 17:00 Napredak 1934 6 : 3 Sloga (Ć)
28.05.2017 17:00 Jedinstvo (D) 2 : 7 Jedinstvo (LJ)
28.05.2017 17:00 Obilić 5 : 2 Dizel
28.05.2017 17:30 Torpedo 1 : 1 Napredak
28.05.2017 17:30 Milicionar 3 : 1 Cer
28.05.2017 17:30 Sloga (B) 4 : 1 Gorki
28.05.2017 17:30 Omladinac 4 : 2 Proleter
28.05.2017 17:30 Mladost (MM) 3 : 2 Budućnost (PD)
28.05.2017 17:30 Sloga (D) 4 : 3 Borac (Š)
28.05.2017 17:30 Duško 3 : 1 Budućnost (Z)
28.05.2017 17:30 Varna 012 0 : 3 Vlašić
28.05.2017 17:30 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 1 Karađorđe
28.05.2017 17:30 Rankovac 3 : 2 Miloš Pocerac 2013
28.05.2017 17:30 Dobrava 1 : 1 OFK Jelen
28.05.2017 17:30 Dušan Silni 9 : 0 Mladost 2013
28.05.2017 17:30 Sloga (K) 2 : 0 Radnički (К)
28.05.2017 17:30 Torpedo 0 : 2 Trešnjevka
28.05.2017 17:30 Cerić 6 : 4 Šipurske Livade
28.05.2017 17:30 Jadar (S) 2 : 1 7. Juli
28.05.2017 17:30 Borac (K) 2 : 2 Prva Iskra
28.05.2017 17:30 Sloga (S) 3 : 0 Mladost (DD)
28.05.2017 17:30 Cerova 4 : 1 Jedinstvo (Z)
28.05.2017 17:30 Azbukovica 0 : 1 Stolice
28.05.2017 17:30 Milan Orlić 2 : 3 Gučevo
28.05.2017 11:00 Velika Reka 3 : 2 Jedinstvo (MZ)
28.05.2017 17:30 Vidojevica 2 : 1 Sloga (LŠ)
28.05.2017 17:00 Dimitrije Tucović 0 : 1 Vrelo Sport
28.05.2017 17:00 OFK Stublenica 1 : 1 Rubribreza
28.05.2017 17:00 Proleter 0 : 2 Polet (DL)
28.05.2017 17:00 Polet (T) 5 : 1 Gunjevac
28.05.2017 17:00 OFK Paljuvi 1 : 2 Crvena Jabuka
28.05.2017 17:00 Komanice 2 : 2 Polet
28.05.2017 17:00 Rajac 4 : 1 Mladost
28.05.2017 11:00 Jadar 2013 0 : 2 Ribnikar
28.05.2017 17:00 Milenko Pavlović 7 : 1 Liplje
28.05.2017 17:00 Kolubara 2 0 : 2 Kotešica
28.05.2017 17:00 Borac 3 : 2 Popadić
28.05.2017 17:30 Glumač 3 : 4 Sečica
28.05.2017 17:30 Napredak 3 : 3 Pobeda
28.05.2017 14:30 Dobrinjac 3 : 6 Trešnjica
28.05.2017 14:30 Plavi Tok 1 : 7 Bakionica
28.05.2017 17:30 Duškovci 0 : 3 Gorobilje
28.05.2017 17:30 Omladinac 6 : 3 Lauš
28.05.2017 14:30 Borac 2 : 5 Avijatičar
28.05.2017 17:30 Pontes 1 : 8 Napredak
28.05.2017 17:30 Lovćen 3 : 0 Mala Vrbica
28.05.2017 17:30 Koča Andjelković 2 : 2 Kladušnica
28.05.2017 17:30 Milutinovac 0 : 5 Omladinac
28.05.2017 17:30 Velika Vrbica 1 : 2 Rtkovo
28.05.2017 17:00 Kovilovo 4 : 0 Ratar
28.05.2017 17:00 Polet 5 : 1 Malajnica
28.05.2017 17:00 Rečka 2 : 2 OFK Tamnič
28.05.2017 17:00 Graničar 3 : 0 Miloševo
28.05.2017 17:00 Slatina 2 : 2 Urovica
28.05.2017 17:30 Borac 0 : 3 Žabare
28.05.2017 11:00 Bukovica 4 : 2 Čarapan
28.05.2017 17:30 Dedina 3 : 0 Jedinstvo 1936
28.05.2017 17:30 Kapidžija 0 : 9 Sloga
28.05.2017 17:30 Mladost VPD 5 : 2 Budućnost
28.05.2017 17:30 BSK 1 : 0 Gornji Stepoš
28.05.2017 17:30 14. Oktobar 0 : 3 Rubin (DS)
28.05.2017 17:30 Borac 3 : 3 Trudbenik
28.05.2017 17:30 Mladost 1 : 1 Donji Kopaonik
28.05.2017 17:30 Beli Orlovi 2 : 2 Omladinac
28.05.2017 17:30 Gradina 5 : 6 Rubin (Z)
28.05.2017 17:00 Dunavac 0 : 0 Minel
28.05.2017 17:00 Poštar 3 : 3 Mladost
28.05.2017 17:00 Crvenka 1 : 3 Heroj Polet
28.05.2017 17:30 Temac 3 : 0 Pobeda
28.05.2017 17:30 Rongo Siti 1 : 1 Lokomotiva
28.05.2017 17:30 Sloga 2 : 0 Veliki Suvodol
28.05.2017 17:30 Rajko Mitić 8 : 0 Mladost
28.05.2017 17:30 Jerma 2 : 5 Željuša
28.05.2017 17:30 Čegar 1946 3 : 0 Omladinac
28.05.2017 17:30 Stevan Nešticki 8 : 1 Durlan Siti
28.05.2017 17:30 Radnički 1936 1 : 4 Sečanica
28.05.2017 17:30 Čegar 2013 4 : 1 Supovac
28.05.2017 17:30 Delijski Vis 0 : 3 Mladost
28.05.2017 Klisura 0 : 3 Marina Kutina
28.05.2017 Grkinja 3 : 2 Knežica
28.05.2017 Elid 3 : 0 Mekiš
28.05.2017 16:30 Lovac 1 : 0 Polet 1959
28.05.2017 16:30 Deli Jovan 2 : 7 Timok 1928
28.05.2017 16:30 Mladost 3 : 4 OFK Rtanj 2016
28.05.2017 11:00 Dobrič 1974 0 : 0 Baličevac 1974
28.05.2017 17:30 Padina 1989 3 : 1 Jugovići 1976
28.05.2017 11:00 Banaćanin 4 : 4 Arbanasce
28.05.2017 17:00 Lunjevac 2 : 7 Landol
28.05.2017 17:00 Vrbovac 3 : 1 Jezava
28.05.2017 16:30 KFK Kula 2 : 2 Dinamo (S)
28.05.2017 16:30 Jedinstvo (R) 9 : 0 Telečka
28.05.2017 16:30 Partizan 4 : 0 Sport
28.05.2017 16:30 OFK Metalac 3 : 4 Rastina 1918
28.05.2017 11:00 Provo 2015 7 : 0 Sloga Trgošped
28.05.2017 17:30 Hajduk 5 : 0 Skupljen 2013
28.05.2017 17:30 Verko 3 : 0 Petrovac 74
28.05.2017 17:30 Dragojevac 3 : 1 Mrovska
28.05.2017 11:00 Jedinstvo 2014 1 : 0 Mladost (Z)
28.05.2017 11:00 Sloga 1949 4 : 0 Polet
28.05.2017 17:30 Sloga (R) 5 : 6 Mladost (B)
28.05.2017 17:00 Tisa 1933 1 : 2 Tamiš
28.05.2017 17:00 KSK Konak 1926 2 : 4 Sloga
28.05.2017 17:00 Mladost 3 : 3 Partizan
28.05.2017 17:00 Proleter 4 : 1 Borac
28.05.2017 11:00 Mladi radnik 4 : 7 OFK Povlen
28.05.2017 14:00 Paune 0 : 4 Lukavac
28.05.2017 11:00 Bujačić 4 : 1 Sloga Gorić
28.05.2017 17:00 Dupljaj 2016 2 : 4 Dupljaj
28.05.2017 17:00 Zadrugar 0 : 1 Rakac Stave
28.05.2017 17:00 Gradac Pričević 0 : 3 Beloševac
28.05.2017 17:00 Žabari 2 : 2 Mali korak
28.05.2017 17:30 Banat 0 : 1 Vinogradar
28.05.2017 17:30 Karaš 3 : 0 Omladinac
28.05.2017 17:30 Hajduk 4 : 0 Pobeda
28.05.2017 11:00 Zdravinje 1 : 0 Doljane Meševo
28.05.2017 11:00 Polet (Š) 1 : 1 Mudrakovac
28.05.2017 11:00 Grkljane 6 : 1 Polet (K)
28.05.2017 11:00 Štitari 2 : 5 Zmajevac
28.05.2017 17:30 Konjuh 3 : 1 Kruševica
28.05.2017 17:30 Globoder 7 : 2 Srnje
28.05.2017 17:30 Meševo 2 : 1 Vratare
28.05.2017 11:00 Padež 3 : 0 Pasjak 2013
28.05.2017 11:00 Badince 3 : 2 Mladost
28.05.2017 10:00 Jašunja 5 : 3 Gornje Krajince
28.05.2017 17:00 Toplica 0 : 0 Gornji Mušić
28.05.2017 17:00 Orao 0 : 3 Proleter
28.05.2017 14:00 Gornji Lajkovac 3 : 0 Paštrić
28.05.2017 17:00 Tolić 2 : 5 Stari drugari
28.05.2017 14:00 Mladost 4 : 1 Babajić
28.05.2017 17:00 Ljubičevo 1 : 1 Rudar Kostolac 2008
28.05.2017 17:00 Mip Majdan 5 : 3 Dunav
28.05.2017 17:00 Proleter 1932 4 : 2 Metalac
28.05.2017 17:00 Sopot 0 : 5 Sloga (Du)
28.05.2017 17:00 Zemljoradnik 1932 8 : 0 Stig 1955
28.05.2017 17:00 Pobeda (SK) 0 : 4 Vojvoda Milenko
28.05.2017 17:00 Mlava (B) 3 : 1 Sloga (Dr)
28.05.2017 17:00 Napredak (B) 1 : 2 Beli Orao
28.05.2017 17:30 Napredak 5 : 3 Morava
28.05.2017 17:30 Partizan 0 : 1 Hajduk
28.05.2017 17:30 Trnava 2 : 5 Šantarovac
28.05.2017 17:30 OFK Borac 3 : 1 Omladinac
28.05.2017 17:30 Belica 2 : 3 Jedinstvo
28.05.2017 17:30 Mladi borac 2 : 7 Beljanica
28.05.2017 17:30 Mladi radnik 0 : 3 Resavac
28.05.2017 17:30 Orlovi 5 : 0 Planinac
28.05.2017 17:30 Resava 3 : 1 Zelenika
28.05.2017 17:30 Vinogradar 1 : 4 Kamenorezac 76
28.05.2017 17:30 Borjak 2013 0 : 4 Omladinac
28.05.2017 17:30 Rujišnik 3 : 0 Morava
28.05.2017 17:30 Heroj 2 : 2 Jedinstvo
28.05.2017 17:30 ISK Izvor 3 : 4 Budućnost
28.05.2017 17:30 Popovac 0 : 3 OFK Borac
28.05.2017 17:30 Sloboda 2 : 4 Napredak
28.05.2017 17:30 Polet 8 : 0 Vihor
28.05.2017 17:30 Radnik 0 : 2 Mladost
28.05.2017 17:30 Donja Mutnica 3 : 1 OFK Juhor 2016
28.05.2017 Sloga 4 : 0 TE Gučevo
28.05.2017 Rudar 5 : 0 Mladost (G)
28.05.2017 Mladost (B) 2 : 1 Studenac
28.05.2017 Jelav 5 : 0 Hajduk
28.05.2017 17:30 Mladost 1981 0 : 1 Vrnjci
28.05.2017 17:30 Miločajac 2 : 3 Jedinstvo
28.05.2017 17:30 Kablar 1 : 3 Lasta
28.05.2017 17:30 Zgodačica 2 : 5 Jovo Kursula
28.05.2017 17:30 Studen Vitez 1 : 1 Omladinac
28.05.2017 17:30 Progorelica 4 : 3 National AG
28.05.2017 17:30 Budućnost 0 : 8 Mineral 2015
28.05.2017 17:30 Bane 1931 0 : 0 Morava
28.05.2017 11:00 Budućnost MI 1 : 1 Jarmenovci
28.05.2017 11:00 Radoje Domanović 2 : 3 Kralj Petar I
28.05.2017 11:00 Maskar 0 : 1 Borac
28.05.2017 17:30 Vitez 2 : 3 Sloven
28.05.2017 17:30 Mladost 0 : 6 Donji Srem
28.05.2017 17:30 Srem 3 : 0 Sremac
28.05.2017 17:30 Šumar 1 : 3 Kameni
28.05.2017 17:30 Lovac 4 : 2 Hajduk
28.05.2017 10:00 Beli Orlovi 1 : 1 Sloga
28.05.2017 10:00 Bečevica 2 : 1 Mladost(P)
28.05.2017 18:00 Bačka 5 : 2 Labudnjača
28.05.2017 18:00 Bački Hajduk 5 : 1 Proleter
28.05.2017 18:00 Borac 1 : 5 Mladost
28.05.2017 18:00 Slavija 3 : 1 Sloga
28.05.2017 17:00 Sloga-TOP 11 : 0 Pečanica
28.05.2017 17:00 Srednjevo 4 : 2 Baštovan 2015
28.05.2017 17:00 Kumane 2 : 1 Ram
28.05.2017 17:00 Sirakovo 3 : 0 Pek
28.05.2017 17:00 Mladi Borac 4 : 1 Mirko Tomić
28.05.2017 17:00 Stiški Kurjak 6 : 1 Dunavac 1929
28.05.2017 17:00 Jedinstvo (R) 5 : 2 27. Oktobar
28.05.2017 17:00 Polet 4 : 0 Planinac
28.05.2017 17:00 Vojvodina 4 : 2 S.V.Radnički
28.05.2017 17:00 Car Uroš 1 : 3 Graničar
28.05.2017 17:00 Borac 1 : 3 Sloga
28.05.2017 17:00 Fruška Gora 2 : 0 Sremac
28.05.2017 17:00 Jedinstvo (K) 3 : 3 Fruškogorac
28.05.2017 17:00 Sinđelić 3 : 0 Jednota
28.05.2017 17:00 Napredak 3 : 3 Jedinstvo
28.05.2017 17:00 OFK Bačinci 3 : 0 Borac
28.05.2017 17:00 OFK Bikić 9 : 0 Omladinac
28.05.2017 17:00 Graničar 3 : 1 OFK Bingula
28.05.2017 17:00 Sloga (K) 3 : 0 Fruškogorac
28.05.2017 17:00 Borac (J) 5 : 2 Sloga (M)
28.05.2017 17:00 ČSK 1939 0 : 2 Krušedol
28.05.2017 17:00 BSK 2015 3 : 0 Zviždic
28.05.2017 17:00 Neresnica 3 : 0 Pobeda
28.05.2017 17:00 Sloga 3 : 1 Radenka
28.05.2017 16:00 Mladost 2 : 5 Pomoravlje
28.05.2017 16:00 Udarnik 3 : 1 Budućnost
28.05.2017 16:00 Polet 5 : 1 Proleter
28.05.2017 16:00 BSK 0 : 0 Jedinstvo
28.05.2017 17:30 Budućnost 0 : 3 Slavija 1915
28.05.2017 17:30 Sloga 0 : 1 Pomoravlje
28.05.2017 17:30 Dobricevo 2 : 2 Polet
28.05.2017 17:00 Borac 2016 0 : 3 Barič
28.05.2017 17:00 Polet 3 : 0 Mrčkovac
28.05.2017 17:00 Mladost 1970 3 : 0 OFK Braničevo
28.05.2017 17:00 OFK Vinci 0 : 8 Žitkovica
28.05.2017 17:00 Bukorovac 0 : 1 Šumarice 2008
28.05.2017 17:00 Borac 5 : 7 Pobeda 1926
28.05.2017 17:00 Dobrača 2 : 7 Seljak 1928
28.05.2017 11:00 Bojić 2 : 2 Maovi MH
28.05.2017 17:30 Sloboda 1 : 1 Domaćin
28.05.2017 17:30 Dražmirovac 2 : 2 Dobra Voda
28.05.2017 14:00 Mašinac Trejs PZP 1 : 0 Sloga Radnički
28.05.2017 16:00 Crvena zvezda 2 : 2 Spartak
28.05.2017 14:00 Spartak ŽK 7 : 3 OFK Beograd
28.05.2017 13:00 Radnički (P) 0 : 2 Partizan
28.05.2017 12:00 Crvena zvezda : Čukarički
28.05.2017 13:00 Mačva 4 : 2 Jagodina
28.05.2017 13:00 Rad 0 : 1 Radnički (N)
28.05.2017 12:00 Voždovac 2 : 0 Radnički (V)
28.05.2017 13:00 Napredak 4 : 1 Lokomotiva
28.05.2017 11:00 Vojvodina 2 : 1 Brodarac
28.05.2017 10:00 Radnički (Zr) 3 : 2 TSC
28.05.2017 13:00 Bačka (BP) 0 : 2 Inđija
28.05.2017 10:00 Proleter 2 : 0 Radnički (SM)
28.05.2017 13:00 Indeks 1 : 3 Radnički (NP)
28.05.2017 12:00 Vršac 5 : 0 Omladinac
28.05.2017 Partizan 3 : 0 Novi Pazar
28.05.2017 15:30 Voždovac MK 4 : 1 Rad MK
28.05.2017 15:00 BSK Borča MK 5 : 0 011 MK
28.05.2017 10:00 Zmaj 1953 0 : 2 Brodarac 1947
28.05.2017 10:00 PKB 13 : 3 Trudbenik
28.05.2017 10:00 Budućnost 3 : 2 Vrčin
28.05.2017 12:00 Spartak ŽK 3 : 0 OFK Beograd
28.05.2017 13:00 Vojvodina 5 : 2 Brodarac
28.05.2017 10:00 TSC 1 : 1 Radnički (Zr)
28.05.2017 12:00 Novi Sad 1921 2 : 4 Inđija
28.05.2017 12:00 Kikinda 1909 1 : 3 Železničar
28.05.2017 10:00 Vršac United 0 : 2 Proleter 2006
28.05.2017 12:00 Vrbas 2 : 0 Bečej 1918
28.05.2017 10:00 ŽAK junior 4 : 0 Hajduk junior
28.05.2017 10:00 BSK 7 : 3 Radnički (O)
28.05.2017 11:00 Teleoptik 5 : 2 Internacional
28.05.2017 09:00 011 MK 1 : 0 Voždovac MK
28.05.2017 15:00 Sinđelić MK 1 : 0 Teleoptik MK
28.05.2017 17:00 BSK Borča MK 2 : 2 Studentski grad MK
28.05.2017 18:00 Crvena zvezda MK 6 : 1 Zemun MK
28.05.2017 1. Maj 3 : 0 PSK Putinci
28.05.2017 Partizan 0 : 3 Sloven
28.05.2017 13:00 Subotica 1 : 1 Njerš Ištvan
28.05.2017 17:00 Bačka 1901 6 : 0 Vinogradar
28.05.2017 10:00 Slavia 3 : 1 Radnički
28.05.2017 11:00 Beograd 1929 4 : 1 Graficar
28.05.2017 13:00 011 B MK 8 : 0 FSFV MK
28.05.2017 17:00 Šumadija 1962 MK 0 : 3 Rad B MK
28.05.2017 12:30 IMT MK 1 : 1 Brodarac B MK
28.05.2017 11:00 Leštane MK 1 : 8 OFK Beograd B MK
28.05.2017 09:00 Voždovac B MK 2 : 1 Internacional MK
28.05.2017 10:00 Železničar 0 : 3 Vojvodina
28.05.2017 10:00 Novi Sad 1921 2 : 1 Inđija
28.05.2017 10:00 Radnički (SM) 6 : 0 Indeks
28.05.2017 10:00 Kikinda 1909 3 : 3 Dinamo 1945
28.05.2017 10:00 Bečkerek 023 1 : 4 Radnički (Zr)
28.05.2017 10:00 Vrbas 0 : 3 Bečej 1918
28.05.2017 12:30 OFK Beograd 8 : 0 BSK
28.05.2017 10:00 Loznica 0 : 4 Sloga
28.05.2017 10:00 Spartak 0 : 0 Njerš Ištvan
28.05.2017 17:00 Budućnost 2 : 2 Omladinac
28.05.2017 17:00 Borac 1 : 4 Vojvodina (S)
28.05.2017 11:00 Crvena zvezda 1 : 3 Jedinstvo
28.05.2017 12:00 Jadar 07 I 1 : 1 Jedinstvo
28.05.2017 10:00 Polet 1 : 7 Posavina
28.05.2017 11:00 Homoljac 3 : 1 Rudar Kostolac 2008
28.05.2017 11:00 Šapine 3 : 0 Rudar (S)
28.05.2017 11:00 Hajduk 0 : 3 Jedinstvo 1945
28.05.2017 17:00 Dominus 3 : 3 Kolubara
28.05.2017 09:00 Sindjelic 1 : 2 BSK 1925
28.05.2017 11:00 Bežanija 2 : 3 Radnički NB
28.05.2017 13:00 Studentski Grad 4 : 0 Internacional
28.05.2017 14:00 Crvena zvezda MK 2 : 2 OFK Beograd MK
28.05.2017 09:00 Teleoptik MK 0 : 3 Voždovac MK
28.05.2017 09:00 Bežanija MK 2 : 0 Radnički MK
28.05.2017 10:00 Radnički (O) 0 : 0 Zemun
28.05.2017 09:30 Rad 0 : 1 Kolubara
28.05.2017 10:00 OFK Beograd 3 : 0 BSK Borča
28.05.2017 Loznica II 8 : 1 Sloga
28.05.2017 10:00 Vinogradar 6 : 0 Bačka 1901
28.05.2017 10:00 Buducnost 0 : 0 Omladinac
28.05.2017 Senta 0 : 0 Njerš Ištvan
28.05.2017 AFK 2 : 2 Kevi
28.05.2017 10:00 Borac 7 : 1 Rusanj
28.05.2017 10:00 Milutinac 2 : 2 IMT
28.05.2017 11:00 Torlak 8 : 1 Zmaj 1953

Košarka

28.05.2017 19:00 Borac 73 : 76 Partizan NIS
28.05.2017 19:00 Spartak 56 : 93 FMP
28.05.2017 20:00 Dynamic BG 85 : 89 Mega Leks
28.05.2017 13:00 Crvena zvezda mts 80 : 55 Vršac

Rukomet

28.05.2017 19:00 Kikinda 37 : 29 Vrbas
28.05.2017 18:00 Mladost 31 : 25 Jabuka
28.05.2017 17:30 Rekreativo 24 : 26 Radnički
28.05.2017 19:30 Sportski Centar Voždovac 2012 34 : 30 Partizan 2
28.05.2017 19:30 Jedinstvo 1974 31 : 25 Loznica
28.05.2017 20:00 Hajduk Veljko 40 : 36 Aleksinac
28.05.2017 18:00 Metalac 39 : 43 Župa 54
28.05.2017 19:00 Trepča 32 : 32 Karađorđe
28.05.2017 19:00 Goč Merkur 29 : 29 Mladost
28.05.2017 17:00 Radnički 1958 29 : 29 Slavija
28.05.2017 18:00 Ub 28 : 28 Dorćol
28.05.2017 11:00 Prva Iskra Barič 40 : 23 Gučevo
28.05.2017 17:00 Smederevo 32 : 26 BASK Soko
28.05.2017 19:00 Rtanj 34 : 16 Đerdap
28.05.2017 Radan 34 : 26 Morava 84
28.05.2017 Morava 25 : 35 Pirot
28.05.2017 18:00 Zlatar 2 23 : 23 Omladinac
28.05.2017 18:00 Hidroelektrana 29 : 35 Sloga
28.05.2017 18:00 Prigrevica 30 : 27 Grafičar
28.05.2017 12:00 Graničar 27 : 39 Somborelektro
28.05.2017 17:00 Gradnulica 37 : 34 Naftagas
28.05.2017 19:00 Obilić 26 : 30 Radnički
28.05.2017 19:00 Zrenjanin 32 : 22 Jedinstvo
28.05.2017 17:00 Unirea 26 : 20 Gaj
28.05.2017 18:00 Glogonj 22 : 21 Crepaja
28.05.2017 18:00 Titel 29 : 23 Radnički
28.05.2017 16:00 Mladost (NP) 36 : 20 Župa
28.05.2017 18:30 Mačva 24 : 33 ORK Beograd
28.05.2017 20:00 Žitorađa 26 : 20 Rtanj
28.05.2017 19:00 Đerdap 33 : 23 Dubočica
28.05.2017 14:30 Temerin 30 : 19 Petrovaradin
28.05.2017 16:00 Jadran Lider 30 : 27 Srem
28.05.2017 16:00 Partizan 23 : 29 Halas Jožef
28.05.2017 18:00 Sloven 32 : 12 Ravangrad
28.05.2017 18:00 Mladost 22 : 31 Spartak
28.05.2017 Bor - RTB 2 19 : 29 Dubočica 2
28.05.2017 17:00 Obilić 16 : 13 Senta

Ragbi 13

28.05.2017 16:00 Morava Gepardi 22 : 26 Soko

Američki fudbal

28.05.2017 15:00 Celtis Sombor 0 : 28 Indians Inđija
28.05.2017 16:00 GAT Dukes Novi Sad 54 : 8 Panthers Pančevo