XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 129 utakmica za dan
Sreda, 10 Maj 2017

Fudbal

10.05.2017 16:00 Partizan 1 : 0 Vojvodina
10.05.2017 16:00 Southampton 0 : 2 Arsenal
10.05.2017 17:00 Jedinstvo 1 : 4 Rudar
10.05.2017 17:00 Iskra 4 : 0 OFK Petrovac
10.05.2017 17:00 Bokelj 0 : 0 Grbalj
10.05.2017 17:00 Lovćen 0 : 2 Sutjeska
10.05.2017 17:00 Budućnost 2 : 0 Dečić
10.05.2017 17:00 Mladost 0 : 1 Zeta
10.05.2017 15:30 Ropotovo 7 : 1 Jedinstvo (GM)
10.05.2017 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Avala
10.05.2017 16:30 Budućnost 0 : 0 Lokomotiva
10.05.2017 16:30 Hajduk 1 : 0 Balkan Mirijevo
10.05.2017 16:30 PKB Padinska Skela 0 : 3 Turbina
10.05.2017 16:30 Torlak 3 : 1 Milutinac
10.05.2017 16:30 Zvezdara 4 : 0 Vrčin
10.05.2017 16:30 Sremčica 1 : 0 Srem
10.05.2017 16:30 Borac (O) 0 : 0 Borac (L)
10.05.2017 16:30 Backovac Junajted 1 : 1 Jedinstvo (GG)
10.05.2017 16:30 Đerdap 2 : 1 Rudar (Kr)
10.05.2017 16:30 Nemetali 2 : 3 Poreč
10.05.2017 11:00 Ključ 2 : 3 Radnički
10.05.2017 16:30 Polom 5 : 4 Sloga
10.05.2017 16:30 Slatina 1 : 1 Branik
10.05.2017 16:30 BSK 0 : 3 Zlot
10.05.2017 16:30 Krivelj 1 : 3 Brestovac
10.05.2017 16:30 Rudna Glava 2 : 3 Čubra
10.05.2017 Omladinac 0 : 3 ŠSK
10.05.2017 Osnić 4 : 3 Bučje Topla
10.05.2017 Vratarnica 1 : 7 OFK Grlište
10.05.2017 17:00 Rgotina 3 : 1 Graničar
10.05.2017 Rudar (G) 2 : 2 OFK Knjaz
10.05.2017 Midžor 5 : 3 Radnički (L)
10.05.2017 Trebič 3 : 0 Sloga
10.05.2017 Kablovi 4 : 0 Malinik
10.05.2017 17:00 Hajduk 1 : 0 Kušiljevo
10.05.2017 17:00 Bratstvo 4 : 1 Mladost (J)
10.05.2017 17:00 Juhor 4 : 3 OFK Tekstilac
10.05.2017 17:00 Budućnost 3 : 1 Napredak (D)
10.05.2017 17:00 Morava 0 : 5 Partizan
10.05.2017 17:00 Resavac 2 : 0 Napredak (Z)
10.05.2017 17:00 OFK Batinac 5 : 0 OFK Bratstvo
10.05.2017 Pobeda 0 : 3 Partizanski put
10.05.2017 16:30 Dunđerski 5 : 1 Real
10.05.2017 16:30 Borac 1 : 2 Mladost 1982
10.05.2017 11:00 Crvena zastava 1 : 2 Rudar
10.05.2017 16:30 Proleter (M) 0 : 2 Vrtište
10.05.2017 16:30 AZ Borac 2014 0 : 3 Mladost
10.05.2017 16:30 Proleter (DV) 1 : 0 Sloga 1948
10.05.2017 16:30 Budućnost 0 : 2 Sloboda
10.05.2017 16:30 Morava 2 : 1 Vulkan
10.05.2017 16:30 OFK Niš 5 : 0 Palilulac
10.05.2017 Pavlovac 0 : 0 Južna pruga
10.05.2017 17:00 Vihor 0 : 3 OFK Alakince
10.05.2017 Mladost (B) 3 : 0 Lugina
10.05.2017 Levosoje 0 : 3 Ternoci
10.05.2017 BSK Bujanovac 3 : 5 Mladost (S)
10.05.2017 Trešnjevka 3 : 1 Crnotince
10.05.2017 17:00 Supska 2 : 0 Radnički (T)
10.05.2017 17:00 Moravac 2 : 1 Mladost (S)
10.05.2017 17:00 Šumadija 1 : 2 Moravac 2015
10.05.2017 17:00 Napredak (S) 2 : 3 Zemljoradnik
10.05.2017 17:00 Istok 63 4 : 3 Omladinac
10.05.2017 17:00 15. Avgust 1950 1 : 1 Borac 1805
10.05.2017 17:00 Rudar 0 : 2 Javor
10.05.2017 17:00 Omladinski 1 : 1 Rudar Stenjevac
10.05.2017 17:00 Sloga 3 : 2 Ursule
10.05.2017 17:00 Vinorača 6 : 2 Morava
10.05.2017 17:00 Šumadinac 3 : 1 Mladost (K)
10.05.2017 17:00 Crni Vrh 2 : 6 Kolare
10.05.2017 17:00 Kupinovac 2 : 2 Sinđelić 1934
10.05.2017 17:00 Osaonica 3 : 1 Mladost (G)
10.05.2017 17:00 Mladost (D) 1 : 3 Mladi radnik
10.05.2017 17:00 Mladi Radnik 4 : 0 Pobeda 1976
10.05.2017 17:00 OFK Draževac 1 : 4 OFK Sloga (D)
10.05.2017 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Napredak 2012
10.05.2017 17:00 Polet (R) 4 : 0 Gredetin
10.05.2017 17:00 OFK Rutevac 1908 0 : 6 Borac
10.05.2017 17:30 Jablanica 1 : 1 Šumadija
10.05.2017 16:30 Omladinac (S) 2 : 1 Rade Milošević
10.05.2017 17:00 Sloga (B) 3 : 0 Napredak
10.05.2017 17:00 Drina 2 : 1 Milicionar
10.05.2017 17:00 Omladinac 6 : 1 Torpedo
10.05.2017 17:00 Mladost (MM) 5 : 1 Cer
10.05.2017 17:00 Sloga (D) 1 : 1 Gorki
10.05.2017 17:00 Budućnost (Z) 3 : 1 Proleter
10.05.2017 17:00 Borac (Š) 4 : 1 Budućnost (PD)
10.05.2017 17:00 Rankovac 3 : 0 Vlašić
10.05.2017 17:00 Dobrava 0 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
10.05.2017 17:00 Dušan Silni 3 : 0 Varna 012
10.05.2017 17:00 Sloga (K) 3 : 0 Karađorđe
10.05.2017 17:00 Torpedo 4 : 2 Miloš Pocerac 2013
10.05.2017 17:00 Šipurske Livade 4 : 0 Mladost 2013
10.05.2017 17:00 Trešnjevka 3 : 3 Radnički (К)
10.05.2017 17:00 Sloga (S) 1 : 2 7. Juli
10.05.2017 17:00 Cerova 1 : 3 Borac (K)
10.05.2017 17:00 Azbukovica 1 : 4 Jadar (S)
10.05.2017 17:00 Milan Orlić 0 : 0 Prva Iskra
10.05.2017 17:00 Vidojevica 2 : 0 Jedinstvo (Z)
10.05.2017 17:00 Sloga (LŠ) 4 : 0 Stolice
10.05.2017 17:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 3 Gučevo
10.05.2017 17:00 Vis 3 : 0 Popović
10.05.2017 17:00 Mladost (G) 2 : 6 OFK Rogača
10.05.2017 16:30 Obilić 1 : 1 Napredak
10.05.2017 16:30 Goč 1 : 7 Šumadija 1903
10.05.2017 16:30 Novi Pazar 6 : 2 Budućnost (K)
10.05.2017 16:30 Sloga (K) 0 : 3 Rudar
10.05.2017 12:00 Siti Sport Klub 3 : 1 Radnički (NB)
10.05.2017 13:00 Zemun 4 : 2 Radnički (O)
10.05.2017 16:00 BAK 1 : 1 Partizan
10.05.2017 14:00 Prva Iskra 0 : 10 011
10.05.2017 12:00 Vojvodina 2 : 0 Spartak
10.05.2017 10:00 Vojvodina 2 : 0 Spartak
10.05.2017 10:00 Kikinda 1909 5 : 1 Radnički (Zr)
10.05.2017 13:30 Tutin 1 : 2 Šumadija 1903
10.05.2017 13:00 Bane 2 : 2 Novi Pazar
10.05.2017 11:00 Apolon 4 3 : 0 Apolon
10.05.2017 16:30 Mačva 2005 4 : 0 OFK Osečina
10.05.2017 16:30 Donjošorac Sunrise 3 : 2 Loznica
10.05.2017 16:30 Radnički (V) 5 : 1 Železničar
10.05.2017 16:30 Ribnica 0 : 0 Jedinstvo
10.05.2017 16:30 Drina 3 : 0 Savacijum
10.05.2017 16:30 Omladinac 2014 0 : 6 Mačva (Š)
10.05.2017 16:30 Budućnost-Krušik 2014 4 : 1 OFK Šabac
10.05.2017 12:00 FSFV 2 : 3 OFK Beograd

Rukomet

10.05.2017 19:00 Potisje Pleteks 25 : 31 Metalac
10.05.2017 19:00 Omladinac 36 : 30 Hidroelektrana
10.05.2017 19:15 Ravangrad 29 : 18 Petrovaradin
10.05.2017 19:30 Mokrin 40 : 17 Klenak 09
10.05.2017 19:30 Bor - RTB 2 22 : 28 Niška Banja