Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 176 utakmica za dan
Sreda, 17 Maj 2017

Fudbal

17.05.2017 19:00 Javor Matis 0 : 3 Crvena zvezda
17.05.2017 19:00 Mladost (L) 3 : 2 Napredak
17.05.2017 19:00 Radnički (N) 1 : 3 Partizan
17.05.2017 19:00 Voždovac 0 : 2 Vojvodina
17.05.2017 17:00 Novi Pazar 0 : 5 Čukarički
17.05.2017 17:00 Rad 1 : 0 Metalac
17.05.2017 17:00 Borac 1 : 0 Spartak ŽK
17.05.2017 17:00 OFK Bačka 1 : 0 Radnik
17.05.2017 17:00 Inđija 1 : 5 Bežanija
17.05.2017 17:00 Dinamo 2 : 4 Mačva
17.05.2017 17:00 Jagodina 3 : 0 Sloboda
17.05.2017 17:00 Budućnost 0 : 3 Zemun
17.05.2017 17:00 OFK Beograd 2 : 2 Proleter
17.05.2017 17:00 Sindjelić 4 : 1 Radnički
17.05.2017 17:00 ČSK Pivara 0 : 1 Kolubara
17.05.2017 17:00 BSK Borča 2 : 1 OFK Odžaci
17.05.2017 14:30 Southampton 0 : 0 Manchester Utd
17.05.2017 Monaco 2 : 0 Saint-Étienne
17.05.2017 20:45 Celta Vigo 1 : 4 Real Madrid
17.05.2017 16:30 Železničar 2 : 1 Omladinac
17.05.2017 16:30 Radnički (SM) 1 : 0 Bačka 1901
17.05.2017 16:30 TSC 3 : 0 Bratstvo 1946
17.05.2017 16:30 Radnički (Zr) 4 : 0 Radnički (Š)
17.05.2017 16:30 Crvena zvezda (NS) 2 : 1 Cement
17.05.2017 16:30 Radnički (NP) 2 : 2 Vršac
17.05.2017 16:30 Borac (S) 3 : 3 Dunav
17.05.2017 16:30 Karađorđe (T) 0 : 1 Smederevo 1924
17.05.2017 16:30 Šumadija 1903 1 : 1 Loznica
17.05.2017 16:30 Sloga (P) 3 : 1 Zlatibor (Č)
17.05.2017 16:30 FAP 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
17.05.2017 16:30 Mokra Gora 1 : 3 Polet (LJ)
17.05.2017 16:30 Železničar 3 : 1 Mihajlovac 1934
17.05.2017 16:30 Šapine 0 : 1 Radnički 1923
17.05.2017 17:00 Ozren 0 : 6 Moravac Orion
17.05.2017 17:00 OFK Sinđelić 3 : 0 Jedinstvo (B)
17.05.2017 17:00 Radan 1 : 0 Dunav
17.05.2017 17:00 Car Konstantin 2 : 1 Temnić 1924
17.05.2017 17:00 Trstenik PPT 2 : 3 Jedinstvo (P)
17.05.2017 17:00 Timok 3 : 1 Radnički (S)
17.05.2017 17:00 Sloga (D) 2 : 1 Tabane 1970
17.05.2017 17:00 Vlasina 0 : 1 Pukovac
17.05.2017 16:30 IMT 1 : 3 BSK Batajnica
17.05.2017 16:30 Radnički (O) 3 : 1 Grafičar
17.05.2017 16:30 Stepojevac Vaga 3 : 2 Sopot
17.05.2017 11:00 Radnički (NB) 2 : 1 Žarkovo
17.05.2017 16:30 Dorćol 2 : 2 Teleoptik
17.05.2017 16:30 Prva Iskra 2 : 2 BASK
17.05.2017 16:30 Crvena Zvezda 3 : 1 GSP Polet
17.05.2017 16:30 Rakovica 0 : 2 Brodarac 1947
17.05.2017 16:30 Zadrugar 4 : 2 Polet (K)
17.05.2017 16:30 Potisje 1 : 4 Mladost (T)
17.05.2017 16:30 Budućnost (G) 0 : 1 Sloga (Č)
17.05.2017 16:30 Tekstilac 2 : 1 Mladost APA
17.05.2017 16:30 Subotica 2 : 1 Bačka (P)
17.05.2017 16:30 Radnički (S) 2 : 4 Srbobran
17.05.2017 16:30 Tisa (A) 4 : 5 Bečej 1918
17.05.2017 16:30 Tavankut 7 : 0 OFK Vrbas
17.05.2017 16:30 Radnički (K) 4 : 2 Budućnost (SC)
17.05.2017 16:30 Vršac united 4 : 2 Slavia
17.05.2017 16:30 Polet (N) 3 : 4 ŽAK
17.05.2017 16:30 Radnički (S) 1 : 3 Kozara
17.05.2017 16:30 Sloboda 0 : 1 Proleter (BK)
17.05.2017 16:30 Jedinstvo (BK) 3 : 1 Jedinstvo (NB)
17.05.2017 16:30 Sloga 0 : 4 Dinamo 1945
17.05.2017 16:30 Dolina 2 : 4 Vojvodina 1928
17.05.2017 16:30 Hajduk (B) 3 : 0 Kabel
17.05.2017 16:30 Borac 2 : 1 Jedinstvo (SP)
17.05.2017 16:30 Slavija 3 : 2 Kupinovo
17.05.2017 10:00 Sofeks 6 : 1 Veternik
17.05.2017 16:30 Mladost (BJ) 6 : 0 LSK Laćarak
17.05.2017 16:30 Hajduk 1925 Podunavac 4 : 0 Sloga
17.05.2017 10:00 Index 1 : 0 ŽSK
17.05.2017 16:30 Sremac Vojka 3 : 1 Hajduk (Č)
17.05.2017 16:30 Sušica 1 : 0 Arsenal
17.05.2017 16:30 Karađorđe 1 : 0 Ovčar
17.05.2017 16:30 Sloga 0 : 3 Radnički (K)
17.05.2017 16:30 Sloboda (Č) 0 : 2 Trepča
17.05.2017 16:30 Takovo 1 : 1 Slavija
17.05.2017 16:30 Orlovac 1 : 1 Miokovci
17.05.2017 16:30 Dragačevo 1 : 2 Tutin
17.05.2017 16:30 Šumadija (T) 1 : 0 Morava
17.05.2017 16:30 Petar Dobrnjac 1 : 1 RSK
17.05.2017 16:30 VGSK 1 : 3 Proleter
17.05.2017 16:30 Homoljac 4 : 1 Borac (Ž)
17.05.2017 16:30 Napredak 1 : 0 Borac 1932
17.05.2017 16:30 Radnički 1926 2 : 1 Mladi radnik 1940
17.05.2017 16:30 Gruža 2 : 0 Zvižd
17.05.2017 16:30 OFK Osečina 2 : 2 Drina
17.05.2017 16:30 Polimlje 2 : 1 Spartak 1924
17.05.2017 16:30 Radnički Stobex 3 : 2 OFK Divci
17.05.2017 16:30 Jedinstvo 1945 1 : 4 Sloga 1940 (BB)
17.05.2017 16:30 Provo 3 : 2 Sevojno
17.05.2017 16:30 Radjevac 1 : 2 Radnički Gorenje
17.05.2017 16:30 Ribnica 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
17.05.2017 17:00 Bukovik 2 : 0 Malošište
17.05.2017 17:00 Timočanin 3 : 1 Zaplanjac
17.05.2017 17:00 OFK Bor 2 : 3 Majdanpek
17.05.2017 17:00 Rtanj 4 : 0 Đerdap
17.05.2017 17:00 Brodoremont 3 : 2 BSK
17.05.2017 17:00 Hajduk Veljko 0 : 1 Šarbanovac
17.05.2017 17:00 Svrljig 0 : 3 Napredak
17.05.2017 17:00 Sloga 1 : 4 SFS Borac
17.05.2017 17:00 Juhor 3 : 4 Žitorađa
17.05.2017 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Trajal
17.05.2017 17:00 Rembas 1 : 2 Poljoprivrednik
17.05.2017 17:00 Bošnjane 2 : 2 OFK Kosanica
17.05.2017 17:00 Levač 2 : 0 Morava 1918
17.05.2017 17:00 Župa 3 : 1 OFK Lugomir
17.05.2017 17:00 Kopaonik 3 : 0 OFK Topličanin
17.05.2017 17:00 Jedinstvo (P) 8 : 0 Morava (VH)
17.05.2017 17:00 Nebeski andjeli 1 : 1 Ropotovo
17.05.2017 17:00 Budućnost (O) 5 : 1 Lužnica
17.05.2017 17:00 GFK Dubočica 2 : 2 Budućnost (P)
17.05.2017 17:00 Jedinstvo (GM) 0 : 7 Sloga (L)
17.05.2017 17:00 Pusta reka 9 : 0 OFK Brzi Brod
17.05.2017 17:00 Vranjska Banja 2 : 1 Pčinja
17.05.2017 17:00 Balkanski 6 : 0 Mladost (M)
17.05.2017 16:30 Budućnost 2 : 1 Hajduk Junior
17.05.2017 16:30 Borac (BG) 6 : 2 Hercegovac
17.05.2017 16:30 BSK 2 : 1 Stari Grad
17.05.2017 16:30 ŽAK 1 : 1 Terekveš
17.05.2017 16:30 Slavija 6 : 0 Polet (S)
17.05.2017 16:30 Krila Krajine 8 : 0 OFK Šikara
17.05.2017 16:30 Rusin 2 : 0 Mladost (K)
17.05.2017 16:30 Mladost (BP) 6 : 0 Lipar
17.05.2017 17:00 Hrtkovci 4 : 2 Mitros
17.05.2017 17:00 Ljukovo 0 : 1 Podrinje
17.05.2017 17:00 Jadran 0 : 0 Napredak
17.05.2017 17:00 Sloven 2 : 1 FK Graničar 1924
17.05.2017 17:00 Sloboda 2 : 1 Hajduk
17.05.2017 17:00 Partizan 3 : 2 Donji Petrovci
17.05.2017 17:00 1. Maj Ruma 5 : 1 Rudar
17.05.2017 17:00 Budućnost 0 : 2 Borac
17.05.2017 16:30 Višesava 1 : 2 Crnokosa
17.05.2017 16:30 Prvi partizan : Soko
17.05.2017 16:30 Zlatar 0 : 0 Budućnost
17.05.2017 17:00 Deli Jovan 3 : 0 Polom
17.05.2017 17:00 Javor 2 : 1 Omladinski
17.05.2017 17:00 Mladost 3 : 1 Graničar (K)
17.05.2017 17:00 OFK Brestač 2 : 0 Graničar (O)
17.05.2017 17:00 PSK Putinci 1 : 1 Železničar
17.05.2017 17:00 Fruškogorac 3 : 1 Jedinstvo (P)
17.05.2017 17:00 Jedinstvo (M) 1 : 2 Hajduk
17.05.2017 17:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 1 Napredak
17.05.2017 17:00 Borac 6 : 0 Obilić 1993
17.05.2017 16:30 Dragoš 2 : 0 Radnički (K)
17.05.2017 17:00 Žabare : Kapidžija
17.05.2017 17:00 Stari Trstenik 2 : 4 Mladost
17.05.2017 16:30 Deli Jovan 0 : 6 Šljivar
17.05.2017 16:30 Mladost 2 : 3 Polet 1959
17.05.2017 16:30 Kosovo : Timok 1928
17.05.2017 16:30 Nacional 2 : 3 OFK Rtanj 2016
17.05.2017 16:30 Kastrum 2 : 1 Velika Jasikova
17.05.2017 16:30 Beli Orao 1 : 2 Sloga (Dr)
17.05.2017 17:30 Domaćin 3 : 1 Lipar
17.05.2017 17:00 Mihajlovac 6 : 3 Šumadija
17.05.2017 17:00 Smederevo 1924 1 : 0 Karadjordje
17.05.2017 17:00 Šapine 2 : 5 VGSK
17.05.2017 17:00 Homoljac 4 : 0 Mladi borac
17.05.2017 17:00 Stari Tamiš 2 : 3 BAK
17.05.2017 17:00 Budućnost 0 : 2 BSK
17.05.2017 17:00 Sloga (K) 5 : 0 Nacional AG
17.05.2017 17:00 Radnički 1923 0 : 1 Apolon 4
17.05.2017 17:00 Bane 2 : 1 Tutin
17.05.2017 17:00 Rudar 0 : 0 Apolon (K)
17.05.2017 17:00 Šumadija 1903 : Mokra Gora
17.05.2017 18:00 011 0 : 3 Internacional
17.05.2017 10:00 Petar Puača 0 : 10 Vojvodina
17.05.2017 12:00 Rad 1 : 2 Partizan
17.05.2017 17:00 Budućnost 3 : 20 Sloga
17.05.2017 16:30 BAK 12 : 0 Hajdučica
17.05.2017 16:00 011 MK : Brodarac MK
17.05.2017 18:00 OFK Beograd 11 : 0 Radnički (O)

Rukomet

17.05.2017 20:00 Zlatar 2 28 : 25 Užice
17.05.2017 17:00 Rusin 29 : 31 Grafičar
17.05.2017 16:00 Borac : Somborelektro
Qrajber je tipovao utakmicu
Qrajber je tipovao utakmicu
Qrajber je tipovao utakmicu
djole75 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
djole75 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
djole75 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
djole75 je tipovao utakmicu
djole75 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu