Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 267 utakmica za dan
Subota, 11 Mart 2017

Fudbal

11.03.2017 14:00 Sloboda 1 : 2 Inđija
11.03.2017 14:00 Mačva 2 : 1 Zemun
11.03.2017 14:00 Jagodina 3 : 0 Kolubara
11.03.2017 14:00 Budućnost 1 : 1 OFK Odžaci
11.03.2017 14:00 Sindjelić 3 : 1 ČSK Pivara
11.03.2017 16:00 Bournemouth 3 : 2 West Ham
11.03.2017 16:00 Everton 3 : 0 WBA
11.03.2017 16:00 Hull 2 : 1 Swansea
11.03.2017 15:30 Bayern 3 : 0 Eintracht
11.03.2017 15:30 Hertha BSC 2 : 1 Borussia Dortmund
11.03.2017 15:30 Darmstadt 98 2 : 1 Mainz 05
11.03.2017 15:30 Freiburg 1 : 1 Hoffenheim
11.03.2017 15:30 RB Leipzig 0 : 1 Wolfsburg
11.03.2017 18:30 Ingolstadt 2 : 2 Köln
11.03.2017 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
11.03.2017 20:00 Nancy 1 : 2 Lille
11.03.2017 20:00 Montpellier 2 : 3 Nantes
11.03.2017 20:00 Rennes 1 : 1 Dijon
11.03.2017 16:45 Monaco 2 : 1 Bordeaux
11.03.2017 20:00 Guingamp 5 : 0 Bastia
11.03.2017 18:30 Málaga 1 : 2 Alavés
11.03.2017 16:15 Sevilla 1 : 1 Leganés
11.03.2017 20:45 Granada 0 : 1 Atlético Madrid
11.03.2017 13:00 Valencia 1 : 1 Sporting Gijón
11.03.2017 14:30 Mladost 0 : 0 Grbalj
11.03.2017 14:30 Lovćen 2 : 0 Bokelj
11.03.2017 14:30 Jedinstvo 0 : 3 Zeta
11.03.2017 14:30 OFK Petrovac 0 : 3 Sutjeska
11.03.2017 14:30 Iskra 1 : 0 Rudar
11.03.2017 14:30 Budućnost 0 : 1 Dečić
11.03.2017 14:30 Omladinac 2 : 0 Bratstvo 1946
11.03.2017 14:30 Bačka 1901 0 : 1 Radnički (Š)
11.03.2017 14:30 Radnički (SM) 0 : 2 Cement
11.03.2017 14:30 TSC 4 : 0 Vršac
11.03.2017 14:30 Radnički (Zr) 3 : 1 Dunav
11.03.2017 14:30 Crvena zvezda (NS) 1 : 2 Radnički (NP)
11.03.2017 14:00 Smederevo 1924 1 : 2 Loznica
11.03.2017 14:00 Karađorđe (T) 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
11.03.2017 14:00 Jošanica 2 : 1 Polet (LJ)
11.03.2017 14:00 Šumadija 1903 5 : 2 Mihajlovac 1934
11.03.2017 14:00 Sloga (P) 3 : 1 Radnički 1923
11.03.2017 14:00 FAP 1 : 1 Šapine
11.03.2017 14:00 Mokra Gora 2 : 4 Železničar
11.03.2017 15:00 Jedinstvo (B) 0 : 0 Temnić 1924
11.03.2017 15:00 Ozren 1 : 1 Jedinstvo (P)
11.03.2017 15:00 OFK Sinđelić 3 : 0 Radnički (S)
11.03.2017 15:00 Trstenik PPT 3 : 0 Vlasina
11.03.2017 15:00 Timok 0 : 3 Sloga (D)
11.03.2017 14:30 IMT 1 : 2 Teleoptik
11.03.2017 14:30 Radnički (O) 1 : 1 BASK
11.03.2017 14:30 Radnički (NB) 1 : 0 Brodarac 1947
11.03.2017 14:30 Polet (K) 0 : 3 Sloga (Č)
11.03.2017 14:30 Potisje 1 : 1 Srbobran
11.03.2017 14:30 Radnički (S) 1 : 0 Tisa (A)
11.03.2017 14:30 Budućnost (SC) 5 : 1 ŽAK
11.03.2017 14:30 Radnički (K) 2 : 0 Proleter (BK)
11.03.2017 14:30 Vršac united 4 : 1 Jedinstvo (NB)
11.03.2017 14:30 Radnički (S) 1 : 0 Vojvodina 1928
11.03.2017 14:30 Jedinstvo (BK) 4 : 1 Sloga
11.03.2017 14:30 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Veternik
11.03.2017 14:30 Slavija 1 : 2 ŽSK
11.03.2017 14:30 Mladost (BJ) 3 : 2 Sremac Vojka
11.03.2017 15:00 Brodoremont 2 : 0 Svrljig
11.03.2017 15:00 SFS Borac 3 : 3 Trajal
11.03.2017 15:00 Morava (VH) 0 : 3 Lužnica
11.03.2017 15:00 Jedinstvo (P) 4 : 3 Sloga (L)
11.03.2017 15:00 Nebeski andjeli 1 : 0 OFK Brzi Brod
11.03.2017 15:00 Budućnost (O) 1 : 2 Pčinja
11.03.2017 15:00 GFK Dubočica 1 : 0 Mladost (M)
11.03.2017 15:00 Pusta reka 2 : 1 Vranjska Banja
11.03.2017 14:30 Milutinac 1 : 0 Lokomotiva
11.03.2017 15:00 Panonija IM Topola 1 : 1 Obilić
11.03.2017 15:00 Njegoš 3 : 0 Jadran (S)
11.03.2017 15:00 Proleter (RS) 2 : 1 Senta
11.03.2017 14:30 ŽAK 1 : 0 Lipar
11.03.2017 14:30 Partizan (U) 1 : 2 Polet
11.03.2017 14:30 OFK Kikinda 1 : 0 Proleter 2006
11.03.2017 14:30 Mladost (L) 1 : 2 Naftagas (B)
11.03.2017 14:30 Begej 0 : 0 Jedinstvo
11.03.2017 14:30 Krajina 4 : 1 Bilećanin
11.03.2017 14:30 1. Maj Ruma 4 : 0 Sloboda
11.03.2017 14:30 Rudar 0 : 0 Ljukovo
11.03.2017 14:30 Slatina 2 : 0 Mladost (P)
11.03.2017 14:30 Lunjevica 2 : 1 Jedinstvo (K)
11.03.2017 14:30 Podunavac 0 : 0 Sloga
11.03.2017 15:00 Radnički Šabački 3 : 1 Sindjelić
11.03.2017 14:30 Brodarac 4 : 1 Institut
11.03.2017 14:30 Burovo 1 : 1 Strelac
11.03.2017 14:30 TEK Sloga 2 : 1 Mladost (C)
11.03.2017 14:30 Zabrežje 2 : 2 Rušanj
11.03.2017 14:30 Napredak 5 : 0 Šumadija
11.03.2017 15:00 Rudar 3 : 1 Istok 63
11.03.2017 15:00 Rudar Stenjevac 7 : 0 Šumadija
11.03.2017 15:00 Borac 1805 2 : 0 Radnički (T)
11.03.2017 15:00 Torpedo 3 : 2 Gorki
11.03.2017 15:00 Drina 1 : 2 Budućnost (PD)
11.03.2017 15:00 Dušan Silni 2 : 0 Trešnjevka
11.03.2017 15:00 Jadar (S) 1 : 3 Mladost (DD)
11.03.2017 15:00 Azbukovica 0 : 2 Jedinstvo (MZ)
11.03.2017 13:00 Čukarički 2 : 1 Spartak ŽK
11.03.2017 11:00 Partizan 4 : 0 Jagodina
11.03.2017 15:30 OFK Beograd 0 : 1 Radnički (N)
11.03.2017 13:00 Radnički (P) 3 : 0 Radnički (V)
11.03.2017 12:00 Crvena zvezda 2 : 1 Lokomotiva
11.03.2017 13:30 Rad 1 : 1 Vojvodina
11.03.2017 14:30 Voždovac 4 : 0 Napredak
11.03.2017 15:00 Čukarički 3 : 1 Spartak ŽK
11.03.2017 12:30 OFK Beograd 2 : 0 Moravac Orion
11.03.2017 10:00 Crvena zvezda 1 : 0 Zemun
11.03.2017 13:00 Kiker 2 : 1 Brodarac
11.03.2017 11:00 Rad 0 : 2 Vojvodina
11.03.2017 11:00 Studentski Grad 3 : 0 Teleoptik

Košarka

11.03.2017 17:00 Igokea 70 : 64 Partizan NIS
11.03.2017 19:00 Cedevita 104 : 92 FMP
11.03.2017 20:00 Dunav 79 : 85 Spartak
11.03.2017 20:00 Tamiš 78 : 70 OKK Beograd
11.03.2017 18:00 Vršac 75 : 65 Napredak Rubin
11.03.2017 18:00 Metalac 95 : 83 Sloga
11.03.2017 16:30 Beovuk 72 71 : 67 Smederevo 1953
11.03.2017 20:00 Srem 65 : 71 Kolubara LA 2003
11.03.2017 20:30 Radnički 1950 86 : 69 Rtanj
11.03.2017 19:00 Pirot 106 : 59 Mladost
11.03.2017 19:00 Napredak Bosphorus 98 : 95 Vojvodina
11.03.2017 19:00 Akademik 104 : 80 Stara Pazova
11.03.2017 18:00 Dunav 2014 72 : 68 Hajduk
11.03.2017 15:30 Vrbas 58 : 63 Sveti Đorđe
11.03.2017 19:00 Prva Petoletka 94 : 42 Ub
11.03.2017 18:00 Mileševac 130 : 83 Crnokosa
11.03.2017 15:30 Šabac 75 : 101 Novi Pazar
11.03.2017 18:00 Zekas 75 79 : 70 Student
11.03.2017 18:00 Klik 73 : 59 Zlatar
11.03.2017 19:00 Priboj 89 : 76 Polet
11.03.2017 13:00 Radnik 63 : 80 Prokuplje
11.03.2017 18:00 Zdravlje Leskovac 99 : 82 Radan
11.03.2017 18:30 OKK Junior 82 : 83 Jablanica
11.03.2017 16:20 Borča 72 : 77 Torlak
11.03.2017 15:30 BKK Radnički 78 : 79 Beko
11.03.2017 19:30 LA Basket 67 : 77 Slodes
11.03.2017 18:00 Velika Kikinda 63 : 79 Tisa
11.03.2017 12:00 Budućnost 90 : 66 Bagljaš
11.03.2017 18:00 Karađorđevo 91 : 80 Sivac
11.03.2017 18:30 Vojka 68 : 75 Pink
11.03.2017 17:00 Partizan 110 : 104 Lokomotiva 2016
11.03.2017 16:30 BNS 53 : 89 Opovo 99
11.03.2017 20:00 Radnički VA 87 : 64 Rađevac
11.03.2017 16:00 Požarevac 72 : 64 Sloga (PM)
11.03.2017 19:00 Goč 76 : 84 Paraćin
11.03.2017 18:00 Sloga (D) 79 : 60 Svilajnac
11.03.2017 19:00 Napredak Junior 53 : 65 Stari Ras
11.03.2017 Torlak 2 36 : 67 Vitez BGD 011
11.03.2017 21:20 Umka 2009 83 : 81 Novi Beograd 7
11.03.2017 Jugbasket 20 : 0 Đerdap
11.03.2017 18:00 Bor RTB 76 : 63 Mladost Vesna
11.03.2017 15:00 Lim 33 : 93 Play Off
11.03.2017 15:00 ČA basket 73 : 40 Zvečan
11.03.2017 15:00 Ljubovija 67 : 55 Duga
11.03.2017 15:00 Železničar 81 : 77 Mileševac
11.03.2017 15:00 Užice 45 : 63 Loznica
11.03.2017 15:00 Paraćin 75 : 47 Topličanin 2012
11.03.2017 15:00 Actavis academy 39 : 76 Bor
11.03.2017 15:00 Radnički 2016 20 : 0 Student 2
11.03.2017 15:00 Radnički 83 : 47 Bagdala
11.03.2017 Mionica 84 : 32 LA Basket
11.03.2017 Mionica 54 : 17 Rađevac
11.03.2017 Mionica 31 : 39 MIX 1
11.03.2017 15:00 Mionica 58 : 35 Rađevac

Odbojka

11.03.2017 19:00 VGSK 3 : 1 Jagodina
11.03.2017 19:00 Železničar 3 : 0 FAP Livnica
11.03.2017 15:30 Antena 0 : 3 Metalac Takovo
11.03.2017 17:00 Timok 1 : 3 Napredak 037
11.03.2017 19:00 Bečej 0 : 3 Bavanište
11.03.2017 18:00 Stig 2 : 3 Jedinstvo
11.03.2017 20:00 Lotus 1 : 3 Putevi
11.03.2017 19:00 Hercegovina 3 : 1 Kikinda
11.03.2017 20:30 Banat 1 : 3 Kulpin
11.03.2017 19:00 Mladost 1 : 3 Mladost-Expans
11.03.2017 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Mladost
11.03.2017 20:00 Vranje 2 : 3 Ozren
11.03.2017 Hajduk Veljko 2 : Dunav Stars
11.03.2017 Knjaževac : Timok 2
11.03.2017 Dunav Stars : Knjaževac
11.03.2017 MOK Topličanin 97/2 2 : 3 Radan
11.03.2017 Surdulica 3 : 0 Junior
11.03.2017 Morava 3 : 0 Mladost
11.03.2017 Mladost 2 : 3 Inđija
11.03.2017 Stražilovo 0 : 3 Vojvodina 3
11.03.2017 Merkur 3 : 1 Vest
11.03.2017 Vrbas 0 : 3 Partizan
11.03.2017 Maglić 1953 3 : 1 Novi Sad 2
11.03.2017 Klek Srbijašume 2 1 : 3 Sloven
11.03.2017 19:00 Jedinstvo (U) 1 : 3 Jedinstvo (SP)
11.03.2017 17:00 Futog 0 : 3 Vizura
11.03.2017 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Beograd
11.03.2017 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Gimnazijalac
11.03.2017 16:00 Jagodina 3 : 2 Millennium
11.03.2017 13:30 Vrbas 3 : 0 Žabalj Volej
11.03.2017 19:30 Borac (Č) 0 : 3 Ub
11.03.2017 18:00 Tutin 1 : 3 Ivanjica
11.03.2017 19:00 Crnokosa 3 : 0 Trstenik
11.03.2017 20:00 Tara 0 : 3 Zlatibor
11.03.2017 18:00 Paraćin 3 : 1 Zaječar
11.03.2017 16:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Leskovac-98
11.03.2017 20:00 Mladost (NP) 3 : 1 Apatin
11.03.2017 11:00 Odbojka 013 1 : 3 Ruma
11.03.2017 14:00 Volejstars 3 : 0 Elan Volej
11.03.2017 16:00 Futog vest 1 : 3 Panonija
11.03.2017 17:30 Vršac 3 : 0 Mladost (I)
11.03.2017 13:00 Partizan 3 : 2 Novi Sad
11.03.2017 19:00 Mladi Radnik 0 : 3 Kralj
11.03.2017 17:00 Zaslon 3 : 2 Šumadija
11.03.2017 13:30 Smeč 5 3 : 1 Srbijanka 014
11.03.2017 14:00 Knjaževac 2 : 3 Hajduk Veljko

Rukomet

11.03.2017 18:50 Vojvodina 29 : 27 Crvena zvezda
11.03.2017 18:30 Dinamo 36 : 31 Požarevac
11.03.2017 19:00 Jugović 26 : 27 Sloga
11.03.2017 20:00 Partizan 24 : 22 Rudar
11.03.2017 19:30 Šamot 65 25 : 21 Morava
11.03.2017 20:30 Metaloplastika 21 : 22 Spartak Vojput
11.03.2017 19:00 Proleter 23 : 20 Priboj
11.03.2017 19:30 Sindjelić 25 : 24 Kolubara
11.03.2017 19:00 Vranje 1957 24 : 29 Mokra Gora
11.03.2017 18:00 Crvenka 27 : 29 Kikinda
11.03.2017 18:00 Vrbas 34 : 32 Srem Sm
11.03.2017 19:00 Jedinstvo 26 : 17 Crvena Zvezda
11.03.2017 19:00 Banatski Karlovac 27 : 25 Jabuka
11.03.2017 19:00 Hercegovina 31 : 26 Mladost
11.03.2017 19:00 Žitorađa 20 : 32 Planinka
11.03.2017 19:00 Jastrebac 25 : 22 Hisar
11.03.2017 19:00 Bela Palanka 28 : 20 BSK Heba
11.03.2017 19:00 Župa 54 44 : 27 Arilje
11.03.2017 19:00 Mladost 36 : 36 Budućnost
11.03.2017 19:30 Dolovo 24 : 29 Radnički 1958
11.03.2017 18:00 Medicinar 36 : 31 Naisa
11.03.2017 19:00 Sloga 32 : 27 Jagodina
11.03.2017 17:30 Bekament Bukovička Banja 36 : 19 Kikinda
11.03.2017 18:00 Radnički KG 21 : 25 Bor RTB
11.03.2017 16:30 Pančevo 21 : 23 Mladost (NP)
11.03.2017 13:30 Požarevac 34 : 25 Metalac
11.03.2017 19:00 Đerdap 26 : 35 Jastrebac
11.03.2017 19:00 Rtanj 28 : 28 Radnički
11.03.2017 17:30 Srem 33 : 24 Temerin
11.03.2017 20:30 Partizan 20 : 29 Spartak
11.03.2017 18:00 Sloven 34 : 23 Radnički
11.03.2017 18:00 Mladost 26 : 31 Laki

Vaterpolo

11.03.2017 Zadar 1952 10 : 16 Primorac
11.03.2017 Solaris 5 : 11 Medveščak
11.03.2017 BVK Crvena zvezda 13 : 6 VA Cattaro
11.03.2017 OVK POŠK 9 : 3 Šabac
11.03.2017 Banjica 9 : 6 Stari Grad
11.03.2017 Nais 13 : 12 Valjevo
11.03.2017 Taš 6 : 8 Zemun

Futsal

11.03.2017 18:00 Euro Motus 8 : 0 Deus Rol. Mošić
11.03.2017 16:30 FON 8 : 1 Novi Pazar
11.03.2017 20:00 Leteći Holandjanin 7 : 4 Kopernikus SAS
11.03.2017 20:30 Bor 1 : 4 Niš 92
11.03.2017 Kragujevac 2011 0 : 6 Ivanjica
11.03.2017 18:15 Gročanski 4 : 3 Ekonomist
11.03.2017 15:30 Aranđelovac 0 : 6 Zlatar 033
11.03.2017 19:00 Dolap 5 : 6 Rota
11.03.2017 19:00 Zufo 5 : 0 Leskovac
11.03.2017 18:30 Miners 4 : 3 Radnički 2010

Hokej

11.03.2017 19:00 Bled 3 : 5 Mladost
11.03.2017 19:15 Triglav 12 : 2 Maribor
11.03.2017 18:00 ECE Celje 9 : 5 Crvena zvezda
11.03.2017 14:30 Zagreb 6 : 5 Playboy Slavija
Laza i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Laza i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Laza i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Laza i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Laza i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Laza i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Laza i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Laza i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Laza i još 1 korisnika su tipovali utakmicu