XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Budućnost (D) - Jedinstvo (S) 2:2
2 BPI Pekar - Budućnost (D) 3:0
3 Budućnost (D) - Beograd 2:1
4 Mladenovac - Budućnost (D) 2:1
5 Budućnost (D) - Kolubara 0:2
6 Budućnost (D) - Teleoptik 2:4
7 Žarkovo - Budućnost (D) 5:1
8 Budućnost (D) - PKB 1:2
9 Sopot - Budućnost (D) 2:0
10 Budućnost (D) - Grafičar 2:1
11 Dorćol - Budućnost (D) 1:0
12 Budućnost (D) - Posavac Kneževac 0:3
13 Železničar (BV) - Budućnost (D) 6:1
14 Budućnost (D) - Balkan Buk. 0:0
15 Mladi Obilić - Budućnost (D) 0:1
16 Budućnost (D) - BASK 2:2
17 BSK Borča - Budućnost (D) 0:0
18 Jedinstvo (S) - Budućnost (D) 3:1
19 Budućnost (D) - BPI Pekar 1:1
20 Beograd - Budućnost (D) 1:1
21 Budućnost (D) - Mladenovac 1:0
22 Kolubara - Budućnost (D) 2:1
23 Teleoptik - Budućnost (D) 2:1
24 Budućnost (D) - Žarkovo 2:1
25 PKB - Budućnost (D) 1:0
26 Budućnost (D) - Sopot 2:0
27 Grafičar - Budućnost (D) 1:1
28 Budućnost (D) - Dorćol 0:1
29 Posavac Kneževac - Budućnost (D) 1:1
30 Budućnost (D) - Železničar (BV) 1:0
31 Balkan Buk. - Budućnost (D) 0:1
32 Budućnost (D) - Mladi Obilić 3:1
33 BASK - Budućnost (D) 1:0
34 Budućnost (D) - BSK Borča 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Mladenovac 34 20 7 7 67
2 Posavac Kneževac 34 14 15 5 57
3 Kolubara 34 17 6 11 57
4 Teleoptik 34 16 8 10 56
5 Beleška: prelazi u drugu ligu BASK 34 15 10 9 55
6 Železničar (BV) 34 16 6 12 54
7 Žarkovo 34 16 5 13 53
8 Beograd 34 15 7 12 52
9 Sopot 34 14 6 14 48
10 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga BSK Borča 34 12 10 12 46
11 Dorćol 34 11 9 14 42
12 Grafičar 34 11 8 15 41
13 BPI Pekar 34 10 10 14 40
14 Jedinstvo (S) 34 10 9 15 39
15 PKB 34 8 13 13 37
16 Budućnost (D) (-3) 34 10 8 16 35
17 Balkan Buk. (-3) 34 9 10 15 34
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Mladi Obilić 34 6 5 23 23
D.P. je podelio utakmicu
acapirot i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kmf Pirot-Kmf Aleksinac 2015 danas 04.12.2019 u 21h
Goran112 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu