XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.08.2006 Big Bul - Proleter (NS) 0:1
2 19.08.2006 Crvenka - Proleter (NS) 2:3
3 27.08.2006 Proleter (NS) - Zlatibor voda 1:0
4 02.09.2006 Cement - Proleter (NS) 2:1
5 06.09.2006 Proleter (NS) - Bečej Old gold 4:1
6 09.09.2006 Dinamo - Proleter (NS) 0:1
7 17.09.2006 Proleter (NS) - Radnički (NP) 5:0
8 23.09.2006 Novi Sad - Proleter (NS) 1:0
9 01.10.2006 Proleter (NS) - Bačka (BP) 1:0
10 07.10.2006 Vršac - Proleter (NS) 0:0
11 15.10.2006 Proleter (NS) - Palić Koming 0:1
12 21.10.2006 Sloga (T) - Proleter (NS) 0:2
13 29.10.2006 Proleter (NS) - Radnički (S) 3:1
14 04.11.2006 Radnik - Proleter (NS) 1:2
15 12.11.2006 Proleter (NS) - Jedinstvo (SP) 2:0
16 18.11.2006 Šajkaš - Proleter (NS) 2:2
17 26.11.2006 Proleter (NS) - Tekstilac Ites 3:1
18 11.03.2007 Proleter (NS) - Big Bul 4:0
19 18.03.2007 Proleter (NS) - Crvenka 1:1
20 25.03.2007 Zlatibor voda - Proleter (NS) 0:1
21 01.04.2007 Proleter (NS) - Cement 1:0
22 08.04.2007 Bečej Old gold - Proleter (NS) 1:1
23 15.04.2007 Proleter (NS) - Dinamo 0:1
24 21.04.2007 Radnički (NP) - Proleter (NS) 2:1
25 29.04.2007 Proleter (NS) - Novi Sad 1:1
26 05.05.2007 Bačka (BP) - Proleter (NS) 2:1
27 09.05.2007 Proleter (NS) - Vršac 1:2
28 13.05.2007 Palić Koming - Proleter (NS) 0:0
29 20.05.2007 Proleter (NS) - Sloga (T) 1:2
30 26.05.2007 Radnički (S) - Proleter (NS) 2:0
31 03.06.2007 Proleter (NS) - Radnik 1:1
32 09.06.2007 Jedinstvo (SP) - Proleter (NS) 1:0
33 16.06.2007 Proleter (NS) - Šajkaš 3:2
34 23.06.2007 Tekstilac Ites - Proleter (NS) 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Telekom Srbija Novi Sad 34 24 7 3 79
2 Palić Koming 34 16 7 11 55
3 Bačka (BP) 34 17 4 13 55
4 Proleter (NS) 34 16 7 11 55
5 Zlatibor voda 34 16 6 12 54
6 Tekstilac Ites 34 16 6 12 54
7 Sloga (T) 34 16 4 14 52
8 Radnički (NP) 34 14 8 12 50
9 Big Bul 34 14 8 12 50
10 Jedinstvo (SP) 34 13 11 10 50
11 Vršac 34 13 10 11 49
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Dinamo 34 14 5 15 47
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Cement 34 13 6 15 45
14 Beleška: ostaje u srpskoj ligi Vojvodina Radnički (S) 34 13 6 15 45
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Šajkaš 34 10 6 18 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Bečej Old gold 34 9 7 18 34
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Crvenka 34 8 7 19 31
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu Radnik 34 4 5 25 17
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.