XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2017 11:00 Dokmir - Vukona 1:1
2 03.09.2017 11:00 OFK Takovo - Dokmir 2:1
3 10.09.2017 11:00 Dokmir - Sloga 2:1
4 17.09.2017 11:00 Brgule - Dokmir 0:0
5 24.09.2017 11:00 Dokmir - Šarbane 3:0
6 01.10.2017 11:00 Omladinac - Dokmir 0:1
7 08.10.2017 11:00 Dokmir - Strelac 001 1:3
8 15.10.2017 11:00 Murgaš 2012 - Dokmir 3:1
9 22.10.2017 11:00 Dokmir - Kolubara 0:3
10 29.10.2017 11:00 Jedinstvo - Dokmir 5:2
12 12.11.2017 11:00 Dokmir - Pambukovica 3:4
13 19.11.2017 11:00 Zvizdar 2012 - Dokmir 3:4
14 18.03.2018 11:00 Vukona - Dokmir 2:0
15 01.04.2018 11:00 Dokmir - OFK Takovo 3:0
16 08.04.2018 11:00 Sloga - Dokmir 3:0
17 10.04.2018 17:00 Dokmir - Brgule 0:1
18 15.04.2018 11:00 Šarbane - Dokmir 6:1
19 22.04.2018 11:00 Dokmir - Omladinac 3:3
20 29.04.2018 11:00 Strelac 001 - Dokmir 1:2
21 06.05.2018 11:00 Dokmir - Murgaš 2012 1:1
22 13.05.2018 11:00 Kolubara - Dokmir 4:1
23 20.05.2018 11:00 Dokmir - Jedinstvo 0:2
25 03.06.2018 11:00 Pambukovica - Dokmir 3:0
26 10.06.2018 11:00 Dokmir - Zvizdar 2012 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Istok Pambukovica 24 15 7 2 52
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Istok Šarbane 24 13 7 4 46
3 OFK Takovo 24 12 5 7 41
4 Brgule (-1) 24 10 10 4 39
5 Kolubara 24 11 5 8 38
6 Jedinstvo 24 9 8 7 35
7 Zvizdar 2012 24 10 3 11 33
8 Omladinac 24 8 8 8 32
9 Murgaš 2012 24 7 6 11 27
10 Vukona 24 6 5 13 23
11 Strelac 001 24 7 1 16 22
12 Dokmir 24 6 4 14 22
13 Sloga 24 6 3 15 21
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu