XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:30 Iskra - Tvrdojevac 2:3
2 26.08.2017 17:30 Banjani - Iskra 2:0
3 03.09.2017 16:00 Iskra - Junior Novo Naselje 2:2
4 10.09.2017 16:00 ZSK - Iskra 0:5
5 13.09.2017 16:00 Iskra - Radnik 4:2
6 17.09.2017 15:30 Ribnikar - Iskra 0:0
7 24.09.2017 15:30 Iskra - Trlić 3:1
8 01.10.2017 15:30 Kačer - Iskra 2:4
9 08.10.2017 15:30 Iskra - Mladost 3:1
10 15.10.2017 14:30 Iskra - Vrelo Sport 2:2
11 22.10.2017 13:30 Brezovica - Iskra 3:3
12 29.10.2017 13:30 Iskra - Tešnjar 1:0
13 04.11.2017 13:30 Pepeljevac - Iskra 2:4
14 12.11.2017 13:30 Iskra - Tulari 2:1
15 18.11.2017 13:00 OFK Jabučje - Iskra 1:1
16 18.03.2018 14:30 Tvrdojevac - Iskra 2:0
17 01.04.2018 15:30 Iskra - Banjani 0:0
18 07.04.2018 15:30 Junior Novo Naselje - Iskra 0:3
19 15.04.2018 15:30 Iskra - ZSK 1:0
20 18.04.2018 16:00 Radnik - Iskra 0:3
21 22.04.2018 16:00 Iskra - Ribnikar 2:0
22 29.04.2018 16:00 Trlić - Iskra 3:0
23 06.05.2018 16:00 Iskra - Kačer 3:0
24 09.05.2018 16:30 Mladost - Iskra 1:1
25 12.05.2018 16:30 Vrelo Sport - Iskra 8:3
26 20.05.2018 17:00 Iskra - Brezovica 0:1
27 27.05.2018 17:00 Tešnjar - Iskra 2:3
28 03.06.2018 17:00 Iskra - Pepeljevac 3:2
29 09.06.2018 17:30 Tulari - Iskra 4:4
30 14.06.2018 17:30 Iskra - OFK Jabučje 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Vrelo Sport 30 25 4 1 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Brezovica 30 19 6 5 63
3 Iskra 30 16 8 6 56
4 Mladost 30 16 6 8 54
5 Banjani 30 16 3 11 51
6 OFK Jabučje 30 14 7 9 49
7 Pepeljevac 30 13 4 13 43
8 Tulari 30 9 9 12 36
9 Trlić 30 9 8 13 35
10 Tvrdojevac 30 10 4 16 34
11 Ribnikar 30 9 7 14 34
12 Radnik (-1) 30 9 5 16 31
13 ZSK 30 7 10 13 31
14 Tešnjar 30 9 3 18 30
15 Junior Novo Naselje (-1) 30 5 9 16 23
16 Kačer (-1) 30 6 3 21 20
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu