XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Junkovac - Aranđelovac 3:0
2 27.08.2017 17:00 Aranđelovac - ŽSK 2:1
3 03.09.2017 16:30 Mladost MG - Aranđelovac 2:1
4 10.09.2017 16:30 Aranđelovac - Vinča 5:1
5 17.09.2017 16:00 Trnava - Aranđelovac 1:0
6 24.09.2017 16:00 Aranđelovac - Borac 1:0
7 30.09.2017 15:30 Lokomotiva - Aranđelovac 3:0
8 08.10.2017 15:30 Bare - Aranđelovac 3:0
9 15.10.2017 14:30 Aranđelovac - Partizan 1:1
10 22.10.2017 14:30 Šatornja - Aranđelovac 0:5
11 29.10.2017 13:30 Aranđelovac - Omladinac (DR) 6:4
12 04.11.2017 13:30 BSK - Aranđelovac 2:3
13 12.11.2017 13:00 Aranđelovac - Šumadinac 3:1
14 19.11.2017 13:00 Prvi srpski ustanak - Aranđelovac 5:4
15 26.11.2017 13:00 Aranđelovac - Banja 1:1
16 18.03.2018 14:30 Aranđelovac - Junkovac 4:0
17 01.04.2018 15:30 ŽSK - Aranđelovac 0:2
18 04.04.2018 15:30 Aranđelovac - Mladost MG 6:0
19 08.04.2018 15:30 Vinča - Aranđelovac 2:1
20 15.04.2018 15:30 Aranđelovac - Trnava 4:1
21 22.04.2018 15:30 Borac - Aranđelovac 0:6
22 29.04.2018 16:00 Aranđelovac - Lokomotiva 8:0
23 02.05.2018 16:00 Aranđelovac - Bare 4:1
24 06.05.2018 16:30 Partizan - Aranđelovac 3:2
25 13.05.2018 16:30 Aranđelovac - Šatornja 6:2
26 20.05.2018 17:00 Omladinac (DR) - Aranđelovac 2:1
27 27.05.2018 17:00 Aranđelovac - BSK 3:2
28 03.06.2018 17:30 Šumadinac - Aranđelovac 3:1
29 10.06.2018 17:30 Aranđelovac - Prvi srpski ustanak 2:0
30 16.06.2018 17:30 Banja - Aranđelovac 3:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Partizan 30 21 4 5 67
2 Bare 30 19 3 8 60
3 Vinča (-1) 30 18 5 7 58
4 Aranđelovac 30 18 2 10 56
5 Šumadinac 30 12 8 10 44
6 BSK (-1) 30 12 5 13 40
7 Mladost MG 30 12 4 14 40
8 ŽSK 30 12 4 14 40
9 Junkovac 30 12 3 15 39
10 Prvi srpski ustanak 30 11 5 14 38
11 Lokomotiva (-1) 30 11 5 14 37
12 Trnava 30 11 4 15 37
13 Banja 30 11 4 15 37
14 Omladinac (DR) (-1) 30 12 2 16 37
15 Borac 30 10 2 18 32
16 Šatornja (-2) 30 6 4 20 20
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.