XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Bežanija - Radnički (O) 0:0
2 Napredak - Bežanija 3:1
3 Bežanija - Borac 3:0
4 Dinamo - Bežanija 3:2
5 Bežanija - Vojvodina 1:0
6 Partizan - Bežanija 4:0
7 Bežanija - Voždovac 2:0
8 Novkabel - Bežanija 1:1
9 Bežanija - OFK Beograd 1:1
10 Zemun - Bežanija 2:0
11 Bežanija - Radnički (K) 2:1
12 Crvena zvezda - Bežanija 1:4
13 Bežanija - Čukarički 0:2
14 Bežanija - Radnički (N) 1:0
15 Mačva - Bežanija 1:4
16 Bežanija - Radnički (NB) 4:2
17 Rad - Bežanija 1:0
18 Radnički (O) - Bežanija 0:1
19 Bežanija - Napredak 2:1
20 Borac - Bežanija 1:3
21 Bežanija - Dinamo 0:3
22 Vojvodina - Bežanija 4:0
23 Bežanija - Partizan 2:1
24 Voždovac - Bežanija 2:0
25 Bežanija - Novkabel 6:1
26 OFK Beograd - Bežanija 3:0
27 Bežanija - Zemun 0:3
28 Radnički (K) - Bežanija 1:6
29 Bežanija - Crvena zvezda 1:3
30 Čukarički - Bežanija 0:3
31 Radnički (N) - Bežanija 6:2
32 Bežanija - Mačva 0:2
33 Radnički (NB) - Bežanija 2:2
34 Bežanija - Rad 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Rad 34 23 9 2 78
2 Partizan 34 20 6 8 66
3 Vojvodina 34 18 8 8 62
4 Crvena zvezda 34 18 8 8 62
5 OFK Beograd 34 17 8 9 59
6 Zemun 34 14 8 12 50
7 Dinamo 34 13 10 11 49
8 Borac 34 13 10 11 49
9 Bežanija 34 15 4 15 49
10 Radnički (N) 34 14 6 14 48
11 Radnički (NB) 34 13 8 13 47
12 Čukarički 34 13 6 15 45
13 Mačva 34 11 9 14 42
14 Napredak 34 9 6 19 33
15 Voždovac 34 9 5 20 32
16 Novkabel 34 7 7 20 28
17 Radnički (O) 34 5 12 17 27
18 Radnički (K) (-1) 34 6 6 22 23
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.