13.06.2013 N.Pavlović

Baraž za Podunavski okrug: Sloga (Miloševac) – SASK (Saraorci) 0:3

Veoma uzbudljiva utakmica sa kišom koja je padala sih 90. minuta. Prvo uzbuđenje već u 5.minutu, kada je napadač SASK-a Matković šutirao a golman Jovanović uvatio loptu. U 9.minutu, igrači Sloge su uzvartili preko Stanojevića, koji je pogodio stativu. Samo minut kasnije Živković je prošao po desnoj starni, uputio je centaršut a M.Ilić glavom postigao gol. Konačan ishod prvog dela igre, posatvio je kapiten Živković, sam je krenuo ka golu Sloge, golman Jovanović je bio nemoćan i to je 0:2. I u nastavku susreta igrači iz Saraoraca bili su žustriji, pa su odmah stvorili šanse koje nisu relizovali, Velimirović i M.Ilić. U 63. minutu M.Ilić je moga da reši susret, njegov šut Jovanović je uspešno zaustavio. Konačan ishod u 73. minutu i gol za špice, Velimirović je šutirao sa desetak metara makazicam i pogodio donji levi ugao nemođnog Jovanovića, koji je u više navrata odlično itervenisao, pa mu pripadaju zasluge što rezultat nije bio veći u korist SASK-a. On je zaustavio sigurne pogotke Živkoviću i I.Iliću. Neki minut pre isteka susreta i u nadoknadi od 5. minuta SASK je igrao sa igračem manje. Povredio se Velimirović, a već su bile izvršene tri promene igrača.

Smederevska Palanka – Gradski stadio. Gledalaca oko 300. Sudija: Marko Majstorović ( Smederevska Palanka ) 7. Strelci: M.Ilić 10, Živković 40, Velimirović 73. minut za SASK. Žuti kartoni: Veličković, Stanojević, Radnović ( Sloga ), N.Ilić, Marković ( SASK ). Igrač utakmice: Živković ( SASK ).

SLOGA: Jovanović 8, Mitrović 6,5, Bogdanović – ( Đulić 6,5 ), Vuksanović 6 ( N.Bogdanović 6 ), Stanković 6, Veličković 6 ( Zdravković - ), Resavac 6, Radnović 6, Đokić 6, Stanojević 6, Stojanović 6.

SASK: Nenad Đorđević 7,5, Hranisavljević 7 ( Šargić 6 ), B.Milić 6,5 ( Marković 6 ), M.Ilić 8,5 Nikola Đorđević 7,5, Milićević 7, N.Ilić 7,5, Živković 8,5 Nemanja Đorđević 8, Velimirović 8, Matković 7 ( I.Ilić - )