PŽL: Novi Bečej - Spartak

Igračice ženskog fudbalskog kluba Spartak su danas u gostima ostvarile rutinsku pobedu nad solidnom ekipom Novog Bečeja, izuzetno visokim rezultatom 0:14 (0:8). Prva tri gola pala su meteorskom brzinom (12, 14. i 15. minutu), što je svakako poremetilo domaću ekipu, a brza i dinamična igra "golubica" sa stalnim promenama pozicija omogućila je da se čak 7 Spartakovih igračica upiše u listu strelaca. Golove su postigle: Marija Radojičić (12, 14. i 54. min), Jelena Čubrilo (15, 38, 73, 83. i 89. minutu), Gaelle Enganamouit (37. i 44 . minutu), Nevena Damjanović (41. minutu), Jelena Čanković KU (45. minutu), Aleksandra Savanović (56. minutu) i Kristina Krstić (76. minutu). Sledeću utakmicu ŽFK Spartak igra u Subotici na Gradskom stadionu protiv jedino preostalog konkurenta za šampionski tron - ekipe Napredak iz Kruševca.

LASK Crvena zvezda 6 : 0 Jagodina
Šabac 2 : 4 Sloga
Napredak 11 : 0 Požarevac
Novi Bečej 0 : 14 Spartak
Nives 0 : 2 Lemind Lavice