25.04.2013 Dragan Popaz

Bor 2 deklasirao Brestovac 43:33 u lokalnom derbiju

Juniorska ekipa Bor 2 koja se takmiči u Drugoj ligi grupa „Istok“ 2 deklasirala je večeras na domaćem parketu tim Brestovca u lokalnom derbiju 16. kola rezultatom 43:33 (18:15). Borski rukometaši u prednost od dva gola došli su pri rezultatu 9:7 i do poluvremena kontrolisali utakmicu na parketu 18:15. U nastavku susreta, odbrana Brestovca kao da nije postojala. Borani su utakmicu završili sa 43 postignuta i 33 primljena gola. Najbolji strelac u domaćoj ekipi bio je Adamović sa 7 postignutih golova, dok je u gostujućoj ekipi Kastratović postigao 17 pogotka i sa pravom proglašen za igrača utakmice. Borani su nakon ove pobede ostali na deobi četvrtog mesta na tabeli sa ekipom Zaječar 2 i osvojenih 16 bodova. U narednom kolu borski „beli“ gostuju ekipu Hajduk Veljko u Negotinu.

Rembas 28 : 25 Knjaževac
Radnički 28 : 23 Rtanj
Bor 2 43 : 33 Brestovac
Zaječar 2 24 : 26 Hajduk Veljko