OFK Kopaonik 1931 ubedljiv protiv Vinogradara

Ekipe pre početka utakmice -foto: Žarko Arsić

Bolju igru na početku utakmice po kišovitom i teškom terenu domaća ekipa krunisala je u 16. minutu kada je Vilimonović veoma lepim šutom sa 15 metara šalje loptu iza leđa golmana Nikolića za 1:0 . Dva minuta kasnije Lapčević je šutirao ali je bio neprecizan šutirao je pored gola. Protestvovali su gosti u 22. minutu jer su smatrali da njihov igrač nije bio u nedozvoljenoj poziciji. Domaćin je duplirao prednost u 39. minutu Vukojević istrčava sam ispred gola gostiju i nesebično asistira Marjanu Nikoliću na drugoj strani, koji postiže gol za velikih 2:0.

Domaćin nastavlja sa dobrom igrom i u drugom poluvremenu u 53. minutu Vilimonović sjajno asistira Vukojeviću koji postiže treći gol što je i ujedno konačan rezultat za ubedljivu trijumf OFK Kopaonika 1931

OFK KOPAONIK 1931 - VINOGADAR 3:0 (2:0)

Brus – Gradski Stadion . Gledalaca 150. Sudija Dušan Ljubisavljević (Despotovac) 7. Strelci: Vilimonović u 16, M. Nikolić u 39, Vukojević u 54. minutu za OFK Kopaonik. Žuti kartoni: Knežević, Obradović, Burgić, S.Obradović (OFK Kopaonik 1931), N.Zdravković, L.Zdravković, N.Petković, D.Nikolić, Knežević (Vinogradar). Igrač utakmice: Vilimonović.

OFK KOPAONIK1931: I.Nikolić 7, Knežević 7, Ste.Obradović 7 (Milisavljević-), Mehmedi 7, Danilović - (M.Nikolić 7), Vilimonović 7,5, Vukojević 7, Čukuranović 7, Mitrović 7 (S.Obradović-), Grujić 7, Burgić 7.
VINOGRADAR: N.Nikolić 6, Mladenović 6 (Knežević 6,5), Milivojević 6,5, Gašić 7, Pavlović 7, N.Zdravković 5,5 (D.Nikolić 6), Lapčević 6,5, Matović 5,5, L.Zdravković 6 (Radojković -), Vukojević 6 (N.Petković 5), Savić 6 (Miljković 6).