Opštinski derbi Petrovoselcima

Akteri oštinskog derbija u Radočeviću - foto: V. Jankov

Prema očekivanju, opštinski derbi Međuopštinsle lige Bačka Topola, Bečej, Vrbas, Mali Iđoš, Srbobran igran u Radičeviću između domaće Mladosti i Jedinstva iz Bačkog Petrovog Sela pripao je gostima. Sve je rešeno već u prvih pola sata. Danijel Stanojev je postigao gol u 12. minutu, a Izet Abdulani je u 26. minutu postavio konačnih 0:2. Utakmicu je karakterisalo fer i korektno ponašanje igrača obe ekipe, pa sudija Nikola Švedić nije pokazao nijednu javnu opomenu.

Akteri opštinskog derbija bili su – Mladost: Bugarić, Vojnović, Jekić, T. Tepić, Božić, S. Milin, Ilić (od 74. Nokolić), N. Milin (od 81. M. Tepić), Marjanović (od 73. Manić), Nikodinović (od 46. Šapi), Dražić, a Jedinstvo je igralo u sasravu: Pastor, Varga, Avdulani, Kovačev, A. Stanojev, Gedelei, Drapšin (od 61. D. Kolompar), D.Stanojev, Gajić,Vuksanović, I.Kolompar.

U preostala dva susreta trećeg kola MOFL postignuti su sledeći rezultati: Slavija (Novo Orahovo) – Bačka (Pačir) 2:4, Eđšeg(Mali Iđoš) - Sloboda (Stara Moravica)  0:7.

U narednom četvrtom kolu sastaju se: Jedinstvo – Bačka, Mladost – Eđšeg i Sloboda – Slavija.