Revija golova na stadionu u Brusu i pobeda Rembasa rezultatom 2:3

Detalj sa utakmice - foto: Žarko Arsić

Danas je OFK Kopaonik 1931 dočekao ekipu Rembasa iz Resavice u okviru 6. kola Zone "Zapad".

Na početku prvog poluvremena u 4. minutu Vujičić je šutirao a lopta je prohujala pored leve stative gola koji je danas branio Nikolić. U 19. minutu viđen je lep gest gostujuće ekipe koja je imala veliku priliku da postigne gol u akciji 3 na 1 ali su loptu sportski izbacili van igre jer je jedan igrač domaćina prilikom začetka akcije ostao na travi, što je ispraćeno aplauzom sa tribina. U 39. minutu Nikolić lepo prihvata loptu ali njegov šut odlazi preko gola. U 43. minutu protestovala je domaća publika kada je sudija Jakovljević prekiniuo kontra napad domaće ekipe, jer je pomoćni trener gostiju Lipovšek protestovao a sudija mu pokazuje žuti karton. I kada su svi misili da će se na odmor otići bez golova nepoterban ful domaćih igrača a Jovan Jovanović postiže gol iz slobodnog udarca za goste i dovodi svoju ekipu do prednosti 0:1.

U drugom poluvremenu pokušali su sa klupe domaćina da izmenama trgnu ekipu ulaskom Vilimonovića, Burgića Mehmedija. Gosti su povećali prednost u 62. minutu posle greške fudbalera domaćih a rezervista Angelevski to koristi i povećava prednost svoje ekipe 0:2. Uspeli su domaći fudbaleri da se vrate u meč najpre da smanje rezultat posle kornera Živanović je najviši u skoku i šalje loptu iza leđa golmana Radokovića za 1:2. Imao je veoma dobru šansu Živanović u 74. minutu ali lopta nije htela u gol. U 85. minutu Burgić sjajno dugom loptom pronalazi Grujića koji prihvata loptu i postiže gol za 2:2. Samo ti minuta kasnije gosti su ponovo došli do prednosti, centaršut sa leve strane i neopreznost odbrane domaćih koristi Aleksić za 2:3 što je ujedno i bio konačan retultat utakmice.

OFK Kopaonik 1931 - REMBAS 2:3 (0:1)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca: 300. Sudija: Slaviša Jakovljević (Kruševac) 7. Strelci: Živanović u 70, Grujić u 85. minutu za OFK Kopaonik 1931, J.Jovanović u 45, Angelevski u 62, Aleksić u 87. minutu za Rembas. Žuti kartoni: Mehmedi (OFK Koapaonik 1931), Ristić, Vasić (Rembas). Igrač utakmice: J.Jovanović.

OFK KOPAONIK1931: I.Nikolić 6, Knežević 6,5 (Obradović-), Bučić 6 (Milisavljević -), Danilović 6 (Vilimonović 7), M.Nikolić 6,5, Radojković 6 (Mehmedi 6,5), Vukojević 6, Živanović 6,5, Jovanović 5 (Burgić 7), Čukuranović 7, Grujić 6,5.REMBAS: Radojković 6 (Vasić-), Ristić 6,5, J.Jovanović 7,5, V.Ljubisavljević 7, Milošević 7, Bogdanović 7, Đorđević 6 (Aleksić-), Vujičić 7 (Milutinović -), N.Jovanović 7, Milanović 6 (Angelevski 6,5), Đurić 7.