Kadeti IMT-a izdominirali protiv Zvezdinih "zvezdica"

Sudar dva tima iz vrha tabele na Novom Beogradu doneo je dobar i dopadljiv fudbal. Energija je bila na zavidnom nivou kod obe ekipe, a posle dve propuštene prilike gostiju od strane Zarića i Petrovića, IMT je došao u vođstvo. Strelac je u 31. minutu bio Petrović na asistenciju Latinovića. Pokušavali su gosti iz Ljutice Bogdana da izjednače, ali Ivković i Damjanović nisu uspeli da realizuju lepe prilike, pa su na poluvreme otišli u deficitu od jednog gola.

Trener gostiju Slađan Nikolić je sa tri izmene pokušao da razmrda svoju ekipu u nastavku, međutim do pogotka su prvi stigli domaći. Strelac je ponovo Petrović, ovog puta iz ispravno dosuđenog jedanaesterca u 59. minutu. Ređaju se potom prilike na obe strane, ali Jović za domaće i Krstić, Petrović i Mrvaljević kod gostiju ih ne realizuju.

Mreže su mirovale do 81. minuta kada je Janićijević nakon brzog kontranapada poslao loptu iza leđa nemoćnog Radanovića i postavio konačan rezultat 3:0. Mladi "traktoristi" su prikazali zavidan nivo znanja i borbenosti, dok su se kadeti Crvene zvezde ponašali poput holivudskih zvezda, očekujući da im domaći prostru crveni tepih i poklone bodove.

IMT u idućem kolu igra protiv Partizana u "Zemunelu", dok crveno-beli dočekuju Mačvu iz juga "Rajka Mitića".

IMT - CRVENA ZVEZDA 3:0 (1:0)

STADION: FK IMT. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Milenković Miroslav. POM.SUDIJE: Rajković Miloš i Šoškić Tihomir. STRELCI: Petrović 31. i 59. (k.u.) i Janićijević 81.min (IMT). ŽUTI KARTONI: Milanović, Novičić, Latinović, Radivojević i Urošević (IMT)

IMT: Borović, Urošević, Marjanović, Cvetićanin, Milanović, Jović (Janićijević), Virić (Petrušev), Petrović (Radojković), Radivojević, Latinović (Lešević), Novičić.

CRVENA ZVEZDA: Radanović, Papović (Vranić), Jovanović (Subotić), Žurić (Mrvaljević), Petrović, Damjanović (Krstić), Zarić, Milašinović (Strika), Jevđić, Baucal, Ivković.

Spartak ŽK : Čukarički
Brodarac : Partizan
IMT 3 : 0 Crvena zvezda
Mačva : Trayal
TSC : Voždovac