18.03.2013 Vinko Janković

Skvoš: Tomislav Forgić prvi pobednik na gradskom prvenstvu

Najmlađi sportski klub u Somboru, Skvoš klub "Ravangrad, u nedelju 17.03 bio je organizator prvog otvorenog gradskog prvenstva u skvošu. Takmičenje je održano u prvom Skvoš centru u gradu a učešće je uzelo 13 ljubitelja ove sportske discipline, koji su bili podeljeni u dve grupe. U igri svako sa svakim, prva dva plasirana takmičara iz grupa obezbedila su učešće u finalnim borbama. U borbi za pobednika turnira Forgić je savladao Dozeta, a u borbi za treće mesto Miomir Prosenica je bio bolji od Tomislava Futo .Organizator ovog zanimljivog takmičenja je obezbedio i nagrade za prvu trojicu na turniru, a svakako najvredniju nagradu, vredan reket za skvoš osvojio je Tomislav Forgić pobednik I otvorenog prvenstva grada. Po završetku turnira, organizator je priredio svim učesnicima skromni koktel i zakusku, a druženje je završeno u prijatnoj atmosferi i svi nose pozitivne utiske sa ovog zanimljivog takmičenja.

Na slici učesnici prvog otvorenog gradskog prvenstva u skvošu održanog u Somboru