Futsal liga Vojvodina Pobeda Kačarevaca na oproštaju od svojih navijača

U pretposlednjem meču jesenjeg dela prvenstva pred svojim navijačima Kačarevci su ostvarili pobedu protiv dobre ekipe iz Inđije. Posle dobrih i brzih akcija Petar Čučak je sa dva pogotka u mreži Margetića doneo prednost domaćinu. Gosti iz Inđije su posle brzih kontranapada često bili pred golom Georgijevskog koji je uspeo da sačuva mrežu. Posle lepe akcije Denić je smanjio prednost, a tri minuta kasnije Galuška je šutirao sa desetak metara i poiravnao rezultat. U drugom poluvremenu posle tri minuta igre Trajčevski je doveo domaći tim u vođstvo. Tačku na novu pobedu Kačarevaca stavio je iskusni strelac Miloš Zlatković svojim golom desetak minuta pre kraja meča.

Prvenstvena utakmica Futsal liga Vojvodine

Kraljevićevo-Indians 2013 4:2 (2:2)

Kačarevo.Hala sportova. Gledalaca: 100. Sudije: Vladimir Blažon (Ruma) 7,5 i Miloš Negovanović (Sremska Mitrovica) 7,5. Strelci: 1:0 Čučak u 3, 2:0 Čučak u 13, 2:1 Denić u 13, 2:2 Galuška u 16, 3:2 Trajčevski u 23, 4:2 Zlatković u 31 minutu. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 5 (3-2), Indians 2013 5 (2-3).

KRALjEVIĆEVO: GEORGIJEVSKI 7, TRAJČEVSKI 7, ANĐELOVIĆ 7,5, STOJANOVSKI 7,5, ČUČAK 7,5, Stoiljković 7, Zlatković 7,5, Majkić 7, Mitanovski -, Zlatanović 7, Anđelković 7.u

INDIANS 2013: MARGETIĆ 7, DENIĆ 7, VIĆENTIĆ 7, GALUŠKA 7, MILjUŠ 7, Sokolović 6,5, Gačić 6,5, Trkulja 6,5, Karaklajić 6,5.

Igrač utakmice: Čučak.