Omladinci Crvene Zvezde ispratili Novopazarce sa šest golova u mreži

Danas momci u crveno-belim dresovima polažu popravni ispit nakon poraza od Voždovca za vikend. Gost im je čvrsta ekipa Novog Pazara koja ih je prošle sezone pobedila na obe utakmice.

Ovaj put gosti su došli sa jasnim ciljem da ne prime gol, igraju plitku zonu, neretko sa svih 10 igrača na 30 metara od svog gola. Bunker Novog Pazara otvoren je u 19. minutu iz penala, strelac je bio Milosavljević. Prethodno je u kaznenom prostoru srušen Bubanj i po mišljenju glavnog sudije to je bilo dovoljno za kazneni udarac.

Na drugi gol se čekalo svega dva minuta, Ostojić je lepo utrčao sa krila i prevario nemoćnog Mecinovića. U 26. minutu već je 3:0, dobru akciju Gojkova, golom sa 7 metara je završio Stojsavljević. Posle sedmominutnog blic kriga domaći igrači su povukli ručnu, do velikog odmora više ništa vredno pažnje nije viđeno.

Zvezda u nastavku ponovo pojačava ritam što je rezultiralo pogotkom u 52. minutu, strelac je tek što je ušao bio Avdić, a asistent Bubanj. Superiornost domaćih igrača iskazana je u 70. minutu kada je još jedan rezervista postigao pogodak, ovog puta Golubović. Lošu igru gosti su začinili autogolom kapitena Karišika u 80. minutu, za konačnih 6:0. Sa par odbrana pred kraj meča Mecinović je svoj tim spasao još veće blamaže.

Za vikend omladinci Crvene Zvezde gostuju u Lučanima, a Novi Pazar dočekuje ubsko Jedinstvo.

CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR 6:0 (3:0)

STADION: Rajko Mitić - jug veštačka trava. GLEDALACA: 200. GL.SUDIJA: Ržić Uroš. POM.SUDIJE: Jovčić Jovan i Arnautović Nemanja. STRELCI: Milosavljević 19. (k.u.), Ostojić 21, Stojsavljević 26, Avdić 52, Golubović 70. i Karišik 80.min (a.g.) (C.Zvezda). ŽUTI KARTONI: Bamigboje i Crnovršanin (Novi Pazar).

CRVENA ZVEZDA: Marinković, Ostojić, Stojsavljević, Milosavljević, Vidojević (Ilić), Vukojević (Mladenović), Cvetković, Bubanj (Golubović), Lečić (Vasilić), Gojkov (Avdić), Tegeltija.

NOVI PAZAR: Mecinović, Hačković, Karišik, Škrijelj (Kurtanović), Babačić (Ugljanin), Ristović, Filimonović (Jusufović), Bamigboje, Kahrović (Besničanin), Vulović (Vučinić), Crnovršanin.

IMT 3 : 2 RFK Grafičar
Čukarički 8 : 0 Radnički (NB)
Radnički 1923 3 : 1 Zemun
Partizan 6 : 1 Mladost (L)
Crvena zvezda 6 : 0 Novi Pazar
Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Voždovac