FUD ubedljivo pobedio ekipu Parunovca

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

FUD je kao domaćin dočekao ekipu Parunovca i ubedljivo slavio rezultatom 4:0 (2:0). Pavlović je načeo mrežu gostiju u 31. minutu 1:0, da bi posle samo tri minuta u 34. minutu Karadžić postigao drugi gol za FUD za 2:0.

U drugom poluvremenu domaćin je samo potvrdio da je daleko bolja ekipa Vračarević je postigao gol u 56. minutu, i Karadžić svojim drugim golom u 65. minutu utakmice.

FUD - Parunovac 4:0 (2:0)

Brus-Gradski stadion. Gedalaca: 100. Sudija: Stevan Milenković (Kruševac). Strelci: Pavlović u 31, Karadžić u 34. i 65. Vračarević u  56. minutu. Žuti kartoni: Nikolić, Luković (FUD), Savić (Parunovac).

FUD: Jovanović, Čaloveić, A.Obradović, Jelić, Nikolić, Karadžić, Pavlović, Vračarević, S.Obradović, Simić, Luković.

Parunovac: Lazarević, Jovanović, Gmijović, Jočić, Antonijević, Pavlović, Jovanović, Stankić,  Savić, Vasilov, Lazarević.

Trudbenik 1 : 0 Sloga (L)
FUD 4 : 0 Parunovac
Rubin 4 : 4 Sloga (Ć)
Bošnjane 0 : 5 Temnić 1924
Polet 57 2 : 0 Mačkovac
Jastrebac 3 : 0 Čitluk