Lider se sapleo u Tobolcu

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Po kisovitom i prohladnom vremenu u Tobolcu prava prvenstvena utakmica pred oko 300 gledalaca. Stanovnici ovog pitomog sela ne pamte ovako dobru  igru svojih fudbalera. Izgleda da je šok terapija u promeni trenera pozitivno se odrazila na tim. U igri mačke i miša bolje se snašla domaća ekipa i  zasluženo pobedila. Prvu dobru priliku imao je Džekić u 10. minutu kada je iz slobodnog udarca lopta prohujala pored stative golmana gostiju. Samo malo  kasnije domaćin je poveo u 15.minutu kada Džekić izvodi korner a Todorović nebeskim skokom šalje loptu iza leđa golmana gostiju Todorovića za 1:0. Domaćin je  u potpunosti kontrolisao igru i stvarao veliki broj šansi i iz jedne takve u 25. minutu kada solo prodorom Vučić stiže nadomak kaznenog prostora, šutira i postiže gol za 2:0.

U drugom poluvremenu ekipa Ivana Radivojevića kreće još ofanzivnije, da bi u 50. minutu posle grubog starta nad Milićem sudija pokazao na 11 metara, a siguran je bio Egerić za ubedljivih 3:0. Milić u 71. minutu stavlja tačku na pobedu domaćina za konačnih 4:0.

Beli Orlovi- Velika Drenova 4:0(2:0)

Tobolac-Stadion u Tobolcu. Gledalaca: 300. Sudija: Lazar Pršič (Kruševac) 7. Strelci: Popović 15, Vučić 25, Egerić 50. (KU) i Milić 71. minutu. Žuti kratoni: Stevanović, Matić, Džekić, Simijonović (Beli Orlovi), Bradić, M.Vukojević, Nikolić (Velika Drenova). Igrač utakmice: Egerić.

Beli Orlovi: D. Matić 7 (Iv.Ivanović 7), Smiljković 7, Stevanović 7, Milić 7,5, Matić 7, Džekić 7,5, Popović 7, Vučić 8, Ivanović 7 (Petrović-), Simijanović 7, Egerić 8.

Velika Drenova: Todorović 7, Z.Stojanović 6,5, Bradić 6, Andrejić 6,5, Stojanović 6,5, Jolić 6,5, Lapčević 6, M.Vukojević 6,5, Lazić 6,5 (D.Vukojević 6), Milošević 6,5, Nikolić 6,5.

Beli Orlovi 4 : 0 Velika Drenova
OFK Kopaonik 1931 4 : 0 Omladinac
Borac 1 : 1 Mladost (T)
Ribnik 2 : 5 Garevina
Jezero 2017 3 : 2 Mladost (DK)
Donji Kopaonik 5 : 1 Stari Trstenik