FUD nastavlja sa dobrim igrama

FK FUD - foto: Žarko Arsić

FUD je u 24. kolu dočekao ekipu Sloge iz Dašnice. Domaćin je veoma lako savlado ekipu iz Aleksandrovca. Luković je u 4. minutu savladao golmana Ćirkovića za 1:0. Karadžić je dupluirao prednost u 22. minutu 2:0.

U drugom poluvremenu domaćin je mirno priveo meč kraju pa je u 72. minutu Nenad Nikolić iskoristio opravdano dosuđen penal za 3:0. Gosti su smanjili peko Stojanovića u 73. minutu i Živkovića u 82. minutu. FUD se posle ove pobede  nalazi na 4. mestu sa 37 bodova.

FUD - Sloga (D) 3:2 (2:0)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca: 80. Sudija: Mateja Jovanović (Kruševac) 7. Strelci: Luković u 4, Karadžić u 22, N.Nikolić u 72. (iz penala) za FUD, Stojanović u 73, i Živković u 82. minutu za Slogu (D). Igrač utakmice: R.Obradovi.

FUD: Jovanović 7, R.Obradović 7,5, A.Obradović 7 (Vračarević 7), Jelić 7, Rakićević 7, N,Nikolić 7, Pavlović 7, Karadžić 7,5, S.Obradović 7, Deljanin 7,5, Luković 7,5 (Milisavljević -).

Sloga(D): Ćirković 6,5, Miljković 6,5, L.Stojanović 7, Babić 6,5 (Marković 6), Iričanin 6,5, Obradović 6, Ćirić 6,5, Jevtić 6,5 (Popović-), Živković 7, Kovačević 6, Džamić 6,5 (Musić 6).

Sloga (L) 3 : 1 Čitluk
Mačkovac 5 : 2 Gornji Stepoš
Temnić 1924 9 : 0 Gradina
Sloga (Ć) 7 : 0 Dedina
Trudbenik 3 : 1 13. April
FUD 3 : 2 Sloga (D)