28.03.2023 Stevan Davidović

Odluka pala u drugom poluvremenu

U 14. kolu Futsal lige Vojvodine veoma zanimljiv susret održan je u novobečejskoj sportskoj hali, gde su snage odmerili Tisa i Forum iz Vršca, koji je završen pobedom domaćina 7:4 (1:1).

U prvom poluvremenu vodila se izjednačena igra, u kojoj su gosti došli prvi u vođstvo u 15. minutu golom Milovana Stojiljkovića, samo dva minuta kasnije, najbolji strelac domaćeg tima Miodrag Pelengić, uspeo je da izjednači (1:1), što je bio i rezultat u poluvremenu.

U nastavku golom Lazara Letića u 23. minutu Tisa je povela 2:1, da bi potom za samo tri minuta viđena serija od 6 golova, pa su domaći u završnicu ušli sa golom prednosti 5:4, u samom finišu odluka o pobedniku pala je kada su najpre Lazar Letić u 38, a potom i Nenad Vinović  u 39. minutu bili uspešni realizatori za konačnu pobedu Tise 7:4.

Tisa – Forum 7:4 (1:1)

Novi Bečej: Sportska hala Jedinstvo, gledalaca 50. Sudije: Dragan Milanović (Pančevo), Đoka Simendić (Mol), Marko Popov (Zrenjanin), delegat: Srđan Radin (Zrenjanin). Strlci: Pelengić 17, 33, Letić 23, 38, Ikrašev 31,32, Vinović 39. za Tisu, Stojiljković 15,31, Madić 31, Munćan 35. minutu za Forum. Žuti kartoni: Dražić (Tisa), Madić (Forum).

Tisa: ĆURČIĆ, PELENGIĆ, ĐUKIĆ, DRAŽIĆ, LETIĆ, Vasić, Ž. Kobiljski, Vinović, Ikrašev

Forum: ČIZMIĆ, MUNĆAN, MADIĆ, STOJILJKOVIĆ, LAVENIL-ADELIN DRAGIĆ, Lukić, Adrian-Kornel Božin, Anđelković

Foto i tekst: Stevan Davidović

Tisa 7 : 4 Forum
Leteći Holandjanin 12 : 5 Kraljevićevo
Omladinac 11 : 7 Full Feel