Sedmica mlađih kadeta protiv IMT-a, sledi derbi sa Partizanom

Sedmica mlađih kadeta protiv IMT-a, sledi derbi sa Partizanom-MateoMaravić-

Mlađi kadeti Čukaričkog ostvarili su ubedljivu pobedu protiv ekipe IMT-a u utakmici 18. kola – 7:0. Ekipa koju sa klupe predovi trener Slobodan Dinčić bila je dominantna od početka meča, a pitanje pobednika nije se postavljalo niti jednog trenutka.

Brđani su do prednosti došli golovima Matea Maravića, koji je pogađao u 14. i 27. minutu, potom je precizan bio Andrej Bačanin u 35, pa je dva pogotka postigao Stefan Mladenović, u 41. i 48. minutu. Seriju su zatvorili momci koji su u drugom poluvremenu dobili šansu, najpre Danilo Petrović u 69, a potom i Aleksandar Ristić u 78. minutu.

Čukarički je ostao na trećem mestu sa 46 osvojenih bodova, tri manje od vodećeg tandema, Partizana i Crvene zvezde. U narednom kolu mlađi kadeti belo-crnih igraće derbi protiv Partizana u gostima, u subotu od 13 časova na SC „Partizan-Teleoptik“.

Radnički (NB) 0 : 4 Crvena zvezda
011 2 : 0 Sinđelić
OFK Beograd 1 : 0 OLE
RFK Grafičar 3 : 0 Rad
Čukarički 7 : 0 IMT
Brodarac 2 : 6 Partizan
Voždovac 0 : 3 Teleoptik
ADA 0 : 1 Zemun