Maksić evrogolom ugasio nadu nejakim Orlovima

Samo sedam minuta je trebalo domaćoj ekipi da pokažu da je teren u Zleginju neosvojiva trdjava. Domaća ekipa je povela u 7. minutu kada posle kornera i gužve u šesnaestercu najbolje se snalazi Čukuranović koji postiže gol za 1:0. Dejan Nikolić u 16. minutu porlazi po desnoj strani proigrava Maksića koji šutira kao iz topa i šalje loptu iza leđa golmana Kodića za 2:0. Gosti u prvom poluvremenu nisu ozbiljnije zapretili golu domaćina. Do kraja prvog poluvremena Knežević prolazi sa desne strane paralelno sa gol linijom vraća loptu do Stepića koji šutira i pogadja za 3:0.

Veoma mladi sudija Nikola Bogdanović se nije snašao pa je posle nekoliko veoma oštrih startova pre svega Mijaličića morao da mu pokaže žuti karton.  Koliko je Gašić važan za ekipu videlo se posle njegovog izlaska kada domaća ekipa pada u igri što koriste gosti pa Mijaličić u 54. minutu smanjuje rezultat na 3:1 što je bio i konačan rezultat ovog meča.

Vinogradar - Orlovi 3:1 (3:0)

Zleginje - Stadion Vinogradara. Gledalaca: 50. Sudija: Nikola Bogdanović (Ćuprija) 5,5. Strelci: Čukuranović 7, Maksić 16,  Stepić 35. za Vinogradar, Mijaličić u 54. minutu za Orlove. Žuti kartoni: Maksić, Todorović, Kovačević (Vinogradar), Maletić ( Orlovi). Igrač utakmice: Čukuranović.

Vinogradar: Radulac- , Stepić 7, Gašić 7 (Zečević-), Čukuranović 7, D.Nikolić 6,5, Knežević 6,5, Maksić 7 (Gajić-), Terzić 6,5, Todorović 6,5, Zdravković 6 (Petković 6), Kovačević 6,5( I. Nikolić-).

Orlovi: Kordić 5,5, Marković 6 (Knežević-), Stanić 6,5, Maletić 6,5,  Aćimović 6, Dašić- (Lazarević 6),  Branković 6,5, Mićunović 7, Dramićanin 6, Mijaličić 7, Stojanović 6 (Vidojević 6).