Sigurna i zaslužena pobeda Kamenorezca 76 u Dublju

Detalj sa utakmice Kamenorezac - Ribnik

U okviru 15.kola Druge okružne lige na igralištu u Dublju pred 70 gledalaca fudbalski meč odigrali su stari rivali i klubski prijatelji, domaći Kamenorezac 76 i  Ribnik iz Gornjeg Ribnika. Pobedili su dubljani rezultatom 8:0, poluvreme 4:0.

Izabranici trenera Baneta Trnavca su sve do 30. minuta igrali sa 9 igrača da bi zaslugom njihove sportske radnice Lele Srećković kompletirali ekipu sa svih 11 igrača. Ipak to nije bilo dovoljno da gosti izvuku povoljan rezultat. Domaći su dominirali tokom celog susreta a tek po koji napad izveli su ribničani. Ovaj fer i korektan susret vodio je glavni sudija Vojin Janić, a sa strana su mu pomagali Veselin Ivković i Petar Milićević. Dužnost delegata profesionalno je odradila jedna dama Katarina Anđelković.

Igrač domaćih Đorđije Andrijašević istakao se sa četiri pogodka u 3, 25, 35 i 65. minutu kod jednog od pogodaka asistirao mu je golman dubljana Vladimir Petrović. Dva pogodka u 9. i 68. minutu postigao je Mladen Pecić. Zatim još tri pogodka su delo gostujućih igraća autogol i u 57. minutu Žarko Milićević se isto tako upisao u listu strelaca. Posle dužeg vremena zbog povrede preloma zgloba na teren se vratio domaći igrač Mita Jakovljević koga je publika pozdravila aplauzom kada je ušao u igru.

Posle ovog odigranog kola Kamenorezac 76 nalazi se na  9.  mestu sa  19 osvojenih bodova, u narednom 16. kolu očekuje ih težak susret sa liderom na tabeli ekipim Borac u Gornjem Katunu. Ribnik je i dalje na pretposlednjem 16. mestu sa samo 3 boda, u narednom kolu kući dočekuje Mladost 1977 iz Garevine.

Garevina 1 : 1 Beli Orlovi
Mladost (DK) 0 : 2 Mladost (T)
Vinogradar 0 : 1 Omladinac
Stari Trstenik 1 : 3 Velika Drenova
Poljoprivrednik 1 : 2 OFK Kopaonik 1931
Kamenorezac 76 8 : 0 Ribnik
Mladost 1977 2 : 2 Jezero 2017