26.11.2012 S.Blagojević

PTZ: Napredak - Radnički 1:1

Ravnopravna podela bodova u kojoj su domaći imali više lopte u svom posedu i jalovu inicijativu a gosti iz opasnih kontri ugrožavali gol Živića. Domaći su odlično otvorili utakmicu već u 14 minutu posle opravdano dosuđenog penala Stojanović je zatresao mrežu gostiju. Gosti sve opasnije potom napadaju pa najpre u situaciji 1 na 1 u 28 minutu Živić bravurozno brani udarac Guše ali u 39 minutu kapitulira posle odličnog centaršuta sa desne strane na drugoj stativi Guša je gotovo zakucao loptu u mrežu za 1: 1. Drugo poluvreme proteklo je u istom ritmu a najveću šansu propustili su gosti u 65 minutu veteran Ilić Mladen prešao je sam sve prepreke izašao ispred Živića a ova maestralno spasio svoju mrežu, i sačuvao najpravednijih 1: 1. Strelci: 1: 0 Stojanović u 14 minutu iz penala. 1: 1 Guša u 39 minutu. . Igralište Napretka u Drenovcu, gledalaca 150. Sudija Marko Radičević (Bor)6. Opomenuti igrači: Nikolić, Ristić, Stojanović, Stevanović i Cvetkovič (Napredak) i Nikoilić, Guša, Brkić, Mirović (Radnički). Igrač utakmice: Mihajlo Živić (Napredak). NAPREDAK: Živić 7, 5, Milojković 6, Cvetković 6, 5, Milosavljević 6, 5, Nikolić 7, Ristić 6, 5, Pešić 6 (Obradović 6, 5), Blagojević 7, Rajić 6, 5 (Stevanović-), Stojanović 7, Milenković 6, 5. RADNIČKI: Milošević 7, Paunović 6, 5, Stevanović 6, 5, Branislav Petrović 6, 5 (Mirović 6, 5), Nikolić 7, Mijović 7, Uroš Petrović (Žeželj-) 7, Guša 7, 5, Jovanović 6, 5, Ilić 7, 5, Rajković 6 (Brkić-).

Na slici detalj sa poluvremena u Drenovcu trener gostiju Petrović i veteran Ilić Mladen

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)
Jedinstvo 8 : 0 Rembas
Dunav 3 : 0 Pepeljevac