Vlahović ''nosi'' Juve

Fudbaleri Udinezea pobedili su sinioć na svom terenu Fjorentinu sa 1:0, u meču četvrtog kola italijanske Serije A.

Strelac pobedonosnog gola za Udineze bio je Beto u 17. minutu.

Milenković i Nastasić nisu igrali za goste, Jović je ušao pred kraj kao izmena., Terzić je odigrao ceo meč.

U narednom kolu, Udineze će dočekati Romu, dok će Fjorentina dočekati Juventus.

U istom terminu, Sampdorija i Lacio su u Đenovi odigrali nerešeno 1:1.

Prednost Laciju doneo je Ćiro Imobile golom u 21. minutu, nakon asistencije srpskog reprezentativca Sergeja Milinković-Savića. Sampdorija je do izjadnačenja stigla u prvom minutu sudijske nadoknade vremena golom Manola Gabiadinija.

Sampdorija će u sledećem kolu gostovati Veroni, dok će Lacio dočekati Napoli.

Nerešen rezultat je viđen i u Empoliju, gde su Empoli i Verona odigrali 1:1.

Poveo je Empoli golom Tomasa Baldanzija u 26. minutu, da bi Verona izjednačila u 69. minutu golom Jaja Kalona.

Juventus je pobedio Speciju 2:0, Dušan Vlahović je dao gol u 9. minutu, iz slobodnjaka kao protiv Rome, a njegova zamena Milik stavio tačku na i u 92. minutu.

Dušan Vlahović / Foto: Juventus/Tviter