Dabić startovao pobedom i osvojio tri boda kod kuće

FK Meševo - foto: Nenad Vatić

Posle gostovanja u prva dva kola Meševo je dočekalo na svom terenu ekipu  Brzog Broda. Visoki štoper  Andrija  Radovanović je posle kornera doveo  je u vođstvo svoju ekipu u 8. minutu kada je nadskočio igrače gostiju i postigo gol.

Gosti iz Brzog Brodab su uspeli da izjednače u 13. minutu posle greške zadnje linije odbrane domaće ekipe, da bi Pavlović u 32. minutu ponovo doveo svoju  ekipu u prednost. Ponovo je Radovanović bio koban po goste u 45. minutu kad ponovo posle kornera postiže svoj drugi gol za 3:1. Ostaje  nejasno zašto je domaća ekipa pala u  igri, a gosti su imali nekoliko prilika za postizanje  gola .

Meševo - Brzi Brod 3:1 (1:1)

Meševo-Stadion u Meševu. Gledalaca 300. Sudija: Nemanja Mitrović (Prokuplje) 7. Strelci: Radovanović  u 8.  i 45, Pavlović u 32. za Meševo, Majković u 13. minutu  za Brzi  Brod. Žuti  Kartoni : M. Marković,  Zdravković, F. Petrović, Nikolić (Meševo). Igrač utakmice : Andrija Radovanović .

Meševo: L. Marković 7, M. Marković 6 (Majdevac 7), Zdravoković 6, 5, Radovanović 9, Pavlović 7, F. Petrović 6, Ristić 6 (Čolović -), Živić 5,5 (Pendo -), Savić 7 , Smiljković 7, 5, Nikolić 7 (L. Petrović -).

Brzi Brod: Stefanović 7, Stanković 7 (Mitrović -), Maljković 7, Anđelković 6,5, Dinić 6,5, Stamenković  6, Kostić 6,5, Arsenović 7, Spasić 6, Tošić 6,  Vulić 6 ( Božović  6,5).

Radnički (S) 0 : 1 Radnički (P)
Vlasina 2 : 1 GFK Jagodina
Jedinstvo (P) 1 : 1 OFK Topličanin
Dunav 0 : 2 Budućnost (P)
Car Konstantin 1 : 2 Timok 1919
Pčinja 0 : 0 GFK Dubočica